CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

kocurek19 (offline)

24-01-2012 21:09:59

Warszawa
Daga witaj w klubie ja też mam już 2 wielkie torby ubranek i to dużo takich wyjściówek dżinsiki, koszule, bluzy z autami mam nawet takie śmieszne body z piłą aż mąż się uśmiał smiling smiley Z praniem poczekam na miesiąc 1,5 przed porodem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Daga_Olsztyn (offline)

24-01-2012 21:11:38

Olsztyn
wiesz kocurek ja mam tego tak dużo, że się nie zdecyduje na czekanie z tymsmiling smiley mam teraz dużo czasu to popiorę, pouładam w szafeczkach dla Olka i będzie gotowe czekałosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kocurek19 (offline)

24-01-2012 21:15:00

Warszawa
Ja mam jeszcze remont w zanadrzu dopiero potem mogę ogarniać się z praniem ubranek żeby się nie pobrudziło bo szkoda smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Daga_Olsztyn (offline)

24-01-2012 21:23:46

Olsztyn
no tak jak remoncik to wiadomosmiling smiley u nas nie będzie żadnego, tylko troche meble poprzestawiamy. muszę zrobić jeszcze miejsce w szafkach dla synka i będzie supersmiling smiley śliczne te ciuszki i w różnych kolorkach - dostałąm dużo unisexsów jeśli chodzi o kolory bo druga bratowa ma córeczkę ale nie wiedziałą do końca że będzie dziewuszka więc kupowała unisexysmiling smiley od chłopaczka za to jest troszkę niebieskich i beżowych, ale są też kolorowe, zielone, białe - no w większości cud miód i orzeszkiwinking smiley jest też troszkę zniszczonych trochę ale to już zostawię na noszenie po domusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

24-01-2012 21:31:09

Toruń
chcialam sie polozyc ale spac nie moge:/
DAGA no to pozazdroscic ile kasy wam w kieszeni zostaniesmiling smiley a z praniem nie masz co sie spieszyc bo pozniej i tak bedziesz musiala je odswiezyc
a co do prania mamusie jakie proszki polecacie zeby uczulen nie bylo?
KOCUREK mam to na podniebieniu zaraz za zebami i to jakby guzek wypelniony krwia albo ropa:/ mam nadzieje ze jutro sie z tym rozprawia bez antybiotyku!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kocurek19 (offline)

24-01-2012 21:33:40

Warszawa
Paja ja kupiłam jedną ogromną torbę firmówek za 250zł nie za darmo. Mam parę unisexów po Zuzi i już. Siostra mi da troszkę co znajdzie bo praktycznie wszystko ma dla dziewczynki.
Ja będę prała w Loveli tak jak córci smiling smiley Jak mówiłam mam już wyrobione zdanie na ten temat smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-24 21:34 przez kocurek19.

kocurek19 (offline)

24-01-2012 21:40:55

Warszawa
Wiecie co mam po małej dużo drogich firmowych ubranek gdzie niektóre po 50zł za sztukę płaciłam i ciężko to sprzedać nawet po 5 czy 10zł dlatego Adasiowi nie będę szalała z kupnem nowych tylko właśnie trafić okazje i ewentualnie coś nowego dokupić.
Na razie kupiłam mu 2 pary śpioszków takich śmiesznych z potworkami jutro zdjęcie zrobię to pokażę fajne do szpitala mu wezmę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

25-01-2012 06:39:34

Toruń
dzien dobry ja juz na nogach i zaraz do rzeznika uciekam do pozniej brzuchatkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

leydykiss (offline)

25-01-2012 07:16:37

Rybnik
witam Paja oj wczas moja Lenka tez nie daje mi pospac .... a co do ubranek ja mam po Lenie kilka worków w piwnicy w kwietniu wyciagne i po piore smiling smiley ii bedaczekały


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mysia83 (offline)

25-01-2012 07:55:39

Rzeszów
Daga no to super masz z tymi ubrankami, praktycznie cała wyprawkę dostałas!

Paja ja tez polecam Lovellę. Napisz jak wrócisz od lekarza!!!

Ladykiss no tak jak będzie druga dziewczyna, to praktycznie nie musisz nic kupować.

Ja też dostane jakieś ciuszki od znajomej, bo ona ma dziewuszkę, a tak poza tym to u mnie w rodzinie same chłopaki, wie co najwyżej kilka uniseksów po synku znajdę a resztę trzeba kupić.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.