Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

marymary22 (offline)

08-01-2013 16:56:02

Kraków
potem coś napisze bo teraz nie mam czasu niestety-ale odnośnie katarka-to uwaga dziewczyny! nie można za często przykładać do noska i jesli jest regulacja ciągu w odkurzaczu to na jak najmniejszym-bo u takch maluszków robi się obrzęk noska! juz to przerabiałam przed szpitalem, taki miała obrzęk że ten katar jej nie spływał nosem, wsyztsko pozatykane ale nie katarem tylko opuchnetą sluzówka. zakrapiali jej dicortneffem żeby to zeszło. wczoraj zrobiłam to samo-kilka razy jej przytrzymałam dłużej katarek w nosie na największym ciągu odkurzacza i juz zaczęło jej świszczeć w nosie. ale odpuściłam i dziś jest ok. lepiej wyciągnąć odrobinkę niż na siłę ciągnąć z głęboka, bo ten obrzęk to nic miłego i katar też nie może wyjśc tylko do gardła spływa. poza tym świszczenie i trudności z oddychanem od razu.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

blyskotka89 (offline)

08-01-2013 17:50:36

Strumień
Staraczka zdrowka dla Julitki wkoncu chorubsko minie:-) badz dzielna
Basiu w tych czasach pogoń za pieniądzem jest ważna wszystko drożeje na wszystko brakuje niestety kosztem bliskich to się dzieje pamiętaj że to dla dobra Oliwiera;-)Oliwiera i pocieszenie się tym że to Ty jestes w domku z małym napewno mąż też łapie doły że nie jest przy was
Sandra ledwo pocieszylas mnie żeby nie przejmować się teściowa a tu znów wkurw przyszla nas pouczać płaci nam rachunki żebyśmy mieli lżej robiłam dziś pranie to stara jedzą pyta dlaczego taki dlugi program ustawikam jak zwykle ekologiczny 3 h prania ta myślała że niewiadomo ile wody bierze ah tak mnie wkirzyla że mi się ręce trzęsą moj mąż jest przyzwyczajony do jej gadki ja niestety inaczej bylam wychowana niestety nie wiem. Co myśleć bo wkoncu to ona płaci rachunki ah mówię wam dziewczyny mam dość już
Przepraszam że wszystkim nie odp ale ciągle pisze z telefonu strasznie źle się tu pisze:'(pisze
Chce was zapytać o kupki moja zrobiła dziś dość płynna czy to biegunka? Jeśli kolejna kupa będzie normalna to chyba wszystko ok ja teraz jem coraz więcej i rozniej może przez to. Naprawdę kupki są takie ważne? Pytałam koleżanki która ma troje dzieci że mala czasem robi sluzowate i płynne powiedziala żebym się nie przejmowala że to dlatego że karmie piersią ona trzy córki wykarmila i zawsze były luźne kupki hm nie wiem teraz co myśleć. Ah Sandra to chrapanie malego to sapka niemowleca podobno trwa najdłużej do 4 miesiąca moja też to ma a w nóżki sucho.

Nawet z mala nie wychodze na spacer u nas na śląsku swinska grypa panuje aż strach wychodzić za godz kapiel i i do spania znajde chwilę to odp reszcie o mala się obudzila
Buziak


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

08-01-2013 19:28:21

Gliwice
Agul trzymam kciuki za badanie słuchu..
Gosiu tak frida to to co się własnymi ustami odciąga.. w szpitalu lekarka kazała nam to kupić jak wyjdziemy do domku.. ale to jest do niczego! Biedna Twoja Madzia.. sad smiley A wodę morską masz z atomizerem, czy bez?
Słyszałam o nasivinie, ale ja się boję sama coś podawać.. myślałam, że mi w szpitalu coś takiego przepiszą.. :/

Wiecie.. po raz pierwszy od czasu porodu współżyłam z mężem i myślałam, że podaczas będe płakać.. tak mnie bolało! I tak sucho i prezerwatywy są do dupy.. :/ Kupię żel, ale czy to coś pomoże? Zawsze już tak będzie? Ja myślałam, że po porodzie to będzie luz, a tu wręcz przeciwnie.. sad smiley

błyskotka89 kupką się nie przejmuj.. mój zrobił w szpitalu taką, że się z nieg wylewała i lekarka powiedziała, że jeśli wszystkich takich nie robi to jest dobrze.. poza tym Miłosz ma problemy z zatwardzeniem, więc później z niego świństwo wychodzi.. poza tym bez śluzu na sucho kupki nie da się zrobić.. smiling smiley Bolałoby..

Sandra gratuluję wygrania nagrody pocieszenia w konkursie "Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba".. :*


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 19:33 przez AnimaVilis.

Agul (offline)

08-01-2013 19:36:12

Poznań
Sandra tak,można jeść wszystko w przeciągu tych 8 godzin,ale oczywiście w granicach rozsądku, pizzą przez 8 godzin to raczej się nie objadajsmiling smiley Ja sobie ustawiłam że jem od 10-18. Dzisiaj dopiero drugi dzień ale jakoś z głodu nie umarłam wczoraj,to w sumie tak jakby się nie jadło kolacji i jadło późne śniadanie. Za tydzień się zważę i jestem ciekawa czy faktycznie będę miała 5kg do tyłu.

Basia trzymam kciuki bardzo bardzo mocno! Oby się udało!

Jak tak czytam o tych wszystkich choróbskach u Waszych maluchów to aż mi słabo... U nas na szczęście bez większych sensacji chorobowych (odpukać), jedynie katar,ale to chyba standard. Pani doktor kazała nawilżać, ściągać i na noc nasivinem psikać chociaż on od 3 miesiąca, ale w sumie tydzień Marcelinie został do skończenia 3 miesięcy, więc się nie martwię. Kupki jak były tak są z lekką zawartością śluzu, ale chyba już tego nie zmienię, mała zdrowa więc się nie przejmuję, ostatnio tylko zielona była ale to po herbatce rumiankowej.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

08-01-2013 19:41:14

Poznań
Anima podobno jak się karmi piersią to suchość się utrzymuje,kup żel, na pewno pomoże i na pewno ta suchość nie będzie trwała wiecznie. Mnie pierwszy raz po porodzie tez bolało i czułam się jak dziewica, teraz po kilku razach jest już ok.My też mamy do nosa ten ściągacz ustny i faktycznie na takie głęboko osadzone smarki to do dupy jest. Jedynie te wodniste ładnie ściąga. ja zastanawiam się nad tym [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marymary22 (offline)

08-01-2013 22:13:32

Kraków
Ula mojej po tym zapaleniu płuc ciągle się flegma utrzymuje i teraz nawet mały katarek. ale jestesmy na pulmikorcie i berodualu i jestem dobrej mysli, że nawet jesli będzie ta flegma jeszcze to te leki nie pozwola jej zejśc na oskrzela i płuca, tak to działa zwykle u starszej.
Dzis bylismy u lekarza z Patrycją ale tak jak myslałam na płucach i oskrzelach czysto, ale flegma jest, nestety trochę więcej niż w zeszlym tygodniu. katarku mało, chyba będę wiecej płukać, mamy nebulizacje i oklepuję kilka razy w ciągu dnia, ściągam tez delikatnie katarek ale nie ma go dużo. tak jak pisałam już wcześniej uwaga na dużą siłę odkurzacza bo powoduje obrzęk noska może niektórym maluchom przez to świszczeć nosek. myśmy mieli tak wczoraj, bo chciałam jej z głęboka sluz sciągnąc przez nos i przesadziłam.
No i u nas na oddziale był 10-dniowy maluszek z zapaleniem płuc. zaraził się od starszego rodzeństwa ledwo przyszedł z mamą do domu. co gorsza pogarszało mu się tak jak mojej Patrycji.
no i faktycznie mała jest jeszcze słaba w kręgosłupie-giba się bardzo. mam więcej kłaść na brzuszku. ale to dlatego że tak długo była chora no i przez ten czas wiele postępów nie zrobiła.
a jak tam kolki? u nas powoli mijaja. chociaż raz była akcja w zeszłym tygodniu po zjedzeniu pomidorowego sosu z tuńczykiem. ale 15-minutowa.
gosia zdrówka życzę, oby Madzi się poprawiło. dobrze że chociaż w domu się leczycie. ja bdę się starała szpitala unikać w razie czego, bo teraz starszne grypska panują i w szpitalu łatwo dowalić kolejna infekcję. u nas Martynkę wypisaliśmy ze żłobka, bo i tak od września pójdzie juz do przedszkola. za duzo choruje i przynosi do domu choroby, w tym roku wyjatkowo cięzkie. moja mama jak sie zaraziła na początku grudnia to jeszcze nie wyzdrowiała. potem pomyslimy co z opieką nad obiema jak mi się macierzyńskie skończy. Patrycja i tak w domu najwczesniej od września pójdzie do żłobka więc równie dobrze mogą obie siedzieć.
a mnie ten hemoroid dziad co mi się pojawił zaraz przed porodem zniknał chyba w trakcie porodu. tak na odwrótsmiling smiley
Anima przerwatywy po porodzie tez uzyłam jak urodziłam Martynke. i to mnie zniechęciło do seksu na jakiś czas. straaasznie bolało. potem kupiłam żel no i bez prezerwatywy i było ok. no ale albo tzreba uwazać, albo jakąś antykoncepcję stosować. bez prezerwatywy będzie duzo lepiej, uwierz. teraz też prezerwatyw nie używamy, na początku żel a teraz wystarczy nie myśleć że może boleć i nie boli nawet bez żelu. jest już prawie jak przed porodemsmiling smiley
uwielbiam jak moje małe idą spać o 21-szej, nawet Martyny już nie kładę w dzień-zresztą to był koszmar, najpierw nie chciała spać a potem budziła się z strasznym wyciem i dzięki temu ze nie spi w dzień idzie spać o tej 21-szej, teraz mam chwilę dla siebie, żadnych dziecismiling smiley wystarczy mi te dwie godziny do szczęścia, naprawdę. ładuję akumulatory i z usmiechem witam następny dzień, a jak był taki okres kiedy Martynka szła z trudem spać o 23-ciej to nic mi się nie chciało. potrzebna jest chwila na oddech.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misiak (offline)

09-01-2013 10:49:29

Dzień dobry

ja tylko na moment, napisać co u nas. Czytam was na bieżąco ale nie mam kiedy odpisać. Jaś dostaje antybiotyk, Deflegmin niewiele mu pomógł bo nie radził sobie z odksztuszaniem i choroba się bardziej rozwinęła. Biedaczek męczy się okropnie, spać nie może bo co chwilę mu katar do noska napływa. W piątek mamy kontrolę, oby do tego czasu antybiotyk coś pomógł.

Zdrówka dla Was i Waszych maluszkówsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Emilka21 (offline)

09-01-2013 12:15:53

niemcy
Witam smiling smiley

Ja na sękunde mo nie ma czasu może wieczorem dam radę .
Mam pytanie ostatnio pojawiły sie żołte kupki tydzien trwały a teraz znowu zielone ? mam sie martwic isc do lekarza z tym? czy to normalne? nie zawieraja sluzu ani krwi. ??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marymary22 (offline)

09-01-2013 14:02:47

Kraków
czy mozna podac dziecku coś na odkrztuszanie? Patrycja ma coraz więcej tego śluzu w gardlesad smiley właściwie zrobiłam jej już inhalację z 8 kropelkami mucosolvanu. efekt był taki że glut zrobił się rzadszy i zaczął jeszcze gorzej charczeć jej w gardle. nawet nie zakaszlała. a byłoby jej łatwiej go odkrztusić bo zrobił się rzadkisad smiley już nie wiem co zrobić, pewnie znów skończy sie na antybiotyku. byle nie szpital. eh depresji dostanę. oklepuje i oklepuję ale efekt prawie żaden. w nosie prawie nic nie ma tylko głęboko, więc więcej też wkraplam sól morską w nadziei że spłynie jej razem z flegmą ale nic z tego na razie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

09-01-2013 15:17:50

Bytom/Dublin
Hej, ja tylko na sekunde.
Bylam z malym u lekarza. Malo mi sie dzis wymiotami nie zakrztusil... spal kolo mnie i jak na mnie chlustnal to myslalam, ze Ed sie wyglupia i cos na mnie wylal.... wszystko zalane... nawet sciany. No i do tego poszlo mu w zla dziurke i sie dlawil. Odespal po tym 3h i obudzil sie w swietnym humorze, z ladna zolta kupa ale i tak zabralam go, zeby to sprawdzic. No i sie okazalo ze jakaz zoladkowke zlapal. Jezeli sie pogorszy albo nie bedzie przyjmowal plynow to mamy skierownie do szpitala. Mam nadzieje, ze nas to ominie. W sumie to dzisiaj bardzo wesoly jestsmiling smiley Wiec mam nadzieje, ze chorobsko mamy juz z glowy.
Ale boze, czytam, ze co drugi maluszek schorowanysad smiley ehh... oby im wszystkim szybko przeszlo.

Lece szykowac niespodzianke dla Eda... ma dzis urodziny... 24te! Mlokos! Ciagle sie ze mnie smieje, za ja to juz niedlugo 30stke bede swietowala i chce sale na impreze zamawiac! Gnojek haha. Ja mu jeszcze pokazesmiling smiley


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547370, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.