marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

natula (offline)

29-11-2012 10:46:23

Łęczna
Malwina moi teście niestety albo stety robią imieniny ale świąt nigdy nie zrobili... na wielkanoc jeżdżą do matki teścia a na Boże Narodzenie zazwyczaj "wpraszają" się do moich rodziców... zresztą nawet sobie nie wyobrażam spędzenia świąt w domu u nich z nimi samymi bo sytuacja jest poprostu chora i byliby tylko oni i my bo K. siostra by nie przyjechała bo jej mąż i teścio są w konflikcie i Paweł od ponad 2 lat już tutaj nie był...

ja już zapowiedziałam K. że nawet jak jego rodzice będą chcieli pojechać do jego babki to niech jadą ale bez nas bo ja tam nie wytrzymam psychicznie i fizycznie jazdy samochodem... pozatym nie wiem co oznacza ustawienie mojej szyjki i wole nie ryzykować jazdy samochodemsmiling smiley i pojade do moich rodziców mam nadzieje że na całe świętasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

29-11-2012 10:52:23

ostrzeszow
Natula ale ogolnie Swieta "obchodza" a moi nie dosc ze nigdzie nie jada to nic w domu tez nie ma , czegos takiego jak wigilia to tutaj bardzo dawno nie bylo , no byla rok temu ale tylko dlatego ze ja ją zorganizowałam , pamietam jak zaczełam tutaj przyjezdzac to tesciowa ubrala choinke w styczniu pod moj przyjzad , zeby mi zamydlic oczy jakie to swieta byly hehe , na szczescie moj T nigdy nie owijał w bawlene i wiedziałam jak jest .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

29-11-2012 11:13:27

ostrzeszow
Dziewczyny doznałam szoku jak sprawdziła po ile na allegro sa moja witaminy i tabletki na wyrownanie flory bakteryjnej , na kazdym produkcie jest okol 15 zl mniej niz w aptece ...masakra .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ITAN (offline)

29-11-2012 11:20:36

Poznań
.Dzień dobry ...
Malwina- ja teraz co raz częściej budze się na brzuchu ....zazwyczaj młody mnie kopnie i się obracam ...przestałam już panikować z tego powodu bo co noc musiałabym w panikę wpadać kurde niby się pilnuję ai tak wychodzi jak zwykle.Co do mojego A to nie moze wziąć wolnego bo akurat na ten tydzień wypadło mu szkolenie i pojechał do Warszawy jak pech to pech .Dziś jest tak ponuro i mega pada że nawet śmieci mi się nie chce wynieśc a jeszcze tyle pracy mam....U mnie święta sie obchodziło i obchodzi u mojego A też to ja ostatnie lata miałm anty święta nie wiem dlaczego ale nie znosiłam tego okresu...a w tym roku o dziwo nie mogę się doczekać świąt chyba znowu mi się odmieniło smiling smiley
Miłego dnia dziewczyny!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

29-11-2012 11:50:32

ostrzeszow
Ja od dwuch lat jestem anty świeta , w sumie moze nie anty ale od kad tu mieszkam mam problem gdzie bede spedzac swieta i jak zrobic zeby dobrze bylo , w tamtym roku mialam spokoj bo tesciowej nie bylo wiec zorganizowałam je tutaj , w tym roku niestety tesciowa wraca wlasnie przed Swietami , a jej Swieta wygladaja tak ze wypije pare flaszek i siedzi w swoim pokoju , moja mama chciala do mnie przyjechac ale powiedziałam jej zeby nie przyjezdzała , bo przyjezdza tesciowa i teraz sama nie wiem czy olac tesciowa , zrobic wigilie w swoim pokoju i udawac ze jej nie ma , chociaz w sumie wypadałoby ja zaprosic na kolacje , ale jak ma mi siedziec pijana to ja dziekuje bardzo ....czy jechac do brata T , gdzie i tak wszystko byloby na mojej glowie ale chociaz mielibysmy spokojna wigilie .....sama nie wiem bo nawet z nim jeszcze nie rozmawiałam na ten temat ....zobaczymy co los przyniesie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

29-11-2012 12:15:21

Łęczna
Malwina myślę że lepiej by było jak byś przygotowała wszystko w domu i do brata T. wszystko zawiozła i miała spokój bo użeranie się z teściową alkoholiczką w święta myślę że nie wyszłyby ci na dobre:/
a moi teście obchodzić że obchodzą to tez nie bardzo... im bardziej chodzi żeby gdzieś pojechać i za darmo się nażreć i napić bo to takie pijawki są hehe

a co do leków i witamin to fakt dużo taniej w necie. Moje witaminki w aptece kosztują 48zł za 30 tabsów a w necie wychodzą 62zł z przesyłką za 60 tabletek... ale jakoś nigdy nie mam weny żeby siąść i zamówić kiedy trzeba i na ostatnią chwilę lece do apteki żeby mieć witaminy na następny dzień tongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aligol (offline)

29-11-2012 12:17:53

Chorzów
Cześć mamuśki .
mpuchala współczuję ci świąt .Teraz to mam spokój i lubię święta .Jednak pomiętam nerwówkę panującą w domu bo co święta czy ważniejszy dzień tata zawsze pijany i robił awantury ,wielki pan .Teraz jest całkowicie zależny od innych jest chory .Tamte czasy wracają w wspomnieniach .
ITAN daj sobie na trochę wolnego bo jutro nie ruszysz się z przemęczenia .
1310 do Warszawy jutro na 3.30 mam zamówioną taksówkę bo nic rano nie jeździ by dojechać na dworzec w Katowicach . Dobrze że to nie wczoraj mieliśmy być bo byłby problem tak źle mi było .
Ula dziś dużo lepiej ,wyczytałam że ty też lepiej się czujesz .Jestę cały czas śpiąca i chyba pójdę się położyć ,co mi tam .
Miłego dnia .


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 12:19 przez aligol.

emiliawawilin (offline)

29-11-2012 12:19:17

tuszyn


hej dziewczynki o to co robilam przez najblizszy tydzien



moje pierwsze rysunki dla córci


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aligol (offline)

29-11-2012 12:24:19

Chorzów
emilia widzę powiew twórczy ,pięknie .Do porodu masz 101 dni ja 100 -ciekawe która będzie pierwsza . Bo chyba jesteś z terminem najbliżej .


[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

29-11-2012 12:30:39

Łęczna
Super Emiliagrinning smiley ja niestety nie mogę sobie pozwolić na takie dekorowanie kącika dla synka bo to nie moja chałupka tylko rodziców a wiem że później takie coś ciężko zamalowaćtongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546410, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.