Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

kanak (offline)

02-12-2010 12:32:35

ateny
Hej dziewczyny! Ze mną lepiej, ale wczoraj miałam kryzys gardłowy. Dziś już ok - dziwne. Płuczę gardło szałwią z łyzką wódki hihi, najważniejsze, że pomogło, oczywiście wcinam również vit. C. Umyłam główkę, zrobiłam makijaż, dziś mam szkołę rodzenia, jak się odkopiemy hihi

Eva u nas też wszystko zaśnieżone, tata właśnie się szykuje na odśnieżanie, ale co to da, skoro cały czas sypie... i mróz mamy, teraz -6, niestety bez słońca.

Misia ja mieszkam tylko z bratem i tatą, moi rodzice się rozwiedli ponad rok temu. Delikatnie mówiąc mama o nas zapomniała... Piszę wszystko jak już nie wytrzymam dłużej z" tym" sama. Myślę, że Majka już się nacieszyła tą opiekunką i jednak mamusia najlepsza!! Misiu a mnie boli łono - dziwne. Nie mogę dobrze zejść z kanapy, jak leżę.

Ulinka świetnie, że mieszkanko wypaliło, w końcu będziecie mieli więcej miejsca. A Madzia biedna skoro ma ten refluks, synek mojej koleżanki męczył się do 3 miesiąca.

Agab dawaj fotką z brzuszkiem koniecznie!! Pieluchy wielorazowe, o nie, to nie dla mnie. Przechodziłam to z moim bratem - nigdy więcej!!!

Bidonku wysokie ob, to nic dobregosad smiley

Beatko to macie czas dla siebie z M! I dobrze Wam to zrobi!! A ja widziałam sliczny czerwony pajacyk z reniferkami na stopkach dla mojego Mikołajka, kupię jak się pogoda poprawi i bezpiecznie dojdę do sklepówsmiling smiley
Właśnie moje dziecko wystawiło nogę hihi, on jest taki słodziutki, nawet w brzuchu.

Helopoli zdjęcia fantastyczne Twojej podróżniczki smiling smiley Właśnie, a co Wy robicie z mieszkaniem?

Daria to mi też będą sprawdzać akt urodzenia Mikołaja? Zobaczymy.

A mój mąż przesłal mi wczoraj mmesem czerwoną różę z naszego ogrodu... a ja mu mogę tylko bałwankasmiling smiley hihi


[link widoczny po zalogowaniu]

agab (offline)

02-12-2010 12:44:07

Lublin
Cześć dziewczynki,
Daria syropek z cebuli jak najbardziej ok, podaj jej wspomoże leczenie
Ulinka ja lubię żółcie, wrzosy i jasne fiolety, coś z tego bym pewnie wybierała, a ty jakie lubisz? to zależy jeszcze jaki to pokój, bardzo duży, mały, jasny, ciemny
Evcia to ja już lecę tylko łopatę z garażu spakuję...młody rycerz
Oliwia dzięki za stronkę
Misia mnie też się wydaję, że wszystko jest ok tylko może nie chciało jej się iść...ja też mam zgagę ale jeszcze znośną, z domowych sposobów pomaga mleko, mnie też kefir, mało smażonego, ciężkostrawnego i pikantnego jedzenia, parzone siemię lniane na noc może być, a jak bardzo męczy to można Rennie possać lub Ranigast ( lub coś z ranitydyną) łyknąć jest bezpieczny
Bidonku przebadajcie się obie , a to u ciebie to jakieś zatrucie było?, owszem nieprawidłowości w morfologi mogą na coś naprowadzić, potem się drąży dalej, ale niech nie myśli zaraz o najgorszym, dlaczego zaraz nowotwór..., może to być od kręgosłupa, coś w stawie typu zwichnięcie,przesunięcie,od serca też czasami promieniuje, może to być nerwoból... do ortopedy się wybiera?
Beatka zima nie taka zła, przynajmniej trochę mężem się nacieszysz...i mała też nie ma tego złego
Agusia dobrze, że się ułożyło, kiedy masz wizytę u tego lekarza?


[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

02-12-2010 13:35:37

Gdynia
Dzięki za rady w sprawie kolorów smiling smiley Ja lubię żółcie, ale teraz mam żółte ściany, wcześniej u rodziców też miałam i teraz chcę coś nowego. Uwielbiam zielony kolor, no ale zieleń będzie u dzieci a nie będę całego mieszkania na jeden kolor malować. Myślałam nad pastelowym fioletem, ale moja mama mówi że to zimny kolor i nie będzie ładnie wyglądać.

misia Ja widziałam to mieszkanie, M nie wiedział. Ładne jest, trzeba tylko przemalować i położyć wykładziny bo jest gumoleum na podłodze. W łazience nie ma wanny tylko prysznic i to jest jedyna rzecz która mi się nie podoba a wymieniać się nie opłaca bo trzeba by było pruć kafelki a że są ładne i czyste (bez grzybów i takich tam) to chyba nie warto sie w to bawić.

kanak Piotruś miał refluks do 10 miesiąca, mam nadzieję że Madzi szybciej minie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

02-12-2010 16:56:00

italia
czesc dziewczynki

No nagadalam sie i ciesze sie, ze jest u mnie. Bylysmy dzisiaj na zakupach, goracej czekoladzie (mimo, zxe tu dzisiaj 22 st) i obiadek zjadlysmy w restauracji. Teraz jest u swojej siostry, mojej drugiej szwagierki i zostawilam je same pewnie chca sobie pogadac. Moze ja o wszystkim nie wiem- przeciez nie musze wiedziec.

Miska mysle, ze dzieci tak maja i nie masz sie co przejmowac. Wazne, ze chce chodzic. A niedawno sie martwilas, ze byla za bardzo za niaLOL

Kanak dowiedz sie o wszystkich dokumentach zebys nie musiala sterczec na lotnisku


Sorki, ze nie odpisze wszystkim ale musze troche poprasowac bo wieczorkiem idziemy na kolacje do siostry meza a jutro jedziemy od rana poszalec po galerii.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

02-12-2010 17:05:46

płock
czeeeeeść smiling smiley nie ma tego złego...smiling smileysmiling smiley tak tak kocham ten śnieg bo M z nami smiling smiley spędziliśmy super dzionek i wieczór przed nami smiling smiley pojechaliśmy do miasta kupiliśmy Zosi pościel jest piękna jak dla mnie i cudnie wygląda grinning smileygrinning smiley[link widoczny po zalogowaniu] ta pierwsza pony crem smiling smiley i kupiliśmy Zosi grube rajstopki i smoczki świecące w ciemności smiling smiley a Michałowi buty na zimę . Później zrobiłam Mamci włoski a Michał w tym czasie zrobił nam obiadek smiling smiley nugetsy z frytkami - pyszotka smiling smiley teraz pojechał odwieźć Mamcię a ja szybciutko meldunek u Wassmiling smiley

Evcia- a jaką masz wybraną ??kto dzisiaj odśnieżał ??smiling smiley suuuper, że już ginek jest smiling smiley

Misia- mi się wydaje, że wszystko jest ok skoro poszła wiesz, że dzieci niestety mają bujną wyobraźnię smiling smiley

Ulinko- ja też się lubuję w żółciach i zieleniach . Jutro już piątek grinning smileygrinning smiley

Bidonku- ja niestety nie pomogę..

Daria- no to fajne dni przed Wami się szykują smiling smileysmiling smiley fajnie nagadacie się przynajmniej.

Kanak- no w PL to teraz można mega bałwany lepić a Twój M pewnnie na krótki rękaw lata szczęściarz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agab (offline)

02-12-2010 19:45:09

Lublin
No dobra, wstawiłam kilka fotek, ale brzusio będzie później bo już mi się nie chce dziś, ustawioną mam galerię do przeglądania dla zalogowanych
Beatka super wspaniały dzień miałaśradość i jeszcze się nie skończył


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-02 19:55 przez agab.

ulinka (offline)

02-12-2010 20:16:21

Gdynia
U nas zmieniła się koncepcja. Byliśmy w mieszkanku i zdecydowaliśmy że zabieramy stare meble w kolorze ciemnej jabłoni i teraz to już zupełnie nie wiem na jaki kolor pomalować.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

03-12-2010 08:22:20

Kraków
Witam się z rana.

Ciemno, szaro i ponuro...mi głowa pęka. Wczoraj Miki się tak wiercił, że bolało aż, tam na samym dole, chyba się wpychał jeszcze niżej albo poprostu głową kręcił. Aż podskakiwałam. Dzisiaj spokojniejszy. Mam w planach jutro zrobić z M pierogi ruskie na święta, wsadzę sobie do zamrażalki, i uszka z grzybami do barszczu. M co prawda powiedział, żeby się nie przejmować, że tym razem kupimy wszystko gotowe, ale ja sobie tak nie wyobrażam. Narobię jutro, bo nie wiadomo iedy Mikuś zawita, a wtedy to już mogłoby byc ciężko. A wy coś będziecie robić na święta? Czy wszystkie idziecie gdzieś na kolację?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

03-12-2010 09:43:19

italia
malduje sie i ja, przy kawce i ciasteczkach.
Szwagierka poszla z rodzicami cos zalatwic jakies sprawy a ja nie chcialam isc bo w nocy Lorus budzil sie 3 razy i nie wiem dlaczego, pocycal troszke i zasnal.
Tak mi sie cos wydaje, ze zaczyna mi zanikac mleko bo wczeniej wystarczala mu butelka tylko raz dziennie a teraz juz pije dwa razy. Cycki mam miekkie i wychodzi mleko ale on sie denerwuje jak je i jak mu podam butle to ja wypije.

Agab zaraz zajrze do zdjec.

Eva daj znac co ci powiedziala twoja ginek.

Miska ja nic nie robie na swieta bo napewno bede u szwagierki. Tu w swieta nic specjalnego sie nie je, wlasciwie to co w ciagu roku wiec wielkiego uroku nie ma.


Bea posciel ladna, tez mi sike podoba. Fajnie, ze milo spedzilioscie dzionek oby bylo takich wiecej.

lece obleciec mieszkanko.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

03-12-2010 09:47:54

italia
Agab piekna kobitak z ciebie, czekamy na zdjecie brzuszka!!!!!!!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.