Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Pogodna_Aga (offline)

24-09-2023 10:43:53

Łódź
Ojej..
Widzę wątek jakoś tak z lekka przycichł...

Jak tam wasze pociechy??

Każda zajęta macierzyństwem no tak.

Ja z swojej strony mogę napisać że życie bywa pokręcone. Wczoraj widziałam pęcherzyk ciążowy... w październiku idę zobaczyć czy będzie serduszko...
Nie nastawiam się raczej bo to tak wcześnie, że wszystko jeszcze może być...

Wszystkiego dobrego dla was.
Udanego weekendu


Adz (offline)

25-09-2023 23:02:21

Aga, zeszlas się z partnerem ? trzymam kciuki za zdrówko maluszka, i żebyś spełniła marzenie o macierzyństwie <3

U mnie nawet ok, przez tą nerwice nigdy w życiu tyle nie odpoczywałam, i przy okazji nigdy też nie byłam tak zmęczona.. odpoczywaniem. Ale ćwiczenia i właśnie skupienie się na odpoczynku też naprawdę dużo dają, jest lepiej, widzę poprawę zdecydowanie smiling smiley Emilka rośnie jak na drożdżach, byłam z nią u lekarza w środę bo miała coś na stopce, dostałam skierowania na badania bo jak to pani dr ujeła "jest jakaś blada" , wyniki książkowe także ja zadowolona bo to najważniejsze dla mnie, żeby ona była zdrowa. Śmiga do przedszkola uśmiechnięta a jak wraca to mówi "chodź cię przytulę mamusiu ale nie dawaj mi buziaków bo ja nie lubię buziaków błe" haha. Z dnia na dzień coraz nowsze teksty , także u nas jest wesoło. Ja też odzyskuje trochę tą równowage także jest zdecydowanie lepiej.

A co u Ciebie Aga? Co u was dziewczyny?

Pogodna_Aga (offline)

26-09-2023 16:53:40

Łódź
No daliśmy sobie szanse, ale to już co z tego wyjdzie - życie tak naprawdę pokaże.

Jestem już na L4. Pamiętacie czy nie pracuje w poradni a u nas niestety fala infekcji już napływała. Jak się dowiedziałam o dodatniej becie to zostały mi 2 dni pracy przed urlopem, więc na niego poszłam. W trakcie urlopu wzięłam L4...
Czuje się zwyczajnie. Za wcześnie jak dla mnie na jakieś tam świętowania czy coś.

Adz
Ciesze się, że córcia dobrze sie rozwija.
Takich tekstów z pewnością będzie więcej winking smiley a ile pewnie śmiechu.

Ile już ta panna ma?


Adz (offline)

27-09-2023 19:57:22

3 i pół roku. No wesoło jest zdecydowanie smiling bouncing smiley

Aga może i cała ciążę będziesz miała spokojna bez żadnych niespodzianek po drodze, tego Ci życzę;* a partner jak zareagował na ciążę ? grinning smiley

Paula1671 (offline)

28-09-2023 21:33:15

Warszawa
Aga super wieści. Trzymam mocno kciuki ;*

ellevv (offline)

29-09-2023 21:11:17

Łał Aga yawning smiley dołączam się do grona trzymających kciuków smiling smiley

Dawaj znać co i jak.

Ja planuję się umówić na wyciągnięcie spiralki i chyba ogarnąć temat swoich włosów... tyle co mi wypadło to aż płakać mi się chce.

Soniaa25 (offline)

29-09-2023 21:29:33

Wrocław
Aga ale cudowne wieści! Kolejny cud na naszym forum. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.

U mnie w sumie życie leci z dnia na dzień tak szybko, że nawet momentami nie ogarniam jaki jest dzień yawning smiley do końca roku pracuje na pół etatu. Mały od września chodzi do opiekunki dziennej bo ostatecznie na taką opcję się zdecydowaliśmy zamiast żłobka. I to była dobra decyzja xd babeczka ma 5 dzieciaczków pod opieką, chodzą na spacerki, sama im gotuje, wymyśla im różne ciekawe zabawy i zajęcia i dzieciaki są w podobnym wieku. Mój synek jeszcze w sumie jest na etapie adaptacji bo w pierwszym tygodniu września jak miał zacząć to się okazało, że ma ospę, która ostatecznie okazała się być bostonką...ogólnie pokręcona historia haha pochodził tydzień i było ciężko, dużo płaczu...ja też płakałam jak bóbr...później na tydzień pojechaliśmy na planowany wyjazd nad morze więc po powrocie jak znowu poszedł do opiekunki to znowu dużo płaczu...ogólnie z rana jak mu mówię że musimy już się ubrać i iść to zaczyna się płacz...ubiera się, wchodzi sam do wózka, bierze swojego misia...mi się serce łamie ale już chociaż ja przestałam płakać. Jak go odbieram to szczęśliwy do mnie biegnie i jest zadowolony. Pani mi w ciągu dnia podsyła zdjęcia jak jest z dziećmi na spacerku i też na zdjęciach on uśmiechnięty więc się cieszę. W końcu mogę pracować w spokoju i ja i mąż, mamy więcej czasu dla małego jak już wraca i ten czasu mu dajemy na 100 procent. Narazie chodzi tam na 4h, a jakoś w listopadzie będę chciała go dawać na 6h i po nowym roku już 8h bo wracam na pełen etat.

Martula92 (offline)

05-10-2023 11:23:40

Łazy
Hej kochane... Bardzo dawno mnie tu nie było. Byłam naprawdę załamana, że chyba nigdy nie zostanę mama.
Serdeczne gratulacje Aga! Mam nadzieję, że wszystko będzie u Was w jak najlepszym porządkusmiling smiley Ja ostatnio miałam zapalenie zatok. Niestety brałam antybiotyk. A dziś pierwszy raz w życiu zobaczyłam dwie kreski na teście! smiling smiley od razu poleciałam na betę. I jest 1443... Boże tak bym chciała, żeby się udało.

Soniaa25 (offline)

05-10-2023 13:39:29

Wrocław
Jezu jakie tutaj piękne wiadomości!!!!! Martula to cudownie! Dużo zdrowia i mocno trzymam kciuki za was! <3

ellevv (offline)

09-10-2023 08:40:49

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-10-09 08:42 przez ellevv.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.