KWIETNIÓWKI 2013 :wozek:

Wysłane przez ziz77 

Paula_77 (offline)

17-02-2013 17:43:50

Warszawa
Weekendowa cisza.. Do mojego usg jeszcze tak długo.. prawie 220 g.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Veegas25 (offline)

17-02-2013 17:58:46

Czy któraś Mamusia chciałaby zestawik ubranek dla Synusia?? link do aukcji [link widoczny po zalogowaniu]
Jestem Grudniówka 2012 smiling smileysmiling smileypozdrawiamsmiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]

agrafka_011 (offline)

17-02-2013 21:04:32

Nowa Wieś
Hej dziewczyny!!! jak tam weekend?? ja dziś byłam w restauracji ze znajomymi-chyba juz ostatni raz bo powiem Wam ze już mi tak cięzko jakoś z tym brzucholem, czasami mam wrażenie że coś zrzuce nim bo tak mi wystaje jak piłka do przoduwinking smiley mam pytanko czy macie wycieki siary z piersi?? ja ostatnio u siebie zauważyłam wieczorami albo w nocy:/wogóle tak mi dają krzyża ostatnio popalić ze uff-taki pulsujący, kłujący ból...


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

18-02-2013 08:22:02

Warszawa
Ja nie mam, wręcz puste piersi.. Ech, chyba po raz 3 zabraknie pokarmu ;-(

Jak spałyście ?

My średnio wyspane, Misiak spał 9 g., ja 6 ;/
Mąż znów zaspał ;-D ;-D

Pracuję teraz nad mężem, by się przyzwyczajał do imienia Mirella lub Mirabella. Liliany ani Neli już nie chcę, jakoś czuję, ze nie pasują ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

agrafka_011 (offline)

18-02-2013 09:52:46

Nowa Wieś
Hejka!!! no i nadeszła wiekopomna chwila-30 tydz.smiling smiley chciałabym dotrwać chociaz do 37 tyg. mam nadzieje ze chłopaki nie beda się wcześniej cisnąc na światsmiling smiley oj i widze ze nie tylko ja miałam dzis nieprzespaną noc:/ non stop sie budziłam, przewracałam z boku na bok bo mi nogi drętwiały -masakra...
Paula mam koleżankę Mirelle i powiem Ci że pasuje do niej to imie bo jest takie orginalnesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agrafka_011 (offline)

18-02-2013 09:55:26

Nowa Wieś
a i powodzenia nad ,,pracowaniem nad mężem" smiling smileysmiling smiley ja tez próbowałam przekabacić mojego żeby zrezygnował z Jaśka na rzecz Karola albo Eryka niestety z marnym skutkiem-uparł sie jak osioł na Jaśka,no więc musiałam się wkońcu zgodzić bo on tez ma jakiś udział w tych dzieciachwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

18-02-2013 10:28:13

Warszawa

Paula_77 (offline)

18-02-2013 10:31:02

Warszawa
Phi, tez mi udział, 5 minut roboty a my się bujamy 40 tyg. + poród.. Moim zdaniem, ich udział, to jakies 20 %.. To i do im. wielkich praw nie mają..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

18-02-2013 13:27:45

Warszawa
Tu zawsze taka martwota w poniedz. ?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

anulla85 (offline)

18-02-2013 15:31:34

Konstancin-Jeziorna
Witam,
Zamówiłam dzisiaj laktator przez allegro, zdecydowałam się jednak na ręczny Philips Avant Natural zakładając, że może mi być potrzeby sporadycznie bo z takimi przypadkami wśród znajomych się spotkałam a jeśli będę musiała korzystać z niego częściej jak "czasami" to wtedy ewentualnie pomyśle nad elektrycznymwinking smiley
I został mi tylko wózek dla małego i pakowaniesmiling smiley W przyszłym tygodniu zaczynam prać ubranka dla małego żeby z początkiem marca zacząć pakowanie torby do szpitalasmiling smiley
Zastanawiam się czy przy dużym dziecku poród nie zaczyna się wcześniej? W 32 tyg. usg pokazało że mały ma już 2450g, teraz jestem w 34 tyg. w czwartek mam wizytę u lekarza i znów będę miała usg sprawdzające ile przez dwa tyg. przybyło dziecku, jeśli dużo ... bo biorę pod uwagę że może mieć już ok 3kg to chyba będę się kwalifikowała do cesarki.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.