CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

paja (offline)

25-01-2012 09:39:27

Toruń
no ja juz po chirurgu i wiecie co to za dziwactwo??? guz ciazowy:/ dostalam plukanke oczywiscie dopiero na jutro w aptece mi zrobia za tydz do kontroli a jak nie zniknie to beda wycinac wrrr...
ja tez dostane ciuszki od znajomej az 3 wory ma dla mnie tylko dopiero po remoncie chce je wziac bo tak to tylko beda mi przeszkadzac
wlasnie duzo mam poleca LOVELLE a wyslalm do nich zfgloszenie i na probki czekamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gosiaczek85p (offline)

25-01-2012 10:05:42

Warszawa
cze brzuszki ciąża my dziś idziemy na usg i może( jak się oczywiście za bardzo nie będzie kręcić) zobaczymy co mnie tak pokopujesmiling smiley
co do wyprawek ja mam po pierwszym dziecku tyle że chyba nic nie dokupię bo mam jeszcze całkiem nowe ciuszki nawet z metkamismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gosiaczek85p (offline)

25-01-2012 10:08:20

Warszawa
co do lovelli to powiem Wam że pieluszki po kupkach nie zawsze sie dopierały i mieszałam lovelle ze zwykłym proszkiem bo ja do 6 miesiąca życia swuojego Matiego chowałam w tetrowych pieluszkachsmiling smiley i byłam zadowolona duuuże oszczędnoścismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kocurek19 (offline)

25-01-2012 10:12:48

Warszawa
Dzieńdoberek ciąża
gosiaczek czekamy na wieści smiling smiley Co do tetr to nie wiem czy, któraś z mam się zdecyduje jeszcze na chowanie dziecka w tetrach to jest dużo pracy. Moja szwagierka zarzekała się jak była w ciąży to, że w tetrach będzie chowała a po tygodniu na pampersy przeszła smiling smiley A że dzieci już miała prawie dorosłe i w tetrach chowane były a się niunio trafił przed 40 smiling smiley
A ja dziś też do lekarza dzwoniłam na wizytę się umówić no i powiedział, że USG zrobi chyba mu nie powiem co mam niech zgaduje bo mnie udusi, że niepotrzebnie poleciałam gdzie indziej bo 3 dni nie mogłam wytrzymać. tongue sticking out smiley
Paja może się wyleczy bez działań inwazyjnych :/ Co to w ogóle jest bo nie słyszałam o czymś takim ja z Zuzią różne cuda miałam, ale guz ciążowy??


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 10:16 przez kocurek19.

mysia83 (offline)

25-01-2012 10:15:24

Rzeszów
Paja wow! co to jest guz ciążowy i czy jest groźny? Mam nadzieje ze po tych płukaniach ci przejdzie i nie będziesz musiała go wycinać!

Gosiaczek to napisz po wizycie co tam w brzuszku nosiszsmiling smiley

Kocurek ty masz dziś wizytę? i znowu usg?! ale ci fajniesmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 10:17 przez mysia83.

kocurek19 (offline)

25-01-2012 10:19:40

Warszawa
mysia to było tak ja wizytę miałam mieć prywatną w poniedziałek i nastawiłam się tak, że nie mogłam się doczekać na te USG a lekarz powiedział, że nie da rady i dopiero w środę no i ja byłam taka zła, że poszłam do innego lekarza prywatnie na USG. Ten mi zrobi przy okazji bo jadę po zwolnienie smiling smiley Mówiłam, że ja w poniedziałek jak desperatka byłam tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anikaa (offline)

25-01-2012 10:32:30

Wrocław
Cześć brzuszki.
Paja wooow! co to jest ten guz ciążowy? Pierwszy raz słyszę o czyms takim...
Kocurek ale Ci zazdroszczę jedno usg za drugim, a ja odliczam namiętnie dni do 9.02 do wizyty u gin smiling smiley
Gosiaczek to czekamy na wieści, kto u Ciebie w brzusiu zamieszkuje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


♀ + ♂ = ♥ [link widoczny po zalogowaniu]

Dudusia83 (offline)

25-01-2012 10:34:11

Warszawa
Paja ale masz przerąbane z tym bólem, też pierwszy raz o czymś takim słysze. Bierzesz przeciwbólowe?
Kocurek będziesz jednak mogła w sobotę i to tak ok 10?Bo wieczorem mam gosci - sami się wprosili- i potem znając życie będą siedzieli do niedzieli wieczorem.... Tylko nie wiem jak tam Ola bo coś pisała, że woli niedziele.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kocurek19 (offline)

25-01-2012 10:37:41

Warszawa
Dudusia może być też sobota tylko gdzie pójdziemy z tymi panienkami??


[link widoczny po zalogowaniu]


" Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama..."

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Dudusia83 (offline)

25-01-2012 10:51:35

Warszawa
Zaraz popatrze w necie może coś ciekawego znajdę. winking smiley Ty przypomnij mi - mieszkasz gdzieś w okolicy szpitala Bródnowskiego?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546042, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.