Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

monika_kuszka (offline)

16-12-2010 11:35:40

gdańsk
Hejsmiling smiley
Ale wczoraj miałam zaltany dzień....znowu 2h jechaliśmy na usg-na szczęście wszystko oki.I powrót katastrofa-mały się zanosił....ehhh ale musi się jakoś przyzwyczaić.Byliśmy jeszcze z moim chrześniaczkiem na judo-godzinę czekaliśmy na basenie,bo tam było przynajmnie ciepło....Późno do domku wróciliśmy i nawet nie nadrobiłam Was:/ Mały zasnął o 21 a 21.30 koniec spaniasad smiley i męczyliśmy się do 23.Znowu spał ze mną,przynajmniej się wyspałam. smiling smiley
pauliee cieszę się że chociaż przy mnie śpismiling smiley Ale co ja potem zrobię....łóżeczko poszło w odstawkę:/
Anetko gratuluję okresu i pracy!!
Rodako ty nasz pracusiu,a na jedzenie czas masz??? Mój już 2 razy powiedział TATA a MAMA to tylko jak płacze ;/
Wszystkiego najlepszego Dla Martynki,Emilki,Julki,Nadusi,Kubusia-Mikołaj przesyła cmokaski:*
beatrix ja też będę już ostawiała małego od piersi,bo mam mniej pokarmu :/ Tylko że mały nie chce butelki sad smiley Znowu ma jakiegoś focha....
Ewabeato super że z Zosieńką ok!!! Mikołaj przesyła buziaczki:* Acha ty masz tą butelkę z łyżeczką????Jakiej to firmy???
niespodzianko może spróbuję,bo ja też nie mam już siły :/
Asik ze mnie też mięczak:/ Ale wypróbuję..

Głosiki oddane na maluszki.My również Prosimy o głosiki [link widoczny po zalogowaniu] co 5h i [link widoczny po zalogowaniu] - można głosować 1 dziennie Dzięki

Ach zapomniałam się pochwalić mój synuś już w chodziku śmigasmiling smiley i wygraliśmy konkursik [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 11:37 przez monika_kuszka.

kasia83 (offline)

16-12-2010 11:41:55

Żory
Hej!
Moja dzisiaj przechodzi sama siebie. Od rana tylko chce na ręce, przed chwila mi urządziła taki koncert, że mnie uszy rozbolały z tego wrzasku. Ehh... Nie wiem co się z nią dzieje. A ja jeszcze nic nie mam posprzątane na święta, bo nie mam kiedy. Alinka ostatnio śpi tylko po pół godziny. W tym czasie tylko zrobię coś na bieżąco i tyle. Dziewczyny, kiedy Wy znajdujecie czas na sprzątanie? Jak Mała nie śpi to muszę się nią zajmować, bo sama nie poleży.
Dobra, idę przygotować obiad, bo niedługo się pewnie obudzi ten mój wrzaszczek.

Ja też muszę coś zrobić z włosami, przynajmniej zafarbować. Na szczęście nie wypadająsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Asik (offline)

16-12-2010 11:44:21

Kraków

ewelxx (offline)

16-12-2010 11:52:34

Rudzica/k Bielska-Bialej
Arletko ja podaję jedną kropelkę winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


"Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie
sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Dziękuję, że jesteś!!"

bk230 (offline)

16-12-2010 11:59:26

Asik no ja ide z odrostami zrobic porzadek i podetne wydaje mi sie ze bob nie bedzie dobrze wygadał przy cienkich włosach ale sie nie znam w sumiesmiling smiley ja ty;lko podetne bo obciecie i tak nic nie pomorze


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bk230 (offline)

16-12-2010 12:02:50

monika_kuszka super że u Mikołajaka ok i zdolniacha juz w chodziku extra...ja nie wiem co zrobie niedługo bo bujaczek lezaczek mam do 9 kg i mała juz prawie dupka na ziemi siedzi w nim - ma 8kg a ponoć w krzesełku jeszcze nie bardzo choc siedzi z podparciem bez problemu juz


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika_kuszka (offline)

16-12-2010 12:20:14

gdańsk
Asik tym razem wygraliśmy taki jeżdzik smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu] A ostatnio 5 podwójnych obiadków i 3 podwójne deserki do nas dojechałysmiling smiley
ewelxx zdrówka Wam życzę!!!
bk ja na szczęście mam do 18kgsmiling smiley Bo mój mały praktycznie w dzień tylko w bujaku śpi :/ Inaczej się budzisad smiley
mamusska gdzie się podziewasz.....śmieszne stronki zapodajesz tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Rodako (offline)

16-12-2010 12:20:24

Zabrze
dzień dobry

Wstaliśmy dziś wyjątkowo wcześnie bo o 9:30. Mieliśmy isć na szczepienie, ale stwierdziłam, ze pójdziemy jutro, bo po pierwsze nie można po szczepieniu rehabilitować, a my mamy ćwiczenia w ośrodku w piątki o 9 czyli jutro, to będzie jeszcze przed szczepieniem (później nie wiem kiedy się załapiemy, bo następny piątek to wigilia,a kolejny sylwester;/), po drugie miałoby być dzisiaj o 14 a mój km ma na 14 do pracy a wolałabym, żeby pomógł mi chociaż z wózkiem, bo z Laurą w gabinecie sobie poradzę, ale wózek na 3 piętro, te wszystkie koce i ten śnieg na dworze... ;/ Także pójdziemy jutro.

Poza tym dowiedziałam sie wczoraj od m, ze wcale nie jestem taką fajną żoną jak myślałam, bo jestem ciągle zła, wredna, nie mam poczucia humoru, tylko gonię do roboty, nie jestem już flirciarą, ciągle tylko sprzątanie i inne obowiązki, zero przyjemności, ciągle to samo, rutyna i takie tam... generalnie nie tak sobie wymarzył żonę. Nie moze się rozwieść bo przysięgał przed Bogiem, ale jak zapytałam czy wyobraża sobie beze mnie życie, to powiedział, ze tak, więc w ogóle jest zajebiście!!! Powiem Wam, że mam dość. A ja naiwna myślałam, ze jest całkiem nieźle w naszym związku ;/ Miło tak się dowiedzieć trochę ponad rok po ślubie, nie?

co do fryzjera idę w sobotę i do fryzjera i zrobić sobie paznokcie... to taki prezent na urodziny, które i tak spędzę w domu z Laurą i niezadowolonym przeze mnie z życia mężem. ;/

Monika_kuszka tak Kochana, zjadłam wczoraj "na obiad" paróweczki winking smiley ważne, ze na ciepło, ale jeszcze tylko dzisiaj kuchnia, dwa o0kna i jutro ubieram choinkę ;D Gratulacje wygrania konkursu!!!! winking smiley

ok, uciekam wstawić zupkę Laurze i do roboty ;*
oczywiście będę tu wpadać...



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 12:37 przez Rodako.

monika_kuszka (offline)

16-12-2010 12:39:06

gdańsk
Rodako Twój facet powinien dostaćdziecko z procą ale myslę że on nie mógłby żyć bez Ciebie!!!A powiedział tak żeby zwrócić na siebie uwage....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


paulieee (offline)

16-12-2010 12:52:39

kraków
witajcie kochanesmiling smiley

nie wiem co sie u mnie porobiło ale pokazuje mi ze jesteśmy na 1435 stronie?!?!?! chyba tyle nie naklikałyście od wczorajtongue sticking out smiley

anetkawidzisz..a moja spi 4 razy dziennie po 1h,ostatnio nawet po 2..wiec moze dlatego:/ona chyba nocnym markiem jest..po mniesmiling smiley tyle ze ja lubie w nocy siedziec za to uwielbiam spać do póznasmiling smiley

monika kuszka gratuluje wygranego konkursu! super ten jeździksmiling smiley a co do chodzika..to nie za wczesnie troche?? kurcze ja kiedyś oglądąłam program o tych chodzikach i zdecydowąłam ze mojej małej wogole nie będę kupować..

rodako no to sie porobiło u Ciebie:/ nieładnie że powiedział ze mógłby bez Ciebie żyć:/ to musiało być przykresad smiley moze porozmawiaj z nim..czasem nam sie wydaje ze jestesmy idealne,a oni niby tego nie widzą..ja tez sie kiedys przejechałam w ten sposób..m mi duzo wygarnął..przykre słowa bolą ale czasem otwierają oczy..mi raz m powiedział ze jestem..popieprzona.było to zaraz po porodzie jak dziwnie sie zachowywałam.byłam wscielkła na niego ze tak mi powiedział i nie odzywałąm się do niego..z czasem zauwazyłąm ze miał rację..pózniej mnie przeprosił i powiedział ze wcale tak nie myśli a użył tego słowa żebym się opamiętała.muszę przyznać,że drastyczny sposób,ale poskutkował..może Twoj m jest czymś sfustrowany,coś go drażni i zamiast o tym porozmawiać to zwyczajnie się wyładował na Tobie?
mam nadzieje ze wszystko sobie wyjaśnicie..

a mamuska z tego co pamiętam poszła na szczepieniegrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547980, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.