Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Klaudia9212 (offline)

06-01-2020 19:02:14

Hej smiling smiley

Czytań Was co jakiś czas, ale nie udzielam się, bo u mnie nic się nie zmienia smiling smiley
Dziś jestem 16dpo test negatywny. Jutro 3 dni po odstawieniu dupka winking smiley wiec @ jutro albo jeszcze dziś w nocy :grinn:

Trzymam za Was kciuki :* ktoś jeszcze testuje niedługo, może ktoś ma lepsze wieści niż ja smiling smiley

minka170 (offline)

06-01-2020 19:02:17

Wrocław
Kami mój mąż robił badanie nasienia. Wyszło wszystko dobrze.
Skoro niby wszystko ok u nas obojga, to lekarz kazał teraz zrobić jakieś rozszerzone badanie z całym jakby kształtem plemnika, żeby zobaczyć,czy w jego obrębie nie ma żadnych deformacji.
Powiem Wam,że jest to problematyczne, że cykle mam idealne, owulację są, a ciąży nie ma. Brak jakiejkolwiek przyczyny. Może to psychika nas niszczy.

Soniaa25 (offline)

06-01-2020 19:08:55

Wrocław
Minka to jest naprawdę dziwne...dobre wieści, że jesteście zdrowi, ale nadal nie widomo dlaczego nie ma dzidzi...może faktycznie to psychika coś aż tak blokuje u was obojga? Kurde nie wiem... skomplikowane to wszystko :/

Klaudia9212 (offline)

06-01-2020 19:21:13

Minka kurczę trudno powiedzieć czemu. sad smiley

Ja przynajmniej mogę zgonić na to ze męża nie mam i dlatego nie ka ciąży.

A tak z innej beczki czytanie jakieś książki O ciąży, macierzyństwie i maluszkach? Macie coś do polecenia ☺️

minka170 (offline)

06-01-2020 19:22:36

Wrocław
Sonia sama nie wiem. Mąż dzisiaj zaproponował, czy może nie pójdziemy do psychologa razem. Może nie jest to głupi pomysł. Sama już nie wiem. Wydawalo mi sie to śmieszne,ale może ma rację...

Zlapalam małego doła,bo siostra powiedziala w zartach, ze jej dzieci sa najladniejsze i nasze tez beda najladniejsze. A mi się jakos przykro zrobiło. Chyba jeden dzień smutku musi byc winking smiley

minka170 (offline)

06-01-2020 19:34:15

Wrocław
Klaudia nie zauważyłam postu. Przykro mi z powodu negatywu sad smiley Wiesz ,że ja wiem, co czujesz :*

A jak robicie testy to tez jakos tak negatywnie podchodzicie? Ja robię i wychodzę z łazienki. Jakos nie mam w sobie mysli ,ze cos mogło się zmienic po tym 1.5 roku ponad grinning smiley

Pogodna_Aga (offline)

06-01-2020 20:18:30

Łódź
Cytuj
Klaudia9212
Hej smiling smiley

Trzymam za Was kciuki :* ktoś jeszcze testuje niedługo, może ktoś ma lepsze wieści niż ja smiling smiley

Hej Klaudia
Eh te przeklęte @. Szkoda, ale może jeszcze los zaskoczy kto wie :confused:

U mnie testowanie dopiero za min. 10 dni. Pewnie zrobię tylko betę dla formalności a i tak mnie przywita biel wizira sad smiley

minka
Jak ja robiłam to zostawiłam w kiblu, bo nie chciałam patrzeć (ah wtedy jedna kreseczka była czerwona, druga różowa) a mnie partner pyta czemu nie wyrzuciłam tampona/termometru?? Tylko tak zostawiam i on musi zbierać! :confused: Nieeeee! eye rolling smiley Eh ci niewyedukowani faceci.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-06 20:21 przez Pogodna_Aga.

Kami1988 (offline)

06-01-2020 20:22:41

Piła
To naprawdę kicha... moze Minka mąż ma rację..może trzeba głowę odblokować- i psycholog to dobra opcja.
Nie wiem co powiedzieć...
Ja podobnie jak Klaudia mogę zganiac na to, że mojego nie ma i stąd takie długie wyczekiwanie.. wtwdy jsk zaszlam był to pierwszy cykl kiedy cały mój był w domu. Teraz w sumie też już cały za nami ale nie łudze się bo rozczarowanie zaboli jeszcze bardziej...
Lata lecą.. los mógłby być laskawszy... :-)

Kami1988 (offline)

06-01-2020 20:24:51

Piła
Ja jak robię testy to też zawsze wychodzę z łazienki i wracam po chwili ;-p
I jeszcze nie zostawiam na widoku tylko chowam gdzies za jakiś balsam lub cos ;-p

Soniaa25 (offline)

06-01-2020 20:29:37

Wrocław
Minka moze to faktycznie dobry pomysł i warto skorzystać z takiej pomocy. Poczytaj o tym, może są na ten temat jakieś wątki w internetach i znajdziesz kogoś kto korzystał.

Jeju ja ostatni test jaki robiłam to 3 miesiące temu yawning smiley ale zleciało...teraz nawet o tym nie myślę ale fakt...też chowałam i nie chciałam patrzeć na tą jedną kreskę.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547140, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.