STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

beata1988 (offline)

03-03-2010 17:46:20

płock
Evciaa widać już niej brzuszek?? smiling smiley ciekawe kiedy u mnie wyjdzie, tzn, już zaczął co nieco odstawać smiling smiley a jak tam aerobik??chodzisz nadal czy jak na razie odpuściłaś?? ja zamierzam się wybrać niebawem na aero dla kobiet w ciąży. wiesz jeszcze mi się coś przypomniało ..... ZDJĘCIE !!!! smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Misiabelkofajnie, że się zdecydowaliście inaczej nigdy byście się nie przekonali.... ale ja myślę, że będziecie zadowoleni!!!! co do bałaganu u mnie jest to samo tylko, że przez psa... najlepiej gdybym odkurzacza nie wyłączałasmiling smiley a powiedz mi jak te Twoje ręce??przeszło już zupełnie?? a co do snu to mam to samo, właśnie nie dawno się obudziłam ale na pewno w nocy będę się wierciła i kręciła :/
Smuteczkuu to nie dobrze, że znowu pracy nie ma... współczuję tego siedzenia w domu.... wiem, że można fioła dostać w pracy przynajmniej nie ma tyle czasu na myślenie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-03 17:48 przez beata1988.

herbaciana (offline)

03-03-2010 18:01:12

Białystok
Misiabela w poniedziałek mam być na rano.Wymagania dyspozycyjność,obsługa komputera,ksero i kopiarki,umiejętność pisania urzędowych pism.Z tym ostatnim to dla mnie pikuś-sama sobie pisałam pozwy itp.Poza tym od czego jest google?Nie umiem jedynie obsługiwać ksero.
Misia a co to za domek?myślę,że dobrze od czasu do czasu mieć jakieś zmiany w życiu.
Smuteczku szkoda,że bez pracy zostałaś sad smiley ja tu się cieszę a ty smucisz...


[link widoczny po zalogowaniu]

danpie4 (offline)

03-03-2010 18:10:30

Witam dziewczyny:-)
jestem juz po wizytacji tesciowej:-) Wyjechala wypoczeta i zadowolona- to najwazniejsze:-)
Mam troche czytania- pare dni mnie nie bylo!
Mam nadzieje, ze szybko wszystko nadrobie:-)
Pozdrawiam Was goraco i do przeczytania!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

03-03-2010 18:26:24

Beatko brzuszek u niej już widać tylko kto tam mieszka nie wiadomo smiling smiley Zdjęcie dam obiecuję..

Misiabellko myślę że ok. Przecież zawsze możecie sie znów zamienic smiling smiley

Smuteczku przykro mi że nie pracujesz już..

Herbaciana kiedy będą Cię maglować?? grinning smiley

smuteczek (offline)

03-03-2010 18:34:40

Kołobrzeg
Dzięki dziewczynki ale ja jakoś się nie przejęłam że już tam nie pracuję ze względu na okropnego szefa....Ale wiadomo czasami przykro...
Tylko znów siedzę w domu i myślę o niepotrzebnych rzeczach....


[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

03-03-2010 18:48:19

Białystok
Cytuj
eva2009

Herbaciana kiedy będą Cię maglować?? grinning smiley
w poniedziałek


[link widoczny po zalogowaniu]

anucha (offline)

03-03-2010 18:51:07

Nimes
Witajcie dziewczynki smiling smiley
Daria No w koncu sie odezwalas!!!!smiling smileyJuz naprawe sie martwilysmy wszystkie o Ciebie!Kurde, nieciekawa sprawa z tym kontem jak to w ogole jest mozliwe, ja na Twoim miejscu tak jak Anja walczylabym o swoje!!!!Powodzenia...i czekamy na Ciebiesmiling smiley
Beataa chcesz poznac plec dzidziusia?i co bys wolala chlopca czy dziewczynke??Jak w ogole sie czujesz kochana, bo mam troche zaleglosci, dawno mnie nie bylo i nie moglam narazioe wszystkiego przeczytac...
Anja trzymam kciuki za wyniki!!Ja dzisiaj odebralam jedne wyniki (nic z tego nie rozumiem:/)a z wizyta musze czekac do nastepnego cyklu, jeszcze w przyszlym tyg jeszcze mam trzy badania krwi i JM zolnierzyki bedzie badal i pozniej juz z kompletem pojedziemy do gina.Maml nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i dla mnie i dla Ciebie!!!smiling smiley
Herbacianapodejmujesz prace?gdzie?a co z malym sie dzieje?
Smuteczku co za baran z tego szefa Twojego!!!dobrze, ze zrezygnowalas co on sobie mysli???Wiem, ze bez pracy to lipa, ale mam nadzieje, ze szybko cos sobie znajdzieszsmiling smiley
Misiabella szczerze mowiac nie wiem o co chodzi z tym Waszym domem, bo kilka stron opuscilam( nie mialam jeszcze kiedy nadrobic), ale uwazam, ze nie ma zlych decyzji, bo kazde doswiadczenie nas uczy czegos nowego...a jesli nie podejmiecie proby, nie zaryzykiujecie, to pozniej bedziecie ciagle sie zastanawiac co by bylo gdyby...ja zawsze mowilam, ze wole zalowac, ze cos zrobilam, niz zalowac, ze nie odwazylam sie tego zrobicsmiling smiley
Danpieto najwazniejsze, ze tesciowa wyjechala zadowolona i wypoczetasmiling smileya dobry masz z nia kontakt??i jak Twoje rece???lepiej juz???

Musze uciekac dziewczynki, bo mala( siostrzenica mojego JM) na mnie czeka, znowu dzisiaj mialam niespodzianke...tu dzieci w srode nie chodza do szkoly, no i jej rodzice postanowili mi ja podrzucic (przez tesciowa oczywiscie) i mnie sie nawet o zdanie nie zapytali, tym razem sie wscxieklam i powiedzialam tesciowej co o tym mysle( oczywiscie nie na tesciowa jestem zla tylko na szwagierke).
Buziaki, mysle, ze wieczorkiem jeszcze wpadne do Was:*


[link widoczny po zalogowaniu]

anja0607 (offline)

03-03-2010 19:01:23

misiabelko dzis juz nie dam rady bo musez troche czasu dla misqa zarezerwowac ale jutro smiling smiley tak wogole to z jakiej czesci anglii jestes z kad dokladnie ?? a z tym domem to samo sie okaze czy to dobra decyzja czy nie wyjdzie w praniu. a samo to ze za takie sa mniejsze oplaty niz od landlordow no i nikt cie z niego ot tak nie wyrzuci,samo to juz mowi za siebie reszta w trakcie wylezie smiling smiley ale trzymam kciuki

danpie witam spowrotem fajnie ze tesciowa zadowolona

smuteczku szkoda z ta praca ze jej nie ma ale jesli tam rzeczywiscie bylo niedobrze to i dobrze ze tak zadecydowalas wiem sama po sobie ze atmosfera w miejscu pracy duzo daje.pracowalam kiedys w miejscu gdzie meczyli mnie psychicznie mimo ze moglam dostac stala umowe wolalam odejsc nie doczekalam nawet konca okresu probnego. predzej czy pozniej cos znajdziesz a noz widelec bedzie lepiej smiling smiley nic nie dzieje sie bez przyczyny smiling smiley nosek do gory i nie mysl tyle !!

eva dzieki tez mamy taka nadzieje winking smiley

anucha to cie zalatwili tez bym sie wkurzyla ze nawet nie zapytali ;/ w takim razie trzymam kciuki za nas obie smiling smiley

no a my sie wlasnie dowiedzielismy ze meza brat bedzie mial dzidziusia niby nie na sto procent bo na to co on mowi trzeba brac poprawke ( ta jego w ciagu ostatnich 2 mies chyba z 4 raz jest juz w ciazy ) z jednej strony sie ciesze a z drugiej im cholernie zazdroszcze no i teraz w misia rodzinie z ich 3 tylko on znaczy sie my zostaniemy bez dzidziusia sad smiley doluje mnie to ehhh

no nic spadam moze wsadze patrzalki w jakis film.
milego wieczoru


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-03 19:04 przez anja0607.

ulinka (offline)

03-03-2010 19:21:51

Gdynia
Jeśli już jesteśmy przy temacie szefów-baranów to moja szefowa dziś się mnie zapytała czy nie mogłabym Piotrusia zostawić samego w szpitalu i przyjechać do pracy i pytała się po co ja w ogóle w nocy tam jestem.

Jutro Piotruś ma mieć robione badania i jak wyjdą ok i nic się nie wydarzy to go wypiszą w piątek i będzie dalej leczyć się w domciusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anucha (offline)

03-03-2010 19:26:23

Nimes
Anja doskonale rozumiem co czujesz!!!nam w grudniu siostra JM oznajmila, ze jest w ciazy, w sumie sie cieszylismy, ale oboje takie dziwne uczucie mieliscmy, no zazdroscilismy im po prostu, to juz ich trzecie dziecko, a nam nawet pierwszego nie udaje sie miec, wiec nie potrafilismy tak w pelni sie z tego cieszyc!co do szwagierki to w sumie juz sie przyzwiczailam, bo to nie od dzis tak jest, no ale dzisiaj wybuchlam, bo mialam plany na popoludnie i w ogole jestem zmeczona, a oni sie z tym nie licza!!!
Ulinka nawet nie bede komentowac zachowania Twojej szefowe, bo szkoda slow...Ta kobieta ma dzieci???bo wydaje mi sie, ze nie!!
Trzymam kciuki, zeby Piotrus juz w piatek mogl wyjsc ze szpitala!!!i duzzzzo zdrowka dla niego zycze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-03 19:31 przez anucha.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.