Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

agus123 (offline)

18-01-2013 13:46:24

Czechy
Jest wynik posiewu- UJEMNY!!!!!!!!!!! aaaaaale sie ciesze smiling smileysmiling smileysmiling smiley)))))))))))


[link widoczny po zalogowaniu]

Astre (offline)

18-01-2013 19:02:07

Agus - no to super grinning smiley

Kormus - napisz jak wieksze smoki sie sprawdzily smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kormus (offline)

19-01-2013 09:56:39

Gliwice
agus123 Ciesze się , że z maluszkiem wszystko oksmiling smiley

Astre Wyspałam się!!!!! smiling smiley Smok się sprawdził. Obudził się tylko raz ale nawet nie wstawałam bo sam zasnął. Potem jak zwykle o 5 na jedzonkosmiling smiley Mam nadzięję, że to przez zmiane smoczka. Kupiłam od 3-6 miesiąca.


[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

19-01-2013 10:04:03

Katowice
Witam smiling smiley

Chciałam sie pochwalić wczoraj Kubuś zjadł swój pierwszy deserek było to jabłuszko tongue sticking out smiley z początku się krzywił he . Ale dałam i powiem wam że był zachwycony hehe smiling smiley.
Dziś damy mu marchewkę z ryżem z Hippa smiling smiley .
Wczoraj Kubuś zaczął 4 miesiąc jak ten czas szybko leci tongue sticking out smiley . Maskara jeszcze niedawno nie umiałyśmy się doczekać tongue sticking out smiley a tu proszę tongue sticking out smiley

Spotkałam koleżankę Ona urodziła 2 listopada dziewczynkę i tak zaglądam do wózeczka i pytam ile ma ona że będzie miała 4 ha a wyglądała tak jakby dopiero się urodziła taka maleńka pytam ile waży a ta mówi że 5,5 kg a pyta ile Mój to zaczęłam się śmiać i mówię że dziś idzie mu 4 miesiąc a waży 7.5 hehe tongue sticking out smiley . A najlepsze jest to że karmie cykiem a ona MM tongue sticking out smiley .
Maskara . Do kiedy macie zamiar karmić piersią ?


kormus (offline)

19-01-2013 10:11:48

Gliwice
patinka89 Ja pamiętam jak byłąm w przychodni na 1 wizycie i było pare starszych dzieci (koło 4-5 miesiąca) i tak im zazdrosciłam, że się już uśmiechały, że gaworzyły...a jak teraz byłam na ostatnim szczepieniu to były same noworodki i widziałam jak te mamy się na Filipa patrzyły i pewnie myślały to co ja 5 miesiący temusmiling smiley
Wczoraj siedzieliśmy z mężem i się śmialiśmy, że jeszcze miesiąc i będzie PÓŁ ROKU! Czas leci smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agus123 (offline)

19-01-2013 11:16:12

Czechy
Patinka - super ,ze Kubusiowi smakuje coś nowegosmiling smiley nie wystrasz się teraz kolorowych kupeksmiling smiley Filipek po marchewce to normalnie bobki robi grinning smiley bo jabłuszkach ma zielonkawe a teraz jak już wcina wszystko to nawet brązowe i tak śmierdząceeeeeegrinning smiley masakra smiling smiley

Kormus- muszę też wybróbować takiego smoka, nawet nie wiedziałam, że takie sąsmiling smiley ja mam od 0-6msc i potem już kupiłam od 6-12. Fajnie, że są jeszcze jakieś pomiędzysmiling smiley a jaka to firma? tylko Filipek lubi symetryczne, anatomicznych nie chciał jak na poczxątku próbowałam.

Lecę trochę posprzątać póki mój łobuz śpismiling smiley On jest na etapie "opka u mamy" i nawet jak zaśnie i go odkładam to zaraz się budzi i krzyczy a czasem jak tylko się poruszę z zamiarem odłożenia go bo zawsze zasypia mi na kolankach to otwiera pomału jedno oko i tak patrzy na mnie ze zmarszczonym czołem jakby chciał powiedzieć "nawet nie próbuj" grinning smiley na szczęście wysypiam się bo w nocy jak mops w swoim łóżeczku śpi, tylko w dzień mu się przytulanie włącza smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

19-01-2013 11:34:24

Katowice
Ile razy dziennie podajecie deserki ?;> tongue sticking out smiley .


ZnowuMama (offline)

19-01-2013 21:59:20

Złocieniec
Patinka poszukaj schematu żywienia niemowląt karmionych piersią. tam masz podane że deserek dajesz raz dziennie, ile razy w tygodniu dajesz mięsko, razy ile jajko kiedy obiadek jedno daniowy a kiedy już możesz podać dwa dania i ile glutenu musisz podawać. bo Ty teraz musisz patrzeć czy w tych słoiczkach jest gluten a jak nie ma to musisz zrobić łyżeczkę kaszy manny i dać osobno albo do słoiczka wlać.



[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

19-01-2013 22:56:40

Katowice
a po co mam dawać ten gluten ?


ZnowuMama (offline)

20-01-2013 08:40:21

Złocieniec
no dziecko musi dostać coś w postaci glutenu masz tutaj jakiś artykuł
[link widoczny po zalogowaniu] a jak dostalaś paczki ze szpitala po porodzie to tam na pewno masz też schemat zywienia niemowląt tylko zobacz z którego roku jest i będziesz wiedziała co kiedy i ile słoiczków podawać smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547880, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.