Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

alex0822 (offline)

09-05-2012 14:46:14

Zabrze/UK
Aleksandra-nie zarabia jakis mega kokosow ale ok 1800-2000funtow wiec jak narazie nam to starcza dopuki nie pracuje a on jest operatorem koparki.co do mieszkania to tu gdzie teraz jestesmy to za dosyc duze mieszkanieok 80-90m placimy 550f + 88 podatku+ 35 soda I 100za prad (ale to bedzie pozniej rozliczenie z tego) takze mieszkanie wynosi nas ok 800 f ale za te same pieniadze mozna tu znalezc nawet 3 pokojowy domek.

Jesli chodzi o psa to tez chcemy kupic labradora ale tego jasnego ale to tak jak juz mala bedzie miala kilka miesiecy zeby najpierw sprawdzic czy nie bedzie miala uczulenia Bo pozniej szkoda by bylo oddac pieska a narazie mamy krolikawinking smiley

Sunshine-biedna nastraszyli cie ta porodowka ale dobrze ze sie dobrze skonczylowinking smiley to teraz duzo odpoczywaj zeby znow nie dostac skurczy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

09-05-2012 14:54:40

20heigenbarth współczuję, ale dasz radę smiling smiley a kiedy masz zdjęcie gipsu?

20heigenbarth (offline)

09-05-2012 14:58:05

Poznań
malg82 16 maja ide do kontroli i mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku i mi go sciagnasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

09-05-2012 15:03:13

20heigenbarth no to już niedługo smiling smiley

20heigenbarth (offline)

09-05-2012 15:05:59

Poznań
malg82 A ciagnie sie w nieskonczonoscsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

alex0822 (offline)

09-05-2012 15:09:29

Zabrze/UK
Naszla mnie dziś ochota i na obiad robie Nalesniki faszerowane kurczakiem,pieczarkami,zoltymserem,majonezem i ketchupem...Mmm pycha uwielbiamwinking smiley w ciazy mozna sobie pozwalać na wszystkie zachcianki a co grinning smileyDD


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sunshines (offline)

09-05-2012 16:07:02

Poznań
Ehhh... Chwile pokręciłam się po domu i już mam w d.... wymerdane..sad smiley ja chyba faktycznie nie mogę chodzić bo zaraz boli mnie brzusio i się napina... Wiec spierniczam leżeć bo nie chcę znowu trafić do szpitala... Masakra jakaśsad smileysad smiley
Ale same wiecie że w domu jeszcze przy stęsknionym 4 latku nie da się wyleżeć non stopsad smiley Wzięłam aspargin dawkę popołudniową i w sumie ten relanium mam brać doraźnie... hmmm co to tylko znaczy doraźnie:|

Wpadłam żeby Wam napisać jakie mała ma wymiarytongue sticking out smiley Otóż waga ok 1650gsmiling smiley Nareszcie nie jest najcięższa bo lipcuffka ma cięższą córęgrinning smileygrinning smiley
BPD(szerokość główki od ciemienia do ciemnienia)7.8cm co odpowiada 31+4tc
HC(obwód główki)-28.9cm co odpowiada 31+3tc
AC(obwód brzuszka) 26.0cm co odpowiada 30+1tc
FL(długość kości udowej) 5.9cm co odpowiada 30+5tc


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

cichutka20 (offline)

09-05-2012 16:59:29

Łódź
sunshines witaj nkochanie spowrotem! :joliecouette: ty już się nam nie otwieraj grinning smiley tylko przed D. grinning smiley ciesze się, że już wsio się ustatkowałosmiling smiley i odpoczywaj dużo!

Aleksandra771 meżowi nowa fryzurka sie baaardzo podobagrinning smiley noc była upojnagrinning smiley grinning smiley

20heigenbarth Boziu współczuje Ci... ja dokładie rok temu też miałam i to w te upału, a u Ciebie jeszcze brzuszek dochodzi... Dasz radewinking smiley
Pochawlę się wam bo widzę już i czuje rączką jak buba mała daje czadusmiling smiley tylko, że jednego dnia normalnie rozwalić mnie chciała, a teraz tak spontanicznie... Brzusio troche podskakuje... ale to przecież mała kruszynkawinking smiley ciąża
Wybrałam imiona dziewczynka Patrycja a chłopak Damiangrinning smiley i jak?grinning smiley chłopiec w łóżeczkudziewczynka w łóżeczku

Ide posiedziec troszke na dworku

:joliecouette:
[link widoczny po zalogowaniu]





[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aleksa00 (offline)

09-05-2012 17:13:28

Zielona Góra
Witajcie Brzuszki smiling smiley

Myszka ja jak byłam przeziębiona jakiś miesiąc temu to na gardło miałam tabletki tantum verde mój ginekolog je polecił, oczywiście herbata z miodem i cytryną też, ale przeziębienie zbyt mocno trzymało, żeby po tym miało przejść ... kuruj się !

iloonka66 dzięki, staram się nie przejmować, na szczęście tak bardzo chyba nie widać tych kilogramów, bo jak ktoś pyta i zgaduje to mówi tak z 5kg? tongue sticking out smiley
Dobre z tą sytuacją w Szkole Rodzenia grinning smiley

channah cieszę się, że mogłaś odstawić leki i wszystko już jest dobrze, tak trzymaj smiling smiley

kaminika dobrze, że się odezwałaś, a labladory to ja uwielbiam, jednak raczej się nie zdecyduję na psa bo mieszkam w bloku, więc byłoby ciężko z psem i dzieckiem :/

alex0822 to z tą Szkołą Rodzenia to rzeczywiście późno, u nas jest od 21 TC, to jest przynajmniej 6 spotkań, ale u nas i tak można chodzić ile się chce smiling smiley

sunshines jak dobrze, że jesteście już w domu !!! uważaj teraz na siebie.

My już dziś mieliśmy badanie glukozą 75g, z cytrynką jakoś dałam radę smiling smiley, jutro wyniki. Jedna z pielęgniarek zaproponowała, żeby w czasie tych 2h oczekiwania zrobić KTG, także jesteśmy już po pierwszym grinning smiley Super tak 20 min słuchać co porabia maluszek smiling smiley
Staś tak szalał po tej glukozie, że aż pielęgniarka mówiła, co on taki głośny na całą przychodnie było słychać grinning smiley taki łobuziak był ... aż ja nie wiedziałam kiedy przyciskać ten guzik, bo chyba bym musiała ciągle smiling smiley
Cieszę się też bo dostaliśmy całą torbę ulotek, gazet i różnych próbek, więc będę miała teraz co robić grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nator1 (offline)

09-05-2012 17:18:31

Toruń
hejka,


Jolka to ciekawe kto się pojawi na następnym usg:play_with_child: a może parka??? Hi hi
Mój syn nazywa siostrę - "dziadkiem Zbyszkiem", więc też się chyba nie pogodził, że to córkawinking smiley No ale... mój doktorek śmiał się, że teraz to muszę już poczekać do porodu i wtedy ewentualnie mogę się wymieniaćLOL

iloonka66 mój poród był piękny!!! Zaczęło się 10.03. ok 19... poczułam że brzuch twardnieje co 8 minut, ale zupełnie nic nie bolało. Obudziłam się ok 3:30 i skurcze były co 5 min. Poszłam podd prysznic, nawinęłam włoski na wałki, zmyłam pazurki i po 6 obudziłam męza, że ma lecieć po bułeczki, bo trza coś zjeść. Po 8 byłam w szpitalu ze skurczami co 3 min i 3 cm rozwarcia i nadal - nie bolało!!!
Na porodówkę weszłam ok 9, prysznic, skakanie na piłce i żarty z położną i mężem. Ok 10 poczułam delikatne bóle ale skurcze były już co minutę. Ok 10:30 położna wezwała lekarz, bo miałam pełne rozwarcie, skurcze co ok 45 sekund ale nadal nie było wielkiego bólu, choć czułam potrzebę parcia.
Położyli mnie, pokazali jak oddychać, przedmuchałam pierwsze skurcze no i do działa - połozna przebiła pęcherz i zaczęło boleć, ale uwierzcie - da się to przeżyć tylko trzeba się skupić na jednej z osób która mówi co robić. Więc dostałam komunikat że przemy i... była główka. Kolejne 2 skurcze przedmuchałam i tu ciut zasłabłam, ae przy kolejnym urodził się mój synek. Więc o 11 był już przy piersi. Łożyska nawet nie poczułam.
To było piękne i świadome rodzenie jak dla mnie. W spokojnej atmosferze, choć sobie krzyknęłam na koniec parciaLOL a co se będę żałować...
Ja zawsze podkreślam słuchanie jednej osoby, bo lekarz i połozna jak tłumaczą to zawsze ciut się to różni (ja nastawiłam się na połozną i to był strzał w 10!!!)
Ha ha, ale relację Ci trzasnęłam.
Ja nie miałam cc, ale po 2 godzinach od porodu leciałam pod prysznic... a dziewczyny po cc, po 3 dniach ledwo się prostowały... więc myślę, że (cytując myszka12151919) natura wie co robi.

mama37 cudownie, że po wizycie wszystko ok!!! Troszkę Wam zazdroszczę, że mamami lipcowymi będziecie, a mi przyjdzie jeszcze miesiąc czekaćwinking smiley

channah to Wam pokazał kosteczkismiling smiley super

cichutka20 to mężowi tą kolację w samej bieliźnie podałaś??? Super, że efekt dał wymierne skowronkowe kożyścismiling smiley

kaminika wierzę w tą miłość, bo też mam czarnego labradorka, z tym, że mój jest już 5 letnim pieskiem i mieszka wkoło domuLOL i to dosłownie, bo do budy to się nieśmiało wgramoli tylko jak pada lub mocno wieje, a tak to jest wszędzie tylko nie tamwinking smiley Mój 3 leti syn ciągnie go za ogon i wyjmuję z pyska piłkę czy karmę (choć uczymy go że nie wolno), a piesek ma w sobie ogrom cierpliwości. Jest to wspaniała rasa do dzieci!!!

sunshines no to jaja jakieś rzeczywiście?! O co chodzi to ja nie wiem??? Tak czy siak, no raczej mi na szafę nie wyglądaszLOL Ciekawe o co cho???
Najważniejsze że jesteś tu z nami!!! A że Natalka nadal pod serduszkiem a nie przy piersismiling smiley

20heigenbarth rzuszek śliczny!!!
I dbaj o siebie i nie chodź za dużo!


KACPER!!! grinning smiley 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.