Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

megutka (offline)

17-01-2013 14:40:30

Wrocław
Cześć Dziewczyny!!!

Majunia Agness macie konta na FB?











Galeria Październikówek 2012

Agnesss1987 (offline)

17-01-2013 14:55:45

.....
Megutka Mam konto na fbsmiling smiley Wysłałam Ci zaproszenie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-17 15:08 przez Agnesss1987.

agailonap (offline)

17-01-2013 16:24:11

Kalisz
Witajcie ponownie,

Anima ja również współczuje tego niepokoju oby wszystko sie dobrze zakończyło.
U mnie niestety domowy szpital sad smiley mały Kubuś też podałapał infekcję sad smiley wczoraj w nocy się zaczeło płakał tak dziwnie, nie jak przy kolkach ale też ciężko mu było sie uspokoić. Myslelismy poczatkowo ze to brzuszek bo caly dzień kupki nie robił, dałam wiec mu pół czopka glicerynowego, po jakimś czasie go zczyściło. Ale i tak nie pomogło bo dalej plakał do 4 nad ranem potem zasnął i o 7 rano to samo. Podałam mu czopek Viburcol to za jakiś czas troszke bylo lepiej ale i tak z przerwami plakał. Poszlismy do lekarki i nawet ona nie za bardzo wiedziała co mu jest. Objawów innych za bardzo wtedy nie miał, kupy normalne.. Wyslala nas do laryngologa i chirurga żeby zbadali czy to nie od uszu lub brzuszka ale jak juz wieczorem bylismy u laryngologa powiedział ze juz widzi gardło czerwone, więc wyszło na to że mały po prostu złapał coś podobnego do naszych infekcji grypopodobnego. Masakra jakaś!! Nie dość że wszyscy się męczymy z gorączką, kaszlem, katarem to jeszcze kasa ucieka na te leki... mały pije antybiotyk ale kurcze problem z podaniem osłonowego bo on w ogole mi nie chce pic ostatnio z butelki. Musimy po trochu łyżeczką dawać. Już mi nerwy siadają bo się wszystkim stresuję. A na dodatek jutro ide na pogrzeb mojej babci sad smiley
Ale się ten Nowy Rok zaczął, nie ma co.
pozdrawiam was!



AnimaVilis (offline)

17-01-2013 20:40:21

Gliwice
Majuniag sto lat! smiling smiley Ja za kilka dni mam urodzinki.. smiling smiley

Wróciliśmy ze szpitala.. wtedy kiedy Miłosz się dusi to przez katar, a jak w nocy przestaje oddychać to zespół bezdechów. Trzeba go do roku czasu monitorować, uważać na niego. Podstawowe badania wyszły dobrze, innych nie będziemy robić-szkoda dziecka przy tych epidemiach zostawiać w szpitalu. Monitory oddechu są po to, by ustrzec dziecko przed śmiercią łóżeczkową.. ciekawe, czy mi z bezdechami przyjmą dziecko do żłobka..


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

17-01-2013 21:31:49

Bytom/Dublin
Majunia Sto lat!!!!!!!!!hehe

Dziewczyny odpisalam na wszystko i mi sie komp zawiesil:/

Ogolnie to wizyta u dzidziusia- ktory jednak bedzie Bartusiem udanasmiling smiley Beniu nie mogl sie nadziwic, ze widzi czlowieka mniejszego od siebiesmiling smiley Strasznie sie do niego usmiachalsmiling smiley a maluszek tez, ledwie skonczyl miesiac a juz tak sie do mnie smial, ze az uwierzyc nie moglam... szkoda tylko, ze okazalo sie, ze tatus nadaje sie tylko do kastracji. AZ 3 razy przyszedl syna zobaczyc. Serce mi sie lamalo, kiedy kolezanka mi mowila, jak on ja wrobil:/


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

17-01-2013 22:09:54

Cieszyn
Sandra ja jestem zdania że takim facetom jak ten od twojej koleżanki albo np od naszej kochanej Pony to ciulki same powinny uschnąć albo jaja zgnić co by już nie byli pożyteczni w ''tych'' sprawach a wtedy pewnie zarz by się przymilali do swoich partnerek bo która by takiego zechciała nieużytecznegosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

staraczkaKLA (offline)

18-01-2013 08:51:05

hej dziewczyny
ja juz po wczasach
niestety łep mi napier tak bardzo ze nawet nie mam jak was poczytac
same stresy mam
kochany tatus i jego jeszcze bardziej kochana mamusia o sobie przypomnieli co powoduje u mnie chorobe wzodowa bo tak mnie brzuch z nerwow napier ze nie mam sily nawet mowiac. ani sily ani chceci. rodzina jeszcze tak bliska zamiast mi pomagac tylko patrza zeby dopierdolic.
szkoda gadac
do tego julitka nie chce mi po nocach spac. kweka steka jeczy jak by jakes koszmary miala. od soboty kazda jaedna noc zarwana.
moze po poludniu was nadrobie jak mi troche wszytsko minie.
wogole to heszcze mam dola bo mam tak straszne krosty na ryjcu ze mi rece opadaja.

[link widoczny po zalogowaniu] zachecam do podpisania!

Agnesss1987 (offline)

18-01-2013 10:04:38

.....
Anima Ja nie rozumiem dlaczego zaden lekarz nie przepisał Ci kropel dla Miłosza na ten katar!? Przeciez ile on juz czasu bidulek sie meczy z tym katarem.. to cos okropnego dla takiego maluszka sie tak dusic zwłaszcza,ze oddycha tylko nosem bo buzka nie potrafi jeszcze. Kup mu krople Nasivin dla niemowląt i dawaj rano i wieczorem po jednym psiknieciu dla kazdej dziurki. A w ciagu dnia psikaj woda morska i sciagaj odrazu katar fridą. Ja tak robiłam Tymkowi i katar w ciagu kilku dni przeszło.

Sandra Szkoda mi Twojej kolezanki.. Wiem jak sie czuje.. Z takim dupkiem miałam doczynienia.. co dziecko potrafił zrobic a pozniej kopnął w tyłek na dowidzenia bo mu przeszkadzalismy..angry smiley

sandra1987 (offline)

18-01-2013 14:52:28

Bytom/Dublin
Ahhh dziewczyny pol nocy nie spalam bo myslalam o tej biednej M. Najlepsze co sie okazalo, to to, ze ten dupek zaprzyjaznil sie z innym moim znajomym, ktory niedawno zostawil zone i dwojke dzieci dla innej laski... i dwojki jej dzieci. Po prostu choooore! Dobrze, ze dziewczyna ma tutaj mame, bo mowila, ze bez niej nie dala by rady... I jeszcze tak tego mojego Eda obie chwalilysad smiley ze jak widzialy jego zdjecia myjacego butelki na FB to az im sie serca lamaly, ze jej biednej taki gnoj sie trafilsad smiley Jeszcze zdradzal ja z laskami z tego samego osiedla... biedna mowi, ze pcha wozek i je spotyka, wstyd jej i chce sie wyprowadzic. A tak naprawde, to ona tu jest bohaterka. Ona donosila ciaze, urodzila dziecko i sama to dziecko wychowuje. Naprawde podziwiam takie dziewczyny. przyjechala do mnie kilka tyg przed porodem zeby zobaczyc Benia, mowila, ze chciala sprawdzic, czy bedzie w stanie pokochac swoje dziecko... i dzieki bogu, dzieki Beniowi zrozumiala, ze kocha swojego maluszka bez znaczenia kim jest jego tatus. Musze bardziej sie ja zajac, jakos wyciagnac ja z tego dolka i moze jakos jej pomoc.
Agness mam nadzieje, ze jej tez uda sie tak ulozyc sobie zycie jak Tobie sie udalosmiling smiley

Staraczka Benko te zostatnio cos tak pomrukuje i nie wiem o co chodzi. A z rodzina to tak jak z rodzina... jak zawsze sa jakies problemy...ale staraj sie nie denerwowac slonce, bo rzeczywiscie jakies wrzody ci wyleza.

Anima, mam nadzieje, ze jak wykupisz te krople to one w koncu pomoga.


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marymary22 (offline)

18-01-2013 22:55:57

Kraków
Sandra sama nie wiem co to, u nas wyglądało raczej tak: [link widoczny po zalogowaniu] a na buzi najbardziej policzki były brzydkie. u nas ewidentnie od mleka krowiego. teraz dajemy mleko i odpukac nic się nie pojawia poza chropowatymi w dotyku łydkami, ale sam emolient sobie radzi. zazwyczaj dzieci z tego wyrastają, ale mój mąż ma czasem takie suche plamki gdzieś w okolicach karku więc nie zawsze. Patrycja nie ma żadnych wyprysków teraz. tylko ma ciemieniuchę, niedawno zauwazyłam:/ całą górę główki aż do czoła miała w łuskach, tzn nie było ich widac bo ma sporo włosów, ale raz sie przyjrzałam, skóra wydawała mi się zbyt żółta, drapnęłam i sie okazało że się zdrapuje i łuszczy gruba wartwa tłustej skóry. brzydkie to to. posmarowałam oliwka troche wyczesałam i umyłam główkę, ale myslę że jeszcze trzeba będzie powtórzyć kilka razy.
Agness ja też czasem daje modyfikowane. chciałabym jeszcze długo karmić, tylko że na wieczór moja mała taka nerwowa, że nawet piersi nie chce chwycić, poza tym wysysa godzine wcześniej mleczko a ja chcę jej dac żeby troszke pospała a nie budziła się za godzine dwie na jedzenie. daje jej tak max 60 ml i spi pól nocy. mam nadzieję że przez to nie skończy mi się pokarm albo mała odrzuci pierś. i moja Pati jak leży na jakims podwyższeniu to próbuje siadaćgrinning smiley albo obrócic się na brzuch. w sumie nie wiem co tylko się siłuje strasznie i próbuje sie podnieść. na brzuch juz jej se parę razy udało ale nie jak leży na całkiem płasko tylko jak ma wyżej plecki i glówke. no i coraz lepiej leżenie na brzuszku, latam tam i z powrotem śpiewając akukaracza i grzechocząc grzechotkami jak kastanietami żeby glówka za mną obracałasmiling smiley no i obraca i patrzy się jak na wariatkę i wcale jej się nie dziwięsmiling smiley ale za to trzyma łepek ze 2 minuty, ale jeszcze majda nim trochę niezbornie.
majuniag ja chyba się jednak nie przykładałam do tych schematów. teraz sobie lepiej poczytam...
Anima dobrze że was nie zostawli w szpitalu. ale się musicie stresu najeść, pewnie ani na chwilę śpiącego go boicie się zostawiać. te nianie to jednak super wynalazek. moja też czasem tak jakoś zawyje jak śpi na plecach i dlatego wole ja na boczku kłaść, ale ostatnio nie chce. ale ona oddycha tylko chyba jej krtań wiotczeje i przytyka ją, no i flegma pewnie jeszcze.
Staraczka jak się tak wierci to coś jej ne pasuje, może zimno albo co? ja moja przywalam ciepłym kocem, mimo że ciepło u nas i jakoś od razu twardo śpi. no a rano to już biorę do łóżka do nas, bo już się wysypia i tez się wierc, a jak ja położę przy sobie to jeszcze dosypia do 8. ona lubi taki ciężki koc a nie lekką kołderkę. nawet w dzień ją czymś cięższym przykrywam i od razu spokojniej i dłużej śpi
Sandra brak słów na takich skurczybyków. az mnie obrzydzenie bierze. az sie docenia własnego niedoskonałego faceta. ale to nie do zrozumienia dla kobiet chyba, tak już nas natura stworzyła, że dzieci by żadna nie porzuciła no chyba że z nią byłoby coś nie tak. a dla faceta porzucić kobiete z jego dzieckiem i poleżć gdzie indziej nic trudnego. no wiadomo większośc chyba lepsza jest, ale jakoś sporo takich historii się zdarza, a o kobietach co by tak zrobiły to jakoś nie słychać. faceci to niższe istotygrinning smiley emocjonalnie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.