CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

marta0503 (offline)

26-01-2012 11:43:42

Bolechowo
witam euro mamuśki,moj maluszek tez ma byc z czerwca

czarnulka21 (offline)

26-01-2012 12:02:01

witamy smiling smiley
tak daga na jasnych wlosach rozjasnianych czy farba czy pasemkami jest ciezej bo to sa mocniejsze srodki oxydant itp. wysusza wlosy i one jednak sa bardziej oslabione . a co do wzrostu to indywidualnie z malymi rozbieznosciami mi z wlosow do ucha do pasa zajelo 5 lat z malymi podcieciami ale sama sobie podcinalam bo jak sie idzie do fryzjera to on zawsze wiecej obetnie i jest strach przez pewien okres wydaje sie nam jak zapuszczamy ze one nie rosna i ze sa takie zniszczone ja to olewalam nie obcinalam i zapuszczalam ja osobiscie nie wieze w to ze im wiecej sie obcina tym szybciej rozna poprostu jak sa krotsze widac ze rosna a na pewnej dlugosci juz jest to mniej widoczne takie jest moje zdanie przez lata nauki nigdzie nie jest to potwierdzone wlosy zyja na ok 5 cm od skory reszta juz nie zyje wiec w takie specyfiki typu skrzypo wita to nie wieze jedynie pomagaja by wyrastaly nowe i moze troche szybciej i wspomoga te 5 cm bo to czerpie jeszcze z cebulek a reszta wlosow odzywki maski itp . smiling smileyprzepraszam ze tak was zanudzam tongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 12:04 przez czarnulka21.

Daga_Olsztyn (offline)

26-01-2012 12:44:59

Olsztyn
ee mnie nie nudziszsmiling smiley moje marzenia o długich włosach mogłam raz spełnić przedłużając je na ślub - do tej pory mam osłabione te włoski na których trzymały się doczepionesad smiley nie wiem co zrobie - pójdę do fryzjera i tam zdecyduje czy jasne czy ciemne - na żywioł - bo jak się nad tym zastanawiam to nie mogę podjąc decyzjismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

czarnulka21 (offline)

26-01-2012 13:09:54

jest ciezko ja sama czasami mam ochote obciac i zrobic na jasno ale moj mnie ciagle wyzywa bo mowi ze zawsze chcial czarnulke heheh smiling smiley ale ja sie lepiej czuje w ciemnych . tak samo nie boje sie tycia bo tez mam przygody z odchudzaniem wiec zzuce a jak zaczelam 5 lat temu z moim chodzic to wazylam prawie 70 kiko udalo mi sie zzucic do 53 wtedy a moj sie zakochal w takiej pulchniutkiej i mowi ze nigdy mu to nie przeszkadzalo i mnie wyzywal jak chudlam wiec robilam to dla siebie zeby sie lepiej czuc smiling smiley a teraz szczesliwy bo dupcia jest cyc jest he


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Daga_Olsztyn (offline)

26-01-2012 13:24:31

Olsztyn
no ja byłam jeszcze pulchniejsza bo mój mnie wziął jak ważyłam uwaga prawie 80 kg, potem ważyłam 60 i teraz naprawdę też mu nie przeszkadza że tyje ale mi bardzo będzie w czerwcu jak nie zrzucęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

26-01-2012 13:28:25

Toruń
a wlasnie u mnie jest inaczej bo zawsze bylam patyczak jak moj J mnie poznal to wazylam niecale 50kg i zawsze moja waga nie przekraczala 55 wiec teraz gdy tyje w oczach zastanawiam sie co on mysli choc zapewnia mnie ze fajny ten moj brzuszek ze dupa mala i wogole ale ciekawe co tak na serio mu w bani siedzi:/


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

czarnulka21 (offline)

26-01-2012 13:32:53

czesto faceci nie zwracaja na to uwagi i jest ok ale to my sie nakrecamy przestajemy sobie podobac i my wysylamy takie sygnaly i oni wtedy tez juz zaczynaja to widziec grunt to czuc sie seksownie i pieknie ale to nie taki proste heh a jak u was ze sprawami lozkowymi mi sie wogole nie chce i bardzo maloo jest az dziwie sie ze to wytrzymuje ale nie naciska poprostu wieczorem juzzz mi sie nie chce no i teraz mieszkamy u tesciow i ja mam normalnie schize ze ktos zapuka uslyszy heh nie ciekawie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

26-01-2012 13:53:00

Toruń
eh CZARNULKA ja nadrabiam orgazmy za cale zycie hihi jestem tam tak wrazliwa ze szoksmiling smiley sutki tez mam uczulone na dotyk co mojego bardzo bawi hihismiling smiley ja mam ochote i choc juz sporo pozycji musielismy wykluczyc bo gniotly brzuszek dajemy radesmiling smiley pytalm mojego J czy go nie odstrasza beben a on ze nie wiec korzystamy ile sie dasmiling smileysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Daga_Olsztyn (offline)

26-01-2012 14:10:13

Olsztyn
mi mój powiedział jeszcze przed zajściem w ciążę, że będzie się bał brzuszka ale jak na razie nic takiego się nie dziejesmiling smiley chociaż brzuszek jest jeszcze w sumie nie za duży, więc nie wiadomo jak będziesmiling smiley
dziewczyny wyszły wam już pępki?? ja mam bardzo głęboki i nigdy nie widziałam jego końca - jak byłam mała bałam się go myć bo byłam pewna, że można włożyć przez niego palec do środka brzuszkawinking smiley no ale zaczął wychodzić- ja patrze a tu widać już jego koniec i o dziwno mam na nim pieprzykatongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kocurek19 (offline)

26-01-2012 14:13:50

Warszawa
A ja zapomniałam co to sex mój mąż ma przechlapane on by chciał a ja jakoś nie brzuszek mi przeszkadza jest mi nieprzyjemnie i w ogóle dla mnie mógłby sex nie istnieć już miałam z tym problemy po porodzie córki jak zaczęłam brać hormony straciłam libido dopiero chwilę przed zajściem w ciążę zaczęłam mieć ochotę i zaszłam w ciążę i znów brak chęci i zainteresowania. Kiedyś to tak na siłę się przymuszałam może to też zmęczenie, mała mi też dawała wycisk zresztą teraz również sama nie wiem :/


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.