WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

sara_85 (offline)

14-04-2012 10:37:18

marrina trzymam kciuki za udaną i bezpieczną podróż, udanego wyjazdu! smiling smiley
madalena jak myślisz jaka jest przyczyna tego, że nasze maluchy nie cieszą się na nasz widok? Ja myślę, że jak wracam z pracy jestem tak padnięta, że nie mam siły na wygłupy,inni się śmieją a dziecko czuje nastrój mamy i może dlatego się nie cieszy? Albo jestem złą matką i nie umiem zainteresowac już niczym mojego syna.
kasiaw30 nie jest powiedziane, że Twoje marzenie się nie spełni, dzieciaczki podrosną to pewnie uda Ci się wyjechać do Rzymu smiling smiley trzymam kciuki. Ja też nie mam puki co perspektyw na wyjazd bo w pracy taki nawał, że nie mogę w wakacje wziać 2 tygodni urlopu, tak się wszystko skupiło akurat na letnie miesiace. Myślę jeszcze o weekendzie majowym ale szkoda mi kasy, wole małemu kupić basen i dużo plastikowych kulek smiling smiley
szaga jak w pracy? wrócilaś?


[link widoczny po zalogowaniu]

Karolajjna (offline)

14-04-2012 14:46:34

hej dziewczyny!

Przepraszam za nieobecnośc ale nie mam jak zasiasc do komputera, po pracy ogarnianie domu, Ali i eMa.Poza tym w domu choróbsko panuje, eM od świat chrycha itp, ja od środy z bólem gardła a najgorsze ze Ala od wczoraj z gilem cieknącym sie meczy sad smiley
Od poniedziałku eM na tacieżynskim to moze pojdzie z nia do pediatry, bo ja narazie L4 ani na siebie ania na nia nie chce brać. chyb ze to bedzie koniecznością.

NIe odpisze Wam , ale najpierw musze nadrobić posty.

Trzymajcie sie kochane!!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

15-04-2012 13:21:48

Witajcie smiling smiley

W końcu udało mi się zasiąść na spokojnie do komputera, Dominik właśnie zasną obok mnie na łóżku, eMa pożegnałam o 6 rano tak że póki co delektuje się ciszą grinning smiley
U nas jakos leci, na razie nie odczuwam braku męża zobaczymy jak będzie za tydzień tongue sticking out smiley
W czwartek zaliczyliśmy ostatnie szczepienie (następne dopiero w połowie września) mały jak tylko zobaczył doktorkę w białym fartuchu która nawet nie zdążyła się odezwać do niego wybuchł panicznym płaczem pewnie to efekt wspomnień ze szpitala i wcale mu się nie dziwię , ale ogólnie szczepienie zniósł nawet dobrze smiling smiley i udało się nam potem zrobić na spokojnie zakupy smiling smiley
W piątek mieliśmy też wizytę u okulisty no i mamy kropelki z atropiną podawać na tydzień przed kolejna wizyta (połowa maja) by sprawdzić czy jest jakaś wada bo póki co doktorka stwierdziła że widać jak lewe oczko mu ucieka tylko musi jeszcze zbadać w jakim stopni , szkoda że akurat to odziedziczył po tatusiu ( on jako dziecko też nosił okulary przez zeza ale na szczęście wzrok mu się skorygował) mam nadzieję że i małemu ta wada zniknie bez śladu.

No a teraz spróbuję choć troszkę odpisać smiling smiley

Madalena masz racje trochę przykro że zostaję sama ale za to potem tyle radości z witania jest no i przyjemności grinning smiley takie przerwy w związku podobno poprawiają i wzmacniają wzajemne relacje tongue sticking out smiley póki co u mnie się sprawdza smiling smiley

Gadzielec mam nadzieję że choróbsko Mikołajowi już przechodzi i że czuje się lepiej bo widać oboje na tym cierpicie: on się męczy a ty niewyspana . Dużo zdrówka dla was obojga smiling smiley

Pantonima no właśnie przy Dominiku czas szybko leci i tak mi nie brakuje eMa jak wcześniej bo mam ciągle jakieś zajęcie smiling smiley

Sara gratulacje dla Miłosz smiling smiley Dominik co prawda też już w miarę stabilnie siedzi ale przy szybszym ruchu ląduje na boku albo plecach nie potrafi się jeszcze rączkami podeprzeć choć już kombinuje w tym kierunku grinning smiley ciekaw tylko kiedy to załapie tongue sticking out smiley

Marrina udanej podróży życzę smiling smiley

Renatas oj jak mi się marzą nowe zasłony tylko że w sypialni ale jeszcze się wstrzymuje bo mamy robić malowanie jak eM wróci i jeszcze nie wiem jaki kolorek będzie smiling smiley

Nikita to faktycznie Natus daje ci teraz popalić , morze to przez stres: pierwszy raz leciał samolotem, był w nowym miejscu i może boi się teraz że ty mu gdzieś znikniesz…. Mam nadzieję że niedługo wszystko wróci do normy i da odetchnąć troszkę mamusi smiling smiley

Karolajjna dużo zdrówka dla was smiling smiley

Kasiaw moim marzeniem jest Paryż smiling smiley choć tak na 3-4 dni smiling smiley ciekawe czy kiedyś mi się uda spełnić to marzenie grinning smiley

To by było na tyle bo mały już się wierci to się do niegu idę przytulić to dłużej pośpi grinning smiley

A reszta dziewczyn gdzie ??????????? Szaga, Olunia, Urszulakamila i reszta dziewczyn odezwijcie się bo bedzie :whipping:

Miłego popołudnia smiling smiley

Nikita (offline)

15-04-2012 17:56:41

Witam się niedzielnie w świetnym humorze grinning smiley P na spacerze z Misińskim a ja postanowiłam NIC nie robić,ale się P zdziwi jak zobaczy po powrocie gorszy burdel niż przed wyjściem (zrbiłam sobie jedzenie i nie posprzątałam tongue sticking out smiley ) grinning smiley

Renatas chyba powiesze sobie Twoje zdjęcie na ścianie i będe je wielbić grinning smiley Kobieto jakim cudem jesteś w stonie ogarnąć troje dzieci i wogóle wpaść na pomysł żeby z nimi gdzieś pojechać wielkie oczy bijesz je?wiążesz?głodzisz..? grinning smiley to jest niesamowite!jestem pełna podziwu i uwielbienia grinning smiley ja jechałam z Natim raz sama tramwajem i wystarczy grinning smiley a tak serio to na prawde musisz być nieźle zorganizowana,zazdroszcze bo ja tak nie umiem a też bym chciała sad smiley
madalena u nas to samo,jak coś mu zabieram to dziki wrzask że szok,teraz jeszcze idzie odwrócić Jego uwage ale zdaje sobie sprawe że już niedługo tak łatwo nie będzie.. sad smiley
kasiaw dzięki,już kupiłam,tylko że u nas były zbożowe ale dodaje mu owoce ze słoiczków i coś tam mu wpycham winking smiley
sara jak widzisz z facetami nie dojedzisz tongue sticking out smiley u nas to pewnie dlatego że Nati nadal cycusiowy a ja wściekle zaborcza sad smiley ehh..U Miłoszka to na peno przejściowe,malutki jest jeszcze,nie ogarnia styuacji..będzie dobrze,zobaczysz smiling smiley
Marrina spokojnej podróży i udanego wypoczynku,czekamy na zdjęcia smiling smiley
Tatjana czas Ci szybko zleci a za to pomyśl jakie będzie miłe powintanie grinning smiley tongue sticking out smiley
Szaga mam nadzieje że się nie zapłakałaś?chodż tu szybko żebyśmy mogły Cię pocieszyć :*****

U nas akcja ZABEZPIECZANIA DOMU dziecko z grzechotką w salonie mamy wszystko bardzo nisko(naprawde bardzo to było inteligentne z naszej storny zwłaszcza że meble kupowaliśmy jak już byłam w ciąży :use_hammer: ) Misiński niby "tylko" pełza ale..wczoraj cwaniaczył coś w salonie a ja w kuchni byłam i jednym okiem na niego spoglądałam..chwila nie uwagi i co widze?dziecko otworzyło sobie ze spokojem x-boxa i próbuje go na siebie ściągnąć wielkie oczy o mało trupem nie padłam bo jakoś do wczoraj nie widziałam powiązania między pełzającym dzieckiem a rzeczami-nie zabawkami dookała..dzisiaj kupiliśmy różne sprytne zaczepy i musimu je zainstalować,szkoda tylko że z obrazkowej instrukcji nic nie wynika a my nie bardzo wiemy jak sobie z tymi zaczepami poradzić grinning smiley jak widać,nie dla dzieci tongue sticking out smiley


Ej,dziewczyny ja wiem że ogólnie wszystkie ledwo wyrabiamy,mamy aborbujące
dzieci,nieogarniętych eMów i wrednych T więc nie dajemy rady z forum..ale..
pada nam wątek sad smiley sad smiley sad smiley
W R A C A J C I E ! ! !
W S Z Y S T K I E ! ! !
SMUTNO TU BEZ WAS sad smiley sad smiley sad smiley



Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

urszulakamila (offline)

15-04-2012 20:57:31

Ostrołęka
Nikita rozbawił mnie Twoj apelsmiling smiley


Ja padam na twarz... Młody w nocy robi sobie przerwy w spaniu od północy do czwartej. Męża ciągle nie ma w domu, bo musi zarabiać na nas. Ja dostaję depresji, bo nie mogę znaleźć pracy. Chyba pomyślę o włsnym biznesie, ale nie wim co to może być;( Alek ma już 5 zębów - wygląda jak wampireksmiling smiley Mówi już mama, am, baba, papa i raz powiedział tata. Poza tym robi papa i śle buziakismiling smiley Sam nie siada, ale posadzony siedzi i się nie "gibie". Pełza do tyłu i do przodu, wszędzie go pełno.. Uodobał sobie do zabawy kable i mamy akcje ukrywania ich.. Poza tym zaczyna mi otwierać szafki i wszystko z nich wyciąga, czyli porządkuje po swojemu.... Echhh... Chyba tyle... Idę spać.. POstaram się,ale nie obiecuję,że będę częściejsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ewka26PL (offline)

16-04-2012 11:49:04

okolice Torunia
Hej Dziewczyny...smiling smiley
przepraszam Was że się nie odzywam ale jakoś nie mam weny ani humoru i nie chciałam Wam d... zawracać swoimi problemami. Fajnie, że Wielaknoc minęła Wam pod znakiem świeętowania i radości. U mnie wręcz odwrotnie. To były najgorsze Święta w moim życiu. A wszystko dzieki T i tej poje... szwagierce, które skutecznie popsuły mi atmosfere świąteczką. Koniec końców nie gadają ze mną obie a ja przeryczałam pół świąt. I tym razem nie mam zamiaru włazić nikomu w d... i biegać dopytywac czy im przeszło. Nie daje T Amelki ani na 5 minut i ani myśle to zmieniać dopóki obie nie przeproszą mnie. Całe szczęście choć tym razem moj M stoi za mną i nie prawi kazań o wybaczaniu, świetach itp... chyba zrozumiał, że tym razem to nie przelewki. Ale z nimi rozmawia i podskakuje mamusi i siostruni. To mnie wkurza ale z drugioej strony nie moge wymagac od niego zerwania kontaktu z nimi.... błędne koło normalnie. OK koniec marudzenia i moich problemów. Popisze więcej jak mi się poprawi bo chwilowo nie ogarniam wszystkiego myślami. Miłego dnia Kobietkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Marzenia się spełniają...smiling smiley[link widoczny po zalogowaniu]

pantonima (offline)

16-04-2012 12:36:46

Poznań
Hej.
Ewka- nie przejmuj się za bardzo, choć wiem, że łatwo mówić. Emowi, się nie dziw, jest między młotem, a kowadłem. Na pewno się wszystko ułoży – w końcu babcia dla wnuczki zmięknie, a Ty skoro nie jesteś winna to się nie poświęcaj i nie przepraszaj.
Urszulakamila – nie dostawaj żadnej depresji, zobaczysz znajdziesz pracę prędzej czy później. A własny interes to fajny plan – też taki miałam, i też mi pomysłu brak. Jak w końcu wymyśliłam to się okazało, że musiałabym kredyt wziąć taki, jak na dom winking smiley.
Nikita – ja też powoli zaczynam rozglądać się za bramkami, ponieważ Leon pełza po całym domu, a do aneksu kuchennego Go nie chcę wpuszczać, do tego jeszcze Em wymyślił ażurowe schody, które Go najbardziej ciekawią i trzeba je będzie zabezpieczyć do 6-7 stopnia,.
Gadzielec – jak się czuje Miki??
Tatjana – widzisz, czas leci szybciutko, ani się obejrzysz a Em znów będzie się pod nogami plątałwinking smiley
Sara – napisz mi, że ogarniasz powrót do pracy i wszystko Ci się układa wspaniale, potrzebuję wsparcia, bo mnie zaczyna strach dopadać, czy dam radę ze wszystkimwinking smiley
My po weekendzie spoko, w sobotę była piękna pogoda a wczoraj i dziś to jakaś totalna porażka. Głowa mi pęka – w życiu tak mnie nie bolała. Czuję ,że nie mam siły na nic – położyłam Leona na puzzlach, już się zdążył podczołgać pod ścianę, a ja taka otępiała patrzę co Pan teraz zrobiwinking smiley.
Mam nadzieję, że ten ból przez pogodę i jutro mi przejdzie, bo najchętniej położyłabym się z ciepłym kompresem na głowie w ciemnym pokoju.
Trochę jestem wygłupiona, ponieważ moje dziecię jeszcze samo nie siedzi, a zaczyna mi się wspinać do wstawania. Najchętniej by stał, trzymał się za moje ręce i tuptał po paluszkach…..a, gdzie siadanie, raczkowanie?
Wczoraj byliśmy u znajomych i Leon jest wyższy od ich rocznego synka. Wiedziałam, że to długa dżdżownica, ale nie miałam nigdy porównania. Teraz mam….
Idę po 3 dziś kawę….jak dożyję do wieczora – będzie cud.
O wadze nie piszę…..znów mam 1 kilo….na plusie


renatas (offline)

16-04-2012 19:59:31

ja tylko na chwilkę... u mnie Ok. Jeszcze wieczorkiem spróbuję więcej napisać... Narazie jestem na kompie eMa i zżera mi posty...

Pozdrawiam i do potem


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

szaga (offline)

16-04-2012 22:26:41

Bruksela
Hej,to ja sie też zamelduję i od razu przepraszam,ale nie mam czasu,żeby coś napisać.Wróciłam do pracy,dwójka dzieci,eM i dom na głowie,szara rzeczywistość...przytłacza mnie to.Właśnie skończyłam zmywać podłogi,bo facet dziś i w sobotę wymieniał skrzynki rozdzielcze,więc pełno wszędzie białego pyłu. A w sobotę spalił mi kuchenkę i suszarkę do ubrań.Na razie używam jednopalnikowej kuchenki do gotowania,tylko jak tu obiad gotować na raty...
Dzieci mi przez te choroby pochudły... Teraz Roxi coś pokasłuje,właśnie natarłam ją Pulmexem,bo rzęzi...
Wasze dzieciaczki takie już mobilne.Alanek jeszcze nie jest taki samodzielny.Przestał jeść mi słoiczkowe obiadki,oczywiście budzi się w nocy po 3,4 razy i często robi sobie przerwy w spaniu ok 1-1,5godz.
Dziewczyny co dajecie już jeść swoim maluchom z "dorosłego" jedzenia??Ja nie mam inwencji,co by tu takiemu maluchowi dawć jeść,bo jadłospis typu kaszka,mleko,obiadek,deserek już Alankowi trochę się znudził.
Pozdrawiam Was serdecznie i buziaczki dla Wrześniątek.
Idę gotować zupkę dla Alanka na jutro,żeby zostawić dla niani.
Spokojnej nocki i wybaczcie,że tylko o sobie.Mam nadzieję,że jak trochę się ogarnę,to wreszcie będę mogła z Wami popisać.

madalena888 (offline)

17-04-2012 10:00:31

3city
Cześć dziewczyny

U nas piękna pogoda a ja chodzę jak zombi. Marcel budzi mi się po kilka razy w nocy a juz od 6 nie śpi. eM chodzi wkurzony, bo budzik nastawia na 6,45, a Marcel budzi nas wcześniej.
Poza tym Marcel ma prawdopodobnie skazę białkową i traktuję go maścią Cutibaza i mlekiem HA. Mam nadzieję że to pomoże.

szaga ja Młodemu daję póki co ziemniaczki z mojego talerza, wcina jak opętany. Pewnie dlatego że są posolone smiling smiley ale nie będę mu odmawiała, bo jak jemy to aż się trzęsie smiling smiley
Ale ty masz przeboje, kuchenka, niereformowalny eM (mój nadal nie sprzątnął góry). Podziwiam ze dajesz rade, no ale jak może matka nie dać rady, musi i koniec, szkoda tylko że pomoc eMa jest jakby z łaską często.

pantonima daj mu czas na raczkowanie, Marcel tez już bujał się na kolankach a nie siadał i bałam się ze ominie samodzielne siadanie, a tu niespodzianka -robi wszystko zgodnie z "planem" choć trochę wcześnie zaczyna wszystko. Ale chyba ma to po mamusi, bo ja tez wcześnie chodziłam.
Ja wagi mojej nie sprawdzam bo mi sienie chce. Dobrze mi tak jak jest, aczkolwiek chciała bym brzuch zgubić, no ale to trzeba ćwiczyć a ja jestem wybitnie leniwa.

Ewka26PL zawracaj nam du*ę, bo jak każda tak podejdzie do tego to nikt tu nie będzie pisał. A szwagierkę i T olej, nie można dać sobą pomiatać, niech one przepraszają skoro to ich wina. Powodzenia i nie przejmuj się.

urszulakamila ja też nie mogę znaleźć pracy. Myślałam o własnym biznesie, ale nie mam żadnego pomysłu, a nie mam nikogo kto by mi doradził co się opłaca i co by nie padło po roku. Także póki co eM dostaje szału bo wydatki rosną a kasy coraz mniej sad smiley Marcel tez się budzi w nocy i myśli ze to juz koniec spania i ciężko go namówić na dalsze odpoczywanie. Ostatnio godzinę uparcie kładłam go do wyra, bo skubany nauczył się wstawać w łóżeczku i jak się obudzi to myk i stoi i nieważne ze jest 3 w nocy, on ma plan na gadanie. Wstaje i "opowiada" co mu się śniło smiling smiley

Nikita ja nic nie zabezpieczam, Marcel raczkuje po całym domu a ja mu cały czas mówię "NIE" i uczę że sprzętu się nie rusza, ze ziemniakami się nie można bawić, że na suszarkę do bielizny sienie można wspinać bo na łeb mu spadnie. Ogólnie jest czas zakazów i wiem ze to nie jest ok ale jakoś trzeba go nauczyć co może a co nie. Później jak będzie już wiedział to będzie robił c chce.
Widzisz babo a tak marudziłaś ze Misiński leży i nic to teraz masz pełzaka grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Sorry ale więcej nie odpiszę bo Młody za bardzo szaleje, wspina się na stół i jak zwykle spada razem ze wszystkim co na nim znajdzie.

Miłego dnia kochane i odzywajcie się i marudźcie i zawracajcie du*e.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.