Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

malg82 (offline)

08-05-2012 10:42:52

cichutka ja też tak zaszalałam 1,5 roku temu i teraz patrzę z żalem na zdjęcia gdzie miałam długie włosy sad smiley ale pocieszam się tym, że były one wtedy strasznie zniszczone i pewnie był to jedyny sposób żeby się porządnie odbudowały winking smiley
mój A. też wolał mnie w długich, więc teraz oboje czekamy aż odrosną smiling smiley
iloonka na pewno się podzielę wrażeniami winking smiley
Ewa fajnie, że imprezka się udała smiling smiley teraz w miarę możliwości odpoczywaj i pozwól odpocząć kręgosłupowi smiling smiley

malinkaizi (offline)

08-05-2012 10:44:45

Warszawa
Zacznę od końca;

Ewa2060 już się przekonałam,że z tym pulsem to bujda ale nadal to testuje na sobie w szpitalu jak miałam KTG to ciągle miałam średnią 140 smiling smiley Ostatnio koleżanki porównywały brzuszki mój i mojej przyjaciółki która ma termin dwa TYGODNIE PRZEDE MNĄ i ma mieć chłopca a brzuch identyczny jak mój tzn kształt taki sam.winking smiley
cichutka20 odważna jesteś ja w ciąży do dwóch przesądów jestem przywiązana; nie jeżdzę tyłem do kierunku jazdy odkąd moje dziecko było tak ułożone i drugi nie obcinam włosów ,ale to z racji praktyczności przy dziecku póżniej będzie łatwiej spiąć,a widzę po bratowej,że jej mała co chwilkę za włosy przy karmieniu ciągnie.
malg82 wiem,że tak jest z tą anemią ale zatwardzenie po tym żelazie mamsad smiley na Usg zapisałam się na 16smiling smiley Juz odliczam dnismiling smiley
iloonka66 a mi nie ma kto śniadanka zrobić dziewczynki w szkole a tylko one są jeszcze na tyle zdolne ,mój tylko chleb z nutellą potrafismiling smiley
Aleksandra771 kto tu jest śpioch??? Nam się nie chciało wstać na glukozę???
Już mi zaczynają paczki z zabaweczkami przychodzić-dobrze bo jakoś ostatnio nie mam umiaru w kupowaniu jak nie będę miała miejsca w szafie to przystopujesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

19.07.2010r[*]

13.07.2011r[*]
"Jak trudno jest żyć,gdy serce dziecka przestało bić";(

Aleksandra771 (offline)

08-05-2012 10:48:16

Koszalin
katka ladnie wygladasz-ja mam wiekszy brzuszek,tak jak widze po zdjeciach smiling smiley Twoj synek jest zabojczy,maly przystojniaczek rosnie

sunshines ale ta Twoja Natalka sie spieszy...tak jak juz ktoras pisala -sciskaj nozki smiling smiley powinni Cie w szpitalu zostawic jak masz rozwarcie-ach Ci lekarze...

jolcia ale super-kolejny siusiaczek na forum smiling smiley ale niespodzianka co? gratuluje smiling smiley dlatego lepiej kupowac ubranka uniwersalne

nator ja chyba sie teraz bede trzymala z daleka od mc'a i kfc smiling smiley

dziewczyny ja nie wiem co sie dzieje w tych szpitalach-jak ostatnio bylam na izbie przyjec-to byla dziewczyna,ktorej odeszly wody,miala 4 dni do przewidywanej daty porodu-a pomimo tego nie zostawili jej w szpitalu-szok

mozliwe,ze bylo rozwarcie,a teraz brak?

cichutka to pochwal sie pozniej jak wrocisz

Ewa no to sie rozerwalas-ale az do 1 ...ja bym nie wysiedziala.Ewa to bede bardzo wdzieczna jesli sie dowiesz dokladniej smiling smiley ja znam na poziomie komunikatywnym-kiedys znalam bardzo dobrze,ale bez problemu sie dogadam z pracodawca lub w jakis urzedach czy w banku,moj Dawid poziom podstawowy,pokaleczonym angielskim tez sie dogada,chyba,ze zapomnial smiling smiley jesli nie wyrzucilam to mamy N I N . A ty w ktorej strefie jestes,gdzie dokladnie?my bylismy w Londynie,ale tam jest drogo. Czyli radzisz mi ,zeby poczekac i urodzic tutaj w Polsce? przynajmniej dostane kase za urodzenie dziecka z ubezpieczenia i moj D. tez. Ewa ja sie pytalam mojej poloznej o ten wymaz co Ci zrobili-nie martw sie-tak robia pod koniec ciazy i jak wyhoduja jakas bakterie to potem Ci podadza odpowiedni antybiotyk-takze glowa do gory.


[link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

08-05-2012 10:49:16

malinkaizi a próbowałaś siemienia lnianego? tanie, zdrowe i pomaga smiling smiley

Ewa2060 (offline)

08-05-2012 10:50:23

Katowice/UK
Malinka ja sie dowiem dopiero w lipcu, jak urodze, jak to jest z tym pulsem, bo juz niestety usg miec nie bede, wiec nie potwierdze, czy rzeczywiscie bedzie dziewczynka, mam nadzieje, ze tak bo w przeciwnym razie, maly bedzie chodzil w rozowych ciuszkach.grinning smiley
Malg no mam taki zamiar, ze sobie poodpoczywam, ale nie wiem czy dam rade juz mnie kusi do zrobienia jakis porzadkow, szczegolnie, ze remont dalej w toku.winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

08-05-2012 10:56:50

Aleksandra straszne jest to co się dzieje teraz w służbie zdrowia, na wszystkim oszczędzają i jeśli ktoś nie pojawi się w szpitalu prawie umierający to wysyłają do domu, masakra sad smiley
Ewa ja też mam problemy z bezczynnością winking smiley mój A. cały czas narzeka, że w ogóle nie stosuję się do zaleceń lekarzy, które dostałam przy wypisie ze szpitala winking smiley

Ewa2060 (offline)

08-05-2012 11:01:37

Katowice/UK
Aleksandra dowiem sie nie ma problemusmiling smiley Ja mieszkam w Southport, jakies 50 min na polnoc do Liverpoolu, a Londym to rzeczywiscie tak jak piszesz drozyzna straszna, fajnie jak bys miala ten numer, wtedy wszystko poszlo by szybciej. Ja to bym chyba wolala urodzic w Pl zwlaszcza, ze dostaniecie kase z ubezpieczenia, ale to tylko moje zdanie, bo tutaj nie wiadomo co dokladnie bedzie ci sie nalezy, to wszystko bedzie zalezne od zarobkow.


[link widoczny po zalogowaniu]

iloonka66 (offline)

08-05-2012 11:03:32

Ewa czyli będziesz się jeszcze widzieć z położną ? Myślałam,że już nie. A teraz kojarzę,jak dziewczyny napisały,że takie badanie robią u nas pod koniec ciąży. I też jeśli coś wyhodują to podają leki przy porodzie. Pewnie to jest to samo badanie,więc się nie denerwuj. Do 24 już niedaleko smiling smiley Smacznego śniadanka smiling smiley
Malinkaizi o jeździe tyłem do kierunku jazdy nie słyszałam. Siostra moja jest przesądna (urodzona 13 w piątek smiling smiley, chociaż mówi,że takie dni lubi) i często o różnych słyszę, ale o tym pierwszy raz smiling smiley Chleb z nutellą, dobre LOL A jakie zabaweczki zamówiłaś ?
Malg mój P. miał do mnie pretensje w zeszłym tygodniu jak tak szalałam z porządkami i nawet raz przesadził ze słowami: "chcesz,żeby się coś stało małemu ?" przewracjący oczami Wiem,że nie miał nic złego na myśli,ale głupie było to pytanie i próba dotarcia do mnie smiling smiley


Kobieta jest szczęśliwa kiedy ma dwa imiona : "Kochanie" i "Mama"

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

08-05-2012 11:16:25

iloonka po prostu są kochani i martwią się o nas i nasze maleństwa smiling smiley a z drugiej strony pewnie czują jakąś bezradność, bo tylko my czujemy ruchy maleństwa cały dzień i tylko my jesteśmy w stanie wpłynąć na rozwój naszych maluszków. A w razie jakiś problemów lub nasilonych dolegliwości ciążowych nie umieją nam pomóc. Mój jak zostawiał mnie w szpitalu ostatnio to był bardziej przerażony niż ja.

kaminika (offline)

08-05-2012 12:00:45

Gliwice
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548080, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.