KWIETNIÓWKI 2013 :wozek:

Wysłane przez ziz77 

Paula_77 (offline)

19-02-2013 10:10:16

Warszawa
Ciesze się, ze infekcja u Ciebie nie jest poważna :-)

W marcu -15 ??


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

19-02-2013 10:12:44

Warszawa
Paciorkowce po 35 tygodniu.. jeszcze mamy czas..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinkasz (offline)

19-02-2013 11:03:12

Świętochłowice
No ja też będę miała posiew po 35 tygodniu. Ja tez się męczę. Z jednej strony nie moge doczekać się, aż zobaczę małą, a z drugiej boję się smiling smiley U mnie remont jescze trwa. Nic nie przyszykowane, nawet lóżeczka nie mamsad smileyKurcze, co bym przed porodem się wyrobiła. Ja tez nie chce niczego zostawiac męźowi.Kocham go, ale on pewnych rzeczy nie jest w stanie pojąć - jak to facetsmiling smiley Mi siara leci od jakiegoś 6 miesiąca. Nie jest jej dużo, ale jest.

anulla85 (offline)

19-02-2013 11:30:29

Konstancin-Jeziorna
ewelinkasz, ja mam wizytę w najbliższy czwartek i będzie mi robił doktorek ten posiew w kierunku paciorkowca, to tez już u mnie będzie koniec 34 tyg. początek 35 tyg.
Ja wychodzę z założenia że jak sama wszystko zrobię, kupie, przygotuje to wiem że będzie dobrze a jak zostawię na głowie męża to tej pewności nie będę miaławinking smiley jak to facet , jak bym mu powiedziała żeby kupił mi laktator to by kupił - pierwszy lepszy bo dla niego każdy taki samwinking smiley
U nas że to pierwsze dziecko to też jest strach żeby wszystko było dobrze i z jednej strony się cieszę że to już tak blisko - że nie ma żadnych problemów z moim zdrowiem czy dzieciaczka - a z drugiej strony jak pomyślę o porodzie to jestem przerażona:/
Remontów żadnych nie robiliśmy- no może taki malutkismiling smiley Przed ślubem i kilka miesięcy po ślubie mieszkaliśmy z mężem sami w Warszawie, wynajmowaliśmy. Z racji tego że coraz bliżej do porodu przeprowadziliśmy się do moich rodziców, dom duży, pełen ludzi bo i siostra z mężem mieszka i rodzice, więc nie będę sama z dzieckiem jak mąż pójdzie do pracy i zawsze będzie ktoś chętny do pomocysmiling smiley Tylko łóżeczko zostało nam do złożenia, ale to mąż zrobi jak ja będę już w szpitalu.

agrafka_011 (offline)

19-02-2013 14:48:00

Nowa Wieś
Witam smiling smiley wyobraźcie sobie że nie nie dość ze nie mogłam się dodzwonić od wczoraj do mojej przychodni do gina (na kase chorych) to kiedy się wkońcu dodzwoniłm pielęgniarka mówi że najbliższa wizyta pod koniec marca!!!!!!!!!! szok!!!! teraz nie wiem co robićsad smiley kurcze szkoda mi znowu wydać 100 na innego prywatnego lekarza, żeby mnie przebadałsad smiley a z drugiej strony martwie się, w sumie nie czuje żeby mnie swędziało gdzieś tam w środku tylko na zewnatrz i zaczełam smarować się clotrimazolum, ale teraz Paula troche się przestraszyłam tym co napisałaś...nie wiem co robićsad smileysad smiley

Dziś kupiłam wanienkę ze stojakiem, przewijak z 2-ma pokrowcami na niego i poszło 160 zł:/ no i wyprałam pierwszą partię ciuszek niemowlęcych i pieluchy tetrowesmiling smiley a macie może namiar na jakieś ładne komplety pościeli do łóżeczka w przystępnej cenie na necie??


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

19-02-2013 15:26:12

Warszawa
A mówiłaś, że jestes w ciąży ?? To jakiś absurd !! Ja nigdy nie wiem, czy mój ulub. gin. nie zuzyje punktów w nfz ;/ PARANOJA !!! Ale ja mam jeszcze 2. lekarza..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

19-02-2013 15:27:32

Warszawa
Nie wolno clotrimazolum, nie lecz się na własną łapkę, zapisz się do innego lekarza..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

pyza0204 (offline)

19-02-2013 16:22:55

Jeleń
Witamsmiling smiley
Przypadkiem tu weszłam. Oczywiście, że można CLotrimazolum używać w ciąży. Wiem coś na ten temat, bo w sylwestra urodziłam zdrową córeczkę, a w ciąży często miała stan zapalny pochwy i lekarz zawsze przepisywał Clotrimazolum.

Pozdrawiam <stycznióweczka 2013>


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

19-02-2013 16:37:23

Warszawa
Fakt, zabroniony tylko w 1. trymestrze ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.