Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

marymary22 (offline)

12-01-2013 19:23:08

Kraków
Dzisiaj cisza na forum, ale sobota to rodzinka w domku. u nas dzień jak codzieńsmiling smiley Agul a Marcelinka na cały czas łepek na prosto jak śpi na pleckach? moja Martynka i Patrycja na brzuszku nigdy nie spały, Martynka nawet na boczku nie spała-ale za to obie łepka nie trzymają prosto tylko raz główka na prawo raz na lewo. az czasem taka odgięta do tyłu. Może przekładaj delikatnie tę główkę jak spi? Teraz Patrycje kładę na boczku i tak śpi, zaczęłam jak zachorowała. za plecki zwinięty koc i przy brzuszku też-zeby się nie przekręciła na buzię.
agailonap jeśli to skaza białkowa to trzeba odstawić wszytsko co z mlekiem miało cokolwek wspólnego. ja przerabiałam z Martynką. Patrycja na szczęście nie ma, właśnie niedawno wprowadzałam mleko do swojej diety i jest ok.
Staraczka spróbuj swoje mleczko kilka razy na dzień zakropić do noska, ja zakrapam i mam wrażenie że jest lepiej, a na pewno mniej kicha. wczesniej kichała od rana do wieczora, a katar siedział raczej głęboko. teraz płukam sola morską na siedząco, potem szybciutko główke nizej, oklepuję plecki i odciagam w takiej samej pozycji katarkiem tym do odkurzacza, szybko, żeby nie wciągnęla gilów z powrotem-wychodzą az miło. a mleko mam wrażenie że nawilża lepiej śluzówkę niż woda morska, i dlatego kicha duuzo mniej.
Martwię się o Madzię Gosi. oby jej było lepiej już. żeby poradziły sobie w domu. w spzitalu jedna korzyść jest, że odsluzowuja dziecko i się nie dusi śluzem. ale poza tym to lepiej w domu jeśli można.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

12-01-2013 19:46:51

Cieszyn
Hej jak co weekend cisz na forumsad smiley

Agul mój Oli też nienawidzi leżeć na brzuszkusad smiley dla niego 1 min to najgorsza kara!!! ale kładę go choć na 30 sek. i kulam go z boku na bok bo położna mówiła że tom fajne ćwiczenie dla naszych maluchówsmiling smileyi też ma lekko płaską główkę,szczególnie z jednej strony,aż taki wgłębienie lekkie tam ma ale położna mówiła że to nic złego że to od leżenia i jak go karmię to opiera główkę właśnie w tym miejscu o moje przedramię a nie ma mowy nawet o karmieniu na drugiej ręce bo się mu nie podoba.niezłe cffffaniaki z tych naszych dziecismiling smiley mój dziś cały dzień wymuszał żeby na ręce go brać ale ze mną nie ma łatwo ale pewnie gdybym miała zdrowy kręgosłup to bym go nosiłsmiling smiley.W ogóle to dziś tak się zesrakał że aż nogawką wyleciało i posrany cały leżaczek i on se jeszcze rękami tam pobabrał i cały rękaw w kupie łącznie z misiem którego trzymałsmiling smiley
No i mój synuś musi mnie mieć na widoku inaczej jest straszny płacz więc jak idę siusiu to najpierw biorę leżaczek,kładę w nim Olinka i dopiero wtedy siusiamsmiling smiley oczywiście w odpowiedniej odległości od sraczyka żeby bakterie na niego nie leciałysmiling smiley
Niestety nadal ropieje mu oczko i drugie też zaczyna się babraćsad smiley22 mamy szczepienie to musi to doktor zobaczyć ale chyba nas czeka wizyta u okulisty bo już antybiotyk w kropelkach na to miał i nie pomogłosad smiley

Miłego weekendu:*

Zastanawiam się co u Karoliny i Koniczynkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 19:47 przez basiasz.

blyskotka89 (offline)

12-01-2013 20:48:40

Strumień
Witam się i
Jestem załamania nasz chrzesny mial wypadek jak do nas jechał a jutro chrzciny jakis debil mu wyjechal i uciekl jest we wrocławiu czyli ok 220 km od nas z dwojga złego to dotrze że nic mu się nie stalo ah załamana jestem stresuje się jutrzejszym dniem.
Moja mala uwielbia spac na boczku opatulona cala kocem pod broda pielucha do niej sie przytula i ja ciumka mnie tez martwi oczko lzawi jej to nie ropka ale lezka ewidentnie.
Miłego wieczoru odezwe sie jutro:-*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

13-01-2013 10:02:42

Poznań
Marymary no wlaśnie Marcelina cały czas z głowką na prosto śpi i o żadnym przekręcaniu nie ma mowy,bo jak tylko to zrobię zaraz wraca do poprzedniej pozycji. Na boczku też próbowałam ją kłaść. Owszem, poleży ale w życiu nie zaśnie. Do spania tylko wyłącznie pozycja na pleckach z głowką na wprostsmiling smiley
Basiu a co z pracą Sz? Wiecie już na 100%?
Niech mi ktoś wyjaśni fenomen niemowlecych kup, bo ja obłędu dostaje. Wczoraj przewijam Marcelinę. Dwie kupy na raz,jedna za drugą i ja juz szczęśliwa bo piękna i żółtciutka i bez śluzu ta kupka a zaraz za nią następna, zielona i śłuzowata. Na czym to polega?
Błyskotka najważniejsze że dojedzie i że nic się nie stało. Dasz radę, wszystko pieknie się uda, zobaczysz!:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

13-01-2013 14:24:06

Bytom/Dublin
Jedziemy do tesciow... kurrrr mac! Juz mam dosyc! Rzygam nimi! Znowu mi beda dziecko meczyli! Bo on na pewno nie odbil... dlatego zawsze placze. NIe, ze moze sie boi bo tyle ludzi i dziecko 3 letnie sie drze caly czas:/


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marymary22 (offline)

13-01-2013 15:48:00

Kraków
Agul ja układam na boczku jak już uśne mi na rękachsmiling smiley sama by pewnie też tak ne zasnęła...
zrobiłam dziś niejadalny obiad...jak zwykle z mięsa od teściowej. nie wiem skąd ona bierze takie wstrętne mięso, tyle razy już obiad sobie zepsułam..a to gumowy kurczak (chyba kura co juz sie ze starości nie niesie, to trza ubićgrinning smiley), a to wstrętna łopatka...dziś wstrętna łopatkasmiling smiley jakieś 70 dag-jak dla nas 2-3 obiady, ale co tam- zamrożone w jednym kawałku, więc trzeba zrobić całe.. cały gar duszonej wywale, bo jest ohydna. jak tu powiedzeć żeby mi tych połaci mięsa nie przywozili, nie dośc że w takich wielkich porcjach, to jeszcze niejadalne.zresztą mówiłam, ale nie dociera.
Sandra rozumiem co czujesz-teście to jakoś starsznie denerwujący są, nic nie rozumieją żyją jakoś inaczej niż było się przyzwyczajonym (znaczy w własnej rodzinie), ogolnie wszytsko denerwujesmiling smiley wiadomo dla własnej rodziny jest się bardziej tolerancyjnymsmiling smiley swoja mama jak rozpieszcza wnuka to co innego niż teściowa hehsmiling smiley ostatnio mówiłam mężowi żeby jego rodzice nie przywozili klogramów słodyczy, bo ja się nie podejmuje tłumaczenia Martynce dlaczego nie dostanie kolejnej czekoladki. ale on mówi że przecież może leżeć, komu to przeszkadza. no mnie. poza tym ja jestem łakoma i jak słodycze w domu to ja jemsad smiley ale jak moja mama była jak byłam z Patrycją w szpitalu i kupowała słodycze to mówił że tyle tych słodyczy kupuje, a po co, a dziecko widzi i woła. no ale jego mama to co innego niż moja.
a Twoja teściowa ma w zwyczaju zaglądac co 5 minut do pieluszki czy kupy nie zrobił? i ten triumf jak wreszcie znajdzie a pieluszka nie zmienionasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

blyskotka89 (offline)

13-01-2013 20:28:10

Strumień
Witam:-)
Z tymi wejściami to tak już jest zdarzają się wyjątki pozazdrościć tych wyjątków każdy jest inaczej wychowywany i trudno później zaakceptować coś nowego ja też mam okropna Tesciowa zartownisie zauważyłam że w żartach mówi mi co jej się nie podoba ale mówi że żartuje żebym się nie obrazila ale wyjeżdża do włoch i jej nie bedzie znowu rok Lenka będzie już chodzić jak przyjedzie zal mi tylko teściowej że malej tak dlugo nie bedzie widzieć jedyna wnuczka no ale siedzi w tych włochach żeby nam było dobrze pomaga nam finansowo to trzeba jej zostawić ale nie cierpię jak madruje wszystko wiedzaca.
Po chrzcinach super jestem dumna z mojej corci grzeczny aniolek pół mszy spala później zagladala na światełka a w restauracji też miło na wieczor marudzila troszke ale co się dziwić takiej kruszynce tak że już po wszystkim matko jak ja kocham tego aniolka!! Ktos pytal o kupki ja tez reguly nie znam i tez tak jest jedna lepsza druga gorsza chyba nie ma na to reguly


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Emilka21 (offline)

13-01-2013 21:01:47

niemcy
Witam.

Nie mam czasu zeby oczytac i popisać mala daje popalić troche zasypia po 1 a nawe o 2 sad smiley ucza ja spania wczesniej i oduczenia wozka tylko lozczeko smiling smiley marnie idzie ale sie staram a dodtego duzo prac domowch nie mam czasu nawt sie wykapac a maz jak to maz niby kochany ale z mala to tylko na 5 minut...sad smiley a teraz na ferie przyjezdza jego Brat wiec dodatkowo pracy bedzie sad smiley ale cóż.

Agul- zdazylam przeczytac ze ta dieta pomaga a jaka to jest i na czym polega musze sprobowac bo mam +15 kilo sad smiley od jutro cwiczenia z checia bym jakos dieta stosowała. a i na pewno z uszkmai bedzie dobrze smiling smiley trzymam kciuki.

Basiasz- widziałam że udalo sie z praca to bardzo sie ciesze i mam nadzieje ze to sie nie zmieni smiling smiley

uciekam bo juz zaczyna płakać sad smiley wykącze sie normalnie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

13-01-2013 22:18:33

Poznań
Emilka ja też mam tyle na plusie,tragedia! Ta dieta nazywa się ośmiogodzinna, bo jesz tylko w ciągu wyznaczonych pzez siebie 8 godzin w ciągu dnia. Ja jem między 10 - 18 i potem już nic. Można jeść w zasadzie wszystko, oczywiście w granicach rozsądku. Chodzi o to żeby organizm miał czas strawić to co zjesz w ciągu tych 8 godzin i potrzebuje na to podobno aż 16 godzin,dlatego tak ważne jest zeby po tych 8 godzinach nie jeść już nic,nawet jabłka czy choćby liścia salaty. Traci się podobno w pierwszym tygodniu 5 kg, a w ciągu kolejnego miesiąca 10kg. Jak dla mnie to by było akuratsmiling smiley Jutro mija tydzień jak jestem na tej diecie i będę się ważyć,zobaczymy czy jest -5kg. Oby, bo nie mieszczę się w nc sprzed ciąży i "balkony" mi wiszą okropne po bokachsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-13 22:19 przez Agul.

Agul (offline)

13-01-2013 22:21:10

Poznań
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.