STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

misiabella (offline)

04-03-2010 22:51:41

Kraków
Hej dziewczynki,

Smuteczku, szkoda, że z tą pracą tak wyszło, ale nie ma tego złego...może znajdziesz coś lepszego! A jak tam K się sprawuje??

Beatko, daj znać jak dzidzia, ale wiem, że wszystko będzie ok. Na czym polegają te badania genetyczne?

Itka, nieźle się wycwanił twuj maluch, jak on to robi że wymiotuje na zawołanie???

Anja, kochana, mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży zarózno z pracą jak i z żołnierzykami smiling smiley A co do pobierania krwi, to dla mnie to zawsze była masakra, zawsze kończyło się płaczem, omdleniami itd. No cyrk. Zaszłam w ciąże, przeszły mi wszystie strachy, bo wiedziałam, że muszę, a pozatym nie chciałam się mazgaić przy pobieraniu krwi, bo przecież poród mnie czekał. I od tej pory już tak strasznie tego nie przeżywam. A i to ci powiedział, że krew się pobiera co miesiąc??? To nie prawda jest.

Herbaciana, lepiej pilnuj tych zmian, bo cholera wie co to za dziadostwo, piersi trzeba pilnować!

Bidonku, pogodziłaś się z mężem? Napewno wszystko będzie dobrze! Takie kłótnie czasami jeszcze na lepsze wychodzą.

Marteczka, trzymam kciuki za to żeby wredota nie przyszła!!! Testuj i dawaj znać!

A ja zaraz lecę wybierać kolorki do domku, jutro odbieramy klucze, we wtorek przylatuje mój tata z teściem żeby tam nam pomóc z malowaniem itd.! Napisze więcej jutro, bo mam wolne! Papapa. Miłej nocki!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anja0607 (offline)

04-03-2010 23:14:48

dobry wieczor winking smiley

ja wlasnie po relaksujacej kapieli pokoik jak nowy sparwnie poszlo bo misio pomagal oczywiscie nie obeszlo sie bez " to zostaw ja to zrobie bedzie lepiej" "tego nie rusz " "to sie nie tak robi" i wiele innych ale to normalne .heh

beatko i jak tam po wizycie ??

eva qrde to kuruj sie kochana polopirynka i do lozka sie wygrzac albo grzane piwko z miodem czy cos i zdrowiej szybciutko.

marteczka no to testuj szybko i daj nam znac co i jak trzymam kciuki.

ulinko super ze wyniki sa ok napewno jutro juz bedziecie w komplecie w domku winking smiley

misiabellko to z ta krwia co miesiac wyczytalam gdzies na jakims polski - angielskim portalu wiec myslalam ze to prawda. to fajnie ze tatki przyjada pomoc winking smiley powodzenia w wybieraniu kolorkow zycze winking smiley a nie odpowiedzialas mi z kad tu w uk jestes ?? ;>

rurcia gdzie jestes ?????????


sluchajcie czy ktoras zna dobry sposob na nawilzenie skory.zawsze mialam tlusta cere a tu maja tak chlorowana wode ze wysuszylo mi twarz na wior platami moge skore sciagac i niczym nie moge nawilzyc kremy itp nie pomagaja juz nie wiem co mam ztym zrobic a jest to dosc uciazliwe moze ktoras zna sposob albo przepis na samorobna maseczke czy cos.

ja uciekam do lozia filmik i lulu.

do jutra kobietki


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-04 23:16 przez anja0607.

beata1988 (offline)

05-03-2010 07:10:24

płock
cześć Dziewczynki wczoraj już nie miałam siły wejść bo jak jechaliśmy do lekarza to zaczęła mnie strasznie głowa boleć, później dopadły mnie wymioty i zimno mi było strasznie myślałam, że coś mnie pobiera ale jednak nie jest OK. a Więc u lekarza wszystko w porządku, Dzidziulek zdrowiutki, wszystko ma na swoim miejscu, wszystkie pomiary są w normie.... smiling smiley uśmialiśmy się bo na początku badania a miałam już normalne brzuszne i na początku Maluch spał sobie ale po chwili jak się obudził i rozbrykał to aż reprymendę dostał od lekarza bo mierzyć nie mógłsmiling smileyale wiercił się i kręcił niesamowicie, wyglądał jakby sobie tańczył smiling smiley lekarz mówi, że płeć będzie znana gdzieś w 20 tygodniu ale mój M już dostrzegł, że to chłopczyksmiling smiley oczywiście nikt poza nim tego nie widział smiling smiley ogólnie jest wszystko w porząsiu także kamień z serca spadł smiling smiley teraz następna wizyta 29 marca...
Ulinkono będzie u Was w domciu wesoło oj będzie smiling smiley ale ile szczęścia smiling smiley mam nadzieję, że Piotruś dzisiaj idzie do domciu
Evciaz tymi dotacjami to masz rację nie jest ciężko. My dostaliśmy, mieliśmy dobry biznes plan no i daliśmy radę smiling smiley powiedz mi Twoja Siostra też ma wizyty raz w miesiącu tak ?? a jak się Kochana czujesz?? pobrało Cię czy odpuściło po dawce leków na noc i przytulankach z M?smiling smiley
Anjano to dobrze, że pokoik odświeżony a co do sprzeczek przy malowaniu to normalne smiling smiley ale ja uwielbiam remontowac z moim M śmiechu jest przy tym mnóstwo smiling smiley
Misiabellono to pewnie w przyszłym tygodniu będziesz miała mniej czasu no i szykuj się bo wpadamy do Ciebie wszystkie na grilla smiling smiley ah no i niedługo zaczynacie staranki prawda??? na nowym mieszkanku na pewno się uda odrazu smiling smiley
Anuchano wysłanie życzeń to bardzo dobry pierwszy krok.... powodzonka!!!!

A ja otworzyłam oczy patrzę a tu zima- cholera jedna kiedy ona odpuści:/ a ja dzisiaj wejdę pewnie wieczorkiem bo dzisiaj mój M jeździ tylko do 11 i jedziemy załatwiać sprawy, trzeba odebrać obrączki, zamówić kwiatki i strojenie samochodu, zrobić obiadek a pod wieczór z zaproszeniami do paru osób musimy iść także dzień pełen wrażeń ale najważniejsze, że w końcu dużo czasu razem spędzimy! miłego dzionka Wam Kochane życzę


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natalijka25 (offline)

05-03-2010 09:45:03

Tamramm
Witam@przyszła ja głupia myślalam że może stanie się jakiś cud i będe w ciąży ale niestety tak się nie stalo tak długo się staramy i nic chyba zrezygnuje z tych starań nigdy już nie poczuje jak we mnie rośnie nowe życie a moja córka będzie jedynaczką to jest moja mała-wielka tragediasad smiley trzeba se powiedzieć prosto w oczy że przegrałam ta mała iskierka nadzieji co we mnie byla tyle czasu wypaliła się już nie moge nie mam sił i nie chce co miesiąc tego samego przechodzić najpierw a może jednak uda się.... .a póżniej totalna mega załamka przepraszam jak zrobiłam jakieś blędy ort.ale kiepsko się czuje ide się wypłakać w samotności pa dziewczyny.......


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

05-03-2010 10:03:08

Natalijka przykro mi sad smiley Masz rację poddaj się. Ale tylko w głowie.. Kochajcie się z mężem dla przyjemności i zobaczysz że w najmniej spodziewanym momencie zobaczysz II kreseczki smiling smiley

Beatko super że wszystko ok smiling smiley Wiedziałam smiling smiley A czy to badanie nie powinno być jeszcze dopochwowo?? Tak gdzieś czytałam. Moja siostra teraz chodzi raz na mies.
Staraliscie się z M o tą 40 tys czy 20?? Też myślę że sprawa nie jest trudna- Wam się udało i gratuluję smiling smiley
Ja chora okrutnie. Nos zawalony. Wczorajsze przytulanki a M (możliwe dzieki sprayu OTRYVIN) niestety nie pomogły smiling smiley Przynajmniej z domu się nie będę wynurzać bo u nas też ZIMA.... sad smiley

bidonek86 (offline)

05-03-2010 10:06:14

Świętoszów
natalijka przypomnij mi prosze jak długo się staracie kochana i czy miałaś robione jakieś w tym kierunku badania. Nie będe cię pocieszała bo wiem że słowa nie wiele ci pomogą, mogę tylko powiedzieć że jest mi przykro bo widze że nastawiłaś się na dzidziulka, ale przecież jeszcze nic straconego jesteś młoda zdrowa napewno wam się uda może nie teraz może to jeszcze nie był odpowiedni moment ale uda się wam.

beatko ciesze się razem z tobą że wszystko jest ok

anjajak tam malowanie idzie?

ulinka jak tam Piotruś , a jak mąż zareagował w ogóle na wiadomość o twojej ciąży?

evcia co tam u ciebie jak tam biznes mam nadzieje że się kręci, to niedługo mam nadzieje my zaczniemy staranka?

anucha co do mojej sytuacji to powiem tak pomału się stabilizuje z moim M zaczynamy się dogadywać więc wszystko jest na dobrej drodze aż do następnej sprzeczki niestety bo my tak mamy jest dobrze, dobrze a potem bach i kłótnia i od początku więc to standard.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-05 10:10 przez bidonek86.

eva2009 (offline)

05-03-2010 10:09:04

Bidonku a co u Ciebie?? Jak sytuacja z meżem??
Jeszcze Ci nie pogratulowałam zgubionych 7 kg smiling smiley gratuluję smiling smiley

herbaciana (offline)

05-03-2010 10:12:37

Białystok
cześć dziewczyny witam prawie przedpołudniowo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

05-03-2010 10:13:16

Herbaciana witaj smiling smiley
wpadaj na kawkę smiling smiley

herbaciana (offline)

05-03-2010 10:29:47

Białystok
Hej Eva właśnie piję swoją 2 Mimo pięknej słonecznej pogody ja czuję się senna i do d...
zabieram się za robienie gołąbków.
z moim M przechodzimy lekki kryzys przed@,mam takiego pms'a że wyć się chce.kolejny cykl szlag trafił.teoretycznie jeszcze 3-4 dni do @,ale już czuję,że będzie.hormony mi odwalają,w domu mam III wojnę światową,zrobiłam się suk****a i nawet samej jest mi z tym źle.
wpadnę jak mi przejdzie,bo teraz to ze mnie żadna kumpelka do plotek sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.