CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

Dudusia83 (offline)

25-01-2012 12:32:45

Warszawa
A Twoja Zuzia zostanie sama? Moja to na początku niezła wstydziocha jest mimo iż starsza o prawie 2 lata. radość pewnie by została ale Zuzi będzie napewno się wstydzić przez pierwsze naście min. To wybieraj bo mi to zupełnie bez różnicy.
1 opcja Carefour Wileniak - McDonald + ew. sklepy
2 opcja Ikea + McDonald


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kocurek19 (offline)

25-01-2012 12:40:00

Warszawa
O zgrozo sama nie wiem moja mała na pewno zostanie w Ikei bez problemu bo tam była. Sama nie wiem ty wybierz i to i to mi pasuje smiling smiley Wileniak mam po prostu niby bliżej a moja Zuzia to harpagan straszny...


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Dudusia83 (offline)

25-01-2012 13:51:18

Warszawa
Dla mnie to tak naprawdę jedna droga. W piątek zdecydujemy. Myślę ze moja też zostanie ale nigdy jej nie zostawiałam tak odrazu samej. winking smiley To Twoja Zuzia odważna jest! Wesoło pewnie z nią masz! winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mysia83 (offline)

25-01-2012 14:14:50

Rzeszów
ladykiss ja tylko oliwki używam.

malwi gratuluje drugiej córeczkismiling smiley

maxim16 (offline)

25-01-2012 14:21:51

Łomianki / Warszawa
właśnie wróciłam od lekarza mała ma ostre zapalenie gardła i krtani dostała antybiotyk na tydzień... więc dupa blada i jeszcze lekarka powiedziała że jak będą nocne duszności to na pogotowie z nią jechać


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

Dudusia83 (offline)

25-01-2012 14:29:06

Warszawa
Maxim nie przejmuj się, napewno będzie ok. Ze szpitalem to tak straszą bo Twoja jest malutka jeszcze.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mysia83 (offline)

25-01-2012 14:33:20

Rzeszów
maxim współczuję zapalenie krtani u dziecka jest paskudne, życzę twojej malutkiej szybkiego powrotu do zdrowia!

paja (offline)

25-01-2012 15:00:58

Toruń
MAXIM ucaluj Gabi od E-ciotek i duzo zdrowkasmiling smiley
a moja mala sie dzis rozkrecila ku mojej uciesze i jutro usg 3/4 JUPIsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anikaa (offline)

25-01-2012 15:40:57

Wrocław
Maxim zdrówka dla Gabuni smiling smiley

a mnie głowa zaczęła boleć, na razie walczę bez tabletek przeciwbólowych i mam nadzieję, że nie polegnę..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


♀ + ♂ = ♥ [link widoczny po zalogowaniu]

pysiaczek2511 (offline)

25-01-2012 15:58:54

Cześć dziewczyny,
ja dzisiaj później, bo mój mąż był do 14 w domu i nie miałam kiedy się odezwać. Dodam tylko, że od niedzieli jest chory, więc naprawdę współczuję chorych dzieci.
Anika- może to ciśnienie, może jakąś drzemkę sobie zrob albo spróbuj Amol- Paja mówi, że działa, ja nie stosowałam, bo mnie zawsze zatoki bolą a na to to tylko inchalacje i ibuprom zatoki-którego teraz nie mogę, ale też słyszałam same dobre rzeczy o amolu.
Maxim- zdrówka dla Małej! Moja siostra jak była malutka to miała, więc rozumiem jak to jest, wszystko będzie dobrze, tylko naprawdę musisz ją uważnie obserwować.


SYNUSIE SĄ MAMUSI smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.