KWIETNIÓWKI 2013 :wozek:

Wysłane przez ziz77 

anulla85 (offline)

19-02-2013 17:51:16

Konstancin-Jeziorna
No niestety tak wygląda chodzenie do lekarzy z NFZu - nie opłaca się chorowaćsmiling smiley

agrafko_011 , Ja chodząc do lekarza prywatnie mam ten komfort ( i sporo stówek mniej w portfelu:/ ) że gdy tylko coś się dzieje bądź mnie niepokoi mogę w każdej chwili zadzwonić do niego z pytaniem bądź umówić się na następny dzień na wizytę. U mnie gdy się zaczęła infekcja, głównie zewnętrznie czułam pieczenie, swędzenie, dyskomfort to zaczęłam od maści clotrimazolum ale gdy nic się nie zmieniało zadzwoniłam do niego i zapytałam co mam robić a on żebym przyjechała to przepisze mi Pimafucin w globułkach i kremie. Tyle że przyjechać po receptę idzie w parze z opłata za wizytę więc poprosiłam teściowa która jest lekarzem internistą i wypisała receptę i już po dwóch dniach była ogromna poprawa. Może i Ty agrafko_011 masz taką możliwość poprosić lekarza internistę o receptę. Ale wiesz wydaje mi się że jeśli masz obawy i lęki że może zaszkodzić to dzieciaczkom to chyba nie masz innego wyjścia jak iść prywatnie do lekarza- wtedy będziesz na pewno spała spokojniejsmiling smiley

yummymummy (offline)

19-02-2013 18:06:07

Ruda Śląska
ohh faceci i zakupy ...moj maz nienawidzi chodzic godzinami po sklepach haha chyba ze potrzebuje cos do samochodu haha takze lepiej przygotujmy sie same i bedziemy spokojniejsze ze mamy wszytsko smiling smileysmiling smiley

zanastanawiam sie nad kupnem tego lektatora ale tak nie jestem przekonana na 100% bo wsumie tak naprawde kiedy bedziecie go uzywac np. przed wyjsciem z domu zeby nie karmic piersia w miejscach publiczych, albo zeby maz np mogl karmic gdy ktoras mama wraca do pracy albo na studia albo przez nawal pokarmu ...wsumie nie wim czy jest mi potrzebny hmm...

a co do imion ohhh to chyba ciezki wybor szczegolnie w mojej sytuacji ...wybralismy dla syna imie NALI powiedzcie co myslice tak szczerze wiem calkiem inne ale to dlatego ze nie mieszkamy w polsce i moj maz nie jest polakiem takze ciezko bylo nam wybrac wiem ze jednym sie podoba a innym nie ale to chyba zawsze tak jest nawet gdybym wybrala polskie imie.

myslicie juz o porodzie np. czy chcecie naturalnie czy moze w wodzie, ze znieczuleniem czy bez ..??

Paula_77 (offline)

19-02-2013 18:38:07

Warszawa
Cześć Tolcia, małe juz w domciu ?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

19-02-2013 18:47:52

Warszawa

Tolusia1990 (offline)

19-02-2013 18:50:22

Ogrodniki

Paula_77 (offline)

19-02-2013 18:58:33

Warszawa
Jesteś dzielna, Tolusiu :-) Mam nadzieję, że już wkrórce je 'dostaniesz'.. A dają Ci do karmienia, czy tak w inkubatorze cały czas ?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Agula1507 (offline)

19-02-2013 19:36:33

Kielce
Cześć Wam Dziewczynkismiling smiley
Hej Ziz, Tolasmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Dawno nie zaglądałam ale postanowiłam to zmienićsmiling smiley


[/url] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

19-02-2013 20:10:42

Puławy
Anulla, no mi ciężko nieco, szybko się męczę, często mam skurcze, ale jakoś się turlam tu i tam smiling smiley

Yummymummy, ja będę chodziła na egzaminy i kolokwia więc wtedy żeby ktoś mógł się zaopiekować Małym się przyda smiling smiley w ogóle dobrez mieć, bo jak coś nagłego wypadnie zawsze jest alternatywa dla cyca smiling smiley

Hej Agula i Tola grinning smiley

Agrafka, ja tam u Ciebie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.