Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

Carolajna (offline)

22-07-2011 18:06:19

Krk
Poczytajcie sobie to dziewczynki.Bardzo fajny artykuł i nawet jest to o czym mówiłam.Może się przydasmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

farrah (offline)

22-07-2011 20:56:12

Prywayny Raj ;-)
maxim-z basenowania nic nie wyszło bo przeszły dwie okropne burze,a poza tym moj diabełek nie uspał sie smiling smiley czemu Twój nie chce rozlozyc basenu ? toz to taka frajda dla dziecka,ja w burze wcale nie zabieram basenu z balkonu smiling smiley,gratuluje wygranej lalki smiling smiley
tynka-ee to rzut beretem grinning smiley jestem częstą bywalczynią Łap grinning smiley Mam tam rodzinke smiling smiley
madzik-moj maly tez ma za pare dni urodzinki,a Tort robisz sama ? bo ja mam wlasnie takie plany zeby samej upiec tongue sticking out smiley tylko nie jestem pewna czy cos z tego wyjdzie tongue sticking out smiley

Witam sie wieczornie smiling smiley

U nas dzis dzien zakupowy,obkupiłam sie jak nigdy tongue sticking out smiley do tej pory jak jezdzilam gdzie kolwiek na zakupy to tylko cos dla malego kupywałam,ale dzis postanowiłam kupic cos dla siebie bo nic sie juz na mnie nie miesci,chyba czas zaczą cc jakąs dietke lub cos...smiling smiley Mały juz spi,a ja tu mysle nad prezentem na roczek...dziewczyny podpowiedzcie co moge kupic dla mojego urwisa ? bo mi sie juz pomysły skonczyły...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

22-07-2011 21:51:25

maxim nie wiem jak ja czytam ale przegapiłam to o wygranej hehe gratulacje !!

farrah no blisko blisko ja w poniedziałek jadę z Anitką na bioderka na Sienkiewicza, a jutro na "18" do mojego Piotrka siostry grinning smiley smiling smiley a rodzinka to może ktoś znajomy jak większość hehe smiling smiley zakupy.. jak ja dawno sobie żadnego ubrania nie kupiłam, ostatnio chyba spodnie ciążowe tongue sticking out smiley mam dylemat w czym na ta 18 jutro jechać normalnie tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

22-07-2011 21:54:55

Łomianki / Warszawa
My dopiero wróciliśmy z zakupów i kupiłam Gabi książeczki które już uwielbia grinning smiley w auchan jest promocja na książki ogólnie i kupiłam małej serie bajek Disneya po 5 zł za sztukę i jest zadowolona bo są twarde strony i może oglądać obrazki smiling smiley Poza tym byliśmy na sali i ustaliliśmy menu wstępnie a jutro z rana do Łodzi także żegnam się na dwa dni

Carolajna - zgodzę smiling smiley
farrah - my kupiliśmy małej nie dawno stoliczek edukacyjny macie taki?? bardzo fajna sprawa oprócz tego myślę o koniu na biegunach albo rowerku. Mój mówi że za zimno jest a nasza mała jest chorowita do teraz była już 4 raz począwszy od 3 ms życia więc się boimy a ostatnio w maju raz i w czerwcu nawet więc nie chcemy ryzykować i czekamy na pogodę lepszą

uciekam kończyć pakowanie miłego weekendu smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

madzik1988 (offline)

22-07-2011 22:08:18

Toruń
Carolajna...kombinuje z ta jej kupka,sa i nagrody,i bajeczki wlaczam jej nawet gre na laptopie ,mini mini,polecam naprawde fajna i edukacyjna stronka dla maluchow,ale to i tak niepomaga.Na sama mysla o tym ze ma byc kupka placze i wogole histeria,ale pracujemy nad tym i jest coraz lepiej smiling smiley
Farrah...hmm ja zamawiam na kazda okazje tort u Pokojskiego,pyszne i tanie ma wypieki. Sama robie zawsze 3 bita i serniczka na zimno no i nieraz plesniaczka,bo u mnie bardzo lubia smiling smiley A polecam 3 bita wysmienite ciasto. Hmm a co do prezenciku ja bym kupila taki roweryk 3 kolowy badz cos na akumulatorek jakiegos malego quada,motorwk badz samochod.
Maxim a co do zaparc Carolajna ma racje to lezy na psychice,raz ja zabolalo i koniec boi sie kupki jak ognia.



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-22 22:11 przez madzik1988.

madzik1988 (offline)

22-07-2011 22:17:47

Toruń
Maxim...zapomnialam dopisac ze zrazila sie na poczatku zeszlego roku ale potem sie poprawilo i jak zachorowala na salmonelle w sierpniu zeszlego roku,po wyjsciu ze szpitala kupka sie unormowala i bylo ok. Ale w luty tego roku musialam isc na wyniki do lekarza i zaprowadzlam Nikole do K Babci i ona jej dala duzo ptasiego mleczka zjesc,kupka sie zapiekla i bolalo ja gdy robila,od tamtej pory mamy takie przeboje sad smiley
Sorki dziewczynki za bledy ale pisze z telefonu i troche mam za maly ekranik i ciezko mi ogarnac temat hehe moj okupuje laptopa.



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

madzik1988 (offline)

23-07-2011 06:39:47

Toruń
Hejjj ale pogoda brrr,pada i zimno masakra,ale mamy lato w tym roku. Moj ma dzisiaj wolne,wkoncu caly dzien raazem smiling smiley
Damis juz nakarmiony,wszyscy spia a mi sie niechce :/ Tak to jest,niestety,coz sprobuje zasnac. Milego dnia Wam zycze :-)



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

Carolajna (offline)

23-07-2011 08:07:00

Krk
Cześć dziewczynkismiling smiley
madzik1988 u mnie cieplutko i słoneczko świeci.Reszta śpi tak jak u Ciebiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

farrah (offline)

23-07-2011 08:39:57

Prywayny Raj ;-)
Tynka-Łapy to w sumie nie za duza miejscowośc, wiec napewno znasz chocby z widzenia moja rodzinke smiling smiley miłej imprezki w takim razie zycze smiling smiley ja bym zalozyla zwykle legionsy/gerty i do tego jakis t-shirt ;p

Maxim-no własnie przymierzałam sie do zakupu stoliczka,ale nic z tego wczesniej nie wyszło,a teraz o nim kompletnie zapomniałam grinning smiley , konia na biegunach hmmm ja chciałam cos takiego kupic [link widoczny po zalogowaniu] ,a rowerek odziedziczyłam po sąsiedzie tongue sticking out smiley,kurcze wiesz co mój to tez chorybzda,lezał juz 1 szpitalu na rotawirusa...przechodził trzydniówke...eh ile ja sie wtedy napłakałam,ale moim zdaniem trzeba dziecko hartowac,chociaz osttanio jest taka okropna pogoda ze moge pomazyc tylko o basenie na balkonie ;/ zdrówka w takim razie dla Gabrysi,niech juz nie choruje smiling smiley

madzik-kurcze niezle sie masz z Kupkami małej...oo po suwaczkach widze ze masz 2 dzieci grinning smiley ja bym chyba nie dała rady z 2 tongue sticking out smiley moj jeden szatan mi na razie wystarcza grinning smiley ,a co do tortu to ten to bedzie moj debiut mam nadzieje ze wyjdzie grinning smiley moja mama pewnie tez zrobi jakies cistata, wiec w razie w której bedzie robiło za tort tongue sticking out smiley,Ty ranny ptaszku tongue sticking out smiley

Carolajna-podeślij troche do mnie tej cudownej pogody,u mnie od tylu dni ciągle deszcz i burze wrrr mam dosc tego, a jak sie czujesz przed porodem smiling smiley oo widze ze to druga dzidzia smiling smiley Chłopczyk czy dziewczynka smiling smiley ? hehe doczytałam bedzie chłopczyk ale gapa ze mnie tongue sticking out smiley

Witam sie porannie,pogoda z oknem do doopy ;/ wrrr ja bez humoru,maly ma drzemke....musze dzis cos wymyslic na obiad ale nie mam zadnych pomysłow...Miłego dnia zycze mamuski smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

23-07-2011 09:13:36

Krk
farrah dmucham smiling smiley może doleci do was to słonko jakoś po południusmiling smiley u mnie naprawdę przyjemnie dziś, po tych ostatnich deszczach, wieje wiatr ale jest cieplusio.
Dobrze doczytałaś winking smiley dwóch chłopaków mam i urodziny będą obchodzić prawdopodobnie tego samego dniasmiling smiley no i co jest jeszcze śmieszne równiutkie 10lat miedzy nimismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.