Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

sandra1987 (offline)

03-10-2012 20:51:10

Bytom/Dublin
Patka no no wiec widac, ze Ty tez juz powoli sie rozpakowujeszsmiling smiley A ta twoja corunia to raczej nie bedzie duzasmiling smiley To dobrzesmiling smiley

Pony mam nadzieje, ze w koncu zrobia Ci ta cesarke i nie bedziesz sie meczyc. To nie fair. Powinnas teraz zbierac sily na pozniej, na opieke nad malym a nie teraz tracic ja na meczenie sie z kamieniami. Ciesze sie, ze sobie poradzilas, ale jezeli tylko czegos potrzebujesz wal smialo, wszystkie chetnie pomozemy. Co do bolu nerek, to nawet nie wyobrazam sobie co czujesz, ja przy zwyklym zapaleniu myslalam, ze umieram, co dopiero Ty z tymi kamieniami. Ale tutaj mowia, ze chlopcy lubia mamie problemy z nerkami zrobicsmiling smiley Wiec jak juz bedzie po wszystkim, wiesz komu mozesz robic wyrzutysmiling smiley ahh tak powaznie to 3mam kciuki zebys jak najszybciej usciskala Mikusiasmiling smiley Buuuuziaki ode mnie i Beniasmiling smiley

Paulinka dlatego ja wlasnie pilam ten olej. U nas przetrzymuja nawet wiecej niz 2 tyg po dacie, mialam problemy przez miesiac, maly chcial ale nie mogl wyjsc, wiec musialam wziasc sprawy w swoje rece. Dowiedz sie co i jak z Twoja szyjka i dzialajsmiling smiley

Gosia no ta moja tesciowa na szczescie nie jest zla. Czasami po prostu za bardzo sie przejmuje i przesadza, np wlewajac we mnie kilkanasie kubkow herbaty na godzinesmiling smiley Irlandczycy sa uzaleznieni od herbaty... i ziemniakowsmiling smiley NO ale jezeli chodzi o Eda to pomaga mi z nimsmiling smiley Co do Karoliny to dalej w dwupakusmiling smiley A Kamilka chyba rozpakowana.

Moniczka pol dnia pisalam jedna reka a w drugiej przy cycku mialam Benkawinking smiley Pozniej Ed wrocil i stwierdzil, ze sie nim zajmie, wiec ja mam czas dla siebie. Wiec sprzatam i tutaj sobie piszesmiling smiley heh


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-03 20:52 przez sandra1987.

sandra1987 (offline)

03-10-2012 20:54:01

Bytom/Dublin
Emilkasmiling smiley hehe ja pod koniec ciazy co noc rodzilam, karmilam i przebieralamsmiling smiley heheh


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Paulinka25 (offline)

03-10-2012 21:03:57

Stargard Szczeciński
Patka - ja też miałam szyjke na 2-1-0. I tak mam od początku w książeczce, a gin badał mnie co miesiąc... Pytałam go co to oznacza to powiedział że to rozwarcie na jeden palec i że wieloródki tak mają, że to normalne. Ale żadnego skracania szyjki czy czegokolwiek nie stwierdził... A co ci powiedział twój?

Ale dziś się czuję beznadziejnie... Boli mnie w kroku tak jakbym jeździła rowerem z twardym siodełkiem po kamieniach, ani usiąść nie mogę. Do tego cholerne wzdęcia i ból brzucha. A na dodatek tak mi mały daje popalić że już nie wiem czy brzuch mnie boli od skurczów przepowiadających, czy od tego że on tak się strasznie rozpycha i kopie po wszystkich wnętrzościach, czy dlaczego? Ciężko ocenićsad smiley
Już mam dość. Dołuje mnie ta sytuacjasad smileysad smiley Już nie pamiętam jak to jest kiedy człowieka nic nie boli, kiedy może się przespać dłużej niż godzinę w nocy, kiedy może usiąśc normalnie, kiedy się spojrzy w dół i widzi pasek od spodni a nie gigantyczną kulę, kiedy nawet może się normalnie załatwić czy zjeść nie martwiąc o zgagę... Oszalejęsad smiley Nienawidzę takiej nie wiedzy, lubię mieć zaplanowane życie, mieć wpływ na przebieg wypadków...a nie tak siedzieć i czekać bezczynnie na coś co się nie zapowiada w najmniejszym stopniu! Nawet wyjść po dziecko do przedszkola się boję żeby mi wody nie odpłynęły w autobusie podmiejskimsad smiley Nic nie wiem - nie wiem kiedy, nie wiem jak... sad smileysad smiley Buuu


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patka1818 (offline)

03-10-2012 21:14:25

Słupsk
Sandra1987- juz bym chciala sie rozpakowac ale jeszcze poczekam smiling smiley jeszcze chociaz te dwa tygodnie aby zaczac ten 38 tydzien smiling smiley na szczescie nie bedzie duza bardzo sie z tego cieszesmiling smiley
Paulinka25- mi moj lekarz powiedzial ze skraca mi sie szyjka macicy. Ja od poczatku ciazy pisane mialam w karcie ciazy 3-0-0 a teraz mam 2-1-0 i te 2 to jest niby dlugosc szyjki macicy to 1 to jest rozwarcie ujscia szyjki macicy wewnetrzne a to 0 rozwarcie zewnetrzne. tak mi pielegniarka mojego lekarza wytlumaczyla. Ja jeszcze 16 wrzesnia jak bylam w szpitalu to mialam 3cm szyjke macicy i zero rozwarcia a teraz juz cos sie dziejesmiling smiley
Wogole dziewczyny wiem ze to glupie pytanie poniewaz powinnam to wiedziec bo juz raz rodzilam smiling smiley ale sluchajcie wpisuje ostatnia date miesiaczki w kalkulatory tygodni ciazy na internecie i wyskakuje mi ze jestem juz 37 tydzien... A tutaj na suwaczku 36 i drugi dzien dlaczego tak jest?
Wogole z Usg teraz mam termin na 15 listopada ale ja nawet na to nie patrze bo ja jak slon 10 miesiecy napewno nie bede chodzila w ciazy smiling smiley

Paulinka25 (offline)

03-10-2012 22:17:47

Stargard Szczeciński
Patka - 36 i drugi dzień oznacza że całe 36 tygodni skończonych i 2 dni kolejnego tygodnia - czyli 37tydzień właśnie, zgadza się. Ciąża trwa 9 miesięcy kalendarzowych (inaczej 10 miesięcy księżycowych każdy po 28 dni), czyli 280 dni... długich, ciągnących się dnismiling smiley Albo dwa tygodnie dłużej w bonusie przy przenoszeniu... Jak ja mam już dośćsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gosia_rojek (offline)

04-10-2012 08:37:09

Kraków
Witam sie z rana u nas zaczyna wychodzic słoneczko, chya jeszcze pranie zrobię żeby tym moim chłopakom nie brakło ciuchów jak mnie nie będzie, dziewczyny zaczynam się bać niby chciałam tej cesarki i nie chce czekać nie wiadomo ile żeby sie samo zaczeło bo póki co to pewnie czekałabym do końca października a mój m rano sie mnie pyta czy bysmy tej cc nie przesuneli jeszcze o tydzień bo on też teraz stracha nabrał a dawid znowu na pytanie czy juz chce żeby Madzia była z nami tak naprawde nie w brzuszku odpowiedział żę tak on chce ale nie Madzię tylko Jadzię no normalnie wymiekam, żadnej jadzi nie będzie bez urazy dla wszystkich Jadzi. Chociaż do przedszkola poszedł dzis bez problemu. Jadę do miasta kupię jeszcze ostatnie rzeczy zamknę walizke i czekam do wieczora potem dzwonię do gina i zobaczymy co będzie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gosia_rojek (offline)

04-10-2012 08:39:16

Kraków
wstawać kobitki jak dzidzie będą to będziecie pobudke mieć o 6 trzeba się przyzwyczajać.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Emi123 (offline)

04-10-2012 08:59:57

Bydgoszcz
Witam smiling smiley
Gosiu Ty poranny Ptaszku ;p Kochana bez obaw ja wczoraj miałam napad paniki wyłam jak bóbr M mnie uspakajał - zachowuje sie jak dziecko , więc wcale sie nie dziwie że masz starcha bo ja jestem obsrana po szyje grinning smiley

Tak ogólnie to sie martię bo mam i zawalone gardło i jakąś chrype i teraz doszedl mi katar a ssie ta tamtum verde sad smiley boję sie że nie bede chcieli mi zrobić CC sad smiley lece zaraz sie ogarniać potem wejdę a na 17 lece tam smiling smiley

Milego dnia Gosiu Ty też sie jutro trzymaj i mi napisz jak u Ciebie;*

moniczka1404 (offline)

04-10-2012 09:02:42

Czesc Gosiusmiling smiley ja wstalam o osmej, ale to sniadanie zjesc i tez juz ogarnelam katy domowe i ogladam dd tvn! Ide zaraz chyba na dwor bo u mnie tez sloneczko, z moim pieskiem posiedze. Gosia ale Ty masz juz fajnie, juz jutro swoja niunie zobaczysz.....ja normalnie dzien po dniu czekam, ale chwilami to mnie taka ciekawosc i tesknota ogarnia za niunia ze wytrzymac nie moge bo ciagle mysle tylko o niejsmiling smiley
Ale powiem Ci, ze juz drugi dzien tak mnie wieczorami mdli po kolacji, ze wytrzymac nie moge a wczoraj na dodatek taki silny bol brzucha - taki wlasnie bol jakbym sie przejadla, ale ja ostatnio nie jejm duzo i nie wiem co to...dzis zjem kolo 18 i koniec, mam nadzieje ze juz nie bede miec takiej akcji, bo nieciekawie bylo.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marymary22 (offline)

04-10-2012 09:53:11

Kraków
ale dzis piękna pogoda się szykuje
Gosia fajnie masz że zaraz zobaczysz swoja malutką, chociaż stres na pewno przy cc jak znasz datę, jednak te które nie wiedza kiedy to w koncu nastąpi ne zdąża sę tak nastresować, no chyba że oczekiwaniem kiedy się zacznie
moniczka ja tez mam takie mdłości i raczej właśne po jedzeniu, czytałam gdześ ze to dziecko naciska na szyjke macicy i daje znać ze to już zaraz rodzimy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.