Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Soniaa25 (offline)

30-03-2023 14:36:04

Wrocław
Kami piękna wiadomość! Do listopada nie puszczamy kciuków! Wszystko będzie dobrze! Dużo dla was zdrówka :*

Ellevv i gdzie się wybieracie? Ja od poniedziałku wracam do pracy na pół etatu xd też szukamy jeszcze jakiegoś lotu na maj/czerwiec bo później mały do żłobka i pewnie będzie ciężko.

Kami1988 (offline)

30-03-2023 20:44:48

Piła
Dziekuje! ;-* mam nadzieję że przed nami już tylko piekne chwile i szczesliwe spotkanie w okolicach listopada. Nasz maluch we wtorek miał 1.23cm smiling smiley i serce bilo jak dzwon winking smiley lekarz mowil, że jest idealniem i prosze Boga aby tak zostalo..

Martula92 (offline)

31-03-2023 05:08:52

Łazy
Kami jaka wspaniała wiadomość smiling smiley Teraz wszystko musi być dobrze!! Gratuluję Ci z całego serca:*

Ja wciąż walczę o moje upragnione szczęście. Wiem, że tylu kobietom się udało... W mojej nowej pracy poznałam dwie dziewczyny co również się starały po 4-5 lat i obie mają teraz dzieci. Jest też jedna dziewczyna co dalej się stara podobnie jak ja, więc byłam w lekkim szoku jaki to już się staje problem w naszym społeczeństwie ...

My w tym roku zarezerwowaliśmy sobie Chorwację na urlop. Będziemy tam pierwszy raz i mam nadzieję, że nam się spodoba smiling smiley

ellevv (offline)

31-03-2023 11:20:11

Gratulacje! Też trzymać będę kciukask!

Sonia tym razem lecimy na wyspy kanaryjskie smiling smiley Martula Chorwacja piękna jest, szkoda że rok temu nam nie udało się po raz drugi tam lecieć bo trafiliśmy na pechowy dzień że strajki nie strajki i brak pracowników na lotnisku. Tak się skończyło że nie polecieliśmy nigdzie.

Soniaa25 (offline)

07-04-2023 14:19:51

Wrocław
Dziewczyny już teraz życzę wam Zerowych i Spokojnych Świąt :*

Kamii daj znać co u was!

Ja już wróciłam do pracy. Nie jest lekko..niby tylko 4h, ale ciężko się skupić z dzieckiem w domu...w dodatku niby to ułatwienie bo jestem z domu, widzi mnie ciągle ale jednocześnie myślę, że odczuwa to, że to nie ja się z nim rano bawię tylko tato...ciągle chce do mnie na ręce...jest strasznie płaczliwy...nie chce z tatusiem usypiać tylko mama...ale jakoś trzeba sobie poradzić. Pewnie z czasem będzie lepiej.

Soniaa25 (offline)

04-05-2023 09:10:28

Wrocław
Chyba dziewczyny wątek nam trochę umiera...mam nadzieję, że u was wszystko ok. Czasami tu zaglądam i cisza sad smiley

Kami1988 (offline)

05-05-2023 20:24:08

Piła
Witajcie witajcie! Już daję o sobie znak ;-)
U mnie wszystko dobrze... dziewczyny wciąż nie potrafię w to uwierzyc...tak..tak..jestem w ciąży ! Wczoraj usg prenatalne- wszystko ok! Kosc nosowa, przeplywy i przeziernosc karkowa (1.3) ;-)
Jesteśmy w 14 tygodniu i Bobus ma 7cm ! Sciskam Was cieplutko

Adz (offline)

05-05-2023 20:38:47

Ja też zaglądam ale coś nie wiem nawet co napisać grinning smiley
Przedewszystkim Kami gratulacje !!! Jak ja się cieszę że w końcu się wam udało ;* oszczędzaj się i zdrówka dla was ;*

U nas majówka w rytmie ospy . Nawet nie mam co opowiadać bo u nas albo jakieś chorobska z tego przedszkola albo nudy.

A jak tam u was ? ;*

minka170 (offline)

11-05-2023 23:18:19

Wrocław
Heeeej ! Jeju tyle czasu się nie odzywałam, ale ciężko mi z czasem strasznie. Mały miał problemy z brzuszkiem do okolo 2.5 mż. Całe dnie praktycznie plakal w nieboglosy, koszulki od lez mieliśmy mokre, dostawał az takich spazmow. To nie był zwykły płacz, to było takie darcie sięsad smiley Nie przeżyłam tego dobrze. W jedną niedziele tak beczałam z bezsilnosci... Poszliśmy do osteopaty i albo on naprawdę pomógł, albo jelitka same się unormowały. Jest o nieeeeeebo lepiej. W końcu jakos zyje i tak naprawdę nie mialam sil pisac, bo psychicznie było mi ciężko, to teraz od dwóch tygodni odżywam.
Osteopata powiedział, że dziecko do 3 mż nie powinno lezec na brzuchu, że to stara szkoła że to pomaga na brzuszek. Chodzi o to, że lezac odgina glowe do tyłu i to powoduje wyginania tez czegoś w jelitach i przez to są bóle brzucha.

Kami, trzymam najmocniej kciuki jak potrafię :*

Widze, ze wakacje planujecie. My chcemy w tym roku do Chorwacji z Młodym. Mam nadzieję, że się uda winking smiley

Soniaa25 (offline)

13-05-2023 10:32:48

Wrocław
My jutro lecimy do Grecji na 10 dniwinking smiley mam nadzieję, że mały dobrze zniesie lot. Na szczęście mamy samolot o 12 więc taka normalna godzina. Pewnie będzie dużo emocji dla niego ale już tak czy siak nie mogę się doczekać aż zobaczy coś nowego. Tylko pogoda trochę mnie martwi bo pokazuje deszcze...ale co chwilę się zmienia więc mam nadzieję że będzie słonecznie chociaż większość dni. Dzień nam dziś mija na pakowaniu xd

Minka kochana, te bóle brzuszka są straszne...układ pokarmowy się długo kształtuje i te problemy mogą wrócić też przy RD. Dobrze że mu pomagacie jak tylko się da bo wiadomo, ciężko się patrzy na ten ból u dziecka i jesteśmy tak bezradni...dobrze się chwytać wszystkiego co choć trochę uśmierzy ból. U nas akurat masaże bardzo pomagały i leżenie na brzuchu. To akurat mieliśmy zalecane od fizjo i gastrologa i nie wiem czy stara szkoła, pewnie każdy specjalista ma po prostu swoje metody, których się trzyma. I nas fizjo jest dość młoda i szkoli się na bieżąco więc raczej nie korzysta ze starych metod. Ale co dziecko to też inaczej po prostu. Ważne że jego rady pomagają <3 i doskonale rozumiem, że byłaś bez życia jak ciągle mieliście tyle płaczu...to też dla Ciebie dużo emocji i zmęczenie robi swoje...to normalne, nie jesteśmy robotami sad smiley ja do tej pory nieraz nie mam siły i sobie płacze pomimo całej miłości do syna. Ale lepiej tak niż tłumić w sobie te emocje. Nie ma co udawać, że macierzyństwo jest tylko słodkie i usłane różami...chyba tak tylko w krzywym zwierciadle na Instagramie jest xd



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-05-13 10:34 przez Soniaa25.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.