STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

beata1988 (offline)

03-03-2010 19:49:32

płock
Anuchamoje samopoczucie do południa jest w porządku ale wieczorami fatalnie, wymiotuję i ogólnie padam na ryjek .... a szwagierka faktycznie zachowuje się po chamsku... mam nadzieję, że wszystkie Wasze badania będą w porządku i już niebawem będziecie cieszyli się dwoma kreseczkami smiling smiley
Ulinkopozostawię bez komentarza słowa Twojej szefowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fajnie, że Piotrusiek powoli wraca do siebie i będzie mógł do końca leczyć się w domciu! a jak Ty się czujesz?? kiedy wizyta u gina ??
anjaspokojnie Wy też się doczekacie Dzidziusia szybciutko... wiem, że z jednej strony jest radość jak ktoś bliski oczekuje dziecka a z drugiej strony zazdrość- wiem o co chodzi....
Evciatrzymam Cię za słowo!!!!! smiling smiley
Danpieno to fajnie, że wizytacja teściowej przebiegła pomyślnie i wszyscy są zadowoleni smiling smiley
Herbacianabędziemy wszystkie trzymały za Ciebie mocno kciuki!!!! smiling smiley

A ja już po wizycie w toalecie :/ eh już mnie gardło boli :/ i właśnie wstawiłam kolację do piekarnika bo M się zachciało zapiekanki makaronowej tzw śmieciucha smiling smiley no i wstawiłam ale jak to robiłam to nochala zatykałam smiling smiley ale jak prosił to niech ma i tak w ogóle nie gotuję....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

03-03-2010 20:04:08

Ulinko oby wszystko było ok a szefowa chyba jest z kamienia sad smiley

Moja siostra jest w ciąży ale nie wiem czy jej zazdroszczę. Z ogromną przyjemnością patrzę jak rosną, oglądam USG i słucham serduszka. Wiem że i na nas przyjdzie kolej a póki co razem z nią przeżywam jej dolegliwości i radości smiling smiley

anja0607 (offline)

03-03-2010 20:05:39

ulinko to swietnie ze piotrus czuje sie lepiej i fajnie ze bedzie mogl wrocic do domku, a co do szefowej to co za nieczula kobieta wrrrrrrr ;/;/ z kad sie biora tacy ludzie a ona co rozwodka bo maz zmienil na lepszy model czy stara panna z gromada kotow ???jak tak mozna ?? ehhh szkoda gadac

beatko pewno zrob chlopu jak sie domaga smiling smiley qrde szkoda mi ciebie tak sie meczysz ;( no ale co zrobic uroki kochana uroki smiling smiley
a wiecie co mnie najbardziej przeraza podczas bycia w ciazy ?? pobieranie krwi ;/ niczego sie tak nie boje jak igiel powaznie.wczoraj jak mi pobierala krew to ufff misia przez mgle widzialam a dzis mam mega siniola ;/ a tu jak sie jest w ciazy badani krwi jest co miesiac ...no ale jak juz sie uda to wytrzymam wszystko smiling smiley oby tylkko sie udalo

anucha no i dobrze ze powiedzialas co myslisz bo tak cie beda co i rusz uszczesliwiac a na drugi raz niech chociaz zapytaja.


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-03 20:11 przez anja0607.

bidonek86 (offline)

04-03-2010 09:30:50

Świętoszów
jestem kochane ja właśnie po kolejnej kłótni z mężem więc dlatego nie wchodziłam na forum, doszło do tego że spaliśmy nawet w oddzielnych pokojach ale nie chce mi się o tym pisać , nadrobiłam wszystkie zaległości i po kolei odpowiem.

rurcia co do tego wojskowego osiedla na którym mieszkam to nie osiedle a całe miasteczko może jakbym miała dziecko to rzeczywiście by mi to aż tak nie przeszkadzało albo choć jedną koleżanke a tu echo babki się poznają właśnie przez swoje dzieci bo to razem do szkoły chodzą bo to w piaskownicy się razem bawią a ja nie mam takich problemów więc siedze sama

HeloPoli co do pracy jakiej szukam to niestety mam pewne ograniczenia zdrowotne więc musi to być praca siedząca a co za tym idzie najlepiej gdzieś w biurze a z tym jak wiemy to cięzko bo akurat ten sektor jest najgożej oblegany i trzymają się tam stołków jak mało gdzie
Co do tycia po ślubie to u mnie też niestety to nastąpiła i w głowe zachodze skąd ma ły palacz

anja nie stresuj się tak dolegliwością twojego męża może to jednorazowe a może poprostu dostanie jakieś tabletki na poprawienie ich ruchliwości słyszałam że takie sa

herbaciana życze dużo zdrówka dla twojej pociechy

a jak tam nasze ciężarnr, czy któraś teraz testuje może?


[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

04-03-2010 10:38:09

Białystok
cześć kobietki
jestem już po usg piersi-mam jakieś zmiany,jakoś je tam lekarka nazwała.torbielka mam czy cuś.za 2 tyg mam znów się zgłosić z wynikami hormonów,bo być może to przez nie.cytologia pobrana.usg podwozia zrobione,nie mam żadnych torbieli,nadżerki ani krwiaków.endometrium 12,szyjka rozpulchniona,miękka.ginka mówi,żeby się za bardzo nie nastawiać na ciążę,bo rozczarowanie jest najgorsze.

Bidonku przykro czytać,że z małżem się pokłóciłaś i macie problemy.trzymaj się kochana.jestem z tobą myślami.


[link widoczny po zalogowaniu]

HeloPoli (offline)

04-03-2010 10:54:13

hej dziewczynki!
Mnie z rana obudził, tzn. wyrwał z łóżka telefon, mój M zadzwonił że jego bratowa urodziła 8 dni po terminie, urodziła synka, już parkę mają, córka 4,5 roku.
Ja wstałam z wyrka, umyłam się, ubrałam, zjadłam śniadanko, teraz herbatkę popijam i internecik.

Daria dobrze że się odezwałaś!
anja a spróbujcie zakupić takie witaminki dla Twojego jak salfazin, androvit, albo maca i dietka np. zero piwa, smażonego jedzenia, jogurtów, czekolady, za to dużo fasoli grochu i coś tam jeszcze ale dokładnie nie pamiętam, moja kuzynka tzn. jej mąż, miał taki problem i to pomogło, efekt ma juz 6 m-cy. Ale jest tak że nowe, silniejsze żołnierzyki tworzą się po ok 3 m-cach.
bidonku no to niedobrze że się popstrykaliście, ale moim zdaniem czasem trzeba się pokłócić, bo potem jest lepiej, bardziej uważamy co robimy, mówimy, bardziej się staramy no jest inaczej.
beata normalnie współczuje Ci że aż tak Cie męczy, masakra. Trzymaj się kochana, podobno w drugim trymestrze przechodzi.
Smuteczku wiem coś na temat nudów i braku pracy, zwariować można, no ale.
Miśka dobrze zrobiliście, że zdecydowaliście się na ten dom, ogródek to to co trzeba mieć, nie ma jak to śniadanko, obiad, czy grill na swoim ogródku, tarasie. Mi teraz bardzo tego brakuję, w bloku czuję się jak w klatce. Jak u rodziców mieszkaliśmy to zrobiliśmy sobie takie patio wszystko z drewna, huśtawka, stolik, krzesełka, altankę, wkoło roślinki a teraz pusto jedynie kwiatki w doniczce.
Herbaciana obsługa ksero to pikuś, dasz sobie radę! A co do dzidzi to faktycznie lepiej przestać o tym myśleć i samo będzie. A teraz jak pójdziesz do pracy, to będziesz miała czyś innym zajęta głowę to na luzie się uda i będzie ok.
Ulinko no ta Twoja szefowa to serca nie ma, fajnie że z Piotrusiem lepiej, a Ty jak tam? Męczą Cie bardzo mdłości?
Danpie spoko że teściówka zadowolona z wakacji, no ja chyba niekoniecznie bym chciała żeby moja aż tyle u mnie siedziała, zanudziłabym się. Wolę sama siedzieć.
Anucha ale ta Twoja szwagierka Cię uszczęśliwia, ale tak to jest jak nie masz dzieci to wszystkim się wydaje że bardzo chętnie się ich przychówkiem zaopiekujesz, kupisz prezenty, będziesz rozpieszczać. Oj u nas już powoli się skraca, lubiliśmy kupować prezenty dzieciom na różne okazje, ja uwielbiam pakować ale tak ja, my się zawsze staramy a jak przyjdą na świat nasze dzieci to mogę się założyć że nikt ich tak nie będzie rozpieszczał i chętnie się bawił i pilnował.
eve jak nie zazdrościsz siostrze ciąży to na pewno masz super kontakt z nią i wiesz że na pewno będziesz mieć też z dzidzią kontakt, ale wy chyba jeszcze nie działacie w tym kierunku?
itka ja tez szukałam pracy, jak do sklepu to lepiej nie mówić że masz mgr bo na pewno Cie nie zatrudnia, ja tak miałam to mi przemiła Pani powiedziała, ze mnie nie zatrudni bo jak mam wyższe to będę szukać innej pracy. Przedtem miałam za niskie wykształcenie, teraz za wysokie i bądź tu mądry. Ja od 1,5 roku nie pracuje.

I zmieniłam gina na ginkę, chmm zobaczymy podobno bardzo dobra, miła i w ogóle, wizytę ma 26 marca to będzie 13 tydz.
i to też w innym mieście, ale ok 25 km, ale to moje rodzinne miasteczko wiec jak sie wyrwę to cały dzień tam spedzę, bo mamuśka, babcie, koleżanki itp. I tak wolałabym chyba tam rodzic niż tu, bo tu to oprócz mojego M, to pies z kulawą nogą mnie nie odwiedzi. spacer ze zwierzakiem

Uf chyba większości odpisałam, resztę przepraszam bo nie pamiętam o czym pisałyście.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-04 11:00 przez HeloPoli.

herbaciana (offline)

04-03-2010 11:01:55

Białystok
hej Poli to ciocią zostałaśsmiling smiley super!gratulacje dla rodziców małej kruszynki,a dla maluszka dużo zdrowia grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

HeloPoli (offline)

04-03-2010 11:11:45

Herbaciana no tak, już po raz 7 jestem ciocią! hi hi Ale tą bratową to akurat najmniej lubię, no ale, dzidzia to dzidzia! Teraz jeszcze bardziej nie mogę się swojej doczekać!


[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

04-03-2010 11:15:02

Białystok
doczekasz się i ty,jeszcze tylko +/-30 tygodni smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

04-03-2010 11:33:25

witajcie smiling smiley

Herbaciana grunt to zdrowe podwozie smiling smiley

HeloPoli mam z siostrą super kontakt i strasznie się cieszę że niedługo przyjdzie na świat maleńka istotka którą będziemy mogli rozpieszczać smiling smiley To będzie pierwszy maluszek w rodzinie winking smiley wyczekany bardzo smiling smiley My zaczynamy działać a lipcu smiling smiley Gratulujemy kolejnego malucha w rodzinie smiling smiley

Bidonku mam nadzieję że z mężem się poukłada
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.