marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

ula29 (offline)

30-11-2012 15:36:30

Kraków
hejka.
no i dostalam insuline na nocsad smileycukry na czczo za wysokie i dlatego malutko na sniadanie jadlam,a tak nie moze byc. wiec teraz jeszcze bede sie w udka klucsad smileyale czego dla malego sie nie zrobi. poznej doczytam co u was.dopiero wrocilam z poradnia bylam tam od 9. czekalam na szkolenie jak sie z insulina obchodzic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

30-11-2012 15:40:12

ostrzeszow
Ula dasz rade smiling smiley ciekawa jestem co mi wykarze badanie , a duzo slodyczy jadłas w ciazy ??? kurcze ja to tyle jadłam , ciekawe czy to ma wplyw na wyniki badan .

Tolusia super wiadomosc smiling smiley parka , wymarzona sytuacja chyba smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ula29 (offline)

30-11-2012 15:43:02

Kraków
chyba nie ma to wpywu bo ja slodyczy jem malusio. wystarczaja mi 2 male kostki czekolady jak mam zachcianke lub ciacho. zaczyna od 2 jednostek insuliny ale wraz ze wzrostem dziecka beda cukry wieksze i dawki tez.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

30-11-2012 15:43:46

ostrzeszow

Holly82 (offline)

30-11-2012 15:44:27

Bydgoszcz/Birmingham
ula bidulko, dasz radę smiling smiley A u Ciebie w rodzinie ktoś ma cukrzycę??

Malwina właśnie czytałam o czopach śluzowych...może odpaść na kilka tyg. przed porodem, u wujka google są nawet zdjęcia czopu, lepiej nie patrzeć. Jak czop odpadnie to szyjka zaczyna się powoli się rozwierać, dlatego trzeba uważać.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ula29 (offline)

30-11-2012 15:47:56

Kraków
nie boli nic.mialam mala probe po poludniu klucia.igla ma 8mm jest cienka. tata od kilku lat ma cukrzyce 2.
tolusia gratuluje parkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kp0018 (offline)

30-11-2012 17:01:56

Gorzów Wlkp.
Vesame no rzeczywiście malutko przytyłaś... Dzidziuś zdrowy to nie ma co się stresowaćsmiling smiley Jedz tyle ile potrzebujeszsmiling smiley Lekarz chyba by zwrócił uwagę jakby było coś nie tak?? Ja qrcze przytyłam jakieś 8kg;/ Boję się, że za dużo, bo takie tycie też nie jest dobresad smiley Także jak widać nie dogodzi nam z tą wagągrinning smiley

I uważaj na siebie i leż ile możesz!!

ula rzeczywiście dla Maleństwa chyba każda z nas jest gotowa wiele zrobić... współczuje tego kluciasad smiley dasz radę sama?? Czy męża będziesz prosić o pomoc?? pamiętam jak ja miałam w brzuch zastrzyki sobie robić, to najpierw taki chojrak, że co za problem się wkłuć, a później nawet mama mnie nie dotknęła, a już mi łzy same leciaływinking smiley tylko to więcej strachu, niż bólu...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

launica1 (offline)

30-11-2012 18:56:08

Słupsk
dzieńdoberek smiling smiley uh, ale naskrobałyście!
Aktualności dnia: u nas śnieg; młody siedzi w domu na atybiotyku z zapuchniętym gardłem; wybrałam dziś polożną- trafiła mi się super babeczka; jestem cały dzień głodna, a nastrój lepszy smiling smiley
natula dziękuję za komplementy- muszę uważać, co by w piórka nie obrosnąć winking smiley ps. ta porcyjka w przepisie jest malutka, więc dla całej rodzinki trzeba upec ze dwie, trzy sztuki winking smiley
mpuchala jak ty to zrobiłaś, spać na brzuchu??!! wielkie oczy ja za Boga już sie na brzuch nie przeturlam LOL no ale tak- ja , to ja- jestem wielka smiling smiley przykro mi z powodu Twojej sytuacji z rodzicami- ale grunt, że Ty sie pozbierałaś i dzielnie sobie żyjesz smiling smiley ps. no i w sumie, gdybym ja miała wybierac, a i tak sama robić i przygotowywać, to dla tego własnie świętego spokoju, wybrałabym Wigilię u brata . Poza tym są teraz tak pyszne wyroby półgotowe, czy garmażeryjne, pod zamówienie, że stanie przy garach możesz ograniczyc do minimum , a większosć potraw, po troszku z każdej, kupić- i już smiling smiley ja wiem, że swoje, to swoje, ale w nosie -ma być przyjemnie, a Ty nie powinnaś sie ani denerwować, ani urabiać po łokcie.
emilia ja ogrom swojego brzucha tez dostrzeglam dopiero na zdjęciu smiling smiley z góry wygląda inaczej winking smiley doczytałam ze znajomą. kurcze, to prrzytłaczające. I nie znam dziewczyny, a żal mi jej ...oby wszystko sie dobrze skończyło.
ITAN prawda z tym wyczekiwaniem. Mi wczoraj mały takie kuksańce dawał, że aż brzuch tańcował, a dzis, jak nigdy, od samego rana do wizyty u położnej, to jest do południa NIC. Totalne zero. Nawet ona się dziwnie spojrzała, jak powiedziałam. No więc przyłożyła na chwilę do brzucha ten czujnik od ktg a tam co? No serduszko smiling smiley pika sobie zgrabnie, a maluch nawet nie raczy dać znać, że jest ok. smiling smiley zameldował swoją obecność dopiero jakąś godzinę później. Może odsypiał poprzedni dzień... smiling smiley
1310 ja też do wierzących nie należę. Tekst jednak dobry- podoba mi się, ale nie z Modlitwą w nazwie smiling smiley Sa takie techniki autosugestii i autoterapii-pewnie o tym słyszałaś. Myślę, że jakby go sobie tak przerobić na własne potrzeby i nazwać "Mantrą na ciężkie dni" to i dla niedowiarka byłby budujący winking smiley Zobacz, np. tak:
Znajduję pogodę ducha,
i godzę się z tym,
czego nie mogę zmienić.
Mam odwagę, więc zmieniam to,
co mogę zmienić.
Mam mądrość, dzięki której odróżniam jedno od drugiego.
Moge, bo chcę.

I odrazu łatwiej się żyje winking smiley
Ale "wypłodziłam"... zebrało mi sie na sentymenty i takie tam LOL
Tolusia, fuksiaro! Trafić dwójkę i do tego parę! No, no, no, pięknie smiling smiley
Vesame, oj! Leż i pachnij!!! Nic nie rób!!! NIC!!!
ula, ja od początku ciąży kłuje sie fraxiparyną naprzemiennie- brzuszek- wewnętrzna strona ud. Spokojnie smiling smiley dla dzidzi zniesiemy te igielki smiling smiley
mpuchala te zjedzone wcześniej słodycze nie mają bezpośredniego wplywu na wynik. Pdwyższony poziom cukru wynika z deficytu insuliny.
Ojej, ojej- ja już nie moge Was zostawiać na dużej, bo potem nie daję rady z nadrobieniem .
Wiecie co, jak siedzę troszke dłużej, to strasznie mnie kosć ogonowa boli- normalnie, jakby mi ktoś do dupki nakopal...
Buziaki!


[link widoczny po zalogowaniu]

30.03.2013: 100kg OBECNIE: 66 kg CEL: 62 kg (na minusie 34 kg grinning smiley )

1310 (offline)

30-11-2012 22:11:58

Zabobrze
Hej hej,
Launica, ciekawie to brzmi jako autosugestia. Choć nie ukrywam, że pewności siebie, pogody ducha, odwagi i mądrości mi czasami brakuje, więc jakoś mi jest tak dziwnie, jakby nieszczerze to mówić... Choć oczywiście rzeczywiście celem jest bycie pogodnym, odważnym i mądrym i bardzo wiele osób takich znam... Ja jakoś przyzwyczaiłam się to tego proszącego sposóbu... ja nie jestem katoliczką ale wierzę w jakąś Siłę Wyższą, bo pomogła mojemu Tacie, może to być nawet Siła w innym człowieku, mi to pomaga, i do tej Siły niej się zwracam w tej modlitwie. Kiedyś tez nie chciało mi przejść przez gardło słowo Modlitwa i Bóg, ale od kiedy mi przechodzi, jest mi o wiele lżej.

No to ja też przysmuciłam i zafilozo..fałamsmiling smiley

Tolusia, ale się wzruszyłam jak powiedziałaś że na 80 % będzie parkasmiling smiley To chyba dla nich będzie niesamowite przeżycie...

Vesame, popieram Karolinę i zazdroszczę, że tak malutko przytyłaśsmiling smiley Oby tam dzidziuś miał teraz spokój i czekał sobie do końcawinking smiley

No i wspieram Ula w zastrzykach...

Holcia, Malwinka, a no właśnie a mi jest też tak gorąco że hoho... M a s a k r a.
Dziś już wcześniej wyszłam z grupy, chodzę na taką terapię grupową, bo było mi za gorąco i aż w głowie mi się kręciło. Fakt, że dziś taki zakręcony dzień, no ale ten gorąc swoje zrobił... I w tym śniegu to bym się teraz taplała...

Jutro trochę więcej może na dworze, bo do Wrocka jadę... Będę się upajać zimnem...
poszłooo!

Buziaczki i miłej soboty!


Kamcia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.