Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

madzik1988 (offline)

22-07-2011 09:56:23

Toruń
Tynka...hehe ja tez ale bym chciala takie tradycyjne wesele,oczywiscie plus kilka moich pomyslow hehe ja juz mam plan obmyslony ale fundusze sa potrzebne a to niemala kwota niestety :-( noo trudno z czasem sie zbierze :-) Jezeli K uda sie wyjechac do Norwegii to wesele zrobimy w przyszlym roku a jezeli nie to minie kilka latek :-(
Sluchajcie dziewczynki a czy moze wy wiecie cos na temat praacy za granica w budowlance??? MOZE wasi mezowie chlopacy cos wiedza na ten temat?



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

Carolajna (offline)

22-07-2011 10:11:01

Krk
Tak właśnie myślałam o takich urodzinach z motywem przewodnim,kurcze ale mam pustkę w głowie!sama jakoś jestem skupiona na Bartusiu.Czuje się w miarę, jak jest chłodno to dobrze ,ale w upalne dni kiepsko.No i nie mam już siły na spotkania z przyjaciółmi, co mnie trochę dobija bo jestem duszą towarzystwasmiling smiley
Ostatnio siedzę na wątku dla mamuś z Krakowa i zbieram wszystkie mamusie do kupysmiling smiley bo można paść z nudów w tym Krakowiesmiling smiley
A co do wesel ślubów,ostatnio przymierzałam się do swojego jakies3lata temu.Ale wyglądało to nieco dziwnie, bo rzuciłam hasło ze może byśmy wzięli w końcu ten kościelny...maż na to oki!tylko ze ja siedziałam na necie i szukałam sal, sukienki ,zespołu itd a on miał to w du...Więc stwierdziłam koniec!skoro mu aż tak bardzo nie zależy to mam to gdzieś.A w małżeństwie raz z górki raz pod górkę.Ogólnie teraz jest drętwo nie mamy wspólnych tematów wspólnych znajomych mimo tylu lat bycia razem.I wygląda na to ze nam to odpowiadasmiling smileyTakże nie wiem czy kiedy kol-wiek będę mieć kościelny, bo jak to ma być takie żeby było, a nie z serduszka...to ja nie chce!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

22-07-2011 10:23:04

Łomianki / Warszawa
A do nas dziś nagroda przyszła smiling smiley Gabiś wygrała lalkę barbie o taką [link widoczny po zalogowaniu] grinning smiley

Carolajna - a może motyw z bajek które lubi oglądać np mój brat cioteczny co ma 7 lat lubi Ben 10 i coś tam
madzik - mi też się marzyło ale co jak wiem że kasy nie będziemy mieć na razie bo po ślubie chcemy zacząć starać się o drugie dziecko i znów będzie sporo wydatków a kiedyś jak będzie nas stać to sobie odnowimy śluby i zrobimy weselicho na 200 os grinning smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

Carolajna (offline)

22-07-2011 11:02:16

Krk
maxim16 oooo...ale fajnie jest coś wygraćsmiling smiley co to był za konkurs?
Kurcze mój Misiek chyba na bajki jest za dużysad smiley on jest w ogolę jakiś inny od małego,nigdy się nie bawił zabawkami,tyle tego było wszystko jak nowe, poszło do komisu.
Teraz jest na etapie gier komputerowych gier na wii, play station, itd ale ileż można?ja mam tego po dziurki w nosie wiec wszystko co z tym związane odpada.Zapalony z niego tez sportowiec.Ale wiecie dziewczyny muszę brać tez pod uwagę ze będą tez inne dzieci, młodsze od niego.Będę mieć dziś chwilkę to się porozglądam za czymś w necie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

22-07-2011 11:07:50

Łomianki / Warszawa
Carolajna - fotograficzny z ebobasa grinning smiley od ucha do ucha czy jakoś tak smiling smiley no to ciężko Ci będzie skoro on tylko gry bo nie wszyscy lubią a musisz dobra tak żeby byli wszyscy zadowoleni


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

madzik1988 (offline)

22-07-2011 11:12:09

Toruń
maxim 16 ...pewnie ze tak tez tak mozna smiling smiley
carolajna...hmm a moze zrobisz mu cos w rodzaju szukania nagrod? Narysujcie mape dajcie dzieciaczkom kazdy niech ma inna i dla kazdego niech bedzie jakas malutka niespodzianka typu jajko niespodzianka lub cos takiego a dla Miska niech bedzie schowany jego prezent urodzinowysmiling smiley
Fajna zabawa,na powietrzu i w ruchu smiling smiley cos na podobe Piraci z Karaibow,niech to bezdzie motyw przewodnismiling smileysmiling smileysmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

Carolajna (offline)

22-07-2011 11:31:42

Krk
madzik1988 Madziu zabawy swoja drogasmiling smiley zazwyczaj dzieci maja tego typu zabawy u kuzynki, na urodzinkach jej dzieci.
raczej nie będę mu robić urodzin przed jego urodzinami, bo nie będę mieć do tego głowy ani po bo znowu maluszek będzie w domu, to tyle gości do takiego dziecka to nie za bardzo.W domu tez nie mam warunków na tosad smiley bo mam malutkie mieszkanie w bloku.Do tego od niedawna jeszcze tata się do mnie wprowadził.
Myślę raczej o jakimś gotowcu ze tak powiemsmiling smiley typu impreza na basenie ,w kinie czy coś takiego-taka typowa tylko dla dzieciaków, Bo jeśli chodzi o urodziny dla rodzinki, to moja mama będzie wiec pewnie weźmie sprawy w swoje ręce i coś mu zorganizuje.Tylko jemu się marzy coś w rodzaju żeby zaprosić kolegów z podwórka i ze szkołysmiling smiley
tak to jest właśnie przy dorastającym dzieckusmiling smiley już byle zabaweczki mu nie kupiszsmiling smiley
Myślę tez o koniach bo bardzo by chciał na nich jeździć ale stadninę mam daleko wiec lekcje na jakaś dłuższa metę odpadają, ale może co kol wiek mu zorganizować w stadninie, nawet jakies2godziny jazdy w ramach prezentu czy co?ehheeh czarna magia to jest dla mniesmiling smiley
Nic myślę dalej może coś wymyślęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madzik1988 (offline)

22-07-2011 11:39:57

Toruń
Carolajna ... no chybA ze tak żartowniś hehehe
Ale paskudna pogoda sad smiley pada,pochmurno az nic sie niechce sad smiley nawet na spacer niemozna normalnie wyjsc z domu sad smiley
A ja musze zrobic :washing: i :cleanning: a malo tego Nikosia robi kupka z wielkim oporem takze mam niewesolo sad smiley



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

maxim16 (offline)

22-07-2011 11:40:41

Łomianki / Warszawa
Carolajna - ja myślę że jeśli marzą mu się konie to może np jakieś ognisko w stadninie urządzić dla niego i kolegów?? ja np kiedyś byłam w stadninie właśnie na ognisku i było fajnie a dla takich dzieciaków pieczenie kiełbasek w ogniu to by była frajda i mógłby konno pojeździć


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

Carolajna (offline)

22-07-2011 11:53:57

Krk
madzik1988 gdzieś czytałam o tych trudnościach robienia kupki.Hmmm... jest to spory problem.
maxim16No właśnie!pomysł jest fajnysmiling smileyzorientuje się czy to jest możliwe.Tylko jest jeszcze drugi problem czy mój mąż to wszystko opanujesmiling smiley eheheh


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.