Marcowe karty z wygranych przez Was kalendarzy

Przyszedł czas na marcowe karty ze spersonalizowanych kalendarzy, wygranych przez uczestników naszego konkursu "Kalendarz z Twoim dzieckiem". Mało w nich związku z porą roku, ale z drugiej strony, "w marcu jak w garncu". A wiadomo, że do jednego garnka można wszystko wrzucić.

Chcesz je porównać z lutowymi kartami?

poprzednie    (1 / 8)    następne
Claudia i Lilianna z mamą. To czwarta karta z kalendarza (liczymy też okładkę) z tej samej, jakże udanej, sesji zdjęciowej.

Claudia i Lilianna z mamą. To czwarta karta z kalendarza (liczymy też okładkę) z tej samej, jakże udanej, sesji zdjęciowej.

Fot. Sarahia

Claudia i Lilianna z mamą. To czwarta karta z kalendarza (liczymy też okładkę) z tej samej, jakże udanej, sesji zdjęciowej.   Wika nadal w roli modelki. Tym razem Miss marca.      U kasiag121 styczeń był styczniowy, luty - lutowy, to i marzec klimatem przypomina wczesną wiosnę.   W styczniu Emilka była bez brata, a w lutym Dominik bez siostry. W marcu znów Emilka. Ciekawe czy w kwietniu nastąpi zmiana?  Arkadiusz.     
  Dzieci Nikiz miesiąc w miesiąc razem. I słusznie. Nikt nie poczuje się nie dość ważny w marcu.  W rolach głównych Maciuś i Lenka. 
W tle w duetach: Maciek z mamą, Lenka z tatą.   W tym kalendarzu następuje zasadnicza zmiana. Dotąd zawsze był portret samego Kubusia. W marcu - portret rodziny.
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: kasiag121.

Forum

 • yvonta | 01-03-2012 22:48:12

  Świetne
 • Wagus | 02-03-2012 07:47:30

  Cudne kartki z kalendarza
 • Izabela_25 | 07-03-2012 13:56:12

  Super.

Poczytaj również

Deponowanie krwi pępowinowej podczas porodu

Wielu przyszłych rodziców zastanawia się czy zdeponować krew pępowinową podczas porodu? Nie jest to łatwa decyzja. Na jednej szali spoczywa bowiem, jak sugerują prywatne...

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj