Re: Gracie w gry?

Wysłane przez LisaHill 

misiabella (offline)

05-03-2010 10:32:46

Kraków
Evcia, nie wiem jak herbaciana, ja na kawkę wpadam na pewno!

Beatko, bardzo się cieszę, że maluch w porządku! To najważniejsze! A na grilla owszem, zapraszam wkrótce!!! A my ju w trakcie staranek smiling smiley))

Natalijka, przykro mi. Tak jak Evcia mówi, odpuść ale tylko w głowie, może wtedy w najmniej niespodziewanym momencie...

Bidonku, jak sprawy z mężem się mają???

Anja, a na jaki kolorek pomalowaliście pokój?

Smuteczku, gdzie jesteś??

Ja dzisiaj wstałam trochę podziębiona i do tego z tak bolącym brzuchem, że nie wiem. Może pęcherz mnie boli, a może to jajeczkowanie, ale myślałam że jajeczkownie już było, a to jest trochę inny ból. Ale powoli przechodzi.

Dziewczyny, znacie jakieś stronki gdzie można pooglądać kolory w różnych pomieszczeniach, takie przykłady??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

05-03-2010 11:24:15

Gdynia

eva2009 (offline)

05-03-2010 11:32:13

Misiabellka zapraszam, już odpalam ekspres smiling smiley A jak Twoje ręce?? Życzę powodzenia w staraniach smiling smiley

Herbaciana poproszę gołąbka smiling smiley

Ulinko super że jesteście w domu smiling smiley Mówisz że mąż się przeraził ?? To on nie wiedział ze się staracie ?? ;D

Rurcia (offline)

05-03-2010 11:37:04

Ujazd/Tomaszów Maz.
Witajcie.

Anja jestem jestem ale tak jakby mnie nie było winking smiley podczytywałam was wczoraj troche ale nie chciało mi sie nic pisac, do tego zwolnili mi transfer i 1 strona otwiera mi sie z 5 min... eh
Beatko super że z dzidziusiem wszystko ok
Ulinka mam nadzieje że dzisiaj w domku już w komplecie bedziecie i super ze Piotruś szybko wyzdrowiał smiling smiley a właśnie jak mąż zareagował na wieść że poraz drugi zostanie tatusiem?
Bidonku gratuluje zrzucenia tych 7 kg smiling smiley a wiesz śniłaś mi sie dzisiaj że dzwoniłaś do mnie winking smiley dobrze ze z mezem już lepiej, ja mojego dzisiaj rano spławiłam jak przed pójściem do pracy sie do mnie zaczał dobierac :use_hammer: po prostu nie miałam ochoty na małe te ta tet winking smiley
Eva widze że mi przeszło a Ciebie wzieło kuruj sie kochana, ja wykurowałam katar sztyftem do nosa a i brałam apap c to takie fajne tabletki na wode o smaku cytrynowym
Natalijka ktoś kiedyś powiedział ze dzieci wiedzą kiedy jest pora żeby do nas przyjść, no i warto odpuścić sobie ale tylko w główce

u nas zima, ja zamiast sie uczyć na obrone to robie wszystko zeby tylko sie nie uczyć,
we wtorek oglądałam i wybrałam sobie pieska haskiego ma dopiero miesiąc i dopiero bede mogła go zabrac gdzieś w kwietniu jak juz sam bedzie jadł, a jest taki słodziak.


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anja0607 (offline)

05-03-2010 11:53:14

hej

ja dzis tez duzo nie nagadam bo mam wisielczy humor ryczec mi sie chce to chyba przez to wszystko i hormonki bo planowanan @ na wtorek.

beatko to fajnie wam dzisiaj dzionek minie i napewno szybko winking smiley

rurcia no dobrze ze jestes winking smiley a pieski haskie sa sliczne ale duzee.chyba bym sie nie zdecydowala.

natalijka nie mozna sie poddac nosek do gory i kolejjny miesiac przed nami winking smiley

misiabelko my pomalowalismy caly pokoj na taki kremowy a sciane sypialna te na ktorej stoi wyrko na taki cieply gleboki brzoskiwioniowy mnie sie podoba winking smileya te wzory to w google wpisz napewno cos znajdzie

ulinko super ze juz w domciu w komplecie,czemu maz sie przerazil ??

herbaciana my chyba dzisiaj jestesmy w bardzo podobnym nastroju...

spadam kochane jak kogos pominelam to przepraszam koncze kawe i ruszam do banku na rzez,apotem nie wiem wypadaloby zrobic obiad ale mi sie nie chce nic mi sie nie chce.a co mi tez moze sie kiedys nie chciec!!!

dobra ide bo klepie juz 3 po 3 .
milego dnia


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

05-03-2010 12:00:26

Kraków
Anja, a wy mieszkacie sami czy z rodzicami bo nie pamiętam?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

05-03-2010 12:06:47

Ujazd/Tomaszów Maz.
Anja widze ze termin @ masz taki sam jak ja i herbaciana smiling smiley ja jak narazie humorów nie mam ale boli mnie podbrzusze i mdli mnie ale to tak jak wlasnie przed każdą @ więc sie nie nakrecam bo mam wrazenie że ta wredna @ jednak przyjdzie no ale co to bedziemy kolejny cykl próbowac kiedys w końcu sie udasmiling smiley a do do pieska to ja wiem że to one sa duże ale mam duże podwórko i mieszkam na wsi więc będzie miał sie gdzie wybiegać smiling smiley spacer ze zwierzakiem


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

05-03-2010 12:16:43

italia
czesc dziewczyny

juz jestem, zmienilam operatora i wlasnie przed chwilka podlaczyli mi internet

sprawa starego operatora zajmuje sie juz adwokat, ja mam wszystko oplacone i niech sie wypchaja

klikne laseczki pozniej bo teraz nie mam zbytnio czasu, lece do mojej szwagierki bo przyjechala do tesciowej z 2 miesieczna dzidzia. pa pa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bidonek86 (offline)

05-03-2010 12:21:25

Świętoszów
dzięki dziewczyny za gratulacje z powodu zrzucenia zbędnych kilogramów ale daleka droga przede mną ale dzięki a co do męża to już jest lepiej rozmawiamy nawet dzwonił do mnie wczoraj z pracy więc jest nieźle


[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

05-03-2010 13:11:07

Daria super że już wróciłas smiling smiley Też bym nie zapłaciła tego rachunku smiling smiley

Rurcia właśnie zadzwoniłam do M żeby mi po drodze kupił taki sztyft smiling smiley Uzywałam Otrivinu ale to pomaga na chwilkę - wczoraj tzn dziś w nocy pomogło na tyle że się z M poprzytulałam a zaraz wszystko wraca. Spróbuję sztyftu smiling smiley

Anja głowa do góry !! smiling smiley Coś dziewczyny nie macie humoru grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.