KWIETNIÓWKI 2013 :wozek:

Wysłane przez ziz77 

Amaranth (offline)

19-02-2013 21:04:29

Piekary Śl.
Hehhehe, ale tu dawno nie byłam ... smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
TYMOTEUSZ 01.02.2011 waga 3600g wzrost 59 godz. 8:40
[link widoczny po zalogowaniu]
MAGDALENA 31.03.2013 waga 3450g wzrost 56 godz.23:28
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

20-02-2013 09:05:18

Warszawa
My już po śniadaniu, Miśce chyba znów wyłażą zębiska, bo strajkuje nawet na śniadaniu..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

20-02-2013 12:18:18

Warszawa

Paula_77 (offline)

20-02-2013 13:35:36

Warszawa
Widzę, że się rozpada to forum, prawie nikt juz nie pisze ;(


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

sarunia21 (offline)

21-02-2013 09:56:43

Kołobrzeg
Hej. Mnie nie bylo bo wylądowałam w szpitalu w niedziele. Bardzo słabo czułam ruchy, myślalam ze podłącza mnie do KTG i wypuszcza jak wszystko bedzie ok. Ale nie oni odrazu biora na obserwacje na 3 doby. Wszystko ok. Najprawdopodobniej zawinil stres. Szyjka lekko skrocona mam sie oszczedzac. Oswoilam sie troche ze szpitalem wiem co trzeba miec do porodu itd. Maly troche za szybko rosnie wg szpitala ale mowia ze tam inny sprzet i kazdej pokazuje wieksze dziecko.

Przyszedl wozek, lozeczko stoi, zostala wanienka i rzeczy dla mnie do szpitala.

Buziaczki


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

21-02-2013 10:23:52

Warszawa
Saro, to koniezcnie się oszczędzaj ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

anulla85 (offline)

21-02-2013 11:01:26

Konstancin-Jeziorna
Hej,

sarunia21, u mnie lekarz tez mówi żeby się oszczędzać ale siedząc w domu i to jeszcze przy takiej pogodzie to nawet nie da się nie oszczędzaćwinking smiley
U mnie również mały stanowczo za szybko rośnie, w 32 tygodniu usg. pokazało 2450g a dzisiaj mam wizytę u lekarza i zobaczymy ile przybyło mi przez dwa tygodniesmiling smiley a Twój ile już waży? I oczywiście podziel się tym co Ci się udało podpatrzeć w szpitalu - co trzeba mieć do porodusmiling smiley

agrafka_011 (offline)

21-02-2013 16:07:09

Nowa Wieś
Hellosmiling smiley Sarunia dziewczyny mają racje musisz sie teraz oszczędzać jeszcze bardziej. Ja sie dzis tak dziwnie czuje mam strasznie słabe ciśnienie, duszno mi, na dworze -3 a ja wietrze całe mieszkanie K tylko chodzi i krzyczy ze mu zimnowinking smileyrany dziewczyny czuje sie jak staruszkasad smiley cięzko mi juz sie nawet poruszać a już nie wspomne o spaniu! zmusiłam sie dzis do poprasowania ciuszek dziecięcych ale już mam dosyć... kurcze musze zadzwonić do tego szpitala w którym chce rodzić jak tam co tam i jakoś odkładam z dnia na dzień...kurcze dałabym wszystko żeby ktoś zrobił mi porządny masaż pleców....


[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinkasz (offline)

21-02-2013 16:27:05

Świętochłowice
Mi to od początku ciąży jest strasznie gorąco. Nawet jak były mrozy to mieliśmy pozakręcane kaloryfery w całym mieszkaniu. A jak tylko ktoś się odważył mi je odkręcić to ... oj potrafiłam być groźnasmiling smiley Ja w krótkim rękawku, a mój mąż cały poubieranysmiling smiley Ja też czuję się jak staruszkasmiling smiley Trochę porobię i już jakaś zmęczona. A remont wciąż trwa…smiling smiley

Yummymummy- co do imienia to masz rację. Przede wszystkim Ty musisz być do niego przekonana. Mi się podoba. Jak wybieraliśmy imię w pracy to faktycznie nie było imienia, które podobało by się wszystkimsmiling smiley Ja laktatora będę używała, jak będę chciała gdzieś wyjść na dłużej. Ja uważam, że naprawdę może się przydać.


Byłam wczoraj na zajęciach w szkole rodzenia. Bardzo mi się podobało. Ze śmiechu, aż się popłakałamsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.