Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Kami1988 (offline)

06-01-2020 14:52:17

Piła
Szkoda Minka, że się nie udało... ale wierzę, że nadejdzie szczęśliwy moment - moze faktycznie u Męża cos z nasieniem skoro u Ciebie wszystko ok..
Sonia, Biedronka powodzenia! :-)
Ja dzisiaj przez pogodę tylko bym spała..
Macie w ogole dziewczyny sposób na "wrzód "? Męczę się z nim już od ho ho i nie wiem co zrobić..a do lekarza jakoś mi nie po
drodze...
Jak mija Wam niedziela?

Soniaa25 (offline)

06-01-2020 15:06:43

Wrocław
Dzięki Kamii, ale ja nawet nie zamierzam testować...jeszcze nie na mnie czas smiling smiley wątpię, żebym przed wzięciem duphastonu zdążyła mieć owulację o ile w ogóle ją miewam. Cierpliwie czekam na wizytę i dalsze kroki smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

06-01-2020 16:12:00

Łódź
Ale się dziś wybyczyłam jak nigdy. O 15 się zwlekłam z łóżka, ale nie to że spałam po prostu sobie leżakowałam. Jestem coś ostatnio osłabiona pewnie po tej infekcji skoro cały czas mi opryszczka wyłazi. Może i dobrze czasem poleniuchować, zwłaszcza przed pracą na noc.

Koledze z pracy przechodzi wirus także aż tak bardzo go nie zaraziłam grinning smiley

A czas mi się znów dłuży. Czemu nie może być np. weekendu? He he.

Kami
Z tego co wiem to dziś już poniedziałek a nie niedziela spinning smiley sticking its tongue out. Inaczej już by do mnie dzwonili, czemu mnie nie ma w pracy grinning smiley No pewnie przez to dodatkowe święto Trzech Króli każdemu się dni plączą.


Xoo94 (offline)

06-01-2020 17:11:21

Białystok
Witam wszystkich serdecznie,
Może któraś z was mogłaby mi pomóc - podpowiedzieć. Rozpoczęliśmy starania o maluszka w sumie to już 4 miesiąc... W tym miesiącu byłam u ginekologa (15 dzień cyklu). Na badaniu USG widoczne było ciałko żółte. Lekarz stwierdził że owulacja przebiegła prawidłowo. Przez cały cykl wykonuje testy owulacyjne. Wykazują one dni płodne. Test wykonałam również wczoraj (nie wykazał nic) oraz dzisiaj (wykazał dwie kreski z czego jedna bardzo blada). Do tej pory po owulacji nie miałam takich sytuacji. Czy to normalne?

Soniaa25 (offline)

06-01-2020 17:27:15

Wrocław
Cześć Xoo94 smiling smiley z tego co wiem to test owulacyjny jest pozytywny w momencie, gdy kreska testowa jest tak samo ciemna lub ciemniejsza od kreski kontrolnej. Wtedy można się spodziewać, że owulacja nastąpi lada dzień. Kiedy kreska testowa jest jaśniejsza od kontrolnej to test jest negatywny

Kami1988 (offline)

06-01-2020 17:27:24

Piła
Tak tak Aga poniedzialek ;-p
Pomylilo mi się ;-p fajnie jutro iść do pracy ze świadomością, że już wtorek :-)

Xoo94 (offline)

06-01-2020 17:46:37

Białystok
Faktycznie, źle zernelam.. Te co miesięczne robienie testów prowadzi mnie do paranoi..

Soniaa25 (offline)

06-01-2020 18:13:07

Wrocław
Xoo94 jeśli masz reguralne cykle to zacznij robić te testy w momencie, kiedy owulacja może faktycznie wystąpić i kiedy masz już objawy płodnych dni smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

06-01-2020 18:17:37

Łódź
Xoo94
Witamy cieplutko na forum. Trzymam za Ciebie kciuki w staraniach smiling smiley


Xoo94 (offline)

06-01-2020 18:58:48

Białystok
Dziękuję bardzo :sm191:
Z regularnoscia do tej pory nie miałam większych problemów, ostatnio okres był dziwny przyszedł 3 dni wcześniej niż zwykle bez bolu który do tej pory towarzyszyły każdemu. Poza tym trwał dzień gdzie wyglądał normalnie i dwa kiedy był bardzo skapy. Do tej pory było to 5-6 dni... Dlatego też udalam się do lekarza. Teraz kolejne dni oczekiwania na miesiączkę...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.