WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

renatas (offline)

10-04-2012 19:16:48

Cześć kochane,

Szaga trzymaj się... Dużo zdrówka dla dzieciaczków. Ja też smarowałam kiedyś pupcię Konradowi Bepanthenem, jak miał odparzoną. Ale pół tubki na raz - bardzo grubo...

Pantonima ja po świętach 2 kilo mam na jeden pośladek - grinning smiley Czyli w sumie ze 4... A dzisiaj wyjadam, bo jeszcze mi tyle smakołyków w lodówce zostało. A dietę zaczynam od jutra....

Madalena oj, bardzo spontanicznie było. Zresztą ostatnio (oby nie zapeszyc) całkiem dobrze się bawię w towarzystwie mojego eMa i chyba wzajemnie. jeszcze parę lat temu, dym był jak go pokropiłam wodą, a w tym roku niezła zabawa... nawet ociekająca wodą ściana i zalane schody jej nie zepsuły - rozsądek przyszedł nieco później...

U mnie noc straszna. W zasadzie nieprzespana. Ola budziła sie ze strasznym płaczem i tylko na rękach spała (tak miała kiedyś Karolajna i tatjana). Nie wiem czy to brzuszek po wielkanocnej diecie mamusi, czy zęby, bo już przecieły dziąsełka. Ale płacz był przez całą noc. dzisiaj chodze na rzęsach i mam nadzieję, że się to nie powtórzy. Zaraz wszystkich wyrzucam spać i sama tez się wcześniej kładę...

Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pantonima (offline)

10-04-2012 22:21:52

Poznań
No i koniec miłości. wytrzymaliśmy tydzień, teraz znów obmyślam plan jak Go unicestwić!!!! Jak nie znajdę jakiegoś złotego środka na zgodę w związku, to będę musiała zgłosić się do psychiatry.Ciężko walczyć z dominującym charakterem.
może z czasem się u nas też wyważy.
Zaspałam na spinning, zjadłam z 20 trufli, od jutra dieta - obiecujęsmiling smiley
Wyżaliłam się Wam i idę spać.


Nikita (offline)

10-04-2012 23:59:15

My już w angji sad smiley
Podróż samolotem z takim maluchem to jedno wielkie nieporozumienie sad smiley w dodatku P zamiast się ogarnąć i mi pomóc to mnie tak wk***ia że mam ochote zatłuc gada winking smiley
Sory ale padam..a Jaśnie Pan ostatnio kiepsko sypia,nie wiem czy zęby,czy skok czy inny diabeł..chodze niewyspana i zła jak osa,ledwo sama ze sobą wytrzymuje grinning smiley


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

kasiaw30 (offline)

11-04-2012 10:22:10

Nowa Wieś k. Olsztyna
Hej!
Meldujemy sie po świetach nawet "udanych".Mala nadal budzi sie po kilka razy w nocy, ale juz lepiej je kaszki i biadki.Jak Wam minely świeta?

Pozdrawiamy i milego dnia?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


tatjana (offline)

11-04-2012 16:03:29

Witam,

Ja również melduje sie po Świętach bardzo udanych smiling smiley Dominik był bardzo grzeczny zarówno w domu jak i w gościach smiling smiley miałam go nawet na Święceniu w kościele w sobote oczywiscie miał swój własny koszyczek z barankiem , który bardzo mu smakował grinning smiley ( mowa o koszyczku bo przez całą ceremonie go gryzł ) bo baranek plastikowy smiling smiley przez to że był grzeczny wzięłam, go również do kościoła w niedzielę i musze powiedzieć że też się spisał smiling smiley co prawda połowe przespał ale to nawet lepiej smiling smiley tak żę Święta zaliczam do udanych no może prawie bo przytyłam chyba ze 3 kg tak sie ojadłam ale od dzis dieta i ciąg dalszy biegania po zmroku smiling smiley

Z gorszych informacji to to że od niedzieli zostaje sama sad smiley eM wyjeżdża na 6 tygodni do Austrii do pracy a ja z mały zostaje w domu , ech ciężko będzie ale jakos damy radę .... W końcu mam Was smiling smiley

To by było na tyle bo mały wzywa ........

renatas (offline)

11-04-2012 18:08:32

Witajcie,

Ja dzisiaj znowu niewyspana... Olka pięknie spała w swoim łóżeczku, a ja całą noc na czuwaniu, kiedy się obudzi... Tak się chyba przyzwyczaiłam, że śpimy razem... Teraz mam oczy na zapałki i obiecuję sobie, że dzisiaj wcześniej sie położę, ale coś mi ostatnio nie wychodzi...

Nikita przez twoje doświadczenia z Natim w samolocie, zrezygnuję chyba narazie z wakacji w Grecji... Choć już wtedy nasze aniołki będą miały prawie rok, więc może będa grzeczniejsze...

Tatjana ja też zostaje sama bez eMa, ale ja akurat się cieszę, że troszkę od niego odpoczne. Ale u mnie to tylko tydzień, więc szybko zleci...

Pantonima nie łam się, głowa do góry. Wszystko się ułoży... Ja oczywiście diety nie zaczęłam dzisiaj i wyżeram resztki ciasta... I jestem chyba przed @, bo cały czas szukam smaków... Już chyba zostanę grubasem angry smiley

Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madalena888 (offline)

12-04-2012 08:59:42

3city
Hej mamusie

Mój syn właśnie próbuje zasnąć, trze czołem o prześcieradło i próbuje schować się pod kołdrą. Tatuś nauczył go, że można się czymś nakryć i teraz wszystko próbuje na głowę założyć smiling smiley
U nas spokój, Młody chyba ma skazę białkową, bo ma takie szorstkie i czerwone poliki, muszę do pediatry podejść.

renatas ja tez chodzę jak zombi, Młody w nocy dwa razy albo raz się budzi bo musi się napić herbatki. Jeszcze chyba dochodzi do tego przesilenie wiosenne i jestem nieprzytomna. Zasypiam około 21 zaraz po dziecku, ale eM niezadowolony bo poprzytulać sienie ma kiedy.

tatjana dasz radę bez eMa, a pamiętasz jak w ciąży byłaś i pojechał? jaka radość i przyjemność z witania była? tongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley Ja tak jak renatas bym była szczęśliwa jakbym mogła mojego na tydzień chociaż gdzieś wysłać, nie plątał by się po domu przy sprzątaniu (nadal nie sprzątnął góry, swoją drogą ciekawe ile jeszcze będę na to czekała).

kasiaw30 u nas tez udane święta, cieszę się że małą już lepiej je.

Nikita szkoda że nie udało nam się ponownie spotkać, ale jak będziesz w PL to dzwoń i się spotkamy na pogaduchy. Ucałuj Natusia i powiedz jak tam po kontroli, czy będzie trzeba go ćwiczyć (mam nadzieję, że się rozruszał chłopak tongue sticking out smiley) Marcel miał go więcej nauczyć (on już wstaje przy stole i kilka kroków przy nim robi i oczywiście spada i nabija guzy).
A eMa to lej i patrz czy równo puchnie (jak to moja mama mówi). A na samolot to ciężko coś poradzić, siostrzenica eMa miała 8 miesięcy jak pierwszy raz leciała i zasnęła zaraz po starcie i spała cały lot, więc nie ma reguły (jak we wszystkim).
Buziaki i odpocznijcie sobie po tym urlopie tongue sticking out smiley

pantonima jak już było milion razy pisane faceci to świnie i to niereformowalne. Mój mi znów dziś skarpetki na środku pokoju zostawił i jak mu to powiedziałam, to spytał czy to dla mnie problem sprzątnąć raz na jakiś czas po nim skarpetki... no załamka angry smiley

No i koniec pisania bo z zasypiania zrobiło się wycie i nerw.

Miłego pogodnego dnia.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaw30 (offline)

12-04-2012 09:35:20

Nowa Wieś k. Olsztyna
Haj witajcie.
Mala nadal budzi sie po kilka razy w nocy juz sama nie wiem co mam robic aby spala i budzila sie ewentualnie 1-2 razy na noc. ona nadal budzi sie min 4-5 razy. z Piotrusiem nie mialam takich problemow on do pol roku przesypial cala noc a od pol roku budzil sie raz na piciu.

Milego dnia pozdrawiamy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


gadzielec (offline)

12-04-2012 09:49:26

Hej!

U nas akcja katarek. Miki od wczoraj ma lejący katar, dziś zaczął kaszleć więc idziemy po południu do lekarza sprawdzić czy oby coś poważniejszego mu się nie przyplątało. W nocy budził się co 1,5 godz w końcu spał przytulony do mnie. Mimo katarku humor go nie opuszcza, jest wesoły i rozbawiony.

Nie napiszę więcej bo mi synuś laptopa kolonizuje, chyba kupię mu jakiś zabawkowysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pantonima (offline)

12-04-2012 10:55:25

Poznań
Hej
Zlokalizowałam przyczynę mojego wisielczego humoru i wilczego apetytu……@.
Człowiek się odzwyczaja, zapomina o skokach hormonalnych a potem nie wie dlaczego chodzi wściekły jak osa. Em oczywiście wczoraj rozsiadł się na kanapie i chciał ze mną rozmawiać na różne tematy, a jak mu powiedziałam, że w moim życiu za wiele się nie dzieje, bo każdy dzień wygląda tak samo, to się obraził…..i zrozum tu gada. Przecież nie skłamałam, nie powiedziałam, że te dni są do niczego, tylko, że wyglądają tak samo.
Dziś łapałam kupę mojego dziecka - przy zmianie pieluszki postanowił się załatwić…….podobno jak człowieka osra ptak to ma się szczęście w życiu, ciekawe jak to jest, kiedy człowieka osra mały człowiek
Nikita – w samolocie pewnie nie było tak źlewinking smiley. Wyobraź sobie, że kiedyś lecieliśmy do Barcelony, i w samolocie było niemowlę. Matka nakarmiła biedaka przez samym startem, więc jak puścił pawia, to mieliśmy smród do samej Hiszpanii, a kobieta nie miała się w co przebrać. Najlepsze było to, że też z nami wracał. W hali odlotów prawie każdy z podróżujących do nich podchodził i prosił żeby nakarmili synka wcześniej. Do dziś wspominamy te wakacje….mały nawet dostał ksywę : Orzygusekwinking smiley.
A co do Ema się nie wypowiem, bo sama mojego mam ochotę torturować, zabicie Go nie przyniosłoby mi ulgi…….
Kasiaw – nie wiem, co Tobie poradzić, pewnie musisz cierpliwie czekać aż się samo wszystko unormuje z nocnym jedzeniem.
Tatjana – niech Twój Em weźmie mojego, on jest mocny chłop, więc mu pomoże. Przez 6 tygodni może bym się za nim stęskniła….choć w moim przypadku potrzebne by było pewnie 6 miesięcy…..winking smiley.
Tak jak pisała magdalena, już raz byłaś sama i dałaś radę, przy Dominiku czas szybciutko zleci, i pewnie nie odczujesz tych 6 tygodniwinking smiley
Magdalena – ja mojego Ema sprzedaję – jeszcze nie wiem gdzie – niech jedzie z Emem Tatjany do Austrii, albo gdziekolwiek, byle jak najdalej ode mnie.
Naprawdę możesz być dumna ze swojego syna. Mój ani śni się ruszyć do raczkowania ani do siadania. Za to można go postawić na podłodze i przebiera nogami jak głupi.

Renatas - jak Twój Em wyjeżdża, to masz tydzień żeby się z Oleńką wyspaćsmiling smiley

Wczoraj stwierdziłam,że kwatery na długi weekend Em wybrał do bani, więc się wkurzył i kazał mi samej poszukać. Powiedział,że 27 wsiada w auto i mam mu powiedzieć dokąd jedziemy, kurde strzeliłam sobie w kolano, bo teraz muszę wertować i szukać.....
Do później.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.