marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

emiliawawilin (offline)

03-12-2012 12:40:16

tuszyn
HEJ DZIEWCZYNKI winking smiley

KP NIE CZEKAJ TYLKO NA ZWOLNIENIE winking smiley

JA DZIS PO WIZYCIE MIALAM ROBIONE JUŻ KTG POSLUCHALAM SERDUSZKA MALA TROCHE PO WIERZGAŁA DOSTALAM SKIEROWANIE NA USG JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAĆ ALE DOPIERO ZA 4 TYGODNIE MAM JUZ PO SYLWESTRZE

ALE CO NAJSMIESZNIEJSZE PANI DR DO MNIE Z TEKSTEM TO CO CHLOPCZYK BEDZIEwinking smiley A JA ZE NIE DZIEWCZYNKA!!! A ONA DO MNIE NO BO TETNO TO MA NA CHLOPCZYKA I WEZ TU TERAZ ZROZUM WIEC ZNOW BEDZIEMY SIE ZASTANAWIAC CO TAM SIE KRYJE NARAZIE ZOSTAJE NATALKA OKAZE SIE PO USG , UCIEKAM SPAC BO COS MNIE TROCHE MULI A TYDZIEN ZNOW MI ZMIENILI TERAZ NIBY 28 WYLICZYLA JA JUZ NIE WIEM CO WIZYTA INACZEJ OKAZE SIE PO USG POZDRAWIAM I ODPOCZYWAJCIE


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kp0018 (offline)

03-12-2012 13:06:03

Gorzów Wlkp.
emilia bo teraz już nam się te tygodnie chyba tak na usg będa zmieniać... Podobno to z 12 tyg. najbardziej wiarygodne jestsmiling smiley Gdzieś tak czytałamwinking smiley

Ja do swojego lekarza idę w czwartek, więc do tego czasu muszę zacisnąć zęby i popracować troszkęwinking smiley gdyby nie zastępstwa, to jeszcze znośnie by było, ale tak to ja już padam na twarzsad smiley a niedługo pierwszaki do mnie przyjdąsad smiley i jakby mało było te najbardziej nieznośnewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aligol (offline)

03-12-2012 14:06:01

Chorzów
Jakieś fatum mnie dopadło .Tydzień temu popsuł się odkurzacz ,wcześniej żelazko dziś pralka .Za co mam to kupić .Jeszcze wózek trzeba i inne żeczy dla dziecka.Święta do tego ,wiadomo synowie spodziewają się prezentów .
Może i przyziemne sprawy ale też ważne ,dziś to mi się chce ryczeć .


[link widoczny po zalogowaniu]

ula29 (offline)

03-12-2012 15:23:26

Kraków
Malwina trzymam kciuki za dobre wyniki z glukozysmiling smiley
ja wizyte mam w poniedzialek i usg tezsmiling smileyjuz sie doczekac nie moge widoczkowgrinning smiley
poziej was nadrobiesmiling smileypozdrowkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

03-12-2012 15:59:03

ostrzeszow
kp0018 ja własnie tez myslałam ze z palca , kolezanka miala te badania robione rok temu w tym samym szpitalu i miała z palca krew pobierana , nie wiem czy to zalezy od laboratorium czy nowe zasady weszły i tak samo jak Ty mam problem z zyłami a te wstretne baby grzebały mi tam na sile , za kazdym razem miałam reke krwia oblana , no na szczescie zaczełam zle czuc sie w domu bo inaczej to chyba bym padła , nie wiem czy to nie z glodu , moj organizm zawsze z rana domaga sie sniadania a tu od 5 do 11 bez zadnego posilku i zadnego picia :/ a juz o 5 tak burczało mi w brzuchu ze szkoda gadac , pomyslałam tylko ze wspolczuje swojemu dziecku jak tak musi tego słuchac smiling smiley

Emila z tym tetnem to chyba zabobon jest smiling smiley tak samo jak z wystajacym pępkiem grinning smiley

Aligol to tylko rzeczy materialne nie martw sie smiling smiley wiem ze teraz bedziesz potrzebowała na to kasy ale wiesz jak to mowia "jak nie urok to sraczka " mi jak sie cos wali to tez wszystko na raz , z miesiac temu moj T nie umial dobrze odpowietrzyc grzejnika , no i juz ze zepsuty , to ja oczywiscie rozpacz ze znowu cos , ze mamy pecha itd ale mama mi uswiadomiła ze to jest tylko rzecz i ze trzeba sobie wmawiac a tam grzejnik wazne ze jestem zdrowa itd smiling smiley wiem ze to brzmi banalnie ale czasem pomaga . Moze poszukaj jakiejs uzywanej pralki , zawsze troche taniej a niektóre sa na prawde w dobrym stanie .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

03-12-2012 15:59:47

ostrzeszow
Ula dziekuje smiling smiley trzymaj kciuki smiling smiley ja mam wizyte w czwartek , moze wyskocza jajeczka na usg grinning smiley kto wie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Holly82 (offline)

03-12-2012 16:19:21

Bydgoszcz/Birmingham
Witam po weekendzie!!

Ja nie pracuję a padam, szczególnie ten kręgosłóp boli więc trochę porobię i przerwa. Także dziewczyny, powtarzam za innymi dziewczynami, na L4!!

Malwina ja przez mojego w sobotę ryczałam dosłownie jak bóbr!! Nie dosyć, że ogólnie jestem wrażliwa to teraz jeszcze te hormony i ogólnie jakaś potrzeba bycia z mężem a ten du...k nie myśli wyjść z inicjatywą i posiedzieć ze mną. No a Ty jeszcze dla niego tak się poświęcałaś i starałaś, żeby było dobrze. Czasem myślę, że mężczyzna uważa, że praca w domu to żadna praca, kurcze, ciekawe czy by chcieli się z nami zamienić.

Karolcia współczuję tego krzyku w szkole, mam nadzieję, że pójdziesz w czw. na L4 i sobie odpoczniesz, bo jak nie teraz to kiedy? Z maleństwem już sobie nie odpoczniesz, musisz zbierać teraz siły na zapas winking smiley

Launica ja nie jestem dobra w sprzątaniu ale lubię, tylko teraz to siadam co chwila, chociaż od remontu nie prasuje bo nie mam gdzie, zbierze mi się pewnie w lutym jak podostaje ciuszki dla synka. Dobrze, że mąż do pracy idzie w roboczych ciuchach, no a jeansy musi nosić trochę pogniecione, na szczęście na nim nie widać. Co zrobić, żadna ze mnie teraz gospodyni bo ani nie posprzątane ani nie poprasowane, nie mówiąc już o obiedzie. A już mi się marzy usiąść w czystym pokoju z herbatką i ciastkiem i oglądać tv albo poczytać.

Malenka dobrze, że u ciebie i maleństwa ok, wiadomo, musisz uważać na siebie, ale już bliżej niż dalej, pisz częściej, jak możesz. smiling smiley

aligol to Wam się troszkę nazbierało. Pralka kurcze teraz akurat potrzebna, ale jak Malwina pisze, nie ma co za bardzo sie przejmować bo to i tak nic nie da. Wierzę, że znajdzie się jakieś rozwiązanie. smiling smiley

Kamcia idź kochana na L4, bo musisz trochę w końcu odpocząć i pomyśleć o sobie i maluszku. Trzymam kciuki za udaną rozmowę z synkiem, tak jak Launica napisała, brzmi to rozsądnie.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

1310 (offline)

03-12-2012 17:57:33

Zabobrze
Hej dziewczynki,
dzięki bardzo za wsparcie, szczególnie Tobie, Launica, przeprowadzę taką rozmowę a co! A ile lat ma Twój synuś?
Aligol przejęłam się bardzo Twoją wiadomością, musisz się czuć paskudnie, ja też mam tak czasami, że wydaje mi się że się świat na głowę wali i czuję się wtedy osaczona i bez wyjścia... też mam nadzieję, że coś używanego znajdziesz...
Tymczasem dziś czekaliśmy na fachmana od gazu, bo nam dodatkowy rachunek za ostatnie pół roku przyszedł w wysokości 340 zł, a na tym rachunku taka ilość gazu, ile przez cały poprzedni rok nie zużyliśmy. Robili nam coś na dachu, może się coś zaklajstrowało, może coś poprzestawialiśmy w junkersie że tak dużo gazu ciągnie, no w każdym bądź razie fachowiec miał przyjechać, to nam wyczyścić, dzwoniłam o 10.30 rano, powiedział że po 14.00 do 16.00 będzie, mąż czekał od 13.00 do 17.00 i fachowca ani śladu i ani tez się nie odezwał. Bossszzzz toż można się wkurzyć. Trzeba dzwonić do innego i znowu dopiero na za tydzień można umawiać, bo mąż ma poniedziałki wolne.
Dobrze, że Was czytam jak chodzicie na te badania, ja ostatnio nie chodziłam do ginekolog, odkładałam do grudnia no i jest grudzień, teraz to już chcę się wybrać tylko wcześniej chociaż te już wcześniej zlecone WR zrobić chcę. Ale jeszcze to wymaga pójścia do lekarza rodzinnego bo tym razem zamierzam to zrobić na kasę chorych, no.
Dziś w pracce posunęłam trochę rzeczy do przodu, już wygląda to bliżej niż dalejsmiling smiley:joliecouette: Przynajmniej jakoś do ogarnięcia. I takie tłumaczonko poszło za parę dodatkowych złotych-i miłe spotkanko... Teraz w domku, po obiadku, odpoczywam, odchodzę od tego komputera na chwilę bo mnie booooli...


Kamcia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Holly82 (offline)

03-12-2012 17:57:50

Bydgoszcz/Birmingham
Miałam coś zrobić w domu ale chyba pranie mnie wykończyło i dzisiejsze zakupy, trochę ponoszę i mi się brzuch napina więc siedzę i oglądam co bym chciała synkowi kupić - zbawcza moc internetu. Pokażę Wam jaki wózek mi się podoba: [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aligol (offline)

03-12-2012 18:17:51

Chorzów
Holly wózeczek ładny .Ja będę szukała coś w komisie i chyba jakiś jaśniejszy bo ciemne w lato przyciąga .Ale model mi się podoba .


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546480, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.