Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Biedronka87 (offline)

07-01-2020 18:35:55

Konin
U mnie była dzisiaj koleżanka z pracy, jest w 10tc. Okazało się, że jej siostra i żona jego brata i ona zaszły w tym samym czasie i wszystkie trzy maja ten sam termin porodu. Śmiali się z niej ze je zaraziła, a teraz ona się smiała że teraz mnie musi zarazić smiling smiley takie zarazki to chętnie przyjme smiling smiley

Soniaa25 (offline)

07-01-2020 18:49:17

Wrocław
Biedronka to niech ta koleżanka też do każdej z nas zawita xd

Minka no niewiadomo co gorsze...to prawda...jakaś masakra :/ pewnie jeszcze kiedyś będziemy tutaj wspominać te nasze narzekania i się śmiać, jestem tego pewna...ale teraz nie ma lekko sad smiley

minka170 (offline)

07-01-2020 19:22:40

Wrocław
Sonia też tak czasami myślę, że może tak być i że szybko nas te dzieciaki powkurzają, jak zaczną pyskować grinning smiley
Ja jeszcze z dwa dni pesymizmu,a potem pewnie wrócę na dobre tory grinning smiley

MamaKasia2 (offline)

07-01-2020 19:49:57

Legnica
Dziewczynki, czy jest tu wśród nas jakas, która ma plamienia okoloowulacyjne? Bo dziś po dwojeczce wypadło ze mnie trochę więcej śluz i plodnego i miał on wyraźne ślady takiej dość żywej krwi. Zdazylo mi się to pierwszy raz. Ogólnie nie dziwiloby mnie to jakoś bardzo bo w końcu mam okres płodny, ale kurczę ja zawsze myślałam że takie plamienia to podczas samej owu? A u mnie dopiero co się zaczęły płodne, jeszcze nawet bólów jajnika nie mam (A od czasu drugiego porodu zawsze czuje któryś z jajników podczas samej owu) także wydaje mi się że owy będę mieć dopiero pod koniec tygodnia.. To jak to w końcu jest, kiedy występuje to plamienie - podczas owy czy może być na kilka dni przed owu ? Bo nie wiem czy mam to olac, czy też się schizowac? Mąż zapytał, czy mnie coś nie boli, że może za bardzo nas poniosło wczoraj w nocy, ale mi nic nie jest i wcale nie uważam, że Bóg wie jak szalelismy. Z resztą krew zauważyłam dziś pod wieczór więc jakieś min 16godz po stosunku. Więc moim zdaniem to raczej nie od tego. A i zaznaczę, że majtki bez śladów krwi, że dość wyraźnie było widać krew ale tylko na tym sluzie co ze mnie wypadł podczas dwójki

Biedronka87 (offline)

07-01-2020 20:00:59

Konin
MamaKasia ja jeden jedyny raz mialam plamienie okoloowulacyjne. To była pierwsza owulka po leczeniu. 3 dni delikatnie plamiłam, to był różowy śluz na wkładce, a 4 mialam owu potwierdzona monitoringiem.

Soniaa25 (offline)

07-01-2020 21:04:26

Wrocław
Próbuje sobie przypomnieć ale ja chyba takiego plamienia nie miałam nigdy.

Ehh coraz gorzej się czuje mam wrażenie...wzięłam ostatnią tabletkę duphastonu już, zjadłam kolację i mnie zmulilo sad smiley jak lekarz dalej będzie kazał mi go brać to chyba zwariuje...

Biedronka87 (offline)

07-01-2020 21:06:53

Konin
Sonia a może zapytaj czy możesz zamienić na luteine dopochwowa? To też progesteron a nie obciazasz żołądka.

Klaudia9212 (offline)

07-01-2020 21:32:12

Cytuj
Biedronka87
Klaudia a ile już go bierzesz?

Minka tylko jak się nie przejmować... Ja cały cykl jestem spokojna ale jak zbliża się termin @ i odstawiam luteine i nie testuje to z tylko głowy chodzi za mną pytanie "a co jeśli jestem i stracę? może lepiej testować i nie odstawiac luteiny?"

To był 3 cykl smiling smiley mam nadzieje, ze jak go odstawię to już będę w ciąży albo chociaż cykle same z siebie będą już regularnie smiling smiley

Klaudia9212 (offline)

07-01-2020 21:39:42

Cytuj
Soniaa25
Próbuje sobie przypomnieć ale ja chyba takiego plamienia nie miałam nigdy.

Ehh coraz gorzej się czuje mam wrażenie...wzięłam ostatnią tabletkę duphastonu już, zjadłam kolację i mnie zmulilo sad smiley jak lekarz dalej będzie kazał mi go brać to chyba zwariuje...

Ja złe się czułam tylko podczas pierwszego cyklu z dupkiem. Drugi był spoko chodź tez pms był a w tym po odstawieniu już nic nie czułam. Dziś po południu dopiero coś czułam ale już przeszło smiling smiley ja sobie chwale go bo @ mniejsza, mniej bolesna, pms tez smiling smiley

Który to już cykl z dupkiem?

Pogodna_Aga (offline)

07-01-2020 21:52:53

Łódź
A kobietki ja dziś sobie zrobiłam pycha obiado-kolacje. Wzięło mnie na to tortille i zrobiłam a co. Ja to zawsze przeliczam kalorie, potem się katuje ćwiczeniami, by wyrównać bilans (wiem, wiem dziwaczeje). Tym razem po prostu zeżarłam z smakiem i chociaż na chwilę człowiek sobie humor poprawi hehe smiling smiley Pyszota a kalorie pewnie pójdą w cycki grinning smiley
Strasznie za mną chodziło to danie... a teraz chodzi za mną jarzynowa. Normalnie na starość dziwaczeje albo po prostu organizm po infekcji (trzyma mnie od 1 dnia świąt i wciąż zakatarzona jestem i kaszle) domaga się jakiś minerałów czy coś.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.