Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

moniczka1404 (offline)

03-10-2012 15:10:34

Witajciesmiling smiley wszystko pzreczytalam, jejku dzieje sie u nas ale najgorsze, ze czepaiaja sie Was chorobska, szpitale - Pony, Basia i problemy zyciowe - masakara. Miejmy nadzieje, ze to minie wszytsko!!!!

Mi poczatek tygodnia zaczal sie fajnie, bo najpierw kolezanka przyszla do mnie (Gosia to jest jedyna kolezanka, jaka mam na miejscu a te moje dawne to sa 30 km ode mnie takze ja tez przewaznie sama siedze...), fryzjer - jestem zadowolona i zaraz dodam zdjecie, wiec zapraszamwinking smiley)

Wtorek - najpierw zakupy, najwazniejsze ze dla niuni juz wszytsko mam, dla siebie tez - tylko nie moglam dostac mleczka o ktorym Mary mowila, ale to zamowie u mnie w aptece. I powiem Wam, ze trafilam na pampersy Pampers jak dla mnie tanio 1 wyszly mnie po 0,51zl za sztuke a 2 za 0,49zl w Rossmanie, ale widzialam tez intermarsche ze byly... wzielam m i jemu pokazalam,ze ma przeliczac za kazdym razem zanim kupi, bo inaczej udusze!!!
Pozniej pojechalam do mamy na obiadeksmiling smiley)
A pozniej wizyta u gina, szyjka jakby inna, ale ostatnio tez tak mi mowil, mala wazy 3700 - 3800 nie jest zle, tez tyle wazylam, modlilam sie zeby nie 4000g ale wszytsko jeszcze moze sie zdarzyc... Pytam kiedy mam sie spodziewac akcji i tu zalamka, bo jego zdaniem nie predzej jak w przyszlym tygodniu, takze ten 5 pazdiernika odpada...szkoda, ale co zrobie, tylko mnie wkurza gadanie ludzi "jeszcze zdazysz sie nacieszyc" latwo powiedziec starej babie, ktora ma to juz dawno za soba, jakby nie pamietaly ze kiedys tez to przechodzily...I na czescie nie mam paciorkowcasmiling smiley)

Na pocieszenie kolezanka zadzwonila i mi dala spiworek do lozeczka, mate fisher price i pare ciuszkow, jak wyschnie wszsytko to wstawie zdjecia.

A teraz ide posluchac kolysanek Waszych, za ktore dziekuje bo ja "zbieram" dla mojej malejsmiling smiley) a potem do kosciółka, juz tak dawno nie bylam... ide pomodlic sie, zeby wszystko bylo ok...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

03-10-2012 15:23:26

Bytom/Dublin
Moniczka tez mnie to draznilo, kiedy ludzie mowili, ze mam czas, ze maluch ma siedziec ile chce, ze jezeli nie jest gotowy to nie wyjdzie. I zawsze to mowily kobiety stare, ktore juz tych dzieci kilka odchowaly. Tak tak, na pewno kazda z nich bylaby zadowolona chodzic z brzuchem nawet kolejny miesiac. Najgorsze bylo to, ze jak mowilam, ze on jest juz gotowy, tylko cos sie dzieje, ze nie moze wyjsc, to sie ze mnie smialy, ze co ja moge wiedziec. Ostatnio jedna z tych madrych spotkalam.. i taka dumna z siebie mi byla, ze tak jak mi mowila, przyszedl kiedy byl gotowy. Musialam jej wytlumaczyc, ze moglam go juz miec miesiac wczesniej, ale byl w glupiej pozycji, ktora nie pozwalala mu sie przesuwac w dol.
3700-3800 to kawal dziewuszkismiling smiley Ale sie nie martw, teraz juz dzidzius nie powinien rosnac. Teraz to tylko sie ustawia do wyjsciasmiling smiley I nie martw sie, mnie polozna dwa dni przed porodem powiedziala, ze na bank nie urodze przez tydzien a moze nawet i dwasmiling smiley I co? Mylila siesmiling smiley Wiec 3mam kciuki, zeby jednak szybciej wszystko poszlosmiling smiley
(A jak nie, to pamietaj, ze ja jestem zywa reklama wspanialego dzialania oleju rycynowegowinking smiley )


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

patka19841 (offline)

03-10-2012 15:43:49

Gdańsk
megutka-wracaj szybkosmiling smiley

marciak - ja nie kupilam ani jednej paczki , tylko zamieniam córki rzeczy (robie paki ) i wymieniam na pampersy i ludzie przychodzą i sie wymieniamy i tak sie uzbierało smiling smiley

butle i smoka wygotuj 5 minut w bulgoczącej wodzie smiling smiley

agness- trzeba czekac,u mnie tez rwie i nic , szyjka jest jaka jest , ehh


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

patka19841 (offline)

03-10-2012 15:45:25

Gdańsk

sandra1987 (offline)

03-10-2012 15:53:51

Bytom/Dublin
Ooooo...wlasnie podejrzalam fb Kamilki i ona chyba juz rozpakowanasmiling smiley W poniedzialek miala skurcze co 5 minsmiling smiley i kots tam pisal, ze sie zaczelosmiling smiley Wiec wierze, ze Maja juz na swieciesmiling smiley


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Paulinka25 (offline)

03-10-2012 16:17:53

Stargard Szczeciński
Sandra - zareklamuj ten olej rycynowysmiling smiley Ja nie chce przenosić bo się boję, bo mam przykład kiedy siostra przenosiła swojego syna Eryka i miał różne problemy potemsad smiley
Więc przyda się każda wiedza pomagająca wykurzyć lokatora z brzuchagrinning smiley Napisz coś więcej, jak to działało (bo wiem że to na rozwolnienie jest), ale konkretniesmiling smiley Ile działało, jak, czy długo trwały niedogodności, czy dużo czasu spędziłaś w toalecie, czy miałaś jeszcze na porodówce problem, ile tego wzięłaś i wszystko innegrinning smiley Interesuje mnie wszystkie "za" i "przeciw"grinning smiley Nie zaszkodzi wiedziećwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

03-10-2012 16:58:21

Bytom/Dublin
Paulinka Tak wiecsmiling smiley wzielam jedna lyzke stolowa oleju zmieszana z lyzka bardzo mocnej kawy. Wypilam to o 15.45. Po ok 2h zaczelam dostawac bardziej bolesnych skurczy (mialam skurcze od ok 3 tyg) i ladnie bez problemu sie zalatwilam. Ok godziny 19 zrobilam nalesniki, ale mdlilo mnie jak je jadlam, wiec nie skonczylamwinking smiley ok 20.45 zabolalo mnie na dole brzucha, jakby skurcz, ale bardzo krotki... takie ostre szarpniecie... I zaraz po tym poszly wodysmiling smiley Zalatwilam sie raz jeszcze w domu. Dostalam skurczy co 3 min ok 10 min po odejsciu wod, wiec juz nie mialam czasu na siedzenie na kibelkusmiling smiley Ogolnie problemow przez olej nie mialam zadnych. Rzygalam duzo, ale to chyba tylko bol i wszystkie te narkotyki, ktore przyjelamgrinning smiley No i pozniej przy parciu jakas tam podobno mala kupe tez zrobilam, jednak nikt mi nic nie powiedzial, wiec chyba nie powinnam sie tym przejmowacwinking smiley
Wiec tak, na kiblu dlugo nie siedzialam, po prostu nie mialam czasu, ale ladnie sie zalatwilam przed, takze moje jelita byly prawie zupelnie czystesmiling smiley
Skurcze pojawily sie po ok 4h, ale z tego co wiem to olej zaczyna dzialac 2-6h. Wywoluje skurcze jelit, ktore moga zmusic macice do pracy.
Ah no i nie powinno to miec zadnego wplywu na dzidziusiasmiling smiley
ogolnie to mozna znalezc duzo przepisow na 'koktail poloznych' na necie. mieszasz ten olej z jakimis sokami i pijesz, ale tam kaza pol szklanki tego swinstwa wypic.. zn samego oleju, ja mysle, ze to troche za duzo. Smakuje jak benzyna...

ah, ja nie widze zadnych przeciw. Jezeli maluch wystarczajaco duzy, zeby wychodzic na swiat... czemu mu nie pomoc?


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-03 16:59 przez sandra1987.

AnimaVilis (offline)

03-10-2012 17:14:58

Gliwice
Mąż wył w nocy z bólu.. nie spaliśmy nic.. usnął dopiero z lodem przyłożonym do policzka o 5,30, a o 8.00 go budziłam, bo jechaliśmy do stomatologa.. Nie będę opisywać jak mi było przykro, że nie potrafił docenić tego iż z nim nie spałam, podzwoniłam po lekarzach i w ogóle martwiłam się o niego... ja nie mam daru "głaskania po włoskach" i mówienia, że wszystko będzie dobrze, ale przecież jakbym się o niego nie martwiła to bym go olała i wrzeszczała po nim, że mówiłam mu, że ma zęby leczyć.. Ech.. On mnie przeprosił, ale zabolało.. sad smiley Dentystka go zjechała.. powiedziała, że to ostatni dzwonek na leczenie, że przerzuci mu się na stawy, serce.. Ma suchy zębodół.. dostał takie włochate lekarstwo i jutro z powrotem do niej..

Dziewczynki ja się mogę w każdej chwili do Pony wybrać z ciuszkami, pieluszkami, jakąś grzechotką, ale jak już napisała Gosia to ona musi wyrazić zgodę, powiedzieć w którym szpitalu leży i przede wszystkim jak się nazywa, bo szukać po szpitalu jakiejś ciężarnej to chyba nie bardzo.. a jak już Gosia pisała Pony zawsze chciała być tajemnicza.. poza tym to ponad 40-letnia kobieta, więc ma prawo..

Martwię się o mojego, aby nie usnął w pracy, aby już go nie bolało..

Emi-chyba Ty jesteś chora tak? Ja dostałam w aptece ten syrop: [link widoczny po zalogowaniu] Tylko on ma 115ml, a nie 150ml.. Polecam Ci go chodź jest ohydny.. Dowiedziałam się o nim od kogoś tu na forum.. smiling smiley

Dziewczynki jak chcecie to możecie mi wysłać Wasze numery.. ja idę 11października do ginekologa umówić się na poród..

Pewnie domyślacie się, że przez jego ból z seksu były nici.. dziś jak przyjdzie to pewnie po tych 2h spania i męczarni uśnie jak dziecko (Oby go tylko już nie bolało!), a od jutra to ja już nie chcę seksu, bo mam zasadę, ze tydzień przed ginekologiem nie współżyję, aby zdążyła sperma wyjść na dobre.. :/ Czyli albo po 11 października, po wizycie u ginekologa, albo już w ogóle bez zabezpieczenia.. :/ :/


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-03 17:20 przez AnimaVilis.

marymary22 (offline)

03-10-2012 17:19:37

Kraków
ja tez ten olej polecam, juz zakupilam dla siebie jakby sie ciąża przedłużałasmiling smiley przy pierwszej ciąży też pomógł, na początku są skurcze jelit i begunka, ale pare godzin późnej macica zaczyna swoje skurcze. ja też się bałam, ale nic nie zaszkodziło. ale ja swoje skurcze miałam duuuzo godzin, tylko takie bezbolesne, ale regularne i wiadomo że to macica, urodziłam dopiero na drugi dzień a nawet noc od wzięcia olejku, a mój poród na poważnie zaczął sie 30 godzin od wzięcia olejku. wcześniej macica sobie chyba ćwiczyłasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

03-10-2012 17:36:28

.....
Pony Bidulko Ty nasza kochana! Tak mi przykro,ze tak bardzo cierpiszsad smiley:* Pamietaj,ze jesli bedzie potrzeba pomoc to mozesz na nas liczyc! Jestesmy z Toba! A tego Twojego faceta to bym zatukła.. nienawidze Go za to jak traktuje Ciebie i Mikusia!Świnia!!!!!!

Marciak Wspóczuje bólu zęba.. dobrze,ze chociaz troszke jest lepiej. Co do zakupów to ja tylko buty sobie kupiłam a tak to czekam ,az urodze i troche mi sadło zejdzie.. bo marza mi sie nowe jeansy..och jak jak marze juz o spodniach na dupie..smiling smiley A co do butelek to ja najpierw myje a pozniej wyparzam we wrzacej wodzie kilka min.,wyciagam i zostawiam do wyschniecia na suszarcesmiling smiley

Agul Widze,ze u Ciebie tez córcia nie ma ochoty wychodzic jeszczesmiling smiley Za dobrze jej jest w ciepłym domkusmiling smiley

Emi,Maniurka i Gosia Jak Wam fajnie.. juz w piatek bedziecie miec swoje skarbysmiling smiley Trzymam kciuki za Was,abyscie szybko doszły do siebie i wrocily do domusmiling smiley Wesołe trio hehesmiling smiley
Megutka Trzymam kciuki,abys szybko wyszła ze szpitala z Mateuszkiemthumbs up Buziaki dla Was:*

Emi Napewno wszystko bedzie dobrze z cc i po cc. Nie martw sie! We wszystkim beda Ci pomagac ,wiec nie zostaniesz sama. Co do jedzenia to ja pierwsze jedzenie dostałam na drugi dzien po cesarce o 12 jako obiad - klik ryzowy i kilka sucharów.. ochyda,ale jak nie było nic innego to i to cieszyłowinking smiley A juz o 17 na kolacje dostałam 3 kromki chleba z szynkasmiling smiley Na nastepny dzien juz normalnie dostawałam jedzenie. Głowa do góry bedzie dobrzesmiling smiley Super,ze z wynikami tez masz wszystko wporzadkusmiling smiley

Sandra Mój Dawid tez tak lubił bawic sie cycami.. niby głodny był a sobie zabawki z cycków robiłwinking smiley Jednak czesto było tak,ze jak sie dorwał do cyca z głodu to mało sie nie posikałam z bólu takie ssanie miał skubaniec. Sutka czasami trzeba było mu wyszarpywac z buzi jak zasypiał i nie jadł hehe. A co urodzenie Majki to nie Kamilka tylko Karolinkatongue sticking out smiley Szkoda,ze nie wzieła od zadnej z nas nr.przynajmniej bysmy cos wiedziały..

Moniczka Fajnie,ze dobrze mojaja Ci dni smiling smiley Przynajmniej nie myslisz ciagle o porodziewinking smiley Super,ze z Lenką jest wszystko wporzadku no i niezła wagowo babeczka sie szykujesmiling smiley

Anima Super,ze mieszkasz w tym samym miescie co Pony. Mam nadzieje,ze sie odezwie bedzie chciała przyjac jakas pomoc od nas. I Pony jest po 30stce a nie 40stcewinking smiley A co do Twojego m. to wspołczuje mu tego bólu zeba i no dobrze,ze Cie przeprosił za swoje zachowanie.. faceci czesto nie doceniaja tego co ktos robi dla innych.. dopiero po czasie sobie uzmysławiaja..

U mnie tescie byli 2,5 godz. Myslałam juz,ze nigdy nie wyjda bo chciałam sie wyłozyc i spokojnie coś zjeśćwinking smiley Tesciowa mnie nie przeprosiła.. tylko udawała,ze nic sie nie stało. I rozmawiała ze mna jakby nigdy nic. Na przywitanie mnie pocałowała w policzek i zacieszała..:/ Ale nie bylam juz wredna i normalnie z nia rozmawiałam. Jak cos robiłam w domu to odrazu leciała mi pomoc,zebym czego nie dziwgała itp.. szok!!! Bo tak to nigdy nic nie chciała zrobic.. Ogolniee bardzo miła była dla mnie.. Chyba sumienie juz ja porzadnie zarło i stwierdziła,ze przyjdzie zeby pozniej móc wnuki widywać. Ale smiac mi sie najbardziej chciało,ze przyszła do mnie wtedy kiedy akurat m.wyszedł na 2 zmiane do pracy hehe..masakra! Jakby nie było cieszy mnie to,ze schowała dume w kieszen i przyszła,mimo ze nie przeprosiła.. Bo jakby miała powiedziec przepraszam to chyba by jej gardło wyżarło hehehwinking smiley Chyba pierwszy raz przyszła do kogos kogo obraziła,zeby sie pogodzic.. bo wczesniej jej sie to nie zdarzało.. Zobaczymy jak bedzie pozniej.. Oby lepiej i bez takich akcji..
Teraz Dawidek jest na dworze z moja mama a ja odpoczywam bo brzuch mnie pobolewa i spanie mnie łapie.. Dawid znowu płakał cała noc:/ I pewnie dzisiaj znowu bedzie to samo..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.