Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

malinkaizi (offline)

08-05-2012 09:03:54

Warszawa
Dzień dobry poranniesmiling smiley
eveline3ka jaka zwarta i gotowa do porodu ho ho ho aż zazdroszczę ja niby też już wszystko mam ale wszystko jeszcze leży u siostry na strychu jakoś jeszcze ze wszystkim poczekam. Ja już się przyzwyczaiłam do nudy na zwolnieniu ale co zrobić 6 miesięcy leżę to jeszcze trzy wytrzymamsmiling smiley
nator1 aleś nam pojechała z tym herlawościąwinking smiley ale fakt co rusz jakaś w szpitalu szkoda,że nie mieszkamy w jednym mieście to byśmy cały oddział opanowałysmiling smiley A z tym kupka dobre,dobre ja miałam dziś to samo aż mi ulżyło jak się okazało,że to "tylko" rozwolnieniesmiling smiley
iloonka66 miłej gimnastyki kochana jak pawera dostaniesz to nie wiadomo kiedy się znow przed laptkiem pojawiszsmiling smiley
lipcuffka2012 super,że ogólie wizyta udana a fenoterol mam nadzieję,że bardzo co w kość nie daje,jeszcze chwilka i odstawicie. Lanka - sliczne imię to i śliczna dziewczynka będziesmiling smiley Nic dziwnego,że tylko + 3 jak bez słodyczy-ja się nie mogę powstrzymać a potem się martwię,że aż tyle przytyłam.
moolsza myślę,że chyba nie jest aż tak łatwo się zarazić musicie tylko bardzo uważać z toaletą,oddzielne ręczniki ,gotować pościel.Myślę,że lakarz ci powie co i jak.
cichutka20 chipsy,rurki z kremem hmmm jak zdrowosmiling smiley
Aleksandra771 przeżyłaś glukozę mam nadziejęsmiling smiley A bąbelek niech sobie skacze puki jeszcze ma miejsce.
malg82 moja sąsiadka wzięła sobie kiedyś składanie długopisów musiała części kupić za grosze ale mieli od niej odkupić już za złotówki po czym okazało się,że mają za dużo towaru na magazynie i została z tymi długopisami tak więc wiem o czym piszeszsad smiley
katka spora rożnica w brzuszkach u Was mimo,że tylko dwa miesiące.A syncio elagancik jak nicsmiling smiley
JolciaKKK jesteś już trzecią moją znajomą której córeczka zmieniła się w chłopca chyba zaprzestanę kupować ubranek dla dziewczynki tylko zacznę odkładać kasę na wyprawkę dla chłopca ,na szczęście to co kupiłam się nie zmarnuje bratu oddam akurat na ich miesięczną małą będziesmiling smiley Mi w szpitalu tak kazali liczyć rano,południu wieczór musi być minimum 10 .
sunshines a co z tym łożyskiem nie tak ja mam tak samo jak ty i nie niepokoi to żadnego z lekarzy???
Aleksa00 jak ja ci zazdroszczę tego basenu ja też bym chciala ale wolę nie ryzykować kolejnej infekcjisad smiley(
myszka12151919 dziękuję za odpowiedz na szczęście wszystko jest w pożądku nie mam cukrzycysmiling smiley
channah tobie też wielkie dzięki za wczorajsze smski jak dobrze,że was mam to człowiek się uspokaja jak musi czekać 3 godziny na wizytęsmiling smiley

U mnie po wizycie ;tętno 160-na dziewczynkęwinking smiley waga + 3 ,skierowanie na USG to sobie pooglądam moją niunię i może już lekarz potwierdzi co się kryje w moim brzuszkusmiling smiley Niestety muszę brać żelazo bo mi leci na łeb na szyjęsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

19.07.2010r[*]

13.07.2011r[*]
"Jak trudno jest żyć,gdy serce dziecka przestało bić";(

malinkaizi (offline)

08-05-2012 09:12:19

Warszawa
Z ostatniej chwili wiadomość od Sunshines
"Przenieśli mnie na oddział obserwacyjny z porodówki dostaje aspargin 3*2 tab. KTG ładne bóli już brak.Nic nie kumam bo na porodówce okazało się,że łożysko na tylnej i rozwarcia brak"


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

19.07.2010r[*]

13.07.2011r[*]
"Jak trudno jest żyć,gdy serce dziecka przestało bić";(

hogata (offline)

08-05-2012 09:33:19

Mikołów
hej Brzuszki,
melduje siesmiling smiley czytam Was regularnie, ale cos mam brak weny na pisaniewinking smiley u nas OK; w długi weekend naspacerowałam sie jak wsciekła, ale czuje sie supersmiling smiley jedyne co mi dokucza to czeste sikaniewinking smiley
kurcze , ale jestescie przygotowane- ja wybieram sie na mega zakupy w czerwcu, ciuszki czekaja na odbiór, ale to tez w czerwcusmiling smiley

sunshines nie strasz nas wiecej smiling smiley

miłego dzionka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-08 09:33 przez hogata.

Aleksandra771 (offline)

08-05-2012 09:57:14

Koszalin
wstawac spiochy-ja na nogach juz od 8,a mojemu Dawidowi oczywiscie nie chcialo sie wstac-no i na glukoze ide w czwartek...a juz sie nastawilam psychicznie...


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

08-05-2012 10:02:37

Wodzislaw Slaski
Malinka ciesze sie ,ze jestessmiling smiley,pisałam do ciebie na pwsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

iloonka66 (offline)

08-05-2012 10:13:23

Dzień dobry smiling smiley

Aleksa nam właśnie też się żadne zajęcia w zeszłym tygodniu nie odbyły, bo mamy je we wtorki i czwartki,a tak wypadły świąteczne dni.
Myszko nio to ciekawe czy nam pogoda dopisze smiling smiley Wczoraj wieczorem zapowiadali na sobotę u nas tylko 13 stopni i deszcze, na niedzielę nie pokazali. A takie 20 stopni byłoby idealne smiling smiley My tą komunię mamy jakieś 80 km od domku, a Wy ?
Malinkaizi he he całkiem możliwe z tym powerem winking smiley Ostatnio taka nakręcona biegałam i połowę rzeczy z szafek powyrzucałam smiling smiley A jaki mam teraz luz gdzieniegdzie winking smiley Dobrze,że podglądniesz sobie dzidziolka smiling smiley Dziękujemy za wieści od Moniki. Ale ona ma przeżycia od wczoraj...
Sunshines trzymaj się w dwupaczku smiling smiley
Hogata ja z zakupami podobnie jak Ty, w czerwcu już takie porządne smiling smiley
Aleksandra czyli plany pokrzyżowane ? Ja też nie lubię takich zmian jak się na coś nastawie.

Mój synek obrał dziś po raz pierwszy skuteczną metodę jak obudzić mamusię smiling smiley Nigdy się przez jego kopniaczki nie budziłam, aż do dziś do 7.30 grinning smiley Najpierw jak leżałam na lewym boku dobijał się z lewej strony, więc się przerzuciłam na prawą, ale on uczynił to samo smiling smiley Próbowałam jeszcze na plecach,ale wtedy to się dopiero rozszalał smiling smiley Tak mnie tym rozbawił,że sama do siebie się śmiałam LOL P. wszedł po nocce o 8.30 i zaskoczony,że już nie śpimy smiling smiley I P. nas dzisiaj rozpieścił, bo zrobił pyszne śniadanko, jajecznica na pomidorkach smiling smiley Tak można dzień zaczynać winking smiley


Kobieta jest szczęśliwa kiedy ma dwa imiona : "Kochanie" i "Mama"

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

08-05-2012 10:14:34

Dzień dobry brzuszki ciąża

katka mały brzuszek ma Twoja kuzynka jak na 9 m-c winking smiley
Jolcia niezła niespodzianka z tą płcią winking smiley w takim razie gratuluję synka smiling smiley
nator każda z nas marzy o takiej położnej smiling smiley
channah ja mam nadzieję, że też jakoś się przyzwyczaję smiling smiley
iloonka jeszcze nie wiem winking smiley dzisiaj wieczorem wypiję pierwszy napar smiling smiley moja mama kiedyś piła regularnie i nie miała problemu z przełknięciem, więc chyba nie jest to takie najgorsze smiling smiley
sunshines dziwne praktyki w tym Twoim szpitalu, zamiast od razu położyć Cię na obserwacji to wysłali Cię do domu ze skurczami i z rozwarciem? wielkie oczy no, ale dobrze, że jest już lepiej, trzymkaj się kochana buziak od dziecka
malinkaizi dobrze, że najważniejsze wyniki masz w normie, żelazo bardzo często leci w dół w ciąży smiling smiley a kiedy masz usg?

cichutka20 (offline)

08-05-2012 10:15:22

Łódź
Witam się i jawinking smiley
Maluje sie i pędze się obciąć, na krótko smiling bouncing smiley jestem głupia, mam długie włosy i szukam wrażeń grinning smiley mąż mnie zabije jak mnie zobaczy, ale co tamgrinning smiley
Udanego dzionka!
:joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]





[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

iloonka66 (offline)

08-05-2012 10:21:19

Malg to ja czekam na relację z wypicia smiling smiley Mam nadzieję,że się podzielisz opinią smiling smiley
Cichutka oj to odważna jesteś the finger smiley Powodzenia i może nam wreszcie dodasz kilka zdjęć ? Kiedyś coś wspominałaś a później ucichłaś winking smiley


Kobieta jest szczęśliwa kiedy ma dwa imiona : "Kochanie" i "Mama"

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Ewa2060 (offline)

08-05-2012 10:33:59

Katowice/UK
Witam sie i ja!!!!

U nas wczoraj bylo wolne, a dzisiaj nie wiem czy poniedzialek czy wtorekgrinning smiley
Imprezka komunija na bardzo udana, wrocilismy o 1.00 w nocy, ale bylo to zdecydowanie za dlugo, moj kregoslup, wolal ratunku.sad smiley

Iloonka jeszcze nie mialam kiedy zapytac, bo to tylko polozna ze szpitala do mnie dzwonila, z taka informacja, a reszte dowiem sie od poloznej na wizycie (24 maja).
Aleksandra nie wiem dlaczego dopiero przy porodzie, nigdy nie mialam zadnych bakterii i jestem zielona w tym temacie.
Jesli chodzi o anglie, to faktycznie jest troche ciezko z praca, ale dla tych co chca i przedewszystkim biegle znaja angielski, bo teraz bez jezyka ani rusz, to raczej problemu z praca nie ma. Jesli urodzialabys tutaj malenstwo to i tak bedzie mialo polskie obywatelstwo, o angielskie obywatelstwo dla malenstwa jak i dla siebie mozna sie ubiegac po 5 latach udokumenowanej pracy. Na dziecko sa dodatki, ale teraz sie to troche pozmienialo, nie wiem jak to dokladnie, jest child benefit w wysokosci okolo 60£ miesiecznie i child tax credit, ten drugi zasilek przyznawany jest wedlug zarobkow, mozna tez sie starac o working tax credit, to jest zasilek dla tych co malo zarabiaja, jak rowiniez o dofinasowanie do czynszu. Ale czy trzeba przepracowac jakis okres zeby sie o to starac to nie wiem, ale sie dowiem to ci napisze, a powiedz macie National insurance number??? bo bez tego nic nie dostaniecie, najpierw trzeba miec ten numer.
Nator to wlasnie byl ten wymaz co robia w polsce pod koniec ciazy, tutaj nie robia wcale, mialam szczescie, ze dostalam tych plamien i boli, i ze laskawie zrobili ten wymaz, bo nie wiedzialabym, ze mam jakies bakterie, a tak przynajmniej wiem na czym stoje, mam tylko nadzieje, ze dzidzia sie nie zarazi, a antybiotyk pomozesmiling smiley Super, ze po wizycie wszystko ok, u nas nie waza, wiec ja nie musze sie martwic, ze na diete bede musiala przejscgrinning smiley
Jolciakkk jak tam po usg.
Malg dziekuje imprezka bardzo udana, i znalazlam biale spodnie i czarna bluzke ciazowa i bylo ok.smiling smiley
Lipcuffka duza ta twoja Lenka i super, ze po wizycie wszystko ok.
Moolsza zdrowka dla corci.
katka sliczne zdjecia.smiling smiley
Malinkaizi - ja czekam na wyniki zobaczymy jak u mnie z morfologia, bo w kazdej z ciaz mialam malo i tez trzeba bylo zelazo brac, a powiem ci, ze mnie zmartwilas tym pulsem, bo u mniebylo 145, a ma byc dziewczynka i co terazwinking smiley
Sunshines trzymaj sie kochana, i wracaj do nas szybciutkosmiling smiley
Cichutka to czekamy na fotki z metamorfozy, ja w tamtym roku scielam wlosy na krotko, a teraz z niecierpliwoscia czekam az odrosna.

No to was nadrobilam.smiling smiley
Teraz czas na sniadanko.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547920, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.