Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

moniczka1404 (offline)

04-10-2012 09:57:27

Mary i powiem Ci ze teraz znow to mam,po sniadaniu - ide na dwor bo ja nie lubie i boje sie wymiotowac...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patka19841 (offline)

04-10-2012 09:58:45

Gdańsk
ja sie dzis tylko witam i uciekam - noc nieprzespana - rozwolnienie ;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

marymary22 (offline)

04-10-2012 10:05:06

Kraków
moniczka ja nie wymotuje, zreszta na początku też nie wymiotowałam, tylko mi nedobrze...ale na spacer idź bo na chłodnym powetrzu troche przechodzi.
widze ze juz nas dopadają ostatne dolegliwości-mdłości i biegunkasmiling smiley organzm sie oczyszcza chyba..ja jeszcze mam weczoram take mrowienie nóg, że ani leżeć ani spać, tylko spacer ale nie wyjde po nocy spacerować. pewne brak żelaza i magnezu ale magnezu już nie biore bo działa przecwskurczowo, poza ciązą też tak mam ale wtedy właśne magnez potas aplikuje


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marcelina1990 (offline)

04-10-2012 10:42:23

zagórnik
Witam dziewczyny mam do sprzedania nosidelko firmy 4baby granatowo czerwone za 50zl
chciała by ktoras odkupic?

Paulinka25 (offline)

04-10-2012 10:56:07

Stargard Szczeciński
Jak dziś rano obudziłam się nadal w ciąży to zaczełam płakaćsad smiley Dół brzucha bolał, niewyspana, zmęczona, zniecierpliwiona i wkurzona z bezsilnośćisad smiley
Zadzwoniłam do mojego gin tak jak kazał jęsli nie urodzę. Powiedział że skoro termin mam na sobotę, to jeśli nie urodzę przez weekend to w poniedziałek mam się zgłosić do niego i on sprawdzi stan dziecka, łożyska, zrobi usg, ktg i sprawdzi czy nie zmniejsza się ilość wód płodowych niepokojąco...a potem będę już tylko do szpitala na badania się pewnie zgłaszać...
Dla mnie to jakaś abstrakcja, strach mnie ogarnia jak sobie o tym pomyślęsad smiley Nie jestem osobą, która umie tak bezsilnie czekać i nic nie robić, ani nie mieć na nic wpływusad smiley Czuje się jak zwierzę w potrzaskusad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Paulinka25 (offline)

04-10-2012 10:57:08

Stargard Szczeciński

marymary22 (offline)

04-10-2012 11:06:13

Kraków
Paulinka ja mam na przyszłą srode. zaczynam już szukać naturalnych przyspieszaczy porodu np sexsmiling smiley to jeszcze prawie tydzień, ale zastosuje jakies delikatne, zeby w ta srode już urodzić...
mam take niedystkretne pytanie-teraz to juz pewnie wszystkie golą bobra bo przed porodem to pewnie w szpitalu i tak by ciachnelismiling smiley to lepiej w domu niż zeby położna goliła. ale tak normalnie tez golicie? bo ja tak, czasem się wstydzę u ginekologa, bo ja już nie wiem czy to normalniejsze teraz golić czy raczej tylko okolice bikini. ja już nawet nie umiałabym zapuścić, po okropne swędzi odrastanie, no i jestem przyzwyczajona, lepiej mi bez owłosienia.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

04-10-2012 11:16:06

Poznań
Paulinka wiem co czujesz,bo chociaż mój termin przypada w przyszły czwartek,za tydzien to jak sobie pomyślę że tam się nic nie dzieję,wszystko zamknięte na głucho,szyjka długa to też chce mi się płakać,bo ja nie chcę przenosić! A podobno dzieci z drugiej ciąży rodzą się szybciej. Synka przenosiłam 4 dni,ale kto wie czy dłużej by nie siedział gdybym nie zastosowała przyspieszaczy typu seksik i mycie podłogi na kolanachsmiling smiley Dodatkowo stresuję się tym że w moim szpitalu coraz częściej dochodzi to przypadków odesłania pacjentki z powodu przepełnienia porodówki, a otworzyli przecież nowy oddział i jest więcej sal porodowych. No i jak widać cały ciężarny Poznań jedzie właśnie tam... Nie chcę żeby mnie odsyłali,nie chcę rodzić w żadnym innym szpitalu buuu....

Gosia to może właśnie wykorzystujmy ostatnie dni spania,bo potem to przez najbliższe parę lat już nie pośpimysmiling smiley

Gosia Emi wszystko będzie dobrze! Nawet nie wiecie jak Wam dobrze że już jutro zobaczycie swoje maluszki! Też chcę!smiling smiley Ale panika jest chyba normalna w takim wypadku. Nie wiem co gorsze wiedzieć kiedy czy nie wiedziećsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marymary22 (offline)

04-10-2012 11:24:31

Kraków
Paulinka ja jeszcze polecam masowane brodawek, ja po wypiciu olejku rycynowego miałam skurcze długo co 5 minut bezbolesne, zatrzymali mnie w szptalu bo się spodziewali że zaraz się zacznie poród, ale skurcze były takie same przez 30 godzin, więc jak mnie połozyli na patologii to masowałam brodawki przez bluzkę jakieś 30 minut i wtedy już naprawdę się zaczęło!! tak że na patologii spędziłam 2 godziny ledwie i poszłam na porodówke.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

megutka (offline)

04-10-2012 11:50:05

Wrocław
Część Dziewczyny
WYchodzimy dzisiaj do domu!
Żółtaczką daje za wygraną więc możemy wracać do domku.
JAk wrócimy do domu i się zorganizujemy to napisze dokładnie co i jak.
Powiem Wam, że było warto, bo dziecko jest cudowne.
Trzymam kciuki za Wasze rozpakowane.
Buzka











Galeria Październikówek 2012
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.