Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

eva2009 (offline)

03-12-2010 17:41:07

Beata a co gotowałaś??grinning smiley nie myśl o poniedziałku i ciesz się chwilą smiling smiley A czy m musiał spełnic jakieś warunki żeby być instruktorem? tak sobie ostatnio o tym myślałam grinning smiley

A ja oglądałam jakiś durny program na jakimś kanale o którym nie wiedziałam że go mam i było o porodach -ale tak dziwnie brrrrrr grinning smiley I wspomniało mi się że Misia miałaś mi napisać jakiej płci był maluch jak Twoja mama zaszła w ciąże w 5dcgrinning smiley tam rodziła kobieta po raz 2 bliźniaki brrrrr i mówiła że po raz kolejny synowie (w domu miała 4sztsmiling smiley i że pewno dlatego że w ciążę zachodziła do 10dc- żadne nie planowane sad smiley dziwne i nielogiczne sad smiley czy to możliwe ?? jak mi się tak trafi że będę miała 6szt i wszystkie 6 płci męskiej to przysięgam oszaleje grinning smiley grinning smiley choć myślę że to głupie gadanie bo moja mama ma nas 3 a też zachodziła z nami w ciąże w różnych etapach cyklu smiling smiley

lece upiec babeczki z nadzieniem jagodowym grinning smiley Misia dasz przepis na pieroga to podzielę się babeczkami smiling smileygrinning smiley

beata1988 (offline)

03-12-2010 18:55:47

płock
Evcia Michał musiał mieć średnie wykształcenie, 3 lata prawko i zaświadczenie o niekaralności związanym z bezpieczeństwem ruchu drogowego a obiadek M robił bo on uwielbia się plątać w kuchni zrobił mielone- moje mielone przy jego się chowają smiling smiley i rosołek. a oglądałaś może program na discovery 6+2?? ona to ma jazdę na całego smiling smiley osz w mordę 6 chłopaków w domu + mąż nic tylko sobie strzelić grinning smileygrinning smiley a swoją drogą Twoja Mamuśka też musiała mieć anielską cierpliwość w końcu między Wami jest maleńka różnica wieku


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

03-12-2010 19:01:54

Beatko między nami jest dokładnie 1,5 roku różnicy. Mama mówi że niei było jej trudno bo byłyśmy grzeczne tylko miała co robić żeby nas ubrać i takie tam ale mówi że z nami 3 miała mniej pracy niż ze mną 1 bo ciągle chciałam żeby się ze mną bawiła grinning smiley To niewiele trzeba żeby zostać instruktorem- a jakieś doświadczenie w uczeniu innych ? Nic z tych rzeczy? Nie oglądałam 6+2 ale pewno masakra tak czy inaczej grinning smiley ja bym nie chciała tylu dzieci - a już na pewno nie 1 płci smiling smiley

agab (offline)

03-12-2010 20:04:22

Lublin
Cześć dziewczynki, dziś trochę później ale cały dzień byłam poza domem, niedawno wróciłam, zrobiłam badania sobie moczu, morfologię, krzywą cukrową, p/ciała anty-D, podcięłam potem włosy a potem na małe zakupy spożywcze też kupiłam babeczki ale czekoladowe z wiśniowym nadzieniem zrobię jutro. potem odebrałam część wyników i dłuuugi powrót do domu, bo u nas znów pada. troszkę mam niewyraźną morfologię, pewnie po tym chorowaniu, ale nie jest najgorzej, jutro jeszcze druga część wyników do odbioru została.
Misia strasznie dużo pracy sobie narzuciłaś i uszka też kleić będziesz...to żmudna robota...pierogi ulepię ale uszka to już nie dla mnie, mąż pewnie ci pomorze?, też czekam na przepis, włosy moje ale wtedy były po stylingu więc skręt był lepszy i wyraźniejszy, niż mam normalnie
Evcia no to straszna historia i choroba też, ale faktycznie siostra miała chyba ogromną wolę walki i dziś jest zdrowa i szczęśliwa podziwiam naprawdę, na ja takiej rodzinki dużej też raczej bym nie chciała tylu chłopa a ile skarpet do prania...radość
Bidonek zgadza się ręce czasem opadają na tą naszą służbę zdrowia...skoro badania krwi ok to już daje jakiś pozytywny obraz, ja też bym na jej miejscu szła prywatnie do neurologa lub ortopedy, trzeba działać
Beatka ale przed poniedziałkiem jeszcze dwa dni laby...nie jest źle, cetaphil i emolium są bardzo dobre więc na pewno złagodzą te zmiany, a i pościel bardzo fajna,
Ulinka no to teraz masz zawrót głowy...z kolorami, weź próbnik ze sklepu z kolorami może łatwiej będzie dopasować odcień do mebli...?
Rurcia czekamy na dalsze wieści dochodź do siebie

fajnie, że fotki się podobały brzuszek musi mi m pstryknąć i wstawię, odnośnie dziwacznych programów, ja wczoraj chyba oglądałam coś o seksie i się dowiedziałam z tego programu, że można podczas porodu przeżyć orgazm...szok nie wiedziałam, że jest to możliwe, jakaś kobieta tak miała, i zaszła w drugą majać nadzieję, że znów się jej uda to odczuć lecz nie udało się za drugim razem...radość


[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

03-12-2010 20:21:51

Kraków
Evcia, dam przepis, dam, ale jutro, bo trochę pisania jest, a już mi się teraz nie chce. A co do płci, to był chłopak.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

03-12-2010 20:33:45

Agab ja kiedyś oglądałam program o kobiecie która miała niby orgazm podczas porodu ale myślałam ze to głupie gadanie, tak ajk to że 6 synów dlatego ze we wczesnej fazie cyklu poczęci sad smiley A tu Misia pisze że chłopak wyszedł więc może coś w tym jest? Chociaż ja tak do końca nie wierzę ani w ten orgazm ani tych chłopców. grinning smiley

Misia to czekamy na przepis grinning smiley

beata1988 (offline)

04-12-2010 09:10:18

płock
dzień dobry witam z kubkiem kawusi smiling smiley M poleciał do pracy ale tylko do 13 bo musiał także spoko smiling smiley po południu ma przyjść brat z Córką- fajnie bo już dawno jej nie widziałam małej mądralińskiej.

Agab- no mam nadzieję, że pomoże jechałam na emolium i poprawa była ale nie taka jaką chciałam no a od wczoraj cetaphil miałam go już dawno dla siebie ale nie wiedziałam, ze można stosować u Dzieci -wiem mogłam pytać Ciebie smiling smileysmiling smiley czekamy na brzusio smiling smiley

Evcia- wielkich wymagań nie ma ale egzamin nie tak łatwo zdać Michał planuje za jakiś czas przepisać na kogoś firmę i iść na egzaminatora

A my dzisiaj pójdziemy na spacerek w końcu huuuurasmiling smiley wczoraj jeszcze sobie farbnęłam włoski kolorem brązowa czerń smiling smiley i mam czarne jak smoła smiling smiley ale spoko smiling smiley zawsze kupowałam farby loreal a wczoraj wpadła mi w ręce nowa farba w piance i lux bo szybko się nakłada i sama dałam radę bo zawsze tył mi M robił smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

04-12-2010 10:12:55

Dzień dobry smiling smiley
znów za oknem piękne słonko smiling smiley
Zaraz jadę z M do mamusi mojej bo M jej koło zmieni bo coś z nim nie tak. Ja u niej zostanę a M wróci bo coś tam przy kominku będzie dłubać grinning smiley

Beata ja też zawsze wybieram ciemne farby i brąz mi wychodzi jak czarny. Teraz jak pójdę w pt do fryzjera to poproszę o hebanową czerń lub coś podobnego smiling smiley A czemu M chce być egzaminatorem? To się bardziej opłaca finansowo?? Ja nie lubię egzaminatorów grinning smileygrinning smiley żadnych winking smileyA na czym to przepisanie ma polegać? Coś takiego jak ja sprzedawałam firmę?

beata1988 (offline)

04-12-2010 10:34:38

płock
Evcia egzaminator zarabia sporo i pracuje po 8h i do domu a firmę przepisze na kogoś z rodziny o innym nazwisku a nadal będzie nasza tylko po prostu egzaminator nie może mieć OSK
ja lubię robić czerń granatu super połysk smiling smiley a Ty jeden kolor robisz u fryzjera ??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

smuteczek (offline)

04-12-2010 12:34:48

Kołobrzeg
Rurcia
GRATULUJĘ!!!!! Synuś śliczniutki!!!!!!

Agab Mam pytanie, czy ta witamina E100 i Salfazin mogą zadziałać już po 3-4 miesiącach brania??


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.