MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

oskardmowski (offline)

21-03-2010 18:25:36

milo bylo........mrrr grinning smiley ile kropeczek haha pikantne te kropeczki chyba hihihihi a jakie filmy ogladaliscie kochani?smiling smiley


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

szatynka240 (offline)

21-03-2010 18:42:29

Puławy
Hejka
Dawno mnie tu nie było, ale miałam problemy z netem. Bardzo wolno chodził i strony ładowały się bardzo długo - aż mnie coś brało i dawałam sobie spokój. Powodem usterki był router - teraz już jest wszystko ok.

Nie dam rady was nadrobić, tyle żeście naskrobały. U mnie bez zmian - siedzę w domu, nadal szukam pracy. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w urzędzie miasta, ale poległam na pytaniach po angielsku (językiem posługiwałam się 3 lata temu i dużo zapomniałam). Sensownych ofert pracy brak i jednym słowem chyba długo sobie posiedzę w tym domu sad smiley

Przybyły nam ostatnio dwa ząbki i mamy w sumie 8. Bartoszek zaliczył fryzjera i teraz ma krótkie włoski. Nie wygląda już jak dziewczynka tylko jak chłopczyk.

Pozdrawiam


Mateuszek urodził się 30 lipca 2013r. o godz. 15.40
[link widoczny po zalogowaniu]

Bartoszek urodził się 3 lutego 2009r. o godz. 3.45
[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

21-03-2010 18:46:20

1 to Wolna.Chata.2009.PL.DVDRiP.XViD-ER

2 to Kac Vegas 2009 DVDRip.XviD.x264 Lektor PL

\fajne filmy


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

madzik9901 (offline)

21-03-2010 19:40:54

Kędzierzyn-Koźle
Witam dziewczyny
U nas tez pogoda taka nijaka niby zimno nie jest ale pochmurnie z deszczem że nie chce sie wychodzić z domu Ja chce prawdziwej wiosny ze sloneczkiemJakaś taka dzisiej jestem przywalona.Nic mi sie nie chce i jakos tak glowa mnie dzis od rana boli.Na dodatek Paula po raz pierwszy wstała dzisiaj bardzo wczesnie o 6 No ale o 10 poszła spać znowu to ja się tez położyłam.I to był błąd bo wstałam bardziej przywalona niż byłam.Heh doszłam w końcu do tego jak robicie to że cytujecie kto co powiedział wstyd jak cholera ze dopiero teraz
Cytuj
Effifka
Jutro najprawodpodobniej wujek R. z kolega przyjeda, wiec znow bede miec zaleglosci. Nie piszcie tyle
To raczej niemozliwe
Cytuj
Oskardmowski
uuu ktoś niezbyt ładnie postąpił w konkursie fotograficznym :/ i to ktos to wygrał...podwójnie wygrał...
Pazerność co niektórych nie zna granic!

Cytuj
wkretka
konkursy gdzie licza sie glosy, z gory sa dla ucziciwych przegrane
Zgadzam się!!!

Cytuj
erka
spodziewałam się balonów na pierwszej stronie, śpiewów, tortów...a tutaj nic. Miały być głośne urodziny a nie ma ich wcale
No właśnie:/ Gdzie te zapowiadane niespodzianki!

Cytuj
Misia84
Wiktor poczul wczoraj chodzenie na nogach bez pomocy chodzika.
Brawo Wiktorku

Cytuj
Aniolka
A patrzcie na mojego cwaniaka! Nauczył sie podglądać jak ktoś w łazience siedzi!
Igorek jesteś wspaniały Heh moja najmłodsza siostra jak miala ok 2 lat tez podglądała w łazience.Kiedys podpatrzyła jak wychodze z wanny i latala po całym domu i wołała ze cycka widziała:p

Cytuj
Oskardmowski
milo bylo........mrrr ile kropeczek haha pikantne te kropeczki
Heh było tak milo a Ty pytasz jakie filmy oglądali

No Ok wpadne pozniej bo ide dzieciaka do spania szykować (mam nadzieje)

No to pokazałam jak umiem cytowacgrinning smiley Przez pomyłke nie na to forum wysłałam a ze nie chciało mi sie pisac od nowa to skopiowałam to tutajgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misia84 (offline)

21-03-2010 19:54:38

Kędzierzyn-Koźle
Czesc wieczorkiemwinking smiley
Wiktor spiradośćPadlo moje malenstwo jakmuszkasmiling smileyWcale mu sie nie dziwie.W sumie mial dwie drezmki ale z jednej go maz wybudzil niechcacy i musielismy go szybciej polozyc na druga przez to po 18ej byl juz nieprzytomny.Kapiel go troche orzezwila ale przy butelce poleglsmiling smiley
Pogoda w kartke a spacerek zaliczonywinking smileyBylismy u moich rodzicow na obiedzie wiec maly mial pole do popisu bo dziadkowie na wszystko mu pozwalali.
Ulinko ja mam podobny wozek tylko troche inny typ.Kilka stron wczesniej dalam link i w galerii jest ten wozek pokazany.Poki co to jestem z niego zadowolonasmiling smileyPrzednie kola sa skretne i mam je odblokowane bo jak sa zablokowane to cos mi go sciaga na prawa strone.Ja to mam chyba pecha do sciagania bo w tym wielofunkcyjnym to sciaga mi na lewa stroneprzewracjący oczami
Aniolka gratuluje wygranejwinking smileysuper zdjeciewinking smiley
Dalje jestem a waszymi postami do tylu.Jak zobaczylam ile naskrobaylscie to sie przerazilamwielkie oczychyba juz dzis nie zdaze tego nadrobic.sprobuje jutro na spokojnie was doczytac bo juz troche zmeczona jestem.
pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

21-03-2010 20:30:35

Gdynia
Ale mnie moja mama dziś wkurzyłasad smiley Powiedziałam jej przez telefon że kupiliśmy Piotrusiowi butki a ona na to że jesteśmy nieodpowiedzialni, że dziecko dopiero co wyzdrowiało a my z nim po sklepach łazimy i w ogóle po co mu te buty kupowaliśmy jak i tak jeszcze przez miesiąc nie będzie w nich chodził tylko jeździł w wózku bo na chodzenie na nogach jest za zimno. Ja nie mam zamiaru trzymać Piotrusia w ciepełku tak jak to moja mama robiła ze mną i siostrą i non stop byłyśmy chore a Piotrek no dobra miał to zapalenie płuc a tak to przecież często nie choruje, parę razy do tej pory miał katarek a reszta dolegliwości i chorób była związana z refluksem. A zresztą 13 stopni to chyba nie jest za zimno na spacer na nóżkach, prawda? No na pocieszenie na kolację robię racuchy, ciasto już sobie rośniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

21-03-2010 20:56:19

pomorze
ulinka Moje zdanie jest takie, że Twoja mama przesadza! Skoro nawet lekarz powiedział, że możecie na spacery chodzić, to przecież nawet jeśli choć tylko chwilkę Piotruś będzie chodził na nogach, to w butach a nie w kapciach czy w skarpetkachwinking smiley A do sklepu, to faktycznie trzeba uważać, ale jak godzinami się tam nie siedzi, to powinno byc ok.
szatynka a myślałąm ostatnio o Tobiesmiling smiley Miło, że do nas zajrzałaświnking smiley Na pewno w końcu znajdziesz pracę dla siebie! I gratki dla Bartka, że ma już 8 ząbków!dziecko z balonikiem
aniolka chłopcy w sumie umią się bawić razem, np. jeżdżą samochodami lub piłkę sobie turlają, ale krótką chwilkę. Patryk krótko się czymkolwiek interesuje. A poza tym on jest na etapie demolki! Jak Ksawek np. buduje sobie wieżę z klocków, to on zaraz mu ją burzy i wtedy Ksawek się denerwuje. I tak w kółko, mama pomaga starszemu odbudować wieżę, a młodszy zaraz znów robi demolkę. Ale są na dobrej drodze do wspólnej zabawysmiling smiley Więc jest dobrzesmiling smiley młody rycerzbabki z piaskudziecko na rowerkuradość A co do podglądania, to mój Ksawek też tak robiłsmiling smileysmiling smileysmiling smiley Jeszcze dziś, jak idę na "posiedzenie" do wc i zamknę się, a mój synu chce mi koniecznie coś powiedzieć, to klęka na podłodze, podgląda moje nogi ( bo tylko tyle widzi) i wtedy zadowolony mówi co chcesmiling smiley Dzieci potrafią czasem rozbawić dorosłego do łez!
Effika superowy avatareksmiling smiley


A my dziś byliśmy w Gdyni. Musieliśmy w realu zapłacić rachunek i przy okazji chcieliśmy ciocię męża odwiedzić. Ale jak na złość, ciocia chora i nie pojechaliśmy do niej. A potem chcieliśmy po bulwarze pochodzić. Jednak jak zajechaliśmy autem na parking przy bulwarze, to widzieliśmy jakie wietrzysko tam jest i więcej nic, tylko wracaliśmy do Pucka. ALe po drodze wjechaliśmy do KFC. Trochę pojedliśmy i wtedy do domkusmiling smiley Teraz lecę ubrać Patryka, bo tato go wykąpałsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

21-03-2010 21:44:35

Gdynia
laska Trzeba było do nas przyjechaćsmiling smiley My sklepów unikamy, właściwie to w ogóle do nich nie chodzimy z Piotrusiem ale butów bez dziecka przecież nie kupię, zresztą dziś tam mało ludzi było.

Takie butki kupiliśmy



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-21 21:49 przez ulinka.

lolcia (offline)

21-03-2010 21:54:00

witaj Na rodzinka było super Paweł znowu nowe słowa umnie JULA to znaczy Julka i Dawid ...EWA ciocia ...dosłownie co chwile powtarza nowe nos oko włosy poprostu jestem w szoku jak mu to idzie ....z nocnkiem nadal dobrze od 4 dnie nie było w majteczkach nic wiec ekstra.........

Cytuj
misia84
Ja juz nie moge z moim dzieckiemsad smileyprzechodzi samego siebieangry smileyWyje od rana nie chce spac.Dalam juz mu ibufen.Gorna dwojka mu wychodzi bo widac bial kreske ale jak sie darl to zauwazylam ze dziaslo gzdie powinna byc gorna jedynka tez jest spuchnieta ale tam nic nie widac.
lolcia fajny filmiksmiling smileyPawelek juz ladnie mowismiling smiley
smiling smiley

po 1 oj biedny ale sie wymęczy przez te ząbki..............
po 2 dzieki jestem pod wrażeniem ze przez ostatnie dni juz tak mówi...

Cytuj
Weronika625
.

Trochę się boję tego momentu przejścia z zimy na wiosnę bo teraz obudziły się wszystkie paskudne bakterie i rozszaleją się chorubska bryyyyyyyyy aż nie chce o tym myśleć mam nadzieje że nas żadna choroba nie dopadnie

ja też sie strasznie tego boje tych gryp strasznie...........miejmy nadzieje ze ta zima wszystko wymroziła............

Cytuj
cozzii
a u nas jest kolejny ząbek po 4 miesięcznej przerwie prawa górna 4 ?? idzie jej kilka na raz,jeszcze tylko jedenascieeye rolling smiley

.

to brawo...........i Gratulacje.......

laska fajnie ze Ksawier tak to zrozumiał o ciociach i wujkach....super...................
Cytuj
oskardmowski
mnie to krzyz codziennie kochana boli sad smiley ałć...a najbardziej w nocy i to tak że leżeć na plecach nie mogę wcale :/ coś OKROPNEGO ! sad smiley

grinning smiley

mnie kiedyś tez częściej bolał..............a teraz żadziej ale jak boli to strasznie .........przyznam sie ze to sie zaczeło u mnie jak zaszłam w ciąze i mam tak do tej pory ...moje siostry mówią ze jak juz przestane dźwigać Pawełka to minie to mam taka nadzieje ...
Cytuj
kkarollinaa
Przyszły moje rolki ktore kupilam przez allegro i uwaga bo nie zawacham się ich użycgrinning smiley haha.

wkretka witaj! Pytalam o ciebie ostatniosmiling smiley effika ci wspominała? smiling smiley fajnie,że zajrzalassmiling smiley i zagladaj czestogrinning smiley

lolcia super filmik!!! Ale słodki ten Pawełeksmiling smiley "Karolina-mama" to jest the bestgrinning smiley mały mądralawinking smiley a co do krzyża, to ja też to mamsad smiley ale u mnie to skolioza.. A miałas rtg kregosłupa?
grinning smiley

po 1 fajnie z tymi rolkami he he ja raz w zyciu tylko jechałam ......na rolkach
po 2 dziękuje za miłe słowa Paweł teraz jest słodki jak zaczyna mowic duzo
po 3 nie miałam rtg kręgosłupa
Cytuj
oskardmowski

Dziewczyny rymujące w wątku Prezent dla eBobasasmiling smiley zapraszam do obejrzenia NASZYCH życzeń hihi smiling smiley stworzyłam cosik ładnego co w sumie stworzyłyśmy wszystkie razem grinning smiley zapraszam do ogladnieciagrinning smiley hihi mysle że żaden bobas jeszcze nie dostał taaaaaaaaaaakich dłuuuugich życzeń grinning smiley

fajnie fajnie to wyszło

Cytuj
Weronika625
dziewczyny do końca miesiąca będę bardzo rzadko się odzywać bo internet prawie wcale u mnie nie działa tak nam zmniejszyli prędkość że jedna strona otwiera się dosłownie 10 min aż mnie szlak trafia ale już nie długo za ok 10 dni zmieniamy dostawce neta na 6 mega i wtedy będzie już super

oj nie fajnie z tym wolnym netem.............

Cytuj
MamaIzy
witam serdecznie

przypadkowo znalazlam to wasze, fajne forum winking smiley
WITAMY BARDZO SERDECZNIE I ZAPRASZAMY DO ROZMÓW
ja tu tez od niedawna....

Cytuj
erka
My wczoraj byliśmy z wizytą u mojej koleżanki, która ma 2-miesięczną córeczkę, taka malutka, ze aż zatęskniłam za tymi czasami i zachciało mi się dzidziusiasmiling smiley

HE HE nie dziwie ci sie
moja brata zona jest w 21 tc i juz nie moge sie doczekać kiedy ich syka zobacze

madzik Bardzo wspoczuje i dla Babci[*]

effika wodze ze i ci sie udało z AV super ci wyszło............
i trzymak kciuki za dobre winiki teściowej.............

aniolka no niezle te zabki wygladaja...........


Cytuj
misia84
My juz od 7ej na nogach.Wiktor nieda pospacsmiling smileyMamy maly sukces.Maly juz dwie nocki w miare ladnie przesypia i to we wlasnym lozeczkuradość

to BRAWO za te 2 nocki oby tak dalej...........

laska fajnie ze gościna sie tak udała wiesz wiem cos o tym bo Paweł tez lubi bardzo inne dzieci ...i najlepiej by sie z nimi nie rostawał.....\
czasami mamy problem a by do domu jechac

Cytuj
erka
beznadziejny dzień... moja mama od rana w takim nastroju, ze co chwila jaieś przykrości... masakra. Ja już sie chcę wyprowadzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tutaj remont w lesie, a zresztą tam będę mieszkałą z teściową więc z deszczu pod rynnę!sad smiley

oj nie fajnie ....

Cytuj
karlita
hello smiling smiley wróciłam z wyjazdu smiling smiley
ale piękna wiosna na dworze smiling smiley od razu człowiek inaczej się czuje smiling smiley
!

witamy i jak było....

Cytuj
Effika
lolcia - mam avatarka migaczka buziak od dzieckahot smiley
To dla Was Kochane migawka z 11 m-cy Dawidoska smiling smiley
widziałammmmmmmmmmmmmm boski jest.............
Cytuj
oskardmowski

a u nas...CIĄGLE PADA...sad smiley

U NAS TEZ CAŁO NIEDZIELE PADAŁO
NAWET JAK Z KOŚCIOŁA WRACAŁAM TO ZMOKŁAMMMMMMMMMM

aniolka he he ale sie usniałam Paweł tez tak robi super focia

Cytuj
oskardmowski

A mój Oskar mi dziś się na podłogę zsikał hahaha ja go wsadziłam na nocnik,siedział siedział i nic…zszedł usiadl na podłodze i się posikał haha ale się wkurzyłam ;

he he ja juz tez nie raz takie wypadki miałam........... he he

ulinka fajne buciki

ok cos nadrobiłammmmmmmmmmmmmm


miłego wieczorku kochane


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

21-03-2010 22:09:51

pomorze
lolcia nie, no ale zaszalałaś z tym postem. fiu, fiuprzewracjący oczami:e_wink:
ulinka butki fajne, podobne kupiliśmy wczoraj Ksaweremu, ale zielonesmiling smiley A co do zaproszenia, to dziękuję i na pewno kiedyś skorzytam. Ale nie tym razem, bo Ksawery ma kaszel i nie chciałbym, żeby Piotrusia zaraził. Ale poczekaj kochan do cieplejszych dni, to się spotkamysmiling smiley

Przed chwilką Ksawek wziął tatę za rączkę i poszedł z nim spać. Ciekawe czy tato przy synu zaśnie? Ok. To do juterka, bo KOŚCI chcę obejrzeć.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546180, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.