Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

channah (offline)

07-05-2012 21:55:45

Jakuszowice
Dodzia Dzięki za wieści od Sunshines.

Sunshines Miałyśmy się ścigać ale w lipcu, więc Sunshines uspokój się z tymi skurczami, bo tak być nie może. To ma być uczciwy wyścig :run_with_baby:

Eveline3ka gratuluję udanych zakupów

Aleksandra Nie strasz z tą wagą, bo ja mam jutro wizytę i aż się boję co będzie jak lekarz zwróci na to uwagę, tylko niska waga na początku ciąży może mnie jakoś ratować, ale to mało prawdopodobne

Lpcuffka gratuluję udanej wizyty i przejęcia 1 miejsca pod względem wagi maluszka. szkoda, że nie mamy USG w tych samych terminach bo to porównywanie średnio wychodzi. Ciekawe ile teraz ma mój wielki łobuziak.
Ja mam salbutamol+Istoptin 2 razy dziennie i ciśnienie najniższe w życiu, więc chyba działa

Moolsza Trzymajcie się z dzieckiem. Dużo zdrowia dla dziecka i obyś ty się nie zaraziła

Eveline3ka i Malg82 Dla mnie najtrudniejsze były pierwsze dwa tygodnie na zwolnieniu, a potem był szpital i po powrocie jakoś się przyzwyczaiłam i teraz zastanawiam się czy wogóle chciałabym jeszcze pracować przed porodem i czy wogóle możliwa jest taka opcja przy wysokim ciśnieniu

Katka Śliczne zdjęcia

JolciaKKK gratki po udanej wizycie. Płeć czasem "zmienia się" dopiero po narodzinach LOL Jak byłam w szpitalu to 100% chłopiec urodził się dziewczynką. Mój mąż dziś pytał mnie jaka jest pewność, że ten nasz maluszek to chłopiec i może żebym nie mówiła do niego jak do chłopca, bo jemu się śniło, że urodziła nam się córka i co jak tak będzie LOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 21:56 przez channah.

iloonka66 (offline)

07-05-2012 22:06:22

Lipcuffka fajnie,że po wizycie wszystko w porządku i nie potrzebny szpital. Piękna waga Lenki, już prawie 2 kg smiling smiley
Moolsza zdrówka dla córeczki. Piszesz,że to podejrzenie to może okaże się,że to nie to. Oby...
Cichutka ojej jaki maraton w tym zwiedzaniu miałaś smiling smiley Gimnastykować się możemy smiling smiley Ja to bardzo lubię, ale przyznaje,że w towarzystwie lepiej się ćwiczy. Dlatego tak lubię te ćwiczenia na szkole rodzenia, bo tam jest nas dużo i zawsze jest wesoło smiling smiley
Malg jak dajesz radę pić to siemię ? Słyszałam wiele dobrego o jego piciu, ale podobno konsystencja i smak odpychają ?
Katka jestem usatysfakcjonowana zdjęciami grinning smiley Bardzo ładnie wyszliście smiling smiley
Jolcia ale numer z Twoim maleństwem smiling smiley Gratuluję w takim razie synka chłopiec w łóżeczku
Sunshines pewnie,że jedź sprawdzić. Dziwię się tylko czemu ze skurczami wysłali Cię do domku ? sad smiley


Kobieta jest szczęśliwa kiedy ma dwa imiona : "Kochanie" i "Mama"

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

iloonka66 (offline)

07-05-2012 22:09:21

Nio, ale Ty je czułaś, więc czemu Cię nie zostawili na obserwacji ? A tak teraz musisz bidulko nie dość,że z rozwarciem to po nocy jeździć,żeby się upewnić,że wszystko w porządku.


Kobieta jest szczęśliwa kiedy ma dwa imiona : "Kochanie" i "Mama"

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

iloonka66 (offline)

07-05-2012 22:14:38

Ach ta nasza służba zdrowia... Pewnie,że jedź. Będziesz spokojniejsza. Uważaj na siebie. Powodzenia smiling smiley


Kobieta jest szczęśliwa kiedy ma dwa imiona : "Kochanie" i "Mama"

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Aleksa00 (offline)

07-05-2012 23:03:22

Zielona Góra
Witam wieczorową porą smiling smiley

Dziękuję Wam wszystkim dziewczyny za info o glukozie, ja dowiedziałam się, że u nas trzeba mieć niestety swoją, ale robią to badanie 5 min drogi od mojego domu, więc się bardzo cieszę, jakbym się źle poczuła to nie będzie daleko...glukoza i cytrynka już czekają grinning smiley

Sunshines trzymaj się, oby przeszły te skurcze !

Katka super zdjęcia, a synek jaki przystojniak mały rośnie smiling smiley

JolciaKKK ale niespodzianka !!! to będzie kolejny chłopak w naszym gronie, gratuluję smiling smiley

Aleksandra771 to w takim razie Tobie też powodzenia na badaniu glukozą smiling smiley

Iloonka66 mi też zdecydowanie lepiej się ćwiczy w grupie, samemu ciężko się zmotywować, nam teraz przepadły dwa zajęcia, bo był długi weekend więc odwołali (zresztą i tak nas nie było),

Dziś byliśmy na basenie, rano niebardzo mi się chciało, ale popołudniu pogoda się poprawiła i mąż nie miał problemów, żeby mnie namówić smiling smiley trochę ruchu się przydało ! grinning smiley

dobrej nocy brzuszki :sleeping_baby_55:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

JolciaKKK (offline)

08-05-2012 07:23:33

Grójec
Channach - no a w moim przypadku to juz wogóle - raz że chłopak, potem że dziewczynka a teraz że chłoak- no ale tym razem aparat był rownie dobry jak za pierwszym razem i jajeczka było widac że hoho grinning smiley Tak więc obstawiam chłopaka

Aleksa , ilonka - dzięki

suneshines - gratuliję dorodnej dziewczynki grinning smiley oby już te skurcze nie wracały chyba że to będzie termin porodu grinning smiley

No i standardowo kobietki - do wieczorka - czas do pracy się zbierać . Miłego dnia wszytkim życzę - u mnie dzisiaj ładne słoneczko tylko temperatura jak narazie 11 st.

Pa pa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

myszka12151919 (offline)

08-05-2012 07:31:15

Puck
Dzien dobr Dziewczyny smiling smiley

Dzisiaj bede sobie leniuchowac do obiadu.Zajme sie drobnymi porzadkami,bo mąż na fuszce i tylko moja kicia mi dzisiaj towarzyszy smiling smiley

NATOR1 Z tą kupka naprawde smiesznie wyszlo hihi smiling smiley

ILONKA No to bedziemy we dwie w niedziele takie komunijne winking smiley
Fajnie,ze zakupki sie udaly smiling smiley

MONIKA Daj znac czy bylas wczoraj wieczorkiem i czy skurcze sie uspokoily?

Milego dzionka kochane winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547940, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.