Marcowe karty z wygranych przez Was kalendarzy

Przyszedł czas na marcowe karty ze spersonalizowanych kalendarzy, wygranych przez uczestników naszego konkursu "Kalendarz z Twoim dzieckiem". Mało w nich związku z porą roku, ale z drugiej strony, "w marcu jak w garncu". A wiadomo, że do jednego garnka można wszystko wrzucić.

Chcesz je porównać z lutowymi kartami?

poprzednie    (1 / 8)    następne
Claudia i Lilianna z mamą. To czwarta karta z kalendarza (liczymy też okładkę) z tej samej, jakże udanej, sesji zdjęciowej.

Claudia i Lilianna z mamą. To czwarta karta z kalendarza (liczymy też okładkę) z tej samej, jakże udanej, sesji zdjęciowej.

Fot. Sarahia

Claudia i Lilianna z mamą. To czwarta karta z kalendarza (liczymy też okładkę) z tej samej, jakże udanej, sesji zdjęciowej.   Wika nadal w roli modelki. Tym razem Miss marca.      U kasiag121 styczeń był styczniowy, luty - lutowy, to i marzec klimatem przypomina wczesną wiosnę.   W styczniu Emilka była bez brata, a w lutym Dominik bez siostry. W marcu znów Emilka. Ciekawe czy w kwietniu nastąpi zmiana?  Arkadiusz.     
  Dzieci Nikiz miesiąc w miesiąc razem. I słusznie. Nikt nie poczuje się nie dość ważny w marcu.  W rolach głównych Maciuś i Lenka. 
W tle w duetach: Maciek z mamą, Lenka z tatą.   W tym kalendarzu następuje zasadnicza zmiana. Dotąd zawsze był portret samego Kubusia. W marcu - portret rodziny.
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: kasiag121.

Forum

 • yvonta | 01-03-2012 22:48:12

  Świetne
 • Wagus | 02-03-2012 07:47:30

  Cudne kartki z kalendarza
 • Izabela_25 | 07-03-2012 13:56:12

  Super.

Poczytaj również

Wyniki konkursu fotograficznego "eBobas.pl z książką"

Książki otwierają oczy, poszerzają horyzonty, rozwijają wyobraźnię, rozbudzają marzenia. Warto dzieciom czytać, warto podsuwać im ciekawe lektury. I warto brać udział w...

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj