imię dziecka - czym się kierujecie, wybierając je

Wysłane przez ptysiowa_mama 

esflores (offline)

05-11-2010 05:41:00

Kraków
U nas tez byl duzy dylemat z wyborem imienia, po dlugich rozmyslaniach wybralismy po kilka mozliwosci z calego kalendarza winking smiley
W koncu zostalo dla dziewczynki imie Zuzia, ale dla chlopca dalej nie moglismy sie zdecydowac, wiec sie smialam ze pewnie bedzie chlopak. No i wg usg bedziemy miec synka winking smiley ale doszlismy w koncu do porozumienia i damy mu na imie Paweł.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

olusia111633 (offline)

17-11-2010 22:40:36

Ostr
Tatuś uparł się na imię Wiktoria, moja mama była po jego stronie, więc sie zgodziłam, zreszto z czasem zaczeło mi się coraz bardziej podobaćwinking smiley

Wiktoria- Zwycięstwo

mgielka (offline)

01-12-2010 14:21:48

KRK
witam.

u nas miala byc Gaja...zamiast Emilki ale jednak Emilka bardziej sie nam spodobala i ma wieciej zdrobniensmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mąż i Żonka-26.12.2010

Aga2606 (offline)

02-12-2010 11:58:36

U nas nasz synek od poczęcia miał być Jakub albo Oliwka... smiling smiley Potem został Jakub...ale przed narodzinami naszego synka w rodzinie za dużo pojawiało sie Kubusiów i chciałam zmienić imie żeby nie powtarzało sie .... I po narodzinach mój mąż słyszał o imieniu "Norbert" no i tak o to nasz 3letni synek ma na imie Norbert i teraz nie wyobrażam sobie żeby miał inne imie,bo nawet ładnie pasuje do nazwiska smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

majorka (offline)

06-12-2010 22:43:52

U nas będzie Tomek albo Alicja ;D

Lotosowa (offline)

21-12-2010 12:14:53

Katowice
U nas Wojciech lub Zuzia/Emilka/Hania - zobaczymy winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

15-01-2011 09:47:49

Świdnica/Legnica
Ja mam duży dylemat z wyborem imion. Zawsze wydawało mi sie, ze to taka prosta sprawa, jednak to powazna decyzja bo dziecko poniesie tego skutki. A do tego mąż mi nic nie pomaga w wyborze.
Od wielu lat podoba mi sie imię MAJA i powiedziałam sobie ze jak bede miec córeczke to bedzie Maja. Jednak teraz kiedy jestem w ciaży Maj jest pełno i maż mi odradza to imię. Podoba mi sie też Marcelina, a od wczoraj myśle o Natalce. A może Maje zastąpić Kają? Mniej popularne imię.
Co do chłopczyka to mysle nad Filipkiem, Marcelem lub Szymonkiem. Choć najbardziej podoba mi sie Florian. Takie rzadkie imię, ale nie jakieś osmieszajace. Przynajmniej co drugi się tak nie nazywa. Ale za to Florian nie podoba się mężowi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Missey (offline)

17-01-2011 19:54:39

Wrocław

bialamasajka (offline)

16-02-2011 12:06:27

Sosnowiec
Ja nie mam problemu jak będzie chłopiec bo będzie to Filip. Filip ostatnio to modne imie ale u Nas będzie tak ponieważ mąż miał mieć na imię Filip i bardzo chce żeby tak miał na imię nasz synek.. Jeżeli miała by być córeczka to sama nie wiem.. ciężko wybrać żeby pasowało do nazwiska, żeby smiesznie nie brzmiało.


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



Fotelik24 (offline)

28-02-2011 07:30:30

Przed ciążą ustaliłam imiona z mężem w sumie to nie zastanawialiśmy się długo nad ich wyborem. Tak się złożyło, że imiona podobały nam się obojgu. Synek-Hubert, córeczka- Małgosia.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 2671.