Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

gosia_rojek (offline)

04-10-2012 21:52:55

Kraków
Albo Ty mniewinking smiley ciekawe która by szybciej padła. Ale tutaj na forum nie zauważyłam żebys Ty była gaduła, wręcz przeciwniesmiling smiley
Dobra idę robić domowe spa bo trza sie jakos przygotować do tego wielkiego dnia nie pójde zarośnięta przecież, mam nadzieje że dawid zasnie zaraz bo mu wyczytałam bajkę zaśpiewałam kołysanki i teraz ma spać ale od paru dni jest niespokojny bardzo jakby cos czuł i nie chce zasypiac wieczorami, przed chwila znowu mu mówiłam że pojade na pare dni do szpitala ale niedługo wrócę juz z Madzią, to mnie tak mocno wyściskał i powiedział Kocham cie najbardziej na świecie mamusiu Uwielbiam tego mojego słodziakasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

staraczkaKLA (offline)

04-10-2012 22:37:59

kurcze, wiecie co, faktycznie narzekacie tak jak ja. tylko ja czytam piate przez dziesiate z czego wieksze pól wylatuje zanim wleci. ale od jutra juz napewno lezei nic nie robie. no tylko lazienka mi zostala i takie tam male pranie. ale to sie nie liczy.
az mi szkoda bo pewnoie mialyscie ciekawe tematy. moze jutro poczytam. chyba ze bede miala az takigo leniasmiling smiley
Basiu ale ten Twój Olinek ma fajne pyziołkismiling smiley słodziak taki z niegowinking smiley ah mnie ciekawi jak moja kruszynka wyglada,
Sandra milo ta twoja tesciowa robi ze Ci pomaga. mi moja przez telefon jak dzwonila z usa powiedziala zebym lezala i nie urodzila do nast wtorku bo ona dopiero wtedy wraca i nie darowala by sobie ze ja bym byla z tym wsyztskim sama, powiedziala ze czuje sie odpowiedzialnai miala by wyzuty. nawet niewiecie jak mi sie milo zrobilo!
no i sumer ze rodzinka Cie odwiedzawinking smiley zycze milego goszczenia sie itp smiling smiley
paulinka25 ja tez mam tak jak ty. dobrze ze nie am problemu typu zatwardzenie bo bym chyba nigdy nie siedziala na kibelku, kiszki by mi rozwalilo. normalnie jak tylko siade to bol.
agnes dobrze zesukienka nawet fajna, sama czegos teraz szukam zeby ne bylo za drogie i w miare wyjsciowe. chce sie na chrzciny odstroicgrinning smiley, niby jeszcze troche czasu jest ale lubie miec takie szczegóły dopracowane. musze sie pokaac jako mamuskawinking smiley
agul moze ty rodzic bedziesz niebawem?? trzymam kciuki.
Gosia powodzenia jutro! ale Ci fajne ze juz jutro o tej porze bedziesz tulac swoje malenstwo.a ten twoj synek to złote dziecko, az sie ciesze do monitora za kazdym razem jak piszesz jak powieedzial ze cie kocha
Emi123 i Maniurka wy chyba tez jutro witacie swoje malensrtwa?? smiling smiley powodzenia!
Ponyjak lekarze moga pozwolic Ci sie tak meczyc;( trzymam kciuki zebys zaczełą rodzic!
wiecie co, moja kol ma 3 letnia córeczke. i ta jedzac sniadanie opusciala na ziemie kromke chceba, i tak szybciutka ja wziela , przytulila i pyta, chlebusiu nic ci nie jest? wszytsko dobrze?
normalnie dzieci sa słodkie!
tutaj do tomka przyjechala kuzynka z 7 miesieczna dorotka, tak je skubana cytryne i nawet sie nie skrzywi.a wesolutka az milo. smieje sie do wsyztskich.

mnie tak kuje ten brzuch co jakis czas, chyba za duzo chodzilam. dzidzius sie wierci troszke wiec to tez swoje daje i normalnie boli mnie duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupa. naprawde. nie wiem czy to hemoroidy tak bola? no ale niby nie mam krwi jak sie podcieram. ani nie mam zatwardzenia. wrecz przeciwnie raczeej.

nie wiem zresztta. mam nadieje ze niebawem urodze i wszyskie paskudne dolegliwosci mina.
dobrej nicki kochanewinking smiley
jutro bede zagladac i zagladac i zagladac.

AnimaVilis (offline)

04-10-2012 23:19:43

Gliwice
Nie było mnie cały dzień.. tyle napisałyście, nie mam siły nadrabiać-wybaczcie.. sad smiley
Z samego rana z mężem do stomatologa, później zakupy-jestem wyczerpana..
Dziękuję za odpowiedź w sprawie wyparzania butelek, oraz dezynfekcji termometra.. tak ja mam taki elektryczny z miękką końcówką...

Dzisiaj mąż przyjdzie i robię wyjątek od reguły i będziemy młody rycerz Oby tylko to nie wywołało porodu.. obym dotrwała przynajmniej do 11 października, do wizyty u gina, a jak wywoła to trudno.. Także jak jutro się nie odezwę to znaczy, że pojechałam na porodówkę... Trzymajcie kciuki aby nie.. smiling smiley

Ja mam buteleczkę dla noworodka nową, ale mam po innym dziecku takie już na herbatkę.. muszę to jeszcze pogotować-jak pisałyście... ech... nie mam siły-naprawdę.. sad smiley

Dobranoc.. :*


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Paulinka25 (offline)

05-10-2012 08:25:49

Stargard Szczeciński
Jeszcze nie oszalałam ale jestem bliska tego stanusad smiley Dziś nowu NIC, a termin mam na jutro!!!

Do tego mam pytanie, może mi coś poradzicie bo kompletnie się nie znamsad smiley
Termin porodu mam na jutro i lekarz L4 też wypisał mi do jutra. Tylko teraz jest problem taki że nie urodziłam i raczej nie urodzę już w tym stuleciu, więc co mam teraz zrobić? Poprosić go w poniedziałek na wizycie o L4? Ale na ile, na 2 tyg? Skoro tyle mogą mnie jeszcze trzymać w tym stanie...

A drugie moje pytanie - kiedy mam złożyć wniosek o urlop macierzyński? Ile mam na to czasu? Już teraz skoro mam zwolnienie do jutra? Ale ja nie chce żeby mi się skrócił ten urlop choćby o jeden dzień, bo już i tak nie wyobrażam sobie zostawiać takiego maleństwa z obcą babą po 20tygsad smiley

Jestem w desperacjisad smileysad smiley Będę wdzięczna za wszelkie pomocne porady...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

staraczkaKLA (offline)

05-10-2012 09:03:21

Dziendobrywinking smiley ale miałam dobra noc! Normalnie sie wyspalam winking smiley
paulinka z tym l4 to nie wiem, chyba lepiej zeby lekarz ci wypisał. A wydaje mi sie ze macierzyński dopiero po porodzie sie dostaje,mi księgowe powiedziały żebym dała znać jak urodze bo one muszą to zgłosić. I nie jestem pewna ale maciezynski i tak liczą dwa tyg przed urodzeniem. Musisz poczytać bo ja nie wiem


Jak tak patrzę na moj pokój to mi sie beton cieszywinking smiley wszystko posprzatane! Dzisiaj skończęrasowac i małe poprawki i pranie i łazienka i odpoczywam smiling smiley Ahh za oknem piękne słoneczko!!

Agul (offline)

05-10-2012 09:11:14

Poznań
Paulinka L4 musisz wziąć od lekarza teraz albo wypisać wniosek o urlop macierzyński,ale tym samym będzie krótszy,bo to 20 tygodni od teraz będą ci liczyć. Tak więc najlepiej wziąć od gina zwykłe L4 a urlop macierzyński dopiero po porodzie. Musisz dostarczyć akt urodzenia dziecka i napisać prośbę o udzielenie ci urlopu macierzyńskiego. A wiesz o tym że urlop macierzyński możesz sobie przedłużyć jeszcze o 4 tygodnie i wychodzą 24 tygodnie razem? Trzeba prośbę o przedłużenie do zakładu pracy napisać. Nie wiem jak to jest u Ciebie,ale u mnie księgowa od razu bierze to pod uwagę i wystawia urlop na 24 tygodnie.

Moje skurcze ustały wczoraj jak tylko poszłam się wykapać. Ale dzisiaj rano wysikałam coś na kształt śluzowatych smarków,więc to chyba czop.

Ciekawe jak tam nasza trójca cc się czuje. Zaraz napiszę do Maniurki czy już ją przygotowują.

Całuję Was:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka1404 (offline)

05-10-2012 09:23:17

Dzien dobrysmiling smiley dzisiaj wielki dzien dla naszych dziewczyn, trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok...Jejku a kiedy ja???

Mi lekarz wypisal zwolnienie do 20 pazdziernika, bo mowi zeby nie bylo problemu ze bedzie jakas luka a ono i tak przestaje byc wazne, kiedy nastepuje porod.

Agul ja biore wlasnie 24 tygodniesmiling smiley

Dzis wybija 40 tydzien, wczoraj bylo cossmiling smiley ale nic a nic nie pomoglo! Zaraz idziemy lozeczko wstawic do sypialni wiec tym dzisiaj bede zylasmiling smiley

Milego dnia:**


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

05-10-2012 09:27:05

Poznań

marciak (offline)

05-10-2012 09:27:19

Pułtusk
Hej jestem i ja ale nie mam siły wam nic odpisać.. całą noc miałam tak nie wyspaną że szok.. Boli mnie kość łonowa i to strasznie.. Ciągnie mnie w dół i jakby mi ją ktoś od środka rozciągałsad smiley dzwoniłam do gina powiedział ze na to nie ma radysad smiley ona się rozciąga i jedyne co można zrobić to tylko leżeć i się nie ruszać.. koszmar..

Dobra zmykam do sklepu po śniadanie..

odezwę się po weekendzie bo mam teraz szkołę więc mogę nie mieć czas do was napisać..


Tabelka Październikówek2012smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

wyprawka
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

05-10-2012 09:36:02

Poznań
WIADOMOŚĆ OD MANIURKI: Właśnie jestem po obchodzie i nie do wiary co tu sie dzieje...Odwołali mi cesarkę i na poniedziałek przenieśli. Żenada! Do domu nie chcą puścić ani mnie rozwiązać.Brak słów normalnie.

Co ta dziewczyna się naczeka to głowa mała...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.