Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

tynka03 (offline)

23-07-2011 10:15:04

madzik1988 (offline)

23-07-2011 13:08:29

Toruń
Farrah.. Moje dzieciaczki dzieki Bogu grzeczne,ani jedno ani drugie kolek niemialo,Nikolci tak zabki wychodzily ze nawet niewiem kiedy hehe dalabys rade,ja tez myslalam ze nie ogarne ale jest ok smiling smiley Kurcze ja to jestem dziwna jak mam okazje pospac to budze sie rano wyspana,a jak mi sie naprawde chce spac to niemoge bo zawsze cos wyskoczy heh taki juz moj los.
Carolajna...aj Kochana to masz wspaniala pogode tez tak chce! U Nas leje i niezapowiada sie na inna pogode,niestety.



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

basia1979 (offline)

23-07-2011 13:42:40

Szczecin
Kochane Mamy

Kochane Mamy

Jestem mamą 1,5 rocznego chłopca Jakuba. Studiuję na Uniwersytecie Szczecińskim i przygotowuję się do pisania pracy magisterskiej. Dlatego właśnie postanowiłam napisać do Was i chciałabym prosić Was o radę:
Moja praca to: " Dobroczynny wpływ muzyki na rozwój dzieci w wieku 0-4 lata"
Kochane mamy czy zapisałybyście się z Waszymi Maluszkami na zajęcia umuzykalniające, na których Wasze dzieci uczyły by się prostych piosenek, wierszyków, gry na dziecięcych instrumentach typu bębenek, tamburyno, cymbałki? Dzieci mogły by tam też tańczyć i śpiewać?
A może byłyście na takich zajęciach?
Uważacie że muzyka jest ważna w rozwoju Maluchów?
Bardzo Was proszę o rady i opinie. Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedz na mojego posta.

Gorąco pozdrawiam Was i Wasze Bąbelki
Basia i Kubuś

P.S. Pewnie spotkacie się z moim postem na innych forach, ale potrzebuję zdobyć jak najwięcej danych do pracy.

farrah (offline)

23-07-2011 13:56:13

Prywayny Raj ;-)
Carolajna-cos słabo dmuchasz tongue sticking out smiley musisz sie bardziej postarac smiling smiley) hihi fajnie Ci sie trafiło z tymi datami smiling smiley

Madzik-kurcze ale Ci zazdrosze ze masz takie grzeczne dziecizczki...moj to doslownie szatan,wszedzie go pełno...odkąd zaczął chodzic to musze byc z naim krok w krok tongue sticking out smiley , i niue widze jak na razie siebie jakos po-2 mamusi grinning smiley moze za 5 lat postaramy sie o dziewczynhe hihih :d ale powiem szczerze ze marzy mi sie taka mała dziewczyneczka smiling smiley)

Mały ma popołudniowa drzemke, przed chwilka zrobilam z mama pasztet z kabaczka grinning smiley ciekawe co z tego wyjdzie grinning smiley ide tez sie wylegiwac w łóżku grinning smiley

o i mam pytanie do Mamusiek ktore latały ze swoimi pociechami samolotem-czy na poklad mozna wziąc ze soba wózek ?

Ps. jest tutaj jakis moderator czy cos ? Bo widze ze na forum jest taki lekki bałagam...ale to tylko moze spostrzezenia....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misia0805 (offline)

23-07-2011 18:49:50

Wrocław-Pietrowice Małe
Powracam po dosc dlugiej nieobecnosci.
Dzisiaj zauważyłam u Zuzi 9 ząbka jest to lewa dolna czwórkasmiling smiley a i dodam jeszcze, że mój pyciek wstał nareście sam w łóżeczku hurrasmiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-23 18:58 przez misia0805.

sysia (offline)

23-07-2011 20:27:27

ok. ŁASKU
ej ja biore slub 1 październikasmiling smiley suknie wrzuce w tygodniu bo kozystam u kogos z netu i niemam zdjęcia w tej cwili przy sobiesad smiley pozdrawiam was cieplutko smiling smiley mój błazejek został w domu z tatusiem a ja mam cwilke wolnegosmiling smiley


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

24-07-2011 12:14:27

Krk
sysia gratulacje!
I co dziewczynki doleciało już do Was to słonko?bo u mnie dziś go już nie ma, wiec gdzieś go przedmuchałamsmiling smiley eheheh
Co tu taka cisza na wątku?

pozdrawiam Was Mamusiesmiling smiley:joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

24-07-2011 21:24:28

farrah a mi sie dla odmiany marzy mały chłopiec grinning smiley

misia gratuluje kolejnego ząbka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

25-07-2011 08:51:50

Łomianki / Warszawa
No i jak Wam minął weekend??
my już powróciliśmy dużo wrażeń mieliśmy a dziś odpoczywamy w domku bo leje sad smiley może po południu uda się wyjść na jakiś spacerek

farrah - my stoliczek kupiliśmy bardzo fajna sprawa smiling smiley a konia chcę coś takiego [link widoczny po zalogowaniu] bo mam taką plastikową bujawkę dla małej właśnie w spadku po znajomych tylko na dwie osoby ale sadzam małą na środku i się buja
Carolajna - super że prawdopodobnie w tym samym dniu ale planowaliście tak czy samo wyszło ?
misia - zaglądaj częściej do nas bo baty będą grinning smiley gratulacje dla Zuzi smiling smiley
sysia - fajnie smiling smiley czekamy na kieckę smiling smiley a gdzie ją wygrałaś??


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

madzik1988 (offline)

25-07-2011 09:19:38

Toruń
Tynka... nio mi sie udalo.Mamy pareczke i na tym poprzestaniemy hehe ja Wam powiem szczerze ze niemoglam siebie wyobrazic w roli mamy chlopca naprawde. Zawsze,odkad pamietam,chcialam miec dwie coreczki smiling smiley ale jak urodzilam Damisia zmienilam zdaniesmiling smileysmiling smileysmiling smiley On jest moim cukiereczkiem,jest tak slodziutki...normalnie szok.Jestem ciekawa czy sie sprawdzi to ze chlopcy sa bardziej za mamusiami. Bo teoria "coreczka tatusia" w Naszym przypadku sprawdza sie w 100 % hehe smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Maxim...stoliczek to bardzo fajna sprawasmiling smiley sama chce taki sprawic Damisiowi smiling smiley no Nikoli nieprzeszlo bo bala sie dzwiekow jak byla malutka,z chodzika musielismy wyciagnac baterie,z roweryka tez,dziwne ale cale szczescie jej przeszlo smiling smiley
Sysia ... gratuluje smiling smiley jej ja tez bym chciala,ale narazie jestem na etapie zbierania pieniazkow na wesele sad smiley

Jej ale dzisiaj pogoda brzydka sad smiley leje,szaro,ponuro az nic sie niechce.Nikolcia od rana Mini-Mini oglada,Damis spismiling smiley Weekend zlecial zdecydowanie za szybko. W niedziele kupilismy Damisiowi kaszke mleczno-ryzowa z bananami i Wam powiem ze ladnie zjadl,fakt ze nie wszystko ale trzymala go z ok 1.5 godzinki takze postepsmiling smiley jutro dam mu marcheweczke zobaczymy jak sobie poradzi smiling smiley
Napiszcie mi dziewczynki ile wazyly Wasze dzieci na 3 miesiace? Bo Damianek wazy 6.300 i mierzy 67 cm,i mi pediatra powiedziala ze jest za dlugi...je co dwie godzinki po 120ml...od 6 rano poczawszy do ok 20 ostatnie mleczko pije i spi cala noc. Wydaje mi sie ze taka juz ma przemiane materii i tyle smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Pozdrawiam Was Kobietki z deszczowego Torunia smiling smileysmiling smileysmiling smileyżartowniś



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-25 09:21 przez madzik1988.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.