Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

ZnowuMama (offline)

10-01-2013 10:40:34

Złocieniec
Patinka o jakih fotelikach mówisz? ja mam fotelik samochodowy do 9kg, który też jest nosidełkiem a póki mały sam nie siedzi to do większego go nie wsadze.



[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

10-01-2013 14:56:03

Katowice
No o to mi chodziło tongue sticking out smiley . Bo Mój Kubuś już ledwo się mieści do tego co jest do 9 kg tongue sticking out smiley


patinka89 (offline)

10-01-2013 15:58:19

Katowice
Co dziś tu tak cicho ?smiling smiley tongue sticking out smiley


ZnowuMama (offline)

10-01-2013 16:18:02

Złocieniec
Patinka ja wyjęłam tą dodatkową wkładkę w foteliku bo tez w kombinezonie ledwo się tam mieścił. no ale do drugiego fotelki to dopiero jak bedą stabilnie siedzieć. chociaż te foteliki można odchylić tak do leżenia no ale on musi być zapięty przodem a nie radziłam bym już przodem wozić bo przy ostrym chamowaniu główka gwałtownie do przodu leci tak mi się wydaje.



[link widoczny po zalogowaniu]

bozena88 (offline)

10-01-2013 16:45:40

Warszawa
Cześć!!! znowu po długiej nieobecności...
Patinka my Natuni kupiliśmy foteli 0-18 kg bo do swojego nosidełka się nie mieściła w grubym zimowym pajacu choć ponoć nosidełko jest do 13 kg, a ona ma zaledwie 6...jak ją wsadzam do niego ubraną normalnie (tak jak w mieszkaniu) to mieści się o tyle o ile ale o na jest wygodna i lubi mieć trochę przestrzeni wokół siebie więc jak tylko widziała że ja wkładamy do nosidełka to już buzia była w podkówkę i wielkie niezadowolenie a nawet płacz bo nie mogła za bardzo rączkami machać smiling smiley

U nas ogólnie wszystko ok, Natalia ma różne fazy - albo przez cały dzień nie chce jeść i jak jej prawi na siłę nie wsadzę cyca do buźki to by nic nie zjadła (sama się nie upomina) albo je co 2h...a tak w ogóle to cyca ciągnie tak przez 5-8 minut i się najada, na początku to się martwiłam tym ale ostatnio to czytałam, że są dzieciaki co jedzą szybko i 5 minut wystarczy im na opróżnianie piersi...może ona też tak ma bo jak je to tylko taki gul gul gul słychać jak przełyka smiling smiley w sumie to od samego początku, od narodzin tak je więc...na wadze też dobrze przybiera, choć jak byłam z nią na rotawirusie przed świętami to jakoś dużo nie przybrała na wadze ale miała wtedy taki czas że gorzej jadła, teraz byłam po Nowym Roku na szczepieniu to też nie za wiele ale znowu chorowała sad smiley w sumie to pediatra powiedziała, że wszystko ok bo się trzyma no ale ja w jednym miesiącu przytyła mi prawie 1 kg a teraz po niecałe pół to tak jakoś dziwnie...
Poza tym szykujemy się do chrzcin, będą w tą niedzielę i to tak śmiesznie wypada bo data prawie z samymi 13kami - 13.01.2013 o g. 13:00 smiling smiley
Muszę jeszcze dzisiaj łazienkę ogarnąć i poodkurzać ale czekam aż się Natusia obudzi bo jutro przyjeżdżają do nas mój brat z żoną i 2 dzieci i moja mama. Będzie tłoczno, trochę się martwię jak to wszystko do poniedziałku zniesie Natalka, bo Maciuś (5L.) i Emilka (2.5l.) to niezłe urwisy i będzie ogromny harmider...co prawda mieszkanie ma 70 m2 no ale dzieci jak dzieci, wszędzie ich pełno...no mam nadzieję, że Natunia zniesie to dzielnie.
Tak trochę czytałam wstecz co u Was słychać i przykro mi było jak czytałam, że wasze dzieciaczki też miały/mają problemy ze zdrówkiem sad smiley szczególnie Filipek sad smiley
I tak sobie przez to uświadomiłam jakie ja, my mamy szczęście, że nasza córeczka jest zdrowa, nic jej nie dolega, nie mamy problemów z usypianiem jej bo wkładamy ją do łóżeczka włączmy karuzelę z pozytywką i zasypia, nie wybrzydza jeżeli chodzi o jedzenie z butelki i nie uznała do tej pory, że butla jest lepsza od cyca i z niego też je ze smakiem (choć tak jak pisałam wyżej ma swoje fanaberie), potrafi być grzeczna za równo mając w buźce smoczek jak i bez niego...tak się może wydawać, że to pierdoły ale czytając na forum jakie macie problemy, gdzie takie niby z pozoru mało ważne rzeczy urastają do rangi problemu i mogą na prawdę uprzykrzyć życie to na prawdę cieszę się, że Natalka jest jaka jest smiling smiley mały łobuziak z niej ale wystarczy jeden uśmiech i wszystko jej się wybacza smiling smiley
A tak jeszcze to jak byłam na rota wirusie to pediatra dała mi skierowanie do neurologa bo Natalka wyginała się bardziej w jedną stronę i zauważyła, że to asymetria ułożeniowa, przed sylwestrem byliśmy na wizycie i faktycznie okazało się, że Natka ma leciutką asymetrię tak że jutro mamy spotkanie z rehabilitantem, który pokaże nam ćwiczenia jakie mamy z nią wykonywać by nam się dziecko wyprostowało smiling smiley
Pozdrawiam Was serdecznie!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

bozena88 (offline)

10-01-2013 16:47:37

Warszawa
aaa i Patinka jakbyś była zainteresowana to my taki kupiliśmy ten fotelik
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-10 16:48 przez bozena88.

podczytujaca (offline)

10-01-2013 17:38:56

Białystok
sylwia2012 - a propo gronkowca ja go miałam przed pordem i piłam antybiotyk, nie tylko w szpitalu on się znajduje możesz go "otrzymać" wszędzie; trochę rozumiem podejście lekarzy, żeby czekać na rozwój choroby.. bo po co pić antybiotyk skoro wszystko jest ok, to nie takie straszne jak go malują; po prostu bądź czujna

nie wiem czy to wszystko od ucha było ale teraz to inny facet bo pogodny tylk ostrasznie wszystko pcha do buzi, że czasem się zastanawiam czy nie zęby..

patinka89 - to jak masz tyle to go magazynju i będziesz na nim kaszki robić a może ktoś odkupi.. nosidełko, chyba fotelik jak będzie samodzielnie siedział.. nie wgłębiałam się w to

bozena88 - ciesz się że je nie za długo bo jak mój czasem potrafi godzinę wisieć to odparzeń dostałam na pupie grinning smiley; w jaki sposób wyginała? głowę?


byliśmy na 2gim badaniu bioderek kolejne w połowie marca i byliśmy też z uchem więc jest ok.. uff
babcia jak go widzi co dzień lub co drugi to mówi, że każdego dnia większy.. no ale jak ja miałam rok ważyłam 12kg mam nadzieję, że dużo mu do mnie zabraknie.... właśnie znalazłam, że jak miałam 4 miesiące to ważyłam 8kg ,on na zakończenie 3 miesiąca ważył ok 7200g..

wczoraj mały został z babcią bo musiałam zrobić krzywą cukrową (tak znów piłam glukozę) i jak wychodziłam powiedziałam: "tylko jak usłyszysz, że zrobił kupę to od razu na przewijak" noi co.. babcia doszła do wniosku, że dokończy modlitwę bo to kilka zdrowasiek, po czym okazało się, że kupa po pachy i 2 prześcieradła do wymiany nawet pielucha flanelowa co za poduszkę robi też.. ale niesamowicie cieszyła się babcia z tego i dziwiła wielce.. że jej dzieci jednak tak nie zrobiły tongue sticking out smiley

ZnowuMama (offline)

10-01-2013 19:46:30

Złocieniec
o widzisz Patinka czyli jednak są takie dwustronne foteliki winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

10-01-2013 21:32:27

Katowice
Dzięki chyba Kupimy ten fotelik chodź pobawię się jeszcze tym i zobaczę czy da się zluźnić pasy . smiling smiley

A w co ubieracie Maleństwa do snu smiling smiley ?


ZnowuMama (offline)

10-01-2013 22:46:51

Złocieniec
ja w pajaca tylko, śpi pod kołderką swoją a w sypialni jest temperatura 19-21 stopni.



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547820, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.