CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

kocurek19 (offline)

25-01-2012 19:54:53

Warszawa
iwona dla chłopców naprawdę można kupić cudne rzeczy ja to zachwycona jestem. Jak zobaczyłam u tej babki te ubranka jak brałam tą huśtawkę i inne rzeczy to powiedziałam, że jak będzie chłopiec to od razu biorę. Dlatego taka w gorącej wodzie kompana byłam z tym USG smiling smiley
Maxim dla tego ja do ślubnej sukni miałam bordowe róże i mąż bordową kamizelkę z muszką super zestawienie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

iwona1980 (offline)

25-01-2012 20:01:59

Wrocław i okolice
Ada wszystko zależy od tego kto i ile zarabia. Mi po opłaceniu opiekunki (czyli sporych kosztów, bo we Wrocławiu) i odliczeniu kosztów dojazu zostałoby 300-400 zł, a nie widziałabym dziecka od rana do 18, więc powrót do pracy jest nieopłacalny. Mąż pracuje w różnych godzinach, więc ani na jego pomoc, ani na babcie nie mogę liczyć. Dlatego już teraz wiem, że podobnie jak przy pierwszym dziecku pójdę na wychowawczy. Niby bezpłatny, ale ciągłość zatrudnienia jest, a poza tym mam opłacany przez firmę pakiet medyczny dla całej rodziny, więc sporo oszczędzam na wszystkich badaniach, specjalistach, których z małymi dziećmi trzeba często odwiedzać.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

25-01-2012 20:05:11

Łomianki / Warszawa
kocurek - my to kupowaliśmy sukienkę pod buty dla małej grinning smiley bo byliśmy u rodziny M w Łodzi i tam znalazłam piękne buciki i były dobre a ona wielką nogę ma i kupiliśmy tam a później w Wawie szukaliśmy kiecki do tego


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

Daga_Olsztyn (offline)

25-01-2012 20:06:08

Olsztyn
Cześć dziewczynki, to tam śmichy ze mniewinking smiley jestem jestemsmiling smiley cały dzień latałam załatwiałam różniste sprawy i u mamy mojej na obiadku byłam - dopiero zawitałam do domciusmiling smiley
Jutro mam mega sprzątanie bo remanencik w pokoju się szykuje także cały dzień ostrej intensywnej robotysmiling smiley
z ciuszkami stwierdziłam, że chyba poczekam tak do połowy marca i wtedy zacznę je prać.
A w piątek pochwale się nowym pokojem i ciuszkami dla Olka na forumwinking smiley
Dzisiaj oczywiście też zakupy : szczoteczka do włosków, gryzaczek, pieluszki tetrowe i termometr do wanienki zakupionysmiling smiley

Byłam też dzisiaj u fryzjera i jak fryzjerka włączyła suszarkę to się mały zaczął strasznie wiercićwinking smiley a wczoraj miał po raz pierwszy czkawkęsmiling smileyA dziewczyny strasznie mam ochotę na zmianę kolorku na ciemny i chyba się zdecydujesmiling smiley myślę, że spokojnie wyjdzie bo u fryzjera a poza tym już w ciąży farbowałam i wychodziło jak przedsmiling smiley co myślicie, zaszaleć?? obawiam się tylko męża bo woli blondynkiwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ada30 (offline)

25-01-2012 20:11:27

Warszawa
Ja na szczęście maleństwo zostawię ze swoją mamą bo gdybym miała opłacać opiekunkę to pewnie cała pensję musiałabym oddać (Warszawa).
Na męża nie mam co liczyć bo ma pracę 3 zmianową ale pracuje po 12-14 godzin.
Pakiet medyczny super sprawa także posiadam i bardzo sobie chwalę zwłaszcza teraz kiedy jestem w ciąży i badania oraz wizyty specjalistów mam za darmosmiling smiley)
Chętnie zostałabym z maleństwem dłużej ale niestety kredyt mieszkaniowy trzeba spłacać i przede wszystkim to wpływa na decyzje o powrocie do pracy;(


[link widoczny po zalogowaniu]

Daga_Olsztyn (offline)

25-01-2012 20:13:47

Olsztyn
A mam już:
1. tonę ciuszków na razie tak do 12 miesięcy dla Olka,
2.szczotkę do włosów,
3. gryzak wodny,
4. termometr do kąpieli,
5. pieluszki tetrowe,
6. podgrzewacz do butelek,
7. karuzelę nad łóżeczko,
8. przewijak,
9. wanienkę ze stelażem,
10. butelki
11. matę edukacyjną
12. sterylizator
13. pieluszki flanelowe
- wszystko dostałam, kupiłam tylko to co dzisiaj napisałamsmiling smiley
Dostaniemy: wózek i łóżeczko od rodziców.
Do kupienia: kocyki, pościel, niańkę elektroniczną ( w domku jednorodzinnym niezbędna), laktator, leżaczek, kosmetyki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 20:33 przez Daga_Olsztyn.

iwona1980 (offline)

25-01-2012 20:15:45

Wrocław i okolice
No niestety takie jest życie, ale fajnie, że mama może Ci pomóc. Moja jeszcze pracuje, więc nie ma szans i tak naprawdę jest to jedyna osoba, której oddałabym pod opiekę dziecko i mogła ze spokojem iść do pracy. Teściowa nie pracuje, ale jest zbyt leniwa żeby zająć się wnukiem, więc taka opcja też odpada.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ada30 (offline)

25-01-2012 20:17:32

Warszawa
Daga jak patrzę na Twoje fotki na fb to fajna blondyna jesteśMr. Green
Ja też czasem myślę o zmianie koloru ale boję się że będę żałować, a z ciemnych nie tak szybko można przejść do fajnego blondu.
Najgorsze jest to że bond strasznie niszczy włosy i można używać różnych cudów i wklepywać we włosy, a i tak super efektu niema;(


[link widoczny po zalogowaniu]

Daga_Olsztyn (offline)

25-01-2012 20:21:15

Olsztyn
No właśnie, strasznie chciałabym zapuścić włosy a przez blond się kruszą - moja fryzjerka powiedziała, że łatwiej mi będzie z ciemnymi - sama nie wiemsmiling smiley myślę o tym od 2 latsmiling smiley ale teraz jak mi 4 litery urosły stwierdziłam, że mi wszystko jedno już to mogę zaryzykowaćsmiling smiley dzisiaj aż się głupia popłakałam jak mama moja mi powiedziała, że mam wielki tyłek:/


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kocurek19 (offline)

25-01-2012 20:25:45

Warszawa
Ja mam :
1. ogrom ubranek
2. stelaż do wanienki
3. przewijak
4. leżaczek
5. huśtawkę
6. 2 maty do zabawy
7. gryzaczki
8. łóżeczko
9. pościel z ochraniaczami do łóżeczka
10. sterylizator elektryczny
11. grzechotki i zabaweczki dla malucha
12. karuzelę do łóżeczka
13. smoczki Lovi smiling smiley
14. Nosidełko dla dziecka
Muszę kupić wózek, wanienkę, pieluchy tetrowe, flanelowe, butelki, kosmetyki, laktator, podgrzewacz będę miała, kocyki bo mam różowe :/ i pewnie mi się przypomni czy coś jeszcze smiling smiley

Co do pracy to ja nie wracam idę na macierzyński potem na wychowawczy, a potem zwalniam się z pracy i zobaczymy co dalej. Teraz i tak ponad 2 lata pracowałam na nocki mała mi notorycznie była chora i 3 razy w tygodniu chodziłam do lekarza. Przy 2 dzieci na pewno nie będę zasuwała na nocki. Na pewno będzie mi pieniędzy brakowało bo mam kredyty ale zobaczymy jak to wyjdzie.


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 20:29 przez kocurek19.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.