termin porodu - marzec 2010r.

Wysłane przez gbdarecka 

madziula (offline)

18-05-2010 14:08:30

Łódź
Witajcie Mamusie...

Kiedy w końcu przestanie padać???
Nic tylko spać w taką pogodę...

Czy Mamcie karmiące piersią piją kawkę? Ja mam wielki dylemat, bo jestem niskociśnieniowcem i bez kawy czuję się fatalnie... Jak tylko ciśnienie spada, to mam migrenę, a ona jest tak silna, że nie jestem w stanie nic zrobić sad smiley

Dzieciaczki nam rosną i pięknie się rozwijają smiling smiley Czas leci jak nie wiem....

Nie będę znów podnosić tematu karmienia dzieciaczków, bo każda z mam wie najlepiej, co potrzebuje jej dziecko i każda z mam ma swoje zdanie na ten temat winking smiley Zgadzam się w pełni z Czulajestem smiling smiley

Ale wrócę do tematu gotowania. Moi chłopcy uwielbiają leniwe, pierogi z serem, naleśniki, ale przede wszystkim zupy. Mój mąż się śmieje, bo mógłby jeść pomidorówkę na śniadanie, obiad i kolację smiling smiley I widzę, że Mati idzie w ślady Taty, ale bardziej od pomidorówki lubi ogórkową smiling smiley Dlatego dziś na poprawę nastroju gotuję ogórkową, a na drugie eksperymentalnie robię kurczaka po hawajsku z ryżem smiling smiley

Zachęcam do oddania głosików winking smiley [ebobas.pl]

A oto moja roześmiana dwumiesięczna Marysieńka smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dormik4 (offline)

18-05-2010 14:38:51

Witam,Madziula ja pije kawke,po śniadanku i chyba Marcelek już się przyzwyczaił,bez małej czarnej przy takiej pogodzie....śliczna ta twoja Marysia i z całą pewnością do mamy podobna.Ja na obiadek,pomidorowa dla mnie,bo jestem na diecie a picca dla moich chłopaków. Do lipca musze się pozbyc 5 kg a jednocześnie musze jeśc bo Marcelek straszny żarłok i chciałaby jeszcze go pokarmic,Ja stosuje kosmeyyki niwea śa ok,polecam oliwke jest lepsza niz bambino jakoś mniej tłusta,i krem lepiej nawilża.[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-18 14:46 przez dormik4.

gbmdarecka (offline)

18-05-2010 15:33:59

Czuła ja ciągle Oilatum, ale jak się skończy, zacznę emulsję do mycia z nivea a po kąpieli oliwka nivea, przypuszczam,że akurat Matiś 2 mieszki skończysmiling smiley. Pięęęęknie podsumowałaś trzeci miesiąc Przemusiasmiling smiley.

Patrycja byłam w galerii i podziwiałam Kubusiagrinning smiley, w piątek będę trzymać kciukismiling smiley.

Madziula piję kawkę, staram się tuż po karmieniu,żeby do następnego było jak najdalej, nie zawsze wychodzi winking smiley grinning smiley. Zaraz zagłosujęsmiling smiley, ja odpuściłam, parcie mi przeszło a zestaw kosmetyków sama sobie kupięwinking smiley.
Marysia cud miód, aż pachniegrinning smiley.

Dormik slicznie razem wyglądaciesmiling smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bloguś [ebobas.pl]

czulajestem (offline)

18-05-2010 17:51:38

Kartuzy-Trójmiasto-Kaszuby
Madziula sliczna masz córeczkę, a jak się ładnie uśmiecha samo szczęście

Zastanwaim się co słychac u kklusia83 ?? dawno nie dawała znaku życia. Zaczynam sie martwić. Mam nadzieję , że wszystko dobrze i nie czasu przy swej kruszynce.


[link widoczny po zalogowaniu]

Gosia26 (offline)

18-05-2010 17:58:34

Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy smiling smiley wierzę w to że wszystko będzie dobrzesmiling smiley
Madziula wiesz ile bym dała żeby nam też lekarz powiedział, że to jednak węzeł chłonny..
A Marysia śliczna dziewczynka - słodki cukiereczek smiling smiley
ale mi narobiłaś smaka na naleśniki - chyba mam zachcianki - jak w ciąży smiling smiley
A co do kawy to ja przerzuciłam się na zbożową z mlekiem - już nawet mi smakuje smiling smiley a małej chyba też pasuje.
Czuła Jestem ale Ci fajnie, że Przemuś już tak się bawi. Sama już nie mogę się doczekać takiej zabawy z córcią - narazie tylko się wszystkim zabawkom przygląda i gada z nimi po swojemu smiling smiley
A co do dzieci Twojej bratowej, że młodsze większe od starszego - mój kuzyn ma chłopców (bliźniaki), mają prawie 2 latka i jeden ok. a drugi taki niejadek że waży 8kg i oni też nie reagują - mały zapcha się jakimiś np. chrupkami - a normalnego jedzenia prawie w ogóle nie jada. Nie próbują go nawet zachęcić do jedzenia, nawet nie wiedzą co lubi a czego nie. Moja Karolinka ma grubsze nóżki niż on. A jak byli ostatnio u mnie dałam im kanapki z wędliną i oczywiście ugryzł i mu nie smakowało,(oni na to "widzisz on nic nie je" ) ale dałam u twarożku i wcinał aż się uszy trzęsły - więc jednak był głodny - tylko tak jak każdy ma swoje upodobania.
Dormik - super rodzinka smiling smiley
Patrycja - trzymam kciuki - Kubuś śliczny kawaler smiling smiley

Wszystkiego dobrego dla naszych trzymiesięcznych chłopaków urodzinowe baloniki
My używamy płynu z Hipp'a - jest super polecam. A chusteczki kupowaliśmy pampers sensitive teraz przerzuciliśmy się na Dada (z Biedronki) kosztują 4zł i są naprawdę dobre (ale te zielone, niebieskie i fioletowe nam nie pasują) smiling smiley

Głosiki na zdjęcia oddane - zdjęcia Waszych brzuszków są super i powinny wygrać smiling smiley








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-18 18:03 przez Gosia26.

czulajestem (offline)

18-05-2010 18:09:41

Kartuzy-Trójmiasto-Kaszuby
MAdziula sama nie uwierzysz jak to mniej nie przyjemne szybko minie. gdy nie Twoja intuicja i troska to pewnie bys to przeoczyła.
Ja bedąc w ciazy martwiła sie, bo tyle choróbstw czycha na nasze maleństwa, a ile o tym mówią w telewizji. dzieki Bogu sa rózne fundacje i oby odpukać by nasze dzieciaki, nasze skarby omijały wszelkie wirusy itd.

Przemus za tydzien ma kolejne szczepienie.
Nie iwem czy to normalne, ale maluszek czasem kicha po 4 serie a zlewego oczka łzy same płyna daje krople do oka, ale nic nie pomagają. Pewnie zawiało małego w samochodzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

madziula (offline)

18-05-2010 19:24:04

Łódź
Dzięki Dziewczyny za miłe słowa dotyczące mojej Marysi smiling smiley
Oglądam wiadomości i współczuję wszystkim z południa Polski sad smiley Trzymajcie się!!!
Mam nadzieję, że Was Dziewczyny ta klęska nie dotyka i nie dotknie...

Dormik - fajna rodzinna fotka smiling smiley

Czalajestem - samo kichanie, nie zawsze oznacza coś złego, bo takie Maluszki poprzez kichanie oczyszczają sobie nosek.No ale to oczko też by mnie zaniepokoiło... Moja Marysia też kicha seriami i niestety co jakiś czas używam fridy i wyciągam jej babolki. Ale płucka ma czyste smiling smiley Tylko czasem jak męczą ją te gilki to tak jakoś dziwacznie chrapoli...

Nie wiem jak Wasze Dzieciaki, ale moja Marysia to śpiąca królewna w takie dni, jak dzisiejszy... Ciekawe co będzie w nocy smiling smiley
A jak Wasze Maleństwa przesypiają nocki? Moja Marysia coraz częściej budzi się tylko raz w ciągu nocki smiling smiley
I z tego co czytam na forum, nie je tak często jak Wasze pociechy. Je rzadziej, ale konkretnie. Wyciąga za jednym razem i z lewej i prawej piersi tyle ile się da smiling smiley

Miłego wieczorku!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gbmdarecka (offline)

19-05-2010 08:13:02

Witam ciepłosmiling smiley.
Bylismy wczoraj z Mateuszkiem u neurologa, po wypisie z intensywnej terapii noworodka mamy mnóstwo zaleconych kontroli i tak do roku czasu będziemy sprawdzac, czy ze wszystkim stron Matiś dobrze sie rozwija. Matiś nie podciąga główki ze sobą, gdy wexmie się go za rączki, gdy lezy na plecach, ale nie wydaje mi się,że to anomalia jakaś... ale nie próbujcie w domuwinking smiley. Ale najwazniejsze co powiedziała,że Mateuszek jest nadzwyczajnie rozwinięty intelektualnieCool.
Mój intelektualista hiehie:



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bloguś [ebobas.pl]

gbmdarecka (offline)

19-05-2010 09:14:10

I jeszcze mam pytanie: bawią się Wasze dzieciaczki swoimi rączkami? Znajduje jedna drugą? Trzymają się wzajemnie? Bo nam pani doktor kazała pomóc odnaleźć rączce rączkę. Matiś w wiszące zabawki paca z impetem i to tak,że najpierw się wpatruje, jakby cel namierzał, potem pięść zaciska, raz prawą, innym razem lewą i pac! mocno, aż oczy mruży, przekomicznie to wyglądagrinning smiley. Czekam z niepokojem na odpowiedzi o tych rączkach. No i z tą główką też mi powiedzcie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bloguś [ebobas.pl]

malgosia (offline)

19-05-2010 09:38:13

Witam !

Po pierwsze śliczne maluszki! Marysieńka mała uśmiechnięta królewna, a Mateuszek śliczny chłopczyk, widać od razu, że intelektualista smiling smiley

Madziula mój synek też śpi od rana. Nockę przespał z pobudką o 2 i o 5 rano, troszkę pofikał, pogapił się w okno i śpi. Kupiliśmy mu taką specjalną poduszeczkę do spania w kształcie banana, coś jak te do karmienia tylko mniejszą. Myślałam, że jej nie polubi, bo wczoraj mu nie pasiła, a dziś śpi na lewym boczku na niej jak aniołek. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ wcześniej nie lubił na boczkach, a chodzi mi szczególnie o główkę, żeby się ładnie kształtowała.

gbmdarecka miesiąc temu jak byliśmy na kontroli Marcel też nie podciągał główki, doktorka się śmiała, że jeszcze za ciężka. Nie wiem jak teraz, chociaż w domu widzę, że jak leży na brzuszku to też jeszcze z wielkim trudem ją podnosi lub obraca, ale czasem się uda smiling smiley
A jeśli chodzi o odnajdywanie rączek, to czasem złapie się, ale żeby się bawiły jedna drugą to nie. Zabawki też jeszcze tak śmiesznie szturcha, choć to wszystko jeszcze takie nieporadne uśmiech

No lecę, bo się obudził i zaczyna stękać. Miłego dzionka, mimo paskudnej pogody! winking smiley

A no bym zapomniała wiele zdrówka i wszystkiego naj naj dla Przemusia i Marysi urodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.