termin porodu - marzec 2010r.

Wysłane przez gbdarecka 

wandi (offline)

10-05-2010 13:32:37

zagranica

Gosia26 (offline)

10-05-2010 17:05:32

Dziewczyny głosiki oddane smiling smiley
wampi - zdrówka życzę smiling smiley




wampi (offline)

10-05-2010 17:12:35

Witajcie

Wyszłam w końcu dzisiaj ze szpitala z samego ranasmiling smiley ( ale się rymuje) ordynator zadecydował że jak przestałam w nocy krwawić tylko ropa mi schodzi to mogę iść do domu. Niestety opieka w szpitalach jest tragiczna bynajmniej u nas lekarz nie czyta kart nie daje żadnych leków tylko mówi żeby leżeć.
Wraz ze mna na sali była dziewczyna w 41 tyg ciązy i lekarz na obchodzie powiedział że bedzie miała badanie oct a ona się jego zapytała co to za badanie a on powiedział cytuje " a takie". Wskazanie było takie że mam leżeć nie wolno mi dzwigać.... ale nie da się do tego zastosować. Ciesze się że jestem z moim synem smiling smiley))))))))))))) dla takiego małego dziecka 3 dni to jak miesiąc. Wydaje mi się że urósł.
Wandi podziwiam Cie ja zamiast schudnąć to przytyłam, ale na szpitalnym wikcie może coś schudłam. Sniadanie o 7 obiad o 12 a kolacja o 16, co prawda mąż mi dogadzał ale ja nie miałam apetytu.
Jedynym plusem leżenia w szpitalu jest fakt że poznałam fantastyczne dziewczyny z którymi zamierzam utrzymywać kontakt, leżało nas na sali 4 a 3 były w ciąży prócz mnie hehehe
Głosy oddane madziula
czulajestem mój syn ma taką mate od urodzenia, jak tylko wyszłam ze szpitala to ją dostał i dopiero teraz go interesujesmiling smiley

Ps. Mój syn jadł wczoraj rosól smiling smiley oczywiscie bez makaronu

fantom (offline)

10-05-2010 19:21:21

Wampi świetnie, że już jesteś w domku. Nigdzie nie zdrowieje się lepiej i szybciej jak w swoich czterech ścianach.
Jak Twój synuś czuje się po tym rosole? Nic mu nie dolega? Ja mojej Jagodzie jeszcze nic nowego nie daję. Chcę spróbować kleik ryżowy a potem kaszkę kukurydzianą ale dopiero jak Mała skończy 3 m-ce. Chciałabym żeby spróbowała już jabłuszka, dyni, jakiejś zupki jarzynowej (słoiczki mają tak bogatą ofertę, że aż!!!!!) ale jestem ostrożna. Taki mały cykor.

Wandi gratuluję spadku masy ciała. U mnie waga zatrzymała się na 60kg i ani drgnie. A ja niestety olbrzymem nie jestem sad smiley

Jagódka wczoraj została ochrzczona. Teraz mamy malutkiego aniołeczka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

malgosia (offline)

10-05-2010 20:01:51

Cześć dziewczyny!

Wampi jak dobrze że już jesteś z synusiem i jak dobrze, że już przestałaś krwawić smiling smiley Dałaś już Bartkowi rosół? i jak smakował mu? winking smiley

wandi dzięki za info dot. zdjęcia, jutro jedziemy małemu zrobić fotkę. Ja też już ważę 58 kg jeszcze tylko -6 kg i będzie ok smiling smiley

fantom super że już chrzciny macie za sobą, nas to dopiero czeka, tylko jeszcze nie wiem kiedy...

Niedawno wróciłam ze spacerku a Marcel ciągle śpi, mam nadzieję, że w nocy nie da mi popalić, choć znalazłam na niego sposób. Gdy biorę go do odbicia to mi się rozbudza, wtedy kładę go do bujaczka (uwielbia go) i lekko pobujam i sama się kładę, on popatrzy, porozgląda się i bach zaraz śpi :sleeping_baby_55:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

wampi (offline)

10-05-2010 20:32:23

Mój syn to jadł już jabuszko ugotowane i zmiksowane ale nie dużo, troszke ziemniaczkó ugotowanych, surowe jablko też ale troche a tak do polizania i poczucia smakuje daje mu wiele rzeczysmiling smiley Rosołku zjadł troche i bardzo mu smakowało ja też zamierzam wprowadzac mu jakąs kaszke dlatego że jest cały czas głodny. JA musze uważać bo boje się zaparć, ale po rosołku robił takie kupki że szkoda gadać smiling smiley
A co do snu to ja mam taki patetnt mały śpi z nami jak się budzi daje mu jeść w pozycji leżącej i jak zje zasypia i tak w kołko aż do 6 rano kiedy już oczy mu się robią jak " 5-ięcio złotówki smiling smiley

fantom (offline)

10-05-2010 21:11:51

Wampi Ty karmisz butelką czy cycem? Jak to robisz na leżąco? Nie boisz się, że Mały się zachłyśnie? I co z odbiciem?
Ale ten Twój Bartuś toma apetyt wielkie oczy Facet będzie z niego jak dąb smiling smiley!


[link widoczny po zalogowaniu]

wampi (offline)

11-05-2010 10:52:34

hello smiling smiley
fantom ja karmie butelką tylko i wyłącznie nie mam już w piersiach pokarmu. Co do nocnego karmienia jeżeli podam mu pokarm na rękach to się wybudzi i tyle ze spania a tak budzi sie na jedzenia karmie go a ponieważ jest przy mnie i przy mężu czuwamy żeby się nie zachłysnoł. Wczoraj zasnoł przed 20 a obudził się o 5 troche pomarudził i później dzemka. Oczywiście w nocy budzi się na jedzenie.

fantom (offline)

11-05-2010 13:51:55

Cześć Dziewczyny smiling smiley

Uuuu ale tutaj ostatnio spokojnie.
Zastanawiam się nad kupnem bujaczka. Widziałam, że z Fisher Price jest fajny i dość solidny. Może w nim siedzieć dziecko do 18 kg. Ale zastanawiam się nad sensem kupna tej zabawki. Ktoś ma jaki kolwiek bujaczek? Jak Wam się sprawdza?

Moja Malutka dzisiaj odkryła, że zabawki zawieszone na macie edukacyjnej dzwonią po potrząśnięciu. I tak sobie leży i trąca te zabaweczki i śmieje się z własnych odkryć. Przeurocze. Kochana ta moja dzidzia. Sama się sobą zajmuje a i ja mam chwilkę czasu dla siebie smiling smiley
W niedzielę czeka nas komunia Kubusia. Kupiłam mu garnitur, koszulę, krawat. Ach pięknie będzie wyglądał smiling smiley Wystroił się w swój strój na chrzciny Jagódki. Pękałam z dumyradość


[link widoczny po zalogowaniu]

madziula (offline)

11-05-2010 21:40:17

Łódź
Dobry wieczór Mamusie smiling smiley

Fantom, ja też zamierzam kupić taki bujaczek. Przy Matim miałam pożyczony i sprawdził się smiling smiley Wykorzystywałam go praktycznie cały czas, bo Mati uwielbiał w nim przebywać. Nie dość, że miał fajną zabawę z samego bujania to dużo frajdy sprawiało mu bawienie się zabawkami, które wisiały przed nim. Mieliśmy bujaczek z Fisher Price'a i mogę w zupełności polecić tą firmę smiling smiley Sama też właśnie się rozglądam powoli za takim smiling smiley

Miłego wieczoru...

Jeśli ktoś ma ochotę zapraszam na oddanie głosików smiling smiley
[ebobas.pl] - brzuszek
[ebobas.pl] - piłka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.