CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

anikaa (offline)

25-01-2012 16:24:56

Wrocław
Pysiaczek mnie też zawsze zatoki bolą, a teraz taki inny ból, a może mnie po prostu przewiało... Wezme sobie apap może przejdzie smiling smiley Czekam, bo maja od 16 chodzic i spisywać liczniki, a potem muszę włosy pofarbować i paznokietki zrobić, ale to chyba na jutro zostawię winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


♀ + ♂ = ♥ [link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

25-01-2012 16:31:02

Łomianki / Warszawa
dzięki dziewczyny smiling smiley

dzwoniłam właśnie do mojej gin i kazała się wykurować a olać wyniki mam zrobić w dniu wizyty da mi nowe skierowanie i mam wziąć co potrzeba i być na czczo czego nie lubię bo będę pół dnia głodna ale cóż


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

paja (offline)

25-01-2012 16:39:25

Toruń
MAXIM to wez sobie jakies kanapeczki do torebki to po badaniu wsuniesz sobiesmiling smiley ja zawsze na badanie krwi ze snicersem w torebce jadesmiling smiley
ANIKAA no mi rzeczywiscie masaz skroni z amolu pomaga ale jak to zatoki to lipasad smiley
jutro jak filmik malej dostane to bede go non-stop ogladac hihi oj ja juz wariujesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anikaa (offline)

25-01-2012 16:51:21

Wrocław
Paja nie tylko Ty wariujesz, ale to całkiem fajne wariactwo winking smiley przynajmniej mi z tym bardzo dobrze winking smiley ja dostałam na ostatniej wizycie takie 3 krótkie filmiki z usg i też moglabym je oglądać non stop...a teraz namiętnie odliczam dni do następnej wizyty winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


♀ + ♂ = ♥ [link widoczny po zalogowaniu]

kocurek19 (offline)

25-01-2012 17:17:12

Warszawa
No i wróciłam od lekarza z USG no i...
Mój syncio był ułożony w poprzek i nic nie było widać także cieszę się, że wydałam te 100zł przynajmniej nie żyje w niepewności poza tym on ma taki dziadowski obraz na tym USG że bym nie zaufała czy aby jego opinia się stwierdzi smiling smiley
Maxim ucałuj maleństwo będzie dobrze znam te klimaty z córcią się nachodziłam po lekarzach i szpitalach na szczęście wyrosła chyba smiling smiley
Paja ja przy Zuzi też szalałam z tym USG 3/4D teraz było mi szkoda pieniędzy poszłam tylko do niego żeby zobaczył płeć bez filmów i cudów dla 100% pewności. Ale filmik niezapomniana pamiątka nawet jakiś czas temu go oglądałam (ten Zuzi) smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnaM (offline)

25-01-2012 18:03:45

Wrocław
Chciałam Wam powiedzieć, że zaraziłyście mnie ubrankowym szaleństwem i dzisiaj sama kupiłam parę fajnych i niedrogich rzeczysmiling smiley chciałam się pochwalić znaleziskiem i okazało się, że jest ktoś komu spodobało się bardziej smiling smiley



niestety na sunię nie pasuje i była zawiedzionasmiling smiley

robię się coraz bardziej brzuchatasmiling smiley na szczęście kilogramowo nie przedstawia sie źle i jak tak dalej pójdzie jest szansa, że zmieszczę się w tych przewidzianych dla mnie 13kgsmiling smiley


[/url


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

kocurek19 (offline)

25-01-2012 18:19:43

Warszawa
AnaM ja przy tych waszych ślicznych małych brzuszkach czuję się jak słoniątko smiling smiley
Któraś z Was tylko nie pamiętam która pisała coś o płaszczyku i niedopięciu się. No i ja mam klopsa nosiłam płaszczyk i się zapinał w przedszkolu uklękłam i mi brzunio wypchnął zamek i teraz cały czas się otwiera :/ Teraz chodzę w nim z tylko zapiętymi guzikami jak ta bidna ciężarna jak to któraś pisała bo mi się lufciki robią smiling smiley Kupiłam płaszczyk wcześniej ale o 2 rozmiary za duży i teraz się jeszcze w nim topię także niestety nie mogę go założyć :/


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

25-01-2012 18:27:56

Łomianki / Warszawa
kocurek - ja się ledwo dopinam niestety ale nie planuję kupować nowego bo na następną zimę będzie za wielki może wytrzymam jakoś
AnaM - malutkie ciuszki są super jak w ciąży nie byłam i chodziłam po ciuszki dla Gabi to chciałam takie małe kupować ale na nią by nie weszły grinning smileygrinning smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

iwona1980 (offline)

25-01-2012 18:45:02

Wrocław i okolice
Witajcie Brzuszki smiling smiley

Piszecie ostatnio dużo o ubrankach dziecięcych, ja też już bym chętnie pobiegła do sklepu, ale czekam na 7.02 i usg, które mi powie, czy mój dzidziuś rzeczywiście okaże się chłopcem i wtedy niezależnie od wyniku ruszam na zakupy smiling smiley a do tego czasu dołączajcie to, co kupiłyście - fajnie chociaż sobie popatrzeć i nacieszyć oczy smiling smiley Nie wiem, czy któraś mama będzie się orientować, ale mam pytanko odnośnie adapterów do fotelika (nosidełka). Większość z Was kupuje wózek 3 w 1 już z fotelikiem, więc nie ma tego problemu. Ja swój sprzedałam, bo był jakiś taki niestabilny i potzrebuję nowy. Wózek mam X-landera, a fotelik chciałabym bebe confort i nie wiem jak to jest: czy powinnam kupić adaptery pasujące do wózka (czyli x-lander), czy takie jak fotelik (czyli bebe), bo czytałam, że można łączyć foteliki i wozki róźnych firm, tylko nie wiem co do czego dopasować. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc, będę wdzięczna,

Karusia czapeczka fajowa!
Maxim dużo zdrówka dla córeczki!
Paja kuzynka miała podobnego guzka w ciąży, tyle że umiejscowił się na policzku. Dentystka kazała jej płukać płynem do płukania jamy ustnej elmex pomarańczowym i po około 5 dniach zeszło, czego i Tobie życzę. U niej powodem były bakterie, nie wiem jaka jest przyczyna u Ciebie.
Kocurek pochwal się co tam ciekawego kupiłaś, szczególnie męskie ubranka mnie interesują, bo nie mam w tej kwestii doświadczenia. Ale Wam zazdroszczę, że już możecie kupować, ja muszę się jeszcze wstrzymać te 2 tygodnie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.