Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

cichutka20 (offline)

09-05-2012 10:14:40

Łódź
Witam moje kochane :joliecouette:

Dziękuje za miłe słowagrinning smiley nie zawstydzajcie mnie taksmiling smiley
Mąż dostał zawaługrinning smiley po podaniu mu kolacji, nie zwlekal dłużej... no domyślcie sie same radośćspinning smiley sticking its tongue outeye rolling smileysmiling bouncing smiley także dzisiaj jestem cała w skowronkachgrinning smiley ha ha grinning smiley

Tysia882008 witamy kolejną ciężarówkegrinning smiley

myszka12151919 też mam katerek od dłuższego czasu... jakie krope stosujesz? a na gardziolko polecam miód! mleko z miodem, herbatka z miodkiem, kanapki! lepszej kuracji nie mawinking smiley

Moja buba robi na przekór tatuśkowi jak szaleje i wołam P. to przestaje lbo jak kładzie rękę, jak sobie pójdzie lub zaśnie to dje czadugrinning smiley łobuzgrinning smiley mówie, że juz sie taty boigrinning smiley
iloonka66 no brzusio juz pojawił, ale wiesz wmawiam sobie, że to moje sadłogrinning smiley wesoło macie na tych zajęciachgrinning smiley
A co do cesarki też jestem przeciwna, wole naturalnie! jak Pan Bóg przykazałgrinning smiley
malinkaiz zgadzam sie z Tobą w 100%

iloonka66 i przedewszystkim trzeba współpracować z położną, słuchać jej, to podstawawinking smiley taki mi mówiąsmiling smiley

channah fajnie, że wsio wporządeczkusmiling smiley też mialam zapuszczać włosy i podkręcić ale coś mnie stuknęłogrinning smiley cała jagrinning smiley

Ide sie obgarnąć i zjeść śniadanko
miłego dzionka!

:joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]





[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Dodzia1 (offline)

09-05-2012 10:25:54

Stargard Szczeciński
Hej brzuszkiciąża
Wiadomośc z ostatniej chwili dzwoniłam do Moni dzisiaj wychodzą ze szpitala czeka na wypis,dostała tabletki i ma leżeć.
Pózniej was nadrobie.
Miłego dzionkasmiling smiley


NASZ SKARBEK JEST JUŻ Z NAMIsmiling smileysmiling smiley







\

iloonka66 (offline)

09-05-2012 10:42:03

Channah super,że mogłaś odstawić leki smiling smiley Męska wyobraźnia mnie czasem rozbraja smiling smiley
Mama37 to Ty jeszcze lepiej poimprezujesz jak my z Myszką, bo za tydzień powtórka smiling smiley Ja kupiłam na tą okazję spodnie czarne, cieniutkie z przyjemnego i przewiewnego bym powiedziała materiału, na gumce w pasie (nie ciążowe) a na górę zakładam elegancką bluzeczkę. Mam tylko dylemat teraz z butami, bo nakręciłam się na swoje ulubione sandałki, a na weekend zapowiadali ostatnio 13 stopni sad smiley W nich byłoby mi na pewno wygodnie. Zobaczymy może im się ta pogoda nie sprawdzi smiling smiley Fajnie,że po wizycie w porządku.
Cichutka czyli pewnie nie tylko Ty w skowronkach grinning smiley Mąż również smiling smiley


Kobieta jest szczęśliwa kiedy ma dwa imiona : "Kochanie" i "Mama"

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

myszka12151919 (offline)

09-05-2012 11:35:45

Puck
ILONKA Wszystko ok winking smiley

CHANNAH Dziękuje smiling smiley Dobrze,ze po wizytce ok smiling smiley

MAMA37 No to bedziesz podwojnie komunijna hihi smiling smiley Oby pogoda dopisala,a najlepiej nie za cieplo i nie za zimno smiling smiley tak w sam raz dla ciężaróweczek winking smiley
Dzisiejsza pogoda (u mnie goraco,slonecznie) dziala na mnie strasznie.Czuje sie oslabiona,mam b.niskie cisnienie (90/50),a do tego meczy mnie gardelko i katar sad smiley
Ja mam spodnie ciazowe na kancik i dokupilam sobie bluzeczke i buciki wygodne na koturence nie za wysokie,bo w moich szpilach nie dalabym rady winking smiley

CICHUTKA20 Dziekuje za propozycje co do przeziebienia smiling smiley na katarek uzywam Euphorbium

DODZIA Dziekujemy za informacje od Moniki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kaminika (offline)

09-05-2012 11:54:32

Gliwice
Cześć... witam się nieśmiało, ponownie, bo już kiedyś tu coś szkrobałam, może ktoś mnie jeszcze pamięta winking smiley
Nie jestem jednak systematyczna i z powodu zbyt wielu zaległości w czytaniu zaprzestałam pisać, czasem coś tam Was jedynie poczytałam.
Ciąża przebiega mi wyjątkowo dobrze, współczuje strachu tym z Was którym coś dolega(ło). Z pewnością każde odchylenie od normy budzi niepokój i lęk o nasze maleństwa. Życzę żeby więcej się nic niepokojącego nie działosmiling smiley
A ciążowe szaleństwo trochę zakłócił mi nowy członek rodziny- czarny szczeniaczek labrador, który teraz pochłania praktycznie cały mój czas i organizuje mi dzień. Miał to być prezent wielkanocny dla teściów, jednak po spędzonym u nas jednym dniu oboje z mężem tak się w nim zakochaliśmy że postanowiliśmy go u nas zatrzymać. Podobno to niezwykle łagodna rasa i doskonale nadaje się dla dzieci- stąd moje tak na ten szalony pomysł. Jeszcze kilka tygodni wcześniej bałam się i nie cierpiałam psów, obojętnie jakich. Brzydziły mnie psy w domu, a teraz...... no love po prostuwinking smiley tak sobie pomyślałam że już mi się instynkt macierzyński na tyle mocno włączył, że napadła mnie chęć zaopiekowania się nim smiling smiley uczę się cierpliwości co przyda się w przyszłości.

pozdrawiam Was b. serdecznie i życzę miłego dnia. Postanawiam teraz pisać regularnie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mama37 (offline)

09-05-2012 11:58:35

Olesno
CHANNAH no faceci mają wyobrażnię smiling smiley A my mamy prawie ten sam termin,ciekawe która pierwsza wyląduje na porodówce smiling smiley

CICHUTKA no to mężusia natchnęłaś smiling smiley Super

NO właśnie z tą pogodą u nas też ma być nieciekawie.Bluzeczkę elegancką mam,ale na ramiączkach,więc może się nie przydać,tak jak i moje wyjściowe sandałki smiling smiley no cóż ... coś trzeba będzie wykombinować smiling smiley
MYSZKO ja też żle się czuję jak jest tak gorąco,u nas dzisiaj jest ok.22 stopni i jest ok smiling smiley

DODZIA dzięki za wiadomość od Moiniczki,może niedługo się do nas odezwie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

channah (offline)

09-05-2012 12:11:27

Jakuszowice
Dodzia Dzięki za wieści od Moniki uśmiech

Mama37 Mam nadzieję, że będziemy ścigały się w lipcu i że Monika przestanie "oszukiwać" i będziemy ścigały się we trzy ciąża

Kaminika Witaj ponownie i też mam nadzieję, że to co piszą o labradorach to prawda, bo razem z mężem po przeprowadzce planujemy znaleźć jakiegoś (oczywiście jeszcze wcześniej musimy ogrodzić działkę)

A... dziewczyny - wczoraju lekarza kobiety w ciąży patrzyły na mnie jakoś tak dziwnie i w końcu jedna powiedziała: Który to miesiąc, że jeszcze nosi Pani obcasy, bo ja rodzę w sierpniu i nie daję rady a ja jej, że ja w lipcu i też ją podziwiam, bo mnie strasznie nogi bolą, jak założę baleriny :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mama37 (offline)

09-05-2012 12:11:28

Olesno
KAMINIKA pewnie że pamiętamy smiling smiley ale już nie znikaj na tak długo smiling smiley

Pisałyście o porodach ja moją dwójkę urodziłam sn i nie chciałabym cesarki (no chyba,że byłaby aka konieczność )Ale powiem wam,że dużo zależy od pozytywnego nastawienia.Pierwszy poród u mnie wiązał się ze stresem (czekanie na transport,wredna połozna,strach,że nie zdążymy do szpitala,i zero pomocy )Niestety darłam się w niebogłosy,ale teraz myślę,że to głównie ze strachu.Za o drugi poród na spokojnie,od pierwszych chwil na porodówce,ze świadomością,że jestem cały czas pod opieką,nawet raz nie krzyknęłam.Jedynie nacięcie krocza spędza mi sen z powiek,chciałabym tego uniknąć,ale skoro dwa razy byłam nacinana,to i tym razem pewnie tak będzie smiling smiley

A przed chwilą dzwoniła położna i jestem z nią umówiona na jutro smiling smileyA więc pierwsza wizyta przede mną smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mama37 (offline)

09-05-2012 12:18:00

Olesno
CHANNAH o tak,świete słowa,lipcówki to lipcówki Mr. Green A Moni musimy wyłumaczyć,żeby się nie wygłupiała Mr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

09-05-2012 12:44:14

Dzień dobry kangurki grinning smiley

Ja mam dzisiaj lenia winking smiley Pogoda u nas ładna, świeci słoneczko, a na termometrze w słońcu mam 24 stopnie, ale mocno wieje wiatr, więc pewnie tak ciepło nie jest.

Nator ja koszulę i gatki kupiłam sobie już wcześniej, ale do spakowania torby tak żeby stała w gotowości nakłoniła mnie wizyta w szpitalu, bo do tej pory dobrze się czułam i w ogóle o tym nie myślałam.
Tysia witamy smiling smiley
Jolcia nie zawsze buźką wyegzekwujesz swoje, czasem jest wręcz odwrotnie, bo lekarze nie lubią gdy pacjent chce być mądrzejszy od nich. Ja ostatnio, jak się upominałam o usg w szpitalu, usłyszałam od jednego lekarza "a Pani myśli, że usg Panią wyleczy?", oczywiście z ironicznym uśmieszkiem na twarzy, a od drugiego " Wy to byście chciały być 24 godziny na dobę podłączone do tego usg". Badania oczywiście się nie doczekałam, a dzień przed wypisem na obchodzie usłyszałam " jak nie będzie Pani narzekać to jutro Panią wypiszemy".
Iloonka siemię całkiem dobre, smakuje jak zmielone płatki owsiane z bezsmakowym kisielem LOL lepiej smakuje niż wygląda winking smiley no i działa winking smiley Co do torby to ja ostatnio tak długo zwlekałam z jechaniem do szpitala, że zdążyłam się spokojnie sama spakować, ale następnym razem może być inaczej i u mnie pewnie wyglądałoby to tak jak u Ciebie gdyby pakował mnie mój A. LOL
Już nie mówiąc o tym, że kiedy trafisz do szpitala z bólami i z obawą o maleństwo to nie ma się głowy do myślenia o tym co trzeba spakować.
Myszka ja też się boję nacięcia lub rozerwania krocza, dlatego chcę stosować taki olejek:
[link widoczny po zalogowaniu]
zapytam jeszcze ginki co o tym sądzi smiling smiley zdrówka Ci życzę smiling smiley
Channah super wieści po wizycie smiling smiley ja cały czas czekam na taką wychodzącą nóżkę albo rączkę, to musi być słodkie smiling smiley do tej pory moja mała wypinała tylko coś większego, pupcię lub główkę winking smiley
Cichutka fajnie, że wieczór się udał winking smiley no i, że mąż Cię nie zabił jak zobaczył ścięte włoski LOL
Dodzia dzięki za info o Monice smiling smiley oby Natalka już się więcej tak nie spieszyła smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547940, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.