Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

blyskotka89 (offline)

06-01-2013 18:17:26

Strumień
Może zmienić lekarza? Moja mala też haraczy ale prawdopodobnie jest to sapka niemowleca która trwa do 4 miesiaca ale to w nocy nie przeszkadza nie wiem co. By to mogło byc:'(


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Emilka21 (offline)

06-01-2013 18:20:00

niemcy
Marymary -dzielna dzielna ! bo ja bałam sie pepek czysci jak było napoczatku. Każda dzielna jest w takich sytuacjiach smiling smiley Tak to jest juz jak zostaniemy mamusiami smiling smiley Mój A. tez tylko praca a ja co Lenka zrobiła itp.

Błyskotka- dzieki smiling smiley

Staraczka- Oj te dziewczynki to tylko gadać do nich bawic i pilnowac smiling smiley to dobrze że uzywacie to mogę z czystym sumieniem stosowac...a pomagało?

Gosia- mam nadzieję ze to wszystko od szczepienia sad smiley kurcze trzymaj sie cieplutko i żeby Madzi przeszła goraczka smiling smiley ach te szczepienia sad smileysad smiley

Paulinka - chetnie bym spróbowała ale ja nie dam rady sad smiley najwyzej pare godzinek a dalej to juz słodkie w rece wpadnie i lipasad smiley ale powodzenia i wytrwałosci smiling smiley

Moka- Witamy serdecznie i mam nadzieję że bedziesz częściej zaglądać do Nassmiling smiley


Ładna pogoda więc wysliśmy z małą na spacerek 30 min i do domkusmiling smiley
Ogólnie jest dobrze tylko te noce kiedy ponownie sobie ustali spanie sad smiley
nic zmienilismy smoczek i butelkie ale mała nie akceptuje jej niechce pić sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

06-01-2013 19:01:54

Cieszyn
Jestem,czytam was ale nic nie napiszę bo mam dołeksad smiley jak mi przejdzie to się odezwę.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-06 19:02 przez basiasz.

blyskotka89 (offline)

07-01-2013 09:04:34

Strumień
Gdzie wy jestescie????:-( ja jestem uzależniona od tego forum!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

majuniag (offline)

07-01-2013 10:19:30

Gdańsk
Dziweczynki witam się już poświątecznie i noworocznie!
Wszystkim dużo zdrówka, spełnienia marzeń, radości z pociech i dużo słońca na cały Nowy Rok 2013urodzinowe baloniki

Jestem i ja po 3 a nawet 4 tyg przerwie i o zgrozo mam tylko jakieś 15 str do nadrobienia , więc lichutko - no ale sama sieteż do tego przyczyniłam przecież, bo nic nie pisałam - nieładnie.

Troszkę nadrobię wtedy popiszę...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA

basiasz (offline)

07-01-2013 11:28:13

Cieszyn
Zostałam sama z Olinkiemsad smiley Sz. wrócił do Kwidzyniasad smileynadal mam dołeksad smiley

A gdzie jest Agness????


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

07-01-2013 13:59:37

Poznań
Cześć dziewczynki!

Dawno mnie nie było ale staram się czytać Was na bieżąco , chociaż czasu mało bo Marcelina już prawie wcale nie śpi w dzień.
Anima jestem cały czas z Tobą i Miłoszkiem myślami, oby udało Wam się wyleczyć katar! Codziennie sprawdzam co u Was.
Basiasz nie smuć się:* Wiem że ciężko samej ale dasz sobie radę a czas szybko zleci i Sz znów będzie z Wami.
Sandra zdjęcie Benia gdzie robi gu gu jest przesłodkie! Jakbym widziała moją Marcelesmiling smiley

U nas wszystko ok,w przyszłym tygodniu mamy szczepienie i to nieszczęsne badanie słuchu,ale jestem dobrej myśli bo jak na moje to Marcelina słyszy doskonale. O, właśnie się budzi więc uciekam,ale postaram się pisać juz choć jeden post dziennie,brakowało mi Was! Buziaki,kochane!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 14:27 przez Agul.

Agul (offline)

07-01-2013 14:26:19

Poznań
A jednak śpi dalejsmiling smiley Jakos wybitnie dzisiaj śpi i nie wiem czemu. Ja jeszcze odnosnie diety,bo wciaż mam na plusie ze 13kg!sad smiley Dramat! Od dziś jestem na diecie 8 godzinnej czyli że mozna jeść w przedziale 8 godzin w ciagu dnia np. 11-19 albo 10-18 a potem już nic. Podobno w pierwszym tygodniu 5kg spada z wagi a w przedziale miesiąca 10kg. Zobaczymy,jak nic nie da to zastosuje diete białkową choć podobno jest zbyt drastyczna dla organizmu,ale co mi tam, cos zrobic musze bo w spodnie sprzed ciazy żadne nie wchodzesad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

07-01-2013 17:50:20

.....
Witam.

Ja tylko na chwilę. Jestem z maluchami sama i cięzko ma pupę usiąść. Mój m.wrocił juz po urlopie swiątecznym do pracy i wszystko na mojej głowie.. Tymek marudny bo brzuszek ciagle boli i duzo na rekach jest u mnie,wiec nie bardzo mam jak pisać.. Ale poczytałam Was i wiem co sie dzieje.
Jak bede miała troche wiecej czasu..pewnie dopiero pod koniec tygodnia to napisze co tam u nas..

Buziaki dla Was :*

gosia_rojek (offline)

07-01-2013 19:54:26

Kraków
Wstyd normalnie ale ja chyba jedna z największych gaduł na forum milknę coraz bardziej i teraz tez mam tylko 10 min bo m z pracy wrócił wział madzię i zaraz musi sie zajac dawidem bo juz pora na kapiel a potem spanie.

Więc u nas dobrze nie jest oczywiście nie obyło sie bez problemów,u rodziców byłam od piatku bo musiałam z domu uciekac bo m miał robotę i my mu przeszkadzaliśmy wogóle sie nie oddzywał całą sobotę i doła miałam strasznego z tego powodu, a wczoraj musiałam wracac szybciej bo madzia zaczeła bardzo kaszleć i miała tem i do lekarza musielismy sie wybrać, madzia ma zapalenie krtani, kaszle bardzo a raczej szczeka jak piesek, gąrączke miała przez weekend teraz juz na szczescie nie ma od wczoraj jest na antybiotyku, ma straszny katar do tego i o dziwo ma go tez w nosie więc go widać, nie przeszkadało jej to zupełnie dusić się w nocy myslałam że zawału dostanę oklepywałam, odciagalam odkurzaczem inhalowałam bo mamy nebulizator(pożyczyłam z apteki) ale co chwilę ją zatykało i świszała i nie mogła oddechu złapać, prawie cała noc ja na rękach miałam, martwie się bardzo oby jej przeszło szybko.
Dawid dzis do przedszkola poszedł po 4 tyg przerwy nie obyło sie oczywiście bez płaczu, były tez jasełka w których jako jedyny właściwie nie występował bo nie było o tym mowy, nawet oglądać nie chciał za bardzo bo sie bał chyba że go tam wypchnę, tragedia z nim. Potem oczywiście w trakcie poczęstunku już latał i łobuzował i wszytskie obawy mu mineły, szkoda gadać.
Ja po trzecim dniu rehabilitacji jestem cała obolała i bardziej połamana jak wcześniej jesli ten mój biedny kręgosłup jakos to przeżyje to może cos jeszcze posłuży.

Sandra dostałas nagrodę za zdjęcie??
agness jak ja Ciebie rozumiem, wytrwałości
Basiasz biedaku trzymaj sie tam i nie smutaj, Sz juz niedługo przeciez wraca buziak da ciebiebuziak od dziecka
Agul miło wiedziec że ciagle jesteś faktycznie długo Cie nie było.
Majunia a Ty co?? powinnas conajmniej 30str nadrabiać prosze sie odzywać,
Emilka pani dr mówi że to nie ma ze szczepieniem nic wspólnego, po prostu zachorowała, najprawdopodobniej od Dawida cos złapała i tyle.
I jeszcze do dziewczxyn co sie chca odchudzać prosze Was róbcie to rozsądnie żeby nie było ze szkoda dla Was, na utrate kg jest jeszcze pora my jestesmy dopiero 3 miesiąc po porodzie, zwłaszcza dziewczyny co piersia karmią nie stosujcie głodówek. sama myslę o powaznym wzięciu sie za siebie ale poczekam z tym jeszcze póki karmię, potem jakaś dietę zastosuję.

Ok uciekam czekaja mnie jeszcze 2kapiele inhalacja z pulmikortu podanie madzi leków i karmienie co może potrwać bo jej te syropy wogóle nie smakuja i wrzask jest, a ja już na twarz padam a nie wiadomo co bedzie w nocy a rano o 7.30 juz muszę jechac i do tej pory musze chłopaków wyprwić do przedszkola i pracy, madzie nakarmić, podać jej leki, wyinhalować więc pobudka ok 6 będzie.
Trzymajcie kciuki żeby noc w miare spokojna była.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547190, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.